İçerik değiştir

- - - - -

Muzi; Siparişini Şeyttirdim.

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 81 yanıt verildi

#81 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj
  • İlgi Alanları:binkelam.com,birkizbirana.blogspot.com,sadecegelinlik.blogspot.com,erkekgiyimkusam.blogspot.com,sadeceelbise.blogspot.com,bakimveguzelliksirlari.blogspot.com

Gönderim zamanı 21.04.2014 - 00:30

aa o ne, nerden bakıyosun ona? analytics'den mi o?

öyle öyle oluyor tabii. yeteri kadar emek versen ve kafana göre yazdığın şeylerin yanında bir kategoriye yoğunlaşsan alıp başını alıp gidebilir bile hatta. ama sıkı emek vermek lazım, sende o kadar zaman yoktur. yine de olur bir şeyler. bir de erkek giyim bloğu açsana aslında, o konuda yazdığım yazılar çok okunuyor; bu kadarını sanmazdım. veya bloğuna öyle bir kategori eklesen? 

yazdığın o üçlü tespit yazısını okudum ben; sindire sindire bi daha okuycam. onu da yayınlasan ya burada, yayınlanabilir herhalde. of çok uykum var. ne uyurum ben şimdi. bebis.gif

ne giderim peşlerinden..ne ardımda devam olsun..
ne uyarım,ne hükmeder..kalanlara selam olsun...

#82 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj
  • İlgi Alanları:binkelam.com,birkizbirana.blogspot.com,sadecegelinlik.blogspot.com,erkekgiyimkusam.blogspot.com,sadeceelbise.blogspot.com,bakimveguzelliksirlari.blogspot.com

Gönderim zamanı 21.04.2014 - 12:13

hee, anladım. adsense'daymış o. çok detay var aslında da insan sadece ezberlediklerine bakıyor. o kadar çok şey var ki öğrenmek istediğim. biraz kodlama bilgisi edinmeyi çok isterdim mesela. 

Bu mesaj hüfyaa tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 21.04.2014 - 12:16

ne giderim peşlerinden..ne ardımda devam olsun..
ne uyarım,ne hükmeder..kalanlara selam olsun...