İçerik değiştir

netten adam çıkmaz??

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 317 yanıt verildi

#81 guide

guide

Follow me! If you can...

• Üyeler
  • 3.241 Mesaj
  • İlgi Alanları:Tenis , Body Building , Kick Boxing , Müzik dinlemek , Gaz'lamak .

Gönderim zamanı 26.06.2006 - 10:06

netten adam çıkmaz olur mu yahuuuuuuuu *uhuhu daha veletliğimden tanıştığım ve halen daha muhabbet ettiğim güzelim insanlar var , al sana netten adam çıkmaz soruna cevap :) illaki enteresan insanlar çıkacaktır , sonuçta sanal alem , kimin ne olduğunu , söylediklerinin doğruluğunu anlayamıyorsun ama öyle adamlarlada istersen muhattap olmayabiliyorsun...

Yanlız benim aklımı şu soru kurcalıyor ; netten tanıştığım hatunla evlenirmiyim , arkadaşlık yaparmıyım? :P galiba hayır , ama belli de olmaz tabi *lol 3 senelik bir tecrübem olduğu için olumsuz düşünüyorum bu sebepten dolayı . Çok uzun yazardımda şimdi o cevap vercek ben birşey söyliyeceğim gibi uzamasın diye kesiyorum *lol
<!--aimg-->Gönderilen Resim<!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg-->

#82 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 26.06.2006 - 16:51

Ne afyonu ?

O diğer arkadaş karı kız muhabbeti amaçlı sölediğini dile getirip örnek de vermiş barda tanıştıgın hatunu görürsün fizigini bilirsin kıvamında bende onun bakış açısı dogrultusundan ona uygun olan adam sınıfının nerde oldugunu dile getirdim.. nesi yanlış ?

smiley-sport036.gif  

#83 Emily

Emily

Mannak Şeker

• Üyeler
  • 8.786 Mesaj

Gönderim zamanı 26.06.2006 - 17:01

barda hiç bişiy sanal diil, güsel mi diil mi görüyomuşsun ya, peki sabaha alkol etkisi geçince de aynı şeyleri düşünüo oluyo musun merak ettim... :)

aradığın tek şey güzellikse-ki başka bişiyden bahsetmediğine göre böyle diye alıyorum mecburen-daha çok adamlar çıkmas karşına da böyle kuyruk acı kaynar ki müstehaktır da derim şahsen kusura bakma...

hayır amaç görüntüyü görmekse webcam icat edildi belkim duymadıysan..

nedir bu bardan netten nere olursa olsun da kız tavlıyım mantıı da bi anlamadım gitti...

konuözüdipnotu:iğneyi kendine çuvaldızı başkalarına batırmak gerek.. :closedeyes:

In the end, it's not the years in your life that count.
it's the life in your years..

#84 WaLe

WaLe

Kimene!

• Üyeler
  • 6.730 Mesaj

Gönderim zamanı 26.06.2006 - 18:51

Adam olanın nette ne işi var, gider adam gibi işlerle uğraşır değilmi :) ahaha yahu aşın bunları yahu negatif veya pozitif anlamda ikili ilişkiler (yani insani açıdan) insanların herhangi bir durumda var olduğu heryerde yaşanır ve bu çok doğaldır.

İşin başka bir tarafıda burda ki adam kavrımı ile tanımlanan özelliklerin ne olduğu. bunun göreceli olduğunu düşünürsekte netten adam çıkmaz genellemesinin anlamsızlığından söz etmek lazım.. Netten adam çıkmaz genellemesini yapan kişi bizin kriterlerimize göre ne kadar adam ? bunun cevabıda yok.. peki bu anlamsızlıklara ve soru işaretlerine rağmen biz neyi tartışıyoruz. Netteki kuyruk acılarımızı, vakit, vakittir bu manada bende bana olan bir tavrı araya sıkıştırıveriyim veya netten adam çıkmaz tamlamasını kendimize yediremeyip ben adamım kardeşim ve burdayım gibi kendimizi ispat yollarına gidiyoruz.

ki en komik olanda bu.

Tüm adamları veya olmayanları seviyor ve saygılarımı sunuyorum. :flag:

"YURTTA SULH, CİHANDA SULH"
Gönderilen Resim

’Düşüncenin üstesinden gelemeyen‚ düşünenin üstesinden gelmeye çalışır.

Paul Valéry

#85 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 26.06.2006 - 19:00

Daha önce belirttim ama onu görmedin sanırım wale amaç onun adam demedigi kişi olmak deil onun adam deil dediği kişilerin en sefdigim adamlar olmasından ileri gelmekde cevap vermemdeki etken..

Ki kaldıki hatun meselesine hiç bulaşmim ama oda öle deil bir güzel sözde şudur ne ekersen onu biçersin.. Hatırlatmak gerekir arkadaşlara..

smiley-sport036.gif  

#86 Emily

Emily

Mannak Şeker

• Üyeler
  • 8.786 Mesaj

Gönderim zamanı 26.06.2006 - 19:04

biliodum daha uygun bi söz olduunu pisim püü..açlıktan işte.. :P

bi de şu var benzer ki çok seferim...Men Dakka Dukka...

#87 WaLe

WaLe

Kimene!

• Üyeler
  • 6.730 Mesaj

Gönderim zamanı 26.06.2006 - 19:20

Ki kaldıki hatun meselesine hiç bulaşmim ama oda öle deil bir güzel sözde şudur ne ekersen onu biçersin.. Hatırlatmak gerekir arkadaşlara..

:mad: bak bu anlamda ben çok dertliyim ve hakveriyorum arkadaşa, abi yıllardır şu net alemlerinde dirsek çürütürüm bi hatun kişisi ile şiddeti yüksek bir meşk olayına gireyim die nafile, çıkmıyo abi. haklı adam.. ayrıcana zayıf, antisosyal ve ezik biriyim burda da haklı ve benim tek umudum bu sanal alem ve benim hala bir umudum var. benim kızdığım nokta bizim gibi sosyal hayattan umudu olmayanlarla bu arkadaşın problemi ne? nie bize nuri alço muamelesi yapıyo ? biz insan değilmiyiz, belki bizimle aynı durum bir hatun kişi ile karşılaşıp alan memnun veren memnun olayını gerçekleştirecez sanane kardeşim. Ne limon oluyon. :P

"YURTTA SULH, CİHANDA SULH"
Gönderilen Resim

’Düşüncenin üstesinden gelemeyen‚ düşünenin üstesinden gelmeye çalışır.

Paul Valéry

#88 mustafa2354

mustafa2354

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 14 Mesaj
  • İlgi Alanları:matematik,fizik,kimya,felsefe,sosyoloji,psikoloji,anlasılmaz insanları anlamak

Gönderim zamanı 15.09.2006 - 11:33

abbi cokk yanılıyorsun nette ıyısıde var kotusude nıye dost cıkmasın...kafa dengını bırını bulursan olur nıye olmasın yaff anlamıyom su ınsanları bıraz genıs acıda dusunun yaf:)evlenenler bıle var abı yaff sen ne dıyon olur nıye lmasın:)

#89 RedRose

RedRose

• Üyeler
  • 16 Mesaj

Gönderim zamanı 15.09.2006 - 12:17

eğer netten adam çıkmıyosa hiç birimiz adam değiliz. peki biz neyiz öfffffffffffffffffff

#90 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 15.09.2006 - 12:20

Biz aslında gerçek değiliz sanalız biz :wave:
Bîgâne-i mahabbetün olmaz gam-âşinâ
Ey dâğ-ı derdin eylemeyen merhem-âşina

#91 Emily

Emily

Mannak Şeker

• Üyeler
  • 8.786 Mesaj

Gönderim zamanı 15.09.2006 - 13:02

hepimiz birer sanal örgüt üyesiyiz hatta uzaylı olma ihtimalimiz yüksek..
dünyayı ele geçirme planlarımız dahilinde iyi insanlarmış gibi davranıp network yoluyla inceden sızıyoruz evlere....

#92 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 15.09.2006 - 13:06

Düşünsene Melih uzaydan bağlanıyor aslında forumda gereksiz mesaj yazanları seçiyor çekiyor yanına deney yapıyor üzerinde felan gemisinin adı da tdk o kurumdakilerin hepsi uzaylı felan hayal gücü baya geniş bende abi :wave:
Bîgâne-i mahabbetün olmaz gam-âşinâ
Ey dâğ-ı derdin eylemeyen merhem-âşina

#93 dramaqueen

dramaqueen

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 395 Mesaj
  • İlgi Alanları:badminton,yüzme,bilgisayar oyunları+king,batak,ihale tarzı kağıt oyunları,muhabbet,çocuklar,kişisel gelişim,nadiren kitaplar,psikoloji,ingilizce,tatlılar...

Gönderim zamanı 15.09.2006 - 17:39

Benim de netten tanışıp evlenen 2 tane tanıdığım var,ikiside çok mutlular..Aslında gerçekten de çok heyecanlı oluyor:)Benim de erkek arkadaşım olmuştu,hiç tanımadığım biri İstanbul'dan çıktı geldi,sonra kovdum gitmedi *muz 5ay sürdü..çok ilginç biriydi,psikolojik sağlığı çok normal değildi ama gerçekten de hiç pişman olmadığım bir tecrübeydi..Ama tabi sapık,manyak,ruh hastası da olabilirdi...Risk almak da insana daha çekici geliyor sanırım..Ama tanışma safhasına gelen ilişkilerde kesinlikle çok dikkatli olmak gerekiyor,bu şekilde öldürülende bir çok insan oldu.. :) Seviyorum ya ben sanal alemi,dünyaya açılıyorsun..Her ülkeden insanlarla tanışabiliyor,kaynaşabiliyorsun :)

Bu mesaj dramaqueen tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 15.09.2006 - 17:40

İMZA

#94 REBEL

REBEL

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.906 Mesaj

Gönderim zamanı 15.09.2006 - 17:49

netten adam da dost da çıkar..ama iyiniyet olmayan insanlardan hiçbişi olmas..bit kadar yerde birbirimizi yiyoruz yaa...helal olsun bize.. ne diiim..kimse ne haklı ne de haksız..yazık yanii..

...

#95 Crossbourne

Crossbourne

• Üyeler
  • 23 Mesaj

Gönderim zamanı 15.09.2006 - 22:21

Netten adam çıkar ama kendine sevgili arayan, adam gibi adama rastlamaz.

Hiç belli olmuyor çok iyi birilerine de rastlayabiliyorsunuz(ben rastladım).
Tabii ki göreceli bulamamış olan: "çıkmaz" der, bulan: "çıkar" der.
Bu yüzden bu sorunun tek doğru cevabı olabilir: Çıkar.
Çünkü rastladım, rastlayanları tanıdım.

#96 Restless

Restless

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.009 Mesaj

Gönderim zamanı 15.09.2006 - 22:48

herzaman heryerde yanlış insan çıkabıliceği gibi adam gibi adamda cıkabılebılır...

salaklaşannot:çıkar tabi niye cıkmasın onlarda bizim gibi insan onlarında canı var *gun
∂öηємєм кαяαяıм∂αη кєѕιη αятıк αğℓαмα ѕıяαѕı ѕєηιη...

αятıк ηє ∂υαмѕıη ηє ∂є вє∂∂υαм..

#97 MegolamaniaC

MegolamaniaC

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.581 Mesaj
  • İlgi Alanları:Kitap okumak, sinema, gezi, spor ( yüzme, yürüyüş, bisiklet)

Gönderim zamanı 16.09.2006 - 20:43

valla herkeş benim gibiyse adamın alası çıkar. :(
DERLER DERLER... YAPMASAN DA YAPTI DERLER...

#98 flame

flame

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.503 Mesaj

Gönderim zamanı 17.09.2006 - 03:09

ya netten arkadaş çıkıyo ama sevgili aramak saçmalık bea
sabah öle akşam elimizde biralar
sallana sallana alsancaktan aşağı
bir konakta karşıyakada
ben o yari arar dururum

#99 ezooo!!!

ezooo!!!

• Üyeler
  • 10 Mesaj

Gönderim zamanı 19.09.2006 - 15:31

ya netten arkadaş çıkıyo ama sevgili aramak saçmalık bea

:) yanlış düşünüyosunuz

#100 dumrul

dumrul

Onun için takıntı haline geldik

• Üyeler
  • 1.785 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgi alanım konsept

Gönderim zamanı 19.09.2006 - 23:24

ulem bir ara bizim memleketin belediye başkanının kızına aşık olduydum. ah ah bir kilo rakı içtiydim,nette tanıştığı adamla evlendiği gün.

sanal ortamda bulduğu heriften hayır gelmez,ayrılırlar diye kendimce kötü niyetli düşüncelere inanırken aradan 3 sene geçti.

çok mutlular. Güzel ağlatmaz sanal ortamda,umut ederiz sadece.
Turkish Rock Legend