İçerik değiştir

Başörtülüler Bu Ülkede Barınmasın.

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 73 yanıt verildi

#1 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 28.10.2010 - 15:59

Korsan Gündem – Başörtüsü
SeyretSen! Sen ne istiyorsan onu seyret!

#2 WaLe

WaLe

Kimene!

• Üyeler
  • 6.730 Mesaj

Gönderim zamanı 28.10.2010 - 22:19

Tutarlı ve zekice cevaplar vermiş arkadaş. Muhabirin yöneltmelerine karşı yaptığı manevrelar takdire şayan.. Muhabiri ezmiş tabiri cahiz ise.

"YURTTA SULH, CİHANDA SULH"
Gönderilen Resim

’Düşüncenin üstesinden gelemeyen‚ düşünenin üstesinden gelmeye çalışır.

Paul Valéry

#3 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj
  • İlgi Alanları:Güzel olan herşey =)

Gönderim zamanı 28.10.2010 - 22:34

şimdi bu kıza bi laflar etsem vay işte aha niyetleri bu falan denir ama unutulmamalıki ilk sataşana cevap verilmesi nefsi müdafaa olsa gerek, bu arada gerçekten çok modern bi tip =)

bencede bu ülkede barınmasınlar mesela küba ya gitsinler :P

dini inancını belli etmemek lafıda iyice entel dantel hale geldi ya =)

kimseye çaktırmayalım diye camiyede gitmeyelim :)

bakın diyo siz benim inancımı anlıyomusunuz, gerçekten anlamıyoruz seni kız ;P
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#4 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 28.10.2010 - 22:56

https://dl.dropbox.com/u/12799674/player.swf' flashvars='file=http://video.l3.fbcdn.net/cfs-l3-snc4/77341/784/453011349529_54670.mp4&image=http://vthumb.ak.fbcdn.net/hvthumb-ak-ash2/hs641.ash2/50651_453016694529_453011349529_53018_345_b.jpg&skin=https://dl.dropbox.com/u/12799674/modieus.zip' align='middle' allowFullScreen='true' allowScriptAccess='sameDomain' type='application/x-shockwave-flash' pluginspage='http://www.adobe.com/go/getflashplayer' />

http://www.seyretsen.com/korsan-gundem-basortusu-3243' target='_blank'>Korsan Gündem – Başörtüsü
http://www.seyretsen.com' target='_blank' title='SeyretSen'>SeyretSen! Sen ne istiyorsan onu seyret!

talihsiz

#5 _RomantizmA_

_RomantizmA_

Pembeler içinde uçuk MAVİ

• Üyeler
  • 3.232 Mesaj
  • İlgi Alanları:sonsuzluk; ölüm...

Gönderim zamanı 28.10.2010 - 23:31

dini inancını belli etmemek lafıda iyice entel dantel hale geldi ya =)

Nereye gider ki bunun sonu?

Bana görede üzerinde siyasi tercih belli eden şeyler olmasın;
Sona cinsiyetide kimsenin belli olmasın;
ben saçından batı takliti, yalakası diye düşündüm onuda belli etmesin,

??
??

Anlamadığım şu; dini inancını belirtmek için taksa ne olur? Bilim yuvalarımız avrupadaki üniversiteler içinde ilk yüzdeki yerini mi kaybeder?

Bu mesaj _RomantizmA_ tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 28.10.2010 - 23:32

[Bebeğim Öldü]

Hayatımın gerçek öykülerine ayrılan bir filmin soundtrack’ındayım
Bir yazar mıyım yoksa tek şiirlik şair mi?
Notumu verdi hocalarım nasihati koydum cebime
Ve zorda kalana dek çıkarmadım..
Ve ben bozuk paraydım anlaşılamadan çiklet oldum
Ve ben bütündüm yaramı sevgilimde bırakıp yarımı sokağa attım
Canımı yolda buldum canıma teslim ettim; canına okudum
Canıma kastım…

#6 Rose&Rain

Rose&Rain

Kayıp

• Dokunulmazlar
  • 5.735 Mesaj
  • İlgi Alanları:çok geniş

Gönderim zamanı 29.10.2010 - 00:40

Bazı siyasiler de başörtülüler bu ülkede barınmasın gibi saçma, ki saçma lafı hafif kalıyor burda, bir o kadar da edepsiz kelamlarda bulunmuşlardı ve bulunuyorlar da. İt ürür kervan yürür diyorum sadece...
Gönderilen Resim

Tecrübe çok zalim bir öğretmendir. İnsanı önce sınavdan geçirir, sonra dersini öğretir. - Spuitems

#7 Do'Urden

Do'Urden

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 649 Mesaj

Gönderim zamanı 29.10.2010 - 01:31

Antiqa kızın adı felan var mı?

mustakbel hayat arkadasımla tanısayım bir :icecream:

sayın rose&rain ve sevgili epru kız guzel degil mi :) agır da hani be!

Pac var mısın rekabete :D
"Partimizin güttüğü bütün bu esaslar, Kamâlizm prensipleridir" M.Kemal

"En iyi kuram 'Zamana bağlı olarak yanlışlanabilir" Karl Popper

"Düşünce özgürlüğü lehindeki temel sav, bütün inançlarımızın kuşku götürür olmasıdır Bertrand Russel

"Soyut ve Somut kavramlar hiçbirşekilde İlişkilendirilemez ve Örneklendirilemezler" Mw

#8 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj
  • İlgi Alanları:Güzel olan herşey =)

Gönderim zamanı 29.10.2010 - 02:24

orkos kız kendisini çirkinleştirmek için elinden geleni yapmış hem sözel hem nesnel *zong
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#9 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 29.10.2010 - 08:46

Antiqa kızın adı felan var mı?

mustakbel hayat arkadasımla tanısayım bir :icecream:

sayın rose&rain ve sevgili epru kız guzel degil mi :) agır da hani be!

Pac var mısın rekabete :D

ekin morche erman feysbuk'ta sayfası varmış :)

#10 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 29.10.2010 - 10:33

ekin morche erman feysbuk'ta sayfası varmış :)

Araştırmacı gazetecilik işte bu. Adam bi haber ekledimi her bir şeyini biliyor. Helal olsun *saksak

:P

#11 AtamÇepni

AtamÇepni

Türkiye Sevdalısı

• Üyeler
  • 5.693 Mesaj

Gönderim zamanı 29.10.2010 - 11:21

İngilizler İstanbul'u işgal ettiğinde bunların evinde kalmış olmalı.. Bunlar gibi halkın içindeki ve siyasette ki beyinsizler yüzündne türban milletin ve ülkenin başına bela oldu..

AKP olmadan Dinimi,
MHP olmadan Ülkemi,
CHP olmadan ATATÜRK’Ü sevebilirim...

#12 Do'Urden

Do'Urden

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 649 Mesaj

Gönderim zamanı 29.10.2010 - 12:02

Ne demıs kız? allah askına bırınızde kalksın mantıklı bır acıklama yapsın neden kotu oldugu konusunda-muhabırın yerınde olsanız sız nasıl cevap verecektınız kıza?

"Düşünce özgürlüğü lehindeki temel sav, bütün inançlarımızın kuşku götürür olmasıdır Bertrand Russel

"Soyut ve Somut kavramlar hiçbirşekilde İlişkilendirilemez ve Örneklendirilemezler" Mw

#13 Do'Urden

Do'Urden

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 649 Mesaj

Gönderim zamanı 29.10.2010 - 12:22

antiqa cidden nasıl buldun bu kızın adını-yok artık yahu! sımdı baktım harbı o kız

#14 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 29.10.2010 - 12:29

bişey diyememiş işte. yığınla zırva. bişeye karşı ama neye karşı olduğunu bilmiyor. ve en önemlisi neden karşı olduğu hakkında en ufak bi fikre bile sahip değil. kendini ifade edemiyor zahar.
afedersiniz ama bunun neresi zeki ve hangi yanı zekadan nasibini almış ? iki cümleyi bi araya getirmekden aciz. bu denli hassas bi meselede ileri geri konuşabilecek kadar da sığ bi beyne sahip.

eğer o, o tip, tarz ve kıyafetle öğrenim görme hakkına sahipse, bi sakin olsun da eşarp takanlarda aynı hakka sahip olsun. zaten kendisi saçmalarken, olayı fakültelerin dışına çıkarıp hiç bi yerde örtünmesinlere getirmiş. dini inançdan filan bahsetmiş. yüksek bilgi ve birikimi ile. bu ülke eşarp takan işe yaramazlar (!) sayesinde kazanılmadıysa onun gibi zibidiler sayesinde de kazanılmadı. kimi nerden kovuyosun yavrum sen ?

söylenilene bakıyorum, söyleyene bakıyorum, neyse ya bişey demiyorum ben. ama ne içtiyse bu aynından istiyorum. hayatım boyunca kafam bunun ki kadar güzel olmadı benim. ve ömrümde ilk defa rastalı anti kapitalist artı laikçi geçinen bi tip gördüm algılarım şaştı.

yetmiş milyon türlü şekli olan FORMA demek ne demek yeaa *lol allahım yarabbim :P

Bu mesaj epru tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 29.10.2010 - 12:31

#15 Do'Urden

Do'Urden

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 649 Mesaj

Gönderim zamanı 29.10.2010 - 19:29

Yapmayın sevgılı epru..

kastettıgı ortunmenın bır suru sekjlı olduguydu,kendı saclarınıda bu yuzden gosterıyor-kameranın gostermedıgı taraftakı bır kadını mesela bakın dıye oyuzden uyarıyor. hayal gucumle sabıt basını kapatıp boynunu kapatıp daracık bır kot felan gıymıs yada ne bıleyım topuklu bır ayakkabı gıyıp dıkkat cekmıs olabılır-zıra arkasından gecen ıkı kapalı kadına dıkkat bıle etmedı.

burada sorun yok..var mı sızce?

turban bası kapatır.sorun yok.
sapkada kapatıyor ama bunda sorun var. Basortusu demıssınız basortusu ıle turbanın amac farkı vardır,cogu kadın bas ortusunu evde bıle kapatır yemek yaparken,temızlık yaparken falan fılan.. basortusunun ıslevıde sapkadan farklı degıl kızcagızın dedıgı gıbı kumas parcası,konu o degıl :) ama ozgurluk basortusunde bası kapatmakta degıl,ozgurluk zıhnıyetı kapatma anlamında yasanıyor.

Yanı sınıfta sapka takabılmek ıcın ılla kı bır ınanc geregı sapka takmak lazım,cıkar dedıgınde ıse bu ınancım,ınanc ozgurlugu acılımı var yokun su maddesıne aykırı degıl bak dıyebılmek gerekıyor sanırım.

bence buradada sorun yok...sızce pekı?

uzar gıder...

antı kapıtalıst + laık kımseyı gormedınız mı?
Ben olabılırım :) sosyalıst+serıatcıda olabılırım :) nıye olmasın..bırı ınanc ısı dıgerı ıse ekonomı ısı..paralellık mı olmalı ıllakı

#16 Rose&Rain

Rose&Rain

Kayıp

• Dokunulmazlar
  • 5.735 Mesaj

Gönderim zamanı 29.10.2010 - 20:05

Epruya katılıyorum.

Hem diyor ki ben kimsenin dini inancını bilmek zorunda değilim, göstermesinler bana diyor hem de üzerinde Che Guevara'nın tşörtü var. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.Kendi milletin gözüne sokmuş siyasi görüşünü başkasına laf ediyor haspa
Gönderilen Resim

Tecrübe çok zalim bir öğretmendir. İnsanı önce sınavdan geçirir, sonra dersini öğretir. - Spuitems

#17 Do'Urden

Do'Urden

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 649 Mesaj

Gönderim zamanı 29.10.2010 - 20:17

ama o sıyası gorus sevgılı rose raın-dını gorus degıl kı.

ınsan ıkı olgu uzerınden yasar..bırını beyın yonetır mantık,dıgerını ıse kalp,gonul artık adı herneyse..bu da manevıyat.

Benımde katıldıgım bır gorustur..manevıyat manevıyattan dısarı cıkmamalıdır:)

Tanrıyı mı sevıyoruz..tanrı orada tanrı..tanrı orada mutlak.. orada dokunulmaz. benım tanrım bana. benım tanrım orada guclu.

bu kotumu?

#18 Rose&Rain

Rose&Rain

Kayıp

• Dokunulmazlar
  • 5.735 Mesaj

Gönderim zamanı 29.10.2010 - 20:24

ama o sıyası gorus sevgılı rose raın-dını gorus degıl kı.

Benımde katıldıgım bır gorustur..manevıyat manevıyattan dısarı cıkmamalıdır:)
Tanrıyı mı sevıyoruz..tanrı orada tanrı..tanrı orada mutlak.. orada dokunulmaz. benım tanrım bana. benım tanrım orada guclu.

bu kotumu?

İyi ya işte ben de onun siyasi görüşünü bilmek istemiyorum bu kadar basit.
Manaviyata gelince, Allah Allah kim demiş onu veya kime ne?! Nasıl yaşayacağıma siz mi karar vereceksiniz maneviyati

ALLAH(cc)

Bu mesaj Rose&Rain tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 29.10.2010 - 20:25

Gönderilen Resim

#19 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 29.10.2010 - 20:51

hakkatten he, üzerinde ki che tişörtü dikkatimi çekmemişti :P bre insan, Atatürk gibi bi önderin, kurucun ve sana bu kadar güzel saçmalayabilmen için gerekli hakları tanıyan bi idol varken, o üzerinde ki ne ? ne.. ha? o özgürlük mü ? konu kapanmıştır. sizden daha başka fikirlere, değerlere ve yargılara sahip olan insanları asimile etmek, buna kalkışmak, ve bunu savunmak yobazlığın daniskasıdır çünkü.

ayrıca sevgili beyin bedava, o başörtülüler de sana hasta olmuyolar ancak beraber yaşamayı öğrenmelisiniz. üzgünüm.

#20 Do'Urden

Do'Urden

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 649 Mesaj

Gönderim zamanı 29.10.2010 - 21:13

manevıyatını eger kendın harıcınde bıze acma gafletını bulursanız bızde bunu tartısma hakkını kendımızde buluruz demek ıstemıstım sadece.

buradan cıkıyor yanı :)
Mesela bana hangı dıne mensup oldugunuzu soyleyın sıze neden laha tursusunu sevemedıgımı soyleyeyım :icecream:

Az once bırsey yazmıstım sılmıstım.
dıyordum kı orda; uzerındekı che ısı bozdu,ataturk olaydı felan :)

Sevgılı epru duymadınız mı hıc 40'ına kadar solcu sonrasında yolcu (yolculuk ıcın hazırlık camı namaz oruc vs) *fiuv