İçerik değiştir

- - - - -

Hanimlar bilgilerinize

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 91 yanıt verildi

#41 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 22.04.2004 - 14:58

kaybolma konusunda forum yöneticileri bir çözüm getirmelidir.. hatta her köşe başına "şu an buradasınız" diyen panolardan konulmalıdır... gerekirse forum içinde rehberler olmalı bizlere yardımcı olmalıdırlar...
Gönderilen Resim

#42 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 23.04.2004 - 20:29

benimde arkadaşım olsun hayret bişi ya hain civciv :)
Bîgâne-i mahabbetün olmaz gam-âşinâ
Ey dâğ-ı derdin eylemeyen merhem-âşina

#43 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 23.04.2004 - 20:32

abi kavga noldu ya konu deiştirmeyin pls:)

#44 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 23.04.2004 - 20:58

sinan sende pas geciyorsun bizi helal :)

#45 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj

Gönderim zamanı 23.04.2004 - 21:45

noluyo abi maçmı yapıyos yoksa valla anlamadım. kaçta olcak onu bali söle bi koşu alayım geleyim kramponları felam he?

#46 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 25.04.2004 - 20:34

takıl sen dönerim sana bi ara :no:

#47 flame

flame

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.503 Mesaj

Gönderim zamanı 26.04.2004 - 19:31

valla inan bana sanane diyeceksin ama sana kavga etmeyi yakıştıramadım bence kavga etme laf sok orda kalsın daha ii :wave: :what:
sabah öle akşam elimizde biralar
sallana sallana alsancaktan aşağı
bir konakta karşıyakada
ben o yari arar dururum

#48 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj

Gönderim zamanı 26.04.2004 - 22:18

bi dakka noluyoruz gaz sesi duyuyorum
inanım sen gelmessin böle şeylere biliyom ben seni tamam hadi devam edelim:P

#49 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 29.04.2004 - 21:28

spider net sana kıyamam :) sen iste yakayım bu formu tamam kavga etmiyorum konuşmama hakkımı kullanıyorum bu arada dip not sinan (vervalf)sana burda harbi uçaçam en sonunda :wave:

#50 MaryJane

MaryJane

Forum Şövalyesi

• Üyeler
  • 2.094 Mesaj
  • İlgi Alanları:F1, WRC , Eski Mısır , Gothic-Symphonic-Power Metal , Frp, Galatasaray..

Gönderim zamanı 10.05.2004 - 00:18

...heyy yavrum heyy...vay beah..bi ay kaybolduk sazan arkadaşlar sazanlıklarına bir kaç ağıza alınmayacak sıfatlar daha eklettirip, laf sokuşturduğunu zannedip ortalıklarda dolanmış.
vala ben anlatmaya çalışacağım lakin anlarmı ??.yada yaw bi halt ettik gülünç duruma düştük nese bari belli etmeyeyim die düşüncelerine devammı ederler bilinmez..

Spor;insanların bedensel gelişimlerini sağlayan sağlık açısından da önemli bir
ameldir.İnsanlar sporu ya meslek olarak yada hobi olarak icra etmektedirler.

Hobi olarak yapılmakta olan sporlar çeşitli dallara ayrılmıştır.Bunu merak edenler eften püften bir ansiklopedinin S kısmını açıp spor kısmına baktıklarında rahatça görebilirler..
buraya kadar sorun yok değilmi...evet devam edelim

Efenim nedir bu dallar;Yüzme,futbol,hentbol,basketbol dağcılık kayak eskrim dövüş sporları otomobil sporları vs...

Birde insanların ayrı olarak kendi çabalarıyla yada aletlerle yapıp sağlıklı bir yaşam amaçladıkları Fitness'dı efenim yürüyüş'tü ne bilim koşma idi vs..yaptıkları sporlar vardır.
fakat yaşamın hiç bir yerinde görülmemiştirki bir alışveriş sporu olsun.Bu koşuşturma içinde spor yapıyorum dien bir başka insanada rastlamak mümkün olmamaktadır.spor ayrı bir zaman ayrı bir caba ister.

bu düşüncelere göre diebilirizki bize iki günde bir temizliğe gelmekte olan Ayşe teyze bu koşuşturma ve temizlik esnasında feci spor yapmaktadır.değilmi....

hakaret denmiş... :)
en azından ben hakaret etmedende düzgün bir cümle kurabilme yetisine sahibim.

ve tartışma forum die adlandırdırdığımız bu sitede benim için en önemlisi bir konu tartışılırken konuyu kişisel sorunlara döküp saptırmamak yada bir düşünceye karşı gelindiğinde bunu diğer bir karşı açıklama ile yapmak gereklidir.Benim bir düşüncem vardı savundum açıkladım eğer başkalarıda benim yanlış düşündüğümü düşünüyorsa bunu benim yaptığım gibi açıklamalı ...ayy sen şunu şöle görüyorsan sana dicek zaten lafım yok...gibisinden alttan kaydırmamalı kendince zeka oyunları yapmamalıdır.

neyse siz ne diyodunuz.. :)
''Orada olmayan bir şeyi görmezden gelemezsiniz çünkü 'görmezden gelme'nin anlamı bu değildir ''

Gönderilen Resim

#51 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 10.05.2004 - 18:31

bacım sen kime zarf ı attın ?

#52 flame

flame

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.503 Mesaj

Gönderim zamanı 12.05.2004 - 05:05

inan bu banaydı
evet gelelim alış veriş konusuna bana göre insanın her yaptığı şey spordur heleki hayatımızda güreşin bile bir spor olarak adlandırıldığını düşünürsek benim alış verişteki düşüncem spor olarak adlandırılabilir. anlama kapasiteni gerçekten anlamış değilim galiba -1in altında neyse sana daha fazla anlatmıyacağım çünkü anlamamakta ısrarcı olduğun kesin neye inanırsan inan
düzgün cümle kurma konusuna gelince evet düzgün cümle kurmuşsun ama daha doğru düzgün konuşmasını öğrenememişsin aferin sana baya ilerleyiş var
doğrusunu söylemek gerekirse böyle argo kelimeler kullanarak ve birini durmadan taşlayarak ne yapmaya çalıştığını bilmiyorum ama unutmamalısınki ukalalık zekilik değildir ve bunu yaparak bir yerlerde irtiba göremezsin.
ve şunuda söylemeden edemicem senin gibi kendini insan sınıfına koyan biri olmaktansa sazan olup herşeye atlarım daha ii ayrıca buranın bi tartışma sitesi olduğunu düşünürsek ve herkesin burda sazan durumunda olduğu gerçeğini kabul edersek daha zakice bir hakaret sözcüğü bulmanı tavsiye ederim
sabah öle akşam elimizde biralar
sallana sallana alsancaktan aşağı
bir konakta karşıyakada
ben o yari arar dururum

#53 Ziyaretçi_Focus_*

Ziyaretçi_Focus_*
  • Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 12.05.2004 - 16:23

saç başa kavga edin hadi :detective: hay allahım geyiğe bakarmısınız :moped: alışveriş spormudur.... pehh devam edin merakla takip ediyoruz :)

#54 MaryJane

MaryJane

Forum Şövalyesi

• Üyeler
  • 2.094 Mesaj
  • İlgi Alanları:F1, WRC , Eski Mısır , Gothic-Symphonic-Power Metal , Frp, Galatasaray..

Gönderim zamanı 12.05.2004 - 16:44

inan bu banaydı
evet gelelim alış veriş konusuna bana göre insanın her yaptığı şey spordur heleki hayatımızda güreşin bile bir spor olarak adlandırıldığını düşünürsek benim alış verişteki düşüncem spor olarak adlandırılabilir. anlama kapasiteni gerçekten anlamış değilim galiba -1in altında neyse sana daha fazla anlatmıyacağım çünkü anlamamakta ısrarcı olduğun kesin neye inanırsan inan
düzgün cümle kurma konusuna gelince evet düzgün cümle kurmuşsun ama daha doğru düzgün konuşmasını öğrenememişsin aferin sana baya ilerleyiş var
doğrusunu söylemek gerekirse böyle argo kelimeler kullanarak ve birini durmadan taşlayarak ne yapmaya çalıştığını bilmiyorum ama unutmamalısınki ukalalık zekilik değildir ve bunu yaparak bir yerlerde irtiba göremezsin.
ve şunuda söylemeden edemicem senin gibi kendini insan sınıfına koyan biri olmaktansa sazan olup herşeye atlarım daha ii ayrıca buranın bi tartışma sitesi olduğunu düşünürsek ve herkesin burda sazan durumunda olduğu gerçeğini kabul edersek daha zakice bir hakaret sözcüğü bulmanı tavsiye ederim

Hey allahım ya...Bende karşımda olgun biri var zannedip tartışma platformu altında bi konuyu tartışmaya çalışıyorum.Oturmuş bana 10-15 lik lerin kurdukları cümleleri kurmuş,kapasite dierek argo kuran kim olsa gerek..?
..cin ali resmi çizen adamla ,uğraş verip doğa resmi çizen adamı ikiside resim yapıyor die eş koşmuş ..hadi güzelim git bak işine kendi çapında takıl sen uğraşamam çoluk çocukla...

''Orada olmayan bir şeyi görmezden gelemezsiniz çünkü 'görmezden gelme'nin anlamı bu değildir ''

Gönderilen Resim

#55 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 12.05.2004 - 20:59

abi ben harbiden bir şey anlamadım ya kime nededim ya marycana bişi sölemiştim sana bişi sölemedimki bana yüklenmenizin alemi ne şimdi banamı bu yazılanlar ne biri acıklayabilrimi bu durumu

#56 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 12.05.2004 - 21:02

yokmu ya allahını seven bir kul anlatsın bana ya naptım ben sinir olmamak elde değil ya hayret birşey ya yanlış anlama konusunda üstüne yok spider net sana helal olsun madem böyle düşünüyorusun eyvallah ama ben kimseye art niyetli ukalalık veya ismini her ne koyuyasan yapmadım

#57 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj

Gönderim zamanı 12.05.2004 - 21:11

inan cım takip edebildigim kadarıyla konunun seninle uzaktan yakından alakası yok. İçini rahat tut oldu mu ?
spider konunuza mudahale etmiyecegim fakat diyorsun ki: 'hele hayatımızda güreşin bile spor olarak adlandırıldığını düşünürsek' yazının bu kısmını bir güreşçi olarak esefle kınıyorum. Hiç ata sporu diye birşey duymadınmı. Eğer sen doğruysan senelerden beri süregelen tabuları yıkmış olacaksın. Neyse siz devam edebilirsiniz. Ama güreş sporun babasıdır valla çok içerledim.

#58 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 12.05.2004 - 21:14

nasıl yok okusana bana söylüyor işte bana neden söylüyor kelimeleri anlayamadım madem ortada bir sazanlık var buna kimse sazanlık yapmasın illaki küfürmü edeyim buradaki 3 ünçü şahsa herkes agzını toplasın zart zurt yapmasın

#59 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj

Gönderim zamanı 12.05.2004 - 21:18

kardeş çorumlumusun diyeyim ben sana sen bişe anlama ok?
sana denmiyo bişey yaaaa çıldıracam heaaaa alalalalalalala

#60 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 12.05.2004 - 21:23

öylemi oldu özürdilerim spider net bende bana diyosun zannetim ahmaklıma ver eyvallah kanka :P