İçerik değiştir

* * * * * 3 Oylar

Bana Özel

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 255 yanıt verildi

#221 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 15.10.2011 - 13:36

Dinlemeye doyamıyorum (=

#222 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 15.10.2011 - 14:42

Para ile her şeye sahip olunacağı söylenir.!

Yiyecek satın alabilirsin, ama i...ştah satın alamazsın.
İlaç alırsın ama sağlık alamazsın.
Bilgi alırsın ama bilgelik alamazsın.
Gösteriş alırsın ama güzellik alamazsın.
Eğlence alırsın ama neşe alamazsın.
Tanıdık alırsın ama dost alamazsın.
Hizmetçi alırsın ama sadakat alamazsın.
Boş vakit alırsın ama huzur alamazsın.
Para ile her şeyin kabuğunu alır ;
Hiçbir şeyin çekirdeğini alamazsın..!

Anne Garborg

#223 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 15.10.2011 - 14:51

" Fizik dersinde öğretmen öğrencilerden birini kaldırıp sormuş:

Öğretmen: - Otobü...stesin hava çok sıcak ne yaparsın?

Öğrenci: - Camı açarım hocam!

Öğretmen: - Söyle giren havanın sürtünme katsayısını?

Öğrenci: - Bilmiyorum hocam!

Öğretmen: - Otur sıfır!

Bu böyle bir değil iki değil bütün sınıfta sürmüş herkes

dökülüyor... Öğretmen bir öğrenciyi daha kaldırmış:

Öğretmen: - Oğlum otobüstesin çok sıcak ne yaparsın?

Öğrenci: - Ceketimi çıkarırım.

Öğretmen: - Ama oğlum çok sıcak...

Öğrenci: - Gömleğimi çıkarırım...

Öğretmen: - Oğlum çok çok sıcak...

Öğrenci dayanamamış: - Hocam öleceğimi bilsem o camı açmam "

Gönderilen Resim

#224 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 15.10.2011 - 17:05

Günlüğüm annem gitti, ne çabuk geçti zaman hiç anlayamadım..

İlk geldiği gün bayağı şaşırdı kızım ooo ne çok şey hazırlamışsın diye hepsini de çok beyendi. Yol yorgunudur diye hiç onu mutfağa sokmadım ve bir sürü şey hazırlayıp getirmiş Gönderilen Resim salça, turşular, tereyağ, bal getirme dedik güya Gönderilen Resim

Neyse tabi ikinci gün itibariyle annem eve bir el attı amanın herşeyin yerini değiştirmiş ya Gönderilen Resim annem niye uğraşıyorsun diyorum kızım üst dolapta uzanamıyorum sandalyeye mi çıkayım onları alta alıyorum öbürküleri yukarı alıcam annem benden iste ben alırım yok yok iyi böyle peki dedim ne diycen yani zaten kafaya taktı mı yapar öyle huyu, canı sıkıldıkça dolapların yerlerini değiştiriyor baktım olucak gibi değil dedim gezelim biraz hadi hazırlan :kihkih: evden uzaklaşmasak tüm evi alt üst edicek gerçi etti ama olsun kalan sağlar bizimdir.

İzmit'i çok beyendi, yağmur yağmadığı sürece gezdik. Günlüğüm annemden sonra dolaplarımı yeniden düzenledim eski düzenime döndüm el alışkanlığı var bardak yada kupamı alıcam hep aynı dolaba bakıyorum farklı birşey çıkıyor olucak gibi değildi.

Sonra evde colayı bitirdik herşeyi kaldırdık da limon suyunu unutmuşuz ya günlüğüm hiç sende söylemiyorsun doğal olarak onu annem gördü limon niye almıyorsun limon suyu mu kullanıyorsun onlar sağlıklı değil katkı maddeleri şu bu başladı rutin konuşmasına :P

Birde benim kiloma taktı çok zayıfsın dedi yoo aynıyım aslında sana öyle gelmiş dedim ama gerçekten bir beden zayıflamışım üzüntün mü var kızım bir sıkıntın mı var ne oldu diyor ay boşu boşuna kuruntu yapıyorsun yok öyle birşey dedim inanmadım der gibi baktı bak giysilerimden göstereyim otuzsekiz beden aynı dedim iyi dedi valla bravo annelerden de hiçbirşey kaçmıyor :P

#225 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 17.10.2011 - 12:59

#226 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 17.10.2011 - 13:02

" Selim Gülgören & Kahırlı Gözler

Bak elin kolun bağlanıyor yine aynı çıkmaza giriyorsun sen
Zor geliyor onsuz yarınların ama o adam senin gibi düşünmüyor
Aşk bir gerçek roman yaşanır
zaman zaman
Yazılır mısra mısra anılara hatıralara
Onunkisi yalan dolan
Ağlıyor gibi duruyor ama
O çoktan geçen bahar sen ise yarının güneşi

Kaldır at kahırlı gözlerinden onu
İhtimal verme kendine kolay olmasa bile onarması kalbinde
Kaldır at kahırlı gözlerinden onu
İhtimal verme kendine kolay olmasa bile onarması kalbinde !
"

#227 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 18.10.2011 - 17:57

Anneme bayılıyorum günlük ağzımı arıcak sözde az çakal karlos değil bana dedi ki Pınar da sigara içiyormuş şimdi gençler genelde içiyor masus hiç tepki vermiyorum hıı filan dinliyorum lafı dolandırıyor yani :P bakalım bizim kız da içiyor mu hesabı direk sorsa direk cevap vericem ne gerek varsa :kihkih: ah günlüğüm diyorum ki birtane alsaydım da dolaba atsaydım nasıl aklı giderdi :P
Sonra kıyamadım açık açık içmediğimi söyledim.

Onlar hep kuşkuyla baktılar ama hiçbirşey sandıkları gibi değil.

Ayrı olmak herzaman bir özgürlük seçimi değildir.
Şöyle ki ben bir düzenim kendi evim olsun istedim, yaşadığım yer belli olsun bir çevrem olsun, göçebe gibi bir hayat istemiyorum ki, hem herkes de mutlu olsun burkulmasın ailemi eşit seviyorum onlar da haklılar yani koruyup kollamak için hep kendi kanatları altında olsun istediler zaman kötü insanlar güvenilmez o yüzden hiç kızmıyorum. Her ne olursa olsun iki tarafı da elimden geldiğince ihmal etmemeye çalışıyorum. Ararken bile annem ve tarafı babam ve tarafı mutlaka ararım. Gidemiyorsam ikisine de gitmem. Beni de birgün anlarlar umarım.

#228 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 18.10.2011 - 18:23

Örgüye başladım Gönderilen Resim büyük bir emek ve çaba sarf ediyorum gayet de güzel oluyor ama bazen dizilerim oluyor bakarken ilmek kaçmıyor mu o an deliriyorum kendi kendime söyleniyorum örgüye trip yapıyorum örmicem işte =/ ayy daral geldi içime =( ne olucak şimdi bu delik oldu diye :P öyle arada bir örgümle aramız limoni olsa da iyi gidiyor ..

Daha iyiyim diyebilirim bi bitsin herkese göstericem ilk yaptığım bir patik vardı dalga geçmişlerdi benimleGönderilen Resim sende sakın gülme anlatıcam şey ben onları ilmeğini saymıştım neden öyle oldu bende anlamadım yani bitince o patiklerden biri küçük biri kocaman olduydu hemde bayağı bir farkla birde nasıl olduysa artık patiği giyiyorsun ya ayağına giderken sen gidiyorsun ama patik olduğu yerde kalıyor öyle bişeydi çevresinden ip dolaman lazım ayağında durması için bir de herkes de hediye istedi onu te Allam ya kabus gibi olmuş birde onu vericem öyle kimseye vermedim attım onu bu sefer ördüğüm çok güzel bir şey hemde iyi gidiyor Gönderilen Resim

#229 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 19.10.2011 - 11:32

Sevgili sayfam sana muhteşem bir haberim var Koray ile Asu barıştılar. Çok sevindim benimde akşam haberim oldu onbir civarı telefonum çaldı ben bulana kadar sustu sonra baktım Asu aramış tekrar aradım telefona Koray çıktı :P işte birkaç saatliğine İstanbul'a gelmiş Asu ile buluştuk dedi sana selamı var dedi sende selam söyle ya bana gelsenize diye tutturdum başka zaman saat geç oldu benim de iznim yok geri dönücem uğramadı diye sitem etme bir sesini de duyalım dedik dedi.
Sevgili sayfam onlar evlendiklerinde düğünde ne giyiceğimi bile planladım çok şık bir elbise olucak ama detay vermem Gönderilen Resim çalarsın filan aynından yaptırırsın. Okul, askerlik, iş kendine göre planları var konuştum ama bazen öylesine takılıyorum ne zaman evleniceksiniz siz diye (=

Aramızda hediye trafiği yaşanıyor birbirimizden uzak da olsak geçen Koray yüzünde sivilce çıkmış ondan şikayet etti canım ben sana bir krem göndericem üzerine sür sonra şöyle elinle hafif yay tamamdır hiç görünmez dedim garibim bilmiyor makyaj malzemesi olduğunu bildiğin kapatıcı işte :P Eline geçmiş sürüyorum çok güzel bir şey diyor te Allam ya birine göstermese bari. Gönderilen Resim

Asu da bana çok güzel bir tablo hediye gönderdi İstanbul Kız Kulesi manzarası var. Ona da hediye almayı düşünüyorum ama henüz karar vermedim Gönderilen Resim

#230 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 20.10.2011 - 11:12

Eğer güzel gözlerinin olmasını istiyorsan,insanlara iyilikle bak
Eğer saçların güzel olsun istiyorsan,bırak çocuklar ellerini geçirsin saçlarından.
İnce bir bedense istediğin,
Ekmeğini açlarla bölüş
Ve güzel dudaklara sahip olmak için,
... Sadece güzel sözler söyle!...

Audrey Hepburn

#231 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 20.10.2011 - 12:49

Dün babamı ziyaret ettim birlikte yemek yedik *ihi

Ablam da kendi üstüne ev almak istiyordu demiştim almışlar. Onun işlemleri ile ilgileniyorlarmış.

ve dün Kuzey Güney vardı kaçırmadan takip ettiğim tek dizi Gönderilen Resim Kuzey karakterini çok seviyorum konuşmaları, tavırları, espirileri çok hoş sadece o Simay hiç olmasa daha bir güzel olucak :P

#232 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 22.10.2011 - 14:25

Sevgili sayfam çok uzun zamandır ondan bahsetmiyorum, zor oldu ama alıştım zor oldu ama geçti artık hiç kalbim acımıyor bitti böylesi ikimiz içinde en doğru olanıydı o bu durumu nasıl atlattı bilmiyorum ama ben çok zor atlattım hatta o aralar bu içimdeki sancıyla boğuluyordum en depresif hale girmiştim ve zaman zaman düşündükçe yani kötü konuşmuşluğum oldu hepsi çektiğim acıdandı.
Şu bir gerçek ben bir daha bu duyguları yaşamıyacağım. Kimseye yer yok hayatımda hep aynı çizgide olucam uzak durucam.
Ondan sonra msnden çıktım çıkış o çıkış hala kullanmıyorum artık şifremi de hatırlamıyorum alıştım hiç aramıyorum da zaten, o rahatsız oluyor diye minik bir açıklamayla çoğu arkadaşımı silmiştim. Tekrar eklemem söz konusu değildi.
Bu yazdıklarım bir beklentim olduğundan değil yanlış anlaşılmasın aklımda bitirdiğim gibi kalbimde de bitti. O şu saatten sonra gelse yeniden dese de olmaz bu sayfa kapandı. Böyle bir şey ile karşılaşmak istemiyorum. Doğum gününü unutmamıştım biliyordum (= Hatta bir hafta öncesinden düşündüm ama vazgeçtim. Yanlış anlamasından ve ona umut vermekten korktuğum için doğum gününü kutlamadım.
Benim hayatım çok güzel devam ediyor çok şükür umarım onun hayatı da güzel gidiyordur. Ve ağır kırıcı sözlerim için mahçubum Gönderilen Resim içimdeki acıdan ne dediğimi bilmiyordum diyelim.

İkimiz içinde hakkımızda hayırlısı olsun. Güzel sevgi dolu günler bizimle olsun (=

#233 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 22.10.2011 - 16:02

#234 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 22.10.2011 - 17:25

Sevgili sayfam ben hep aşkta gurur olmaz olmamalı diye savunuyordum ama acıdan öldüğüm anlarda bile gururumdan taviz vermedim. Yaşananların şekline göre değişiyormuş meğer öyle söylemlerle olmuyormuş (= Şimdi söylediklerimi yaşadıklarımı düşününce gülüp geçiyorum.
Öyle kimseye bir kinim nefretim hiç olmadı yine yok ama bu konuşacağım arkadaş olabileceğim anlamına gelmiyor bunu uygun görmüyorum.
İnsan yaşı ilerledikçe değil de yaşadıkça büyüyor sanki ..

#235 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 23.10.2011 - 09:36

" Hadi bırak heybendeki bütün o yorgun yıllarını, hayal kırıklıklarını, başkalarını mutlu edebilmek adına yaptığın ama zerre kadar mutluluk duymadığın bütün o rutin koşturmalarını bir kenara.Yepyeni bir pencereden bak bu sabah hayata. Çocuk masumiyetiyle, bayram sevinciyle karşıla yeni doğan günü. Gülümse! Hayata, geçmişe, yarınlara, umutlarına gülümse!
Önce kendine değer ver ki anlamlı kıl......ınsın her bir saniyen. Aldığın her nefesin amacına ulaşabilsin. İçindeki potansiyelin ve seni sen yapan bütün o küçük ayrıntıların farkına var ve tadını çıkar. Hem sonra mutluluk zaten küçük ayrıntılarda gizli değil midir? Unutma, kimse senin kadar güzel gülümseyemeyecek bu sabah yeni doğan güne. Kimse anlayamaz ki seni senin kadar. Ve kimse de sevemez senden başka böyle çıkarsız, saf, duru güzellikte seni.Hayatı, dahası kendini erteleme bu sabah. Sadece gülümse, gerisi nasılsa gelir. Sımsıkı sarıl içindeki çocuğa. Bak Gazali ne güzel anlatmış:- “Kendine değer ver ve gönlünü olgunlaştır. Çünkü sen bedeninle değil, ruhunla insansın "

#236 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 25.10.2011 - 19:00

Yoğun psikolojik baskı altındayım :P

Henüz bir karar vermedim giderim ya da gitmem diye ama Koray aradı bayramda biz hep birlikte burda buluşucaz sende gel bak herkes geliyor bir sen tamam demedin diye bilmiyorum gelmeyi düşünmüyordum aslında dedim sonra Gökhan mesaj attı ne zaman geliceğimi soruyor sonra Pınar ile de facebookta konuştuk.
Aslında bende özledim Koray'la görüştük ama diğer ikisini çok uzun zamandır görmedim çok güzel unutamadığım anılarım var o günlere dair. Güzel bir dörtlüydük şimdi birbirimizden ayrı yerlerde de olsak hala ben için öyledir.

Hiç unutamadığım anılarımdan biri de arı istilasına uğradığımız bir gündü. Biz dördümüz küçükken birlikte oynardık Birgün Koray arılara taş fırlatmıştı o arılarda bize sardı o kadar komik haldeydik ki dördümüz birden yoldan geçen insanların şaşkın bakışları altında bağıra çağıra o yolda koşturmuştuk sonra bir buluştuk ki hepimizi arılar sokmuş benim bir kolumda iki yerden diğer kolumda bir yerden Gökhan'ın iki kolundan ikişer dört yerinden Pınar'ın bir kolundan bir parmağında bir de diğer kolundan Koray'ın da iki kolundan iki yerden sokmuşlardı tam trajedi şimdi gülüyoruz aramızda konuşurken ama ozaman salya sümük ağlıyorduk tabi.. :kihkih:

Bir kere de saklambaç oynuyorduk akşam saatleriydi ben karanlıktan korktuğumdan çok uzaklara gitmezdim Gökhan'ı görebiliyordum sonra gözümün önündeydi bizi ararken koşturup bakıp yeniden yerine gidiyordu o ara bu farkedemedi bi uçtu bir metrelik bir alana tabi ben çığlık çığlığa koştum koray ile pınar da hemen geldi orası da çalılık otlaktı bu kalkmadı o gün öyle korkmuştum ki hiç unutmuyorum hemen büyüklere haber verdik ve dördümüzde azar yemiştik ama ona birşey olucak korkusu yetmişti bize zaten. Ama bir iki çizik dışında birşey olmamıştı ertesi gün oyuna devam :P

Pınar ile de müthiş bir anımız var biz küçükken birbirimizde kalmak için en güzel ikna yöntemi ağlamaktı ailelerimiz de kıyamazdı izin verirdi. Öyle Pınar'ın ailesinden izin almıştık babanemde kalıyorduk birlikte uyurduk o günde düğün vardı kına gecesi de yaptılar ordan aldığımız kınaları babaneme tutturduk avucumuza kına yap bize diye sonra babanem yaptı bir güzel ikimizinde avcuna pjamalarımızı giydik babanem avucumuzu sarmaladı filan elimizi de öyle yatıcaz diye çorap geçirdi neyse çekildik odaya yatıyoruz dedikodu yapıyoruz filan bunun eli bana yakın bir yerde nasıl alev alev bir koku odanın kokusu değişti resmen Pınar ya elin felaket kokuyor dedim bir baktık ki benimde aynı babanem yanlışlıkla amcamın o akşam giydiği çorapları bize geçirmiş :kihkih: biz tabi anında çıkardık banyoya attık odayı havalandırdık elimizin görünen kısımlarına kolanyalı mendiller kolanyalar filan birde nasıl uykumuz var yattık öyle elimiz sarılı neyse sabah oldu ben uyandım bir baktım Pınar'ın kaşının ortasında bir kına öbeği kıkır kıkır başladım gülmeye bu uyandı ne oldu diyor gülmekten konuşamıyorum sonra gösterdim bu aynaya bir baktı bağırdı dedim şişşt herkes uyuyor tek kaş olmuşsun yeni imaj yapmışsın bu başladı ben böyle çıkmam ayy napıcaz demeye dur gel çaktırmadan banyoya gidelim dedik hiii bir baktık yastığada elimden bulaşmış onu da aldık gittik bu ne kadar deterjan varsa sürdü alnına çıkmıyor :kihkih: yastığıda yıkadık bahçeye astık. Sonra ben sabahın bir körü herkesden habersiz bakkala gidip yarabandı aldıydım Pınar kahvaltıya yarabandı ile geldi Babanem soruyor kızım noldu alnına ben başlıyorum kikirdemeye bu beni dürtüyor filan sivilcesi çıktı da ondan yarabandı koydu dedim :P Uzun bir süre o bantla gezmek durumunda kalmıştı.

Ne güzel günlerdi, ne diyorsun bayramda gitsem mi (=

#237 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 26.10.2011 - 13:23

Çok görmek istiyorum küçükken oynadığımız o yerleri hatta gidersem bol bol resimlerini çekicem Koray'a soruyorum herşey aynı o gittiğimiz park daha da güzel olmuş boyamışlar dedi (=

O parkın altında yüksek bir bayır ve çevresinde ağaçlar vardı biz o bayırdan aşağı inip kaplumbağ arıyorduk :P Gökhan ağaçlara koşup tutuna tutuna iniyordu Koray ile Pınar da kenardan indiler ben tepede kalmıştım gelemiyorum diye Gökhan yardım etmişti yeniden yukarı çıkıp elimi tutup otura otura in diye tabi üst baş rezil durumda eve dönmüştüm :P Ama o gün Koray ile Pınar bir kaplumbağ yavrusu bulmuşlardı sonra onu alıp baktık bir süre hayvanı yıkadık üst kabuğuna su tutup sonra bizim bebeklerimizin bezlerine sardık hatta sallayıp uyutuyorduk filan :kihkih:

Tabi hiç konusunu açmadığımız rezilce şeylerde vardı sıkışınca Koray ile Gökhan isabet yarışı yapıyorlardı bizde Pınar ile oynayamıyorduk sinir oluyorduk hatta bunu babaneme söylemiştim Pınarda yanımda ağlıyorduk bizim isabetimiz niye yok diye birşeyden haberimiz yok ki te Allam ya Gönderilen Resim ozaman siz kızsınız erkeklere oynamayın diye ilk dantelin temellerini babanem attırmıştı Pınar ile bana ip tığ verip zincir çekme ile başlayan serüvenimizle. :P
Bu olaydan sonra onlara küsmüştük bir süre babanemde ve Pınarlarda evcilik oynadık onları oyuna almadık ozamanlardan belliymiş bizim kaprisli olacağımız :kihkih:

Dün Koray aradı Knight Online oynuyor şifresini unutmuş giremiyormuş ben hiç bilmiyorum şifrenden hiç bahsetmedin dedim pelerin filan yapmıştı bayağı iyi bir charı vardı umarım hatırlar. Bu akşam ararım bakim naptı girebildi mi giremezse bayağı üzülür =( Biz onunla aynı serverda oynamıyoruz ama isterse ben şifremi veririm girsin dilediği gibi takılsın oynasın. İyi de para yapmıştım. Ama o Asas oynamayı seviyor ben de ki Priest. Gökhan'da ayrı bir serverda oda askere gittiğinde charını Koray'a bırakmıştı oynuyordu onunki neydi ki Priest mi ? Oda verir ben de veririm. Yalnız söylemem lazım orda o charın sahibini kız olduğunu bilmiyorlar erkeğim demiştim :P aga hacı koçum gibi hitap ederlerse şok geçirmesin ve bozuntuya vermesin :kihkih: Napim ama öyle çok rahat oynuyorum.
Geçenlerde girdim oyuna baktım pazarda gezdim fiyatlar nasıl da çoğu aşağı yukarı aynı bende İi +8 peşindeyim 750m. şimdi ki fiyatları 950m bayağı artmış işte uygun fiyata bulursam İi +8 yada İi reb. +5 de olabilir ondan bakıyorum girdiğimde hiç satan yoktu buyying kurmuşlar ordan tahmin ettim fiyatını. Foverinler düşmüş 99m daha önceden 170m civarıydı öyle diğerleri hemen hemen aynı fiyatlarda.
Aslında biz baştan hata yaptık hepimiz aynı serverda oynasaydık birbirimize yardım ederdik her konuda ama herkes ayrı yerlerde takılınca birbirimize hiç yardımımız olmuyor.
Hatta Koray'ın bir konuda canı yandı sanal oyuncu arkadaşı vardı hep birlikte oynarlarmış adam telefonunu filan vermiş görüşüyorlardı iyi bir dost dedi savaşta birlikte görevlerde birlikte takılıyorlardı sonra birgün bundan malzemesini istedi ama o oyunda istediği malzeme gerçekten iyi para ediyor buda güvenip verdi ben ona bin kez sakın güvenme sanaldan dost olmaz inşallah ben yanılırım ama ben olsam sanal birine asla güvenmem dedim bu dinlemedi beni o öyle biri değil dedi iyi dedim sonra adam aldı bunun malzemeleri toz oldu telefonları açmadı tabi Koray o günden sonra oyunu bıraktı ben sana dedim değil mi sanaldan dost mu olur dedim sonra uyardılar çok üzgün bişi deme sinirden ağladı oyunu da bıraktı diye o sinirden ziyade iyi niyetinin suistimal edilmesinden güvendiği insanın bunu yapmasına üzülmüştür ozaman ben onun sevdiği char açıp lv yaptırıp ya oynayamıyorum ben Priest seviyorum dedim sonra o oşekilde oyuna dönmüştü insanlar okadar adi ki sonra aynı nickle kendi oynadığım serverda gördüm onu ilk başta sen şu serverda da vardın değil mi birlikte takıldık bir ara dedim (= Bu da evet (= dedi Senin Allah belanı versin sen ne adi bir insanmışsın dedim pmyi kapattım deli olmuştu eminim.
Öyle yani oyunda olsa insan adilik yapıcaksa her yerde iyi niyetli insanlara yapıyor adiliğini.

#238 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 26.10.2011 - 23:35

#239 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 27.10.2011 - 10:22

Yarın mevlüt okutucaklarmış telefon geldi haliyle gidicem. Rahmetli olduğunda okumaları yapılmıştı yıldönümü mü acaba mevlüt okutulucak. Ablamı da çağırdın mı diye sordum o da işi olduğundan üç gibi gelebilirim demiş üç gibi zaten çoktan bitmiş olucak iş yine bize kaldı gibi görülüyor Gönderilen Resim işte böyle durumlarda nasıl bir çalışma aşkı oluyor bende..
Ayranları pilav tabaklarını millete taşı babam taşı. Birde en hanım hanımcık halime bürünücem dua okutulduğundan başımda bir çember olucak sonra boşalanları toplama işlemi var ne zaman bir çember taksam başımda da durmuyor kayıyor tekrar başıma alıyorum bu böyle sürüp gidiyor anlamıyorum milletin başında nasıl duruyor, bağlamayı beceremiyorum herhalde..
Hı birde bir kapalıda gördüm ben tepeden iğne soktu kafasına Gönderilen Resim valla öyle birşey yaptı tam anlayamadım ama oyüzden sabit duruyor olabilir. O kafasına batmaz mı ki. Neyse sakata gelmenin de alemi yok iğne filan ben düzeltirim napim.

Ayy bir de en daral gelen nokta şu ki şimdi dualar bitiyor yiyorlar filan o anlarda bir konuşma yok sonra bir uğultu kimin kimle konuştuğu belli olmuyor :kihkih: Bir de az önce duada olan teyseler bir dedikoduya başlıyorlar hayret edersin benim daraldığım nokta bu değil tabi birde ben böyle kendi halimde hanım hanımcık dururken biri sen kimin kızısın diye bir konu açıyor ya işte o andır yani bunun gidişatı farklı araştırma ile başlar sonunda bizimde oğlan kelimesi gelir bu hemen her okumada başıma geliyor o anda yeni bir taktik buldum kendimce şöyle bir soru geldiği an cevabı ver ve ordan wc mi gidersin su almaya vınnn topuk :kihkih: Döndüğünde de o teyseden mümkün olduğunca uzak bir yer seç ve otur.
İnşallah yarını sağ salim atlatırız.

#240 KãRdé£éN

KãRdé£éN

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 682 Mesaj

Gönderim zamanı 27.10.2011 - 11:14

Günlüğüm birde annem gelirken turşu getirmişti ya dün ben açtım onu nasıl nefis birşey bir tabak turşu yedim zaten bayılırım turşuya şuan bile yiyorum aldım birtane :P İyi ki de getirmiş ben dışardan alıyordum ama yok bunun tadı birbaşka ee tabi anne eli var bunda ımmhh leziz. Bugün arayayım teşekkür için (=
Annemin bu okuma ile ilgili bilgisi var mı bilmiyorum ama olsa da benim gitmemi ister hatta gitmesem kızar. Annemi bu huylarından dolayı da seviyorum ayrım yapmaz saygısızlık etme yaşı da var yardımcı ol diye.
Ama en iyi çözümü biliyorum halama münasip bir kısmet bulmak gerek :P Öyle Edi Büdü kendilerini idare etsinler. Esra Erola filinta gibi dedeler geliyor bir oyun havası oynuyorlar on numara halama takılıyorum göz ucuyla bak bari ayy ne dedeler geliyor diye Şaklabanlık yapıyorum sanıp kaile almıyor beni :P Ama bana da yazık değil mi günlük.
Mesela pazara çıkmak istiyor çıkıyoruz birlikte sabah bir çıkıyoruz akşam dönüyoruz eve Gönderilen Resim adım adım yürüyor ben de haliyle ona eşlik etmek için öyle gidiyorum pazarda bir kere o tezgahta alırken karşı tezgaha bakıyordum bende bu beni gittim sanmış koca pazarda nasıl ismimle bağırdı yani herkes öğrenmiş oldu ismimi koştum hemen halacım arkandayım niye bağırıyorsun diye Gönderilen Resim kızım ben seni gitti sandım evin yolu da ne tarafta bilemedim hala böyle gidiyoruz ya geri dönersek evin yolu işte neyse hala gel koluna girim ben en iyisi dedim öyle yani..
Tabi bu bir tanesi daha neler yaşadım, birgün de güzel bir hava da dışarı çıkardım alışveriş merkezine gittik birlikte ondan uzaklaştım ama söyledim şurda birşeye bakıcam diye o ara eğildim tabi bu yine bir bağırdı kızım donun görünüyor diye o alışveriş merkezinde o ses nasıl yankılandı Gönderilen Resim millet bi an baktı dedim hiç tanımıyor gibi ses çıkarma nasıl olsa beklicek orda, bi süre sonra gittim yanına ayrıcana da bir yerim görünmüyor yani halam işte sadece içimde aklet yoktu belim açıldı hepsi o zaten o o mesafeden ayrıntılı göremez belimin açıldığını görüp panikledi herhalde yanına gidince halam benim nolur bağırma en iyisi biz birlikte girelim uzak kalmayalım dedim Gönderilen Resim
Böyle enteresan durumlar yaşıyoruz.