İçerik değiştir

- - - - -

Muzi; Siparişini Şeyttirdim.

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 81 yanıt verildi

#1 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj
  • İlgi Alanları:binkelam.com,birkizbirana.blogspot.com,sadecegelinlik.blogspot.com,erkekgiyimkusam.blogspot.com,sadeceelbise.blogspot.com,bakimveguzelliksirlari.blogspot.com

Gönderim zamanı 10.01.2014 - 09:40

ve terazi kadını hakkında bir yazı daha ekledim. nasılsa astroloji yazıları yazmam lazım; istediğin o olsun, terazi burcuna dair yazılar cennetine bile çeviririm siteyi. teehee.gif    aslında başlığa 'şu ismin isteği üzerine' şeysini de ekleyecektim ama onu izin almadan yapmak istemedim. img-hi.gif

Bu mesaj hüfyaa tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 10.01.2014 - 09:43

ne giderim peşlerinden..ne ardımda devam olsun..
ne uyarım,ne hükmeder..kalanlara selam olsun...

#2 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 10.01.2014 - 13:12

n'oluyo la? ben bi şey anlamadım lan.png

2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#3 Muziçko

Muziçko

V.I.P. Üye

• Dokunulmazlar
  • 12.098 Mesaj
  • İlgi Alanları:İhtiyaç anında camı kırınız!

Gönderim zamanı 10.01.2014 - 20:26

aaa süper olmuş ,terazi demek ben demek ,ben demek terazi demek *ihi 

bu arada tebrik ederim yalnız kurdele kesimine çağırmadın gücendim alındım falan big_boss.gif

melih bişey oldugu yok sen git gölgeye makarna yapsana acıkmış çocukcağız 

Gönderilen Resim

Bu kadar da ısıtmazdı belki de bahar güneşleri,
her kaybedişin ardından hayat yeniden başlamasaydı eğer.

Gönderilen Resim

#4 duygusuz

duygusuz

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 8.004 Mesaj
  • İlgi Alanları:güzel ve iyi olan her şey

Gönderim zamanı 10.01.2014 - 20:34

akrep kadını terazi erkeği ile de ilgili zenginleştirmeler yapabilir misin, sipariş üzere yapabiliyosan eğer... awww.gif

............................şşşşt sessiz ol!.................................

#5 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj
  • İlgi Alanları:binkelam.com,birkizbirana.blogspot.com,sadecegelinlik.blogspot.com,erkekgiyimkusam.blogspot.com,sadeceelbise.blogspot.com,bakimveguzelliksirlari.blogspot.com

Gönderim zamanı 10.01.2014 - 23:49

muzi'nin gönlü olsun diye siteme ekstradan terazi burcu kadını yazısı yazdım, ne var? ne.gif

muzi kurdele falan kesilmedi valla, kendi çapımda bir şeyler yapmaya çalışıyorum. 1 yıldır başkaları için yaptığım işi bir de kendim için deniyorum daha doğrusu. aslında terazi burcunu kadın üyeleri bakımından bütün burçların en yücesi gibi gösteren yazı bile yazarım da o siteyi bir seviyeye getirmeye niyetlenmişim, şeyini çıkaramam. aslında bazen çok istiyorum ama olmaz. yoksa bazen ne fikirler geliyo aklıma da. mad1%5B1%5D.gif

duygusuz; bakiciim o konuya. sadece akrep kadını-terazi erkeğinden belli uzunlukta bir konu çıkar mı bilmiyorum, araştırmak lazım. ama daha genel bir yazı yazılıp...akrep burcu kadınının aşk hayatı falan gibi mesela; içinden bu da geçirilebilir. yazınca rapor veririm. img-hi.gif sipariş üzerine araştırılıp yazılır tabii; nasılsa astroloji kategorisi açmışım, eklenecek bi şeyler. 

Bu mesaj hüfyaa tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 10.01.2014 - 23:50

#6 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 13.01.2014 - 12:44

Aslan Erkeğini anlatmanıza gerek yok, o çok şeker, o çok yakışıklı, o çok karizmatik, o çok.. yok daha saymayayım , kıskananlar olur şimdi :P

Değişiklikler Kaydedildi...

#7 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 14.01.2014 - 22:56

şimdik şöyle; akrep burcu kadını-terazi erkeği sorunsalına 'akrep burcu kadınının diğer burçlarla ilişkisi' şeysinden gireyim dedim; biraz ön açıklama yazdım bi de akrep kadını-akrep erkeği ilişkisi yazdım etti 535 kelime. confused_smile.gif daha 11 burç var. confused_smile.gif koydum bi kenara 2-3 günde tamamlıycam. bir daha astroloji yazacağım zaman da konu hazır çok şükür: aslan burcu erkeğinin kirli çamaşırları. Animasyon%2019.gif 

Bu mesaj hüfyaa tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 14.01.2014 - 22:56

#8 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 17.01.2014 - 02:25

yıkattım ben çamaşırları, kimse görmedi ki yigit.gif  

#9 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 17.01.2014 - 11:59

annecim, bu şekilde çok uzun oluyor yaa, bak bak bitmiyor. book.gif ama ne yaptım ben de, başlıkları böldüm. wwww.gif  öteki türlü 3-4000 kelimeye kadar yolu var sanki, masa üstünün bir köşesinde öylece duruyor sinir oluyorum. böyle daha iyi. duygusuz; bunlar senin:

http://www.binkelam....azi-erkegi.html

http://www.binkelam....ask-hayati.html

dokuzharfim şekerim; nereye yıkıyorsun kirli çamaşırlarını iki günde be; koskoca başbakanının bile yıkata yıkata bitiremedi. o kadar kirli çamaşır da zor tabii, canım yaa, yazık. 281%5B1%5D.gif  sen dur, senin de sıran gelecek. komploculardan bilgi topluyorum şu anda. girl_haha.gif 

#10 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 20.01.2014 - 19:36

Yay ? ^^

smiley-sport036.gif  

#11 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 21.01.2014 - 22:19

sıraya koydum. yarın dokuz bey'in astrolojisini yazmayı düşünüyorum, birkaç gün sonra da sizinkisini yazarım. yalnız bu siteye n'oluyor, iletilerimin mana ve ehemmiyetini arttıran simililer kullanamıyorum ben. yazıyı italik yapamıyorum, hiçbi şey yapamıyorum. ne münasebet? yöneticiniz uyuyor mu? =((

Bu mesaj hüfyaa tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 21.01.2014 - 22:19

#12 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 22.01.2014 - 11:55

http://www.binkelam....zellikleri.html

#13 duygusuz

duygusuz

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 8.004 Mesaj
  • İlgi Alanları:güzel ve iyi olan her şey

Gönderim zamanı 22.01.2014 - 22:16

teşekkürler hüfyyaa

............................şşşşt sessiz ol!.................................

#14 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 25.01.2014 - 01:21

Yazı beni anlatmış gerçekten de, bulunmaz hint kumaşıyım ben, beni sevin, koruyun kollayın :)

Tenk yu hüfyaa ::

#15 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 27.01.2014 - 19:18

aa! ama smiley'ler bende neden aktif değil? ='(

rica ederim hanımlar beyler, güle güle kullanın. smile.png bundan sonra astroloji yazacağım zaman gölge için yay burcu erkeğini yazıcam.

bu arada, benim sitemin ziyaretçi sayısı az henüz. sorun olarak söylemiyorum, yavaş yavaş arttırıcam ben onu inşallah...da, bugün ziyaretçi sayısında bi patlama oldu. sanırım birisi yazılardan birini bi yerlerde paylaşmış; özellikle aslan burcu erkeğini olabilir, ona çok bakılmış. bunu aranızdan biri yaptıysa çok teşekkür ederim.

son olarak...bu yazıyı okudukça, eliniz değdikçe, aklınıza geldikçe bana konu başlıkları önerebilirsiniz, bu benim çok işime yarar. yaşadığınız yerdeki güzel bir şelale, kaplıca, milli park, mağara, mesire ve sayfiye yerinin ismi mesela. yurt içinden veya dışından böyle önerileriniz. gezi yazıları için işime yarar böyle şeyler. ayrıca bir yerlerde ilginç bir konuya, bir mesleğe, bir hastalığa, ne bileyim bir bilmemney otuna dair bir şeyler çıkarsa karşınıza onlar da kabulüm. ben sadece siteme ve bloğuma yazmıyorum, müşteri siparişleri, hazır makaleler vs. önerdiğiniz şeylerin bazıları mutlaka aklıma yatar. bana konu bulmuş olursunuz yani, bu benim işimi kolaylaştırır. aklınıza ne gelirse...neticede hepsini yazmıycam, satılabilir veya sitemde kullanılabilir konuları, yazabileceğimi düşündüğüm konuları seçicem.

herkese selam ederim. smile.png

#16 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 27.01.2014 - 23:33

Ben paylaşmıştım, bir daha paylaştım ::

#17 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 28.01.2014 - 09:55

çok sağ ol dokuz. ben böyle şeyleri anlamıyorum da daha pek, google analystic'den ziyaretçi sayısına baktım; 55...sonra 90 oldu...derken 100'ü geçti, 200'e yaklaştı, 200'ü geçti, öylece bakıyorum.smile.png bir müşterime sordum 'olur mu böyle şey?' diye, 'biri bir yerde paylaşmıştır' dedi. öyle hoşuma gitti ki anlatamam. ben henüz adsense hesabı alamamışım, reklam yok bi şey yok; oraya verdiğim emeğe bekleyebileceğim tek karşılık ziyaretçileri arttırabilmek, siteyi beğendirebilmek şimdiki halde. çok mutlu oldum, tekrar sağ ol.

Bu mesaj hüfyaa tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 28.01.2014 - 09:56

#18 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 28.01.2014 - 11:37

hüfya twitter'da linklerini paylaşırkene sadece link yerine yanına bir şeyler yazsan daha iyi olur. yazdığın konuyla ilgili arama yapanların bulabileceği anahtar kelimeler mesela. sade link olunca sadece seni takip edenler bakar. ama anahtar kelimeler yazarsan şayet arama sonuçlarından daha fazla tık alabilirsin. ufak bir tavsiye. smile.png

#19 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 28.01.2014 - 14:33

sağ aol antiqa. biraz daha açıklama yapsan? sadece link ekleyip bırakıyorum, doğru. örneğin 'etkin linkedin kullanımı' yazısının linkini tweet olarak bıraktım, yanına ne yazmalıyım sence? link vermeden o konuya dair başka yazılarımın başlıklarını...mı? linki ekleyip yanına bir de 'facebook'da popüler olmanın yolları, wordpress nedir?' gibi laflar mı ekleyeyim mesela, sitemde böyle yazılar var. veya ne bileyim; 'aslan burcu erkeğinin özellikleri' yazısının linkini verip yanına bir de ayrıca 'koç burcunun genel özellikleri, başak burcu kadınının özellikleri' diye mi yazayım düpedüz? aslında ben twitter'da da facebook'da açtığım gibi bir site sayfası açmak istiyorum ama ama bu yapılabilir mi, nasıl yapılır diye bakınmadım.

bu iş boyumu aştı gidiyor, bildiğin gibi değil. siteye yazılar eklemem gerekiyor. epey önce bir blog açmışlığım var, onu çok boş bırakmak istemiyorum. sitelerine belli bir düzenle yazı girdiğim birkaç müşterim var. moda yazısı bekleyen var, dekorasyon yazısı bekleyen, cilt bakımı-güzellik yazısı bekleyen, gezi yazısı bekleyen...adsense hesabı blog üzerinden daha kolay alınıyormuş, bir de onun için blog açtım şimdi, ona yazmam lazım. işi biraz ilerletebilirsem paravan bloglar açmama lazım. öyle bi gömülmüşüm ki, matruşka gibi mevzu, her konunun altından yeni bir şeyler çıkıyor. 14 ay kadar oldu başlayalı, bu hale geleceğini düşünmemiştim. hesapta yazı yazıp gelirime ufak bir katkı yapacaktım, yürüdükçe yürüyor bu. sen neden denemiyorsun? bir blog açabilirsin üstünde yazabileceğin bir veya birkaç konuya dair en azından. adsense hesabı alabilirsin, okuyucu kazanmayı deneyebilirsin, ufak bir ek gelir yapmayı...19 yaşında müşterim var benim, üni öğrencisi, bir yandan da site işletiyor. mesela...denemekten bir zarar gelmez, en kötü ihtimalle fayda da gelmez. ben sana seo uyumlu yazı yazmayı öğretirim, zor değil.

ayh, şiştim. smile.png

Bu mesaj hüfyaa tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 28.01.2014 - 14:35

#20 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 28.01.2014 - 15:48

Ben gördüm twitter'da sadece link verdiğini o yüzden yazdım. mesela etkin linkedin kullanımı başlıklı yazının yanına "etkin linkedin kullanmak isteyenler bir baksın" yazabilirsin. ya da sadece başlığı direk yazabilirsin. burada önemli olan twitter'da "linkedin" diye aratanların karşısına bir şeyler çıkarmak. merak uyandırmak. o yazıyla ilgili başlık da olur. aslan burcu erkeği ile ilgili yazıya aslan burcu erkeği yazılabilir. aslan burcu diye aratınca twitter'da o çıkacak yani. 

ben aslında yapmak isterdim lakin ki iş yerinde zamanım yok. akşamları da bu aralar ingilizce öğreniyorum derken hiç yazı mazı yazacak zaman olmuyor. ama öğrenelim de kenarda dursun. smile.png