İçerik değiştir

- - - - -

Hanimlar bilgilerinize

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 91 yanıt verildi

#81 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 22.05.2004 - 23:23

ortalık yine karışmış be sana nete girmeme cezası kesiyorum spider net tamammı agzını bükme cakarım bitane :)
Bîgâne-i mahabbetün olmaz gam-âşinâ
Ey dâğ-ı derdin eylemeyen merhem-âşina

#82 flame

flame

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.503 Mesaj

Gönderim zamanı 26.05.2004 - 19:26

tamam inan abicim
zaten bunlarla uğraşacak mecalim kalmadı böylelerinin yüzüne tükürsen yarabbi şükür derler (sözün amacı saptırıcam ama neyse) çünkü bunlar daha tükürük ile suyun arasındaki farkı ayırt edemezler bile ya neyse :) :)
sabah öle akşam elimizde biralar
sallana sallana alsancaktan aşağı
bir konakta karşıyakada
ben o yari arar dururum

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 27.05.2004 - 00:07

nerden başlasak hımm.

ilki yaşın cok küçük bunları yaşının verdiği bir cocukluk olarak düşünelim yaşına göre davranıyorsun...
ikincisi bu muhabbetleri bırakmassan burda daha fazla barınamassın.ya sen adam ol yada aman cok caba sarfetmem lasım hede hödö dersen adam etmesini bilirler....

#84 Zetro

Zetro

<3 Death Wish

• Üyeler
  • 1.108 Mesaj
  • İlgi Alanları:FRP, Rock Müzik, Bilim Kurgu, PC Games....

Gönderim zamanı 27.05.2004 - 01:43

böylelerinin yüzüne tükürsen yarabbi şükür derler

Bu cümleni değiştirirsen sevinirim.....

Başlığı geyik olan bi bölüme hiç uymuyo ...

Don't worry about tomorrow
Take it today
Forget about the tip
We'll get hell to pay

#85 MaryJane

MaryJane

Forum Şövalyesi

• Üyeler
  • 2.094 Mesaj
  • İlgi Alanları:F1, WRC , Eski Mısır , Gothic-Symphonic-Power Metal , Frp, Galatasaray..

Gönderim zamanı 27.05.2004 - 19:57

Sen bu foruma gelip sırf bu bölümü açıpta hakaret ederek birşeyler yazıyorsan ve bundan dolayı tepkiler görüp işaret yakalayamamışsan yakında çok güzel anlatırlar sana merak etme.
Bence git etekmidir pantolonmudur artık her ne halt giymekteysen onu biraz yukarı çek malumatın yukarı gelsin(Gerçi olmayan birşey nasıl çıkacak oda merak konusu).böylece düştüğün durumu görüp,saçmalamaktan vazgeçersin belki..ne diyordun sen heh hatırladım...Bilmem anlatabildimmi.?...
''Orada olmayan bir şeyi görmezden gelemezsiniz çünkü 'görmezden gelme'nin anlamı bu değildir ''

Gönderilen Resim

#86 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 29.05.2004 - 21:29

tamam ya tartışmayı uzatmayın buraya kasmayamı geldik birbimizi yakışmıyor ya
Bîgâne-i mahabbetün olmaz gam-âşinâ
Ey dâğ-ı derdin eylemeyen merhem-âşina

#87 flame

flame

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.503 Mesaj

Gönderim zamanı 19.06.2004 - 06:13

barındırmazsanız sizdenmi korkcam ben kovun ayrıca bana değil tartışmayı başlatana konuşun hakaret davasına gelince bana değil ilk hakaret edene konuşun ortalıkta biri kendini bişey zannedip konuşuyo cvpını vermek zorunda kalınca biz suçlu oluyoz önce başkalarına öğretin adam gibi konuşmayı sonra ben zaten düzetirim adam alanlara adam gibi konuşulur kavga çıkartıp durmada konuşan sizsiniz ve öyleki daha derdinizi anlatabilecek kapasiteye bile sahip değilsiniz
önce adam olun sonra karşıma geçip konuşun
bu arada sizin gibile son cvp verişimdi bu güne kadar gırgır şamata olsun diye cvp verdim ama üzgünüm arkadaşlar ben daha fazla seviyemi indiremem ister birbirinizi teprik edin beni yıldırdığınızı düşünerek ister yazdıklarınızı tekrar okuyup seviyenizin nekadar düştüğünü görüp üzülün neyse bugüne kadar hakaret düzeyine varacak cümleler kurduğum için (ki her ne kadar haketsenizde) özür dilerim ve tekrar söylüyorum ne kadar şey yazarsanız yazın birdaha bu konuya cvp vermicem..................... :) :P :blowdown: <_< :bouncy: (buda size inat gülen yüzüm) :laugh: :wave: :wave: :P
bir konakta karşıyakada
ben o yari arar dururum

#88 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 20.06.2004 - 15:29

senin seviyene inemem muhabbetine hastayım :) .. çok komik oluyo.. hıııh senin seviyene inemem
Gönderilen Resim

#89 flame

flame

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.503 Mesaj

Gönderim zamanı 03.04.2005 - 13:37

uzun zamandan beri bakmamıştım buraya baya ii cvp vermişim nasıl gaza gelmişim ben böyle ya helal olsun bana
buarada bende hastasıyım şu seviye olayına neyse fazla konuşmayım yine ağzımızın tadını bozdurtmayalım meraklısı çok ya o bakımdan :)
bir konakta karşıyakada
ben o yari arar dururum

#90 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 29.04.2009 - 14:38

şeymiş konu aslında.. erkeklerin maruzatları :D derken baya bi hır gür çıkmış..olsun..yakışmış ama..

* konu çok güse bi konu,açan arkadaşı tebrik ediyor,varsa yeni maddelerle ringe bekliyorung *fiuv

#91 WaLe

WaLe

Kimene!

• Üyeler
  • 6.730 Mesaj

Gönderim zamanı 29.04.2009 - 15:19

: ) Akıl olarak bir adım öteye gidemezken, fiziki olarak 5 sene yaşlandığımı görmemi sağladığın için öncelikle teşekkür ederim epru.. ama kendi kendimin büyüdüğünü gözlemleyebilmek veya gözlemleyememek ayrıca çok hoşuma gitti belirtmek isterim. Ne güzel kavgalarımız varmışta demedim değil içimden itiraf edeyim : )..

"YURTTA SULH, CİHANDA SULH"
Gönderilen Resim

’Düşüncenin üstesinden gelemeyen‚ düşünenin üstesinden gelmeye çalışır.

Paul Valéry

#92 K@LPSİZ

K@LPSİZ

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.160 Mesaj

Gönderim zamanı 29.04.2009 - 15:23

Ben konudan çok konunun içindeki ekşınları izledim:D Film gibiydi resmen be :D Kendimi biran hızlı ve öfkeli filminde hissettim. Wale de sağ gösterip sol kroşeyi çakmış Allah için *fiuv

Konuya binaen dipnot: diil 5 yıl 155 yılda geçse kadın kısmı değişmez abicim. istekleri standarttır ara sıra şey oluyolar şey işte şeyy :P
Kimsenin adı dudaklarımı kandıramadı...