İçerik değiştir

netten adam çıkmaz??

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 317 yanıt verildi

#61 numan

numan

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 59 Mesaj

Gönderim zamanı 23.06.2006 - 14:33

elric e katılıyorum çıkmıyosa biz neyiz

#62 dumrul

dumrul

Onun için takıntı haline geldik

• Üyeler
  • 1.785 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgi alanım konsept

Gönderim zamanı 23.06.2006 - 14:37

numannn,numannn sana bir katılırım feleğini şaşırırsın valla :wave:

şaka bir yana ben bu konuyu açan kişi ile sohbet etme şansına nail oldum,gıcıklık olsun diye açmış benden söylemesi

not: ya nereye virgül koyacağımı şaşırdım iyi mi?
Turkish Rock Legend

#63 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 23.06.2006 - 15:05

Bişi daha diimde yanlış bakılmasın duruma...
Bana dokunan sefdigim kişilerin çogunun netten olmasından dolayı hepside adam denilmesi gereken vasıfda oldugundan yoksa bana dese haklısın dirim ayda 3 gece adam oluom hepsi o.. Oda hafa bulutlu deilse :(

smiley-sport036.gif  

#64 Emily

Emily

Mannak Şeker

• Üyeler
  • 8.786 Mesaj

Gönderim zamanı 23.06.2006 - 15:24

anlamadığım hala ve hiç de galiba, madem adam çıkmıor hep kötüler var ee niye hala nettesin ve hatta adam çıkmaz demek için de neti kullanıosunuz...

bazen yanlış kişilere de denk gelinebilir ama ben çook uzun yıllar görüşeceğimden emin ve istekli olduğum bi sürü "insan"la tanıştım netten.....
hep benimle olmaları dileğimle...sefiom hepinizi ...

In the end, it's not the years in your life that count.
it's the life in your years..

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 23.06.2006 - 15:26

Hemen de alınırım üstüme mannak şekerimin lafını... Ben de seni sefiyorummm :(

#66 Emily

Emily

Mannak Şeker

• Üyeler
  • 8.786 Mesaj

Gönderim zamanı 23.06.2006 - 15:30

alın tabeee.....alınması gerekenler kendini bilir...daha varsınız ve ii ki varsınız..
hepinisi kocaaamaaan öpüyom biliyonus demi...canlarım ..ahaa duygulandım :(

netten adam çıkmazmış...madem beğenmiyosunuz niye nettesiniz kardeşim..
anlamadım ki bi türlü..heeeç yane.. :P

#67 katharsis

katharsis

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 268 Mesaj
  • İlgi Alanları:satranç,

Gönderim zamanı 24.06.2006 - 00:20

numannn,numannn sana bir katılırım feleğini şaşırırsın valla :P

şaka bir yana ben bu konuyu açan kişi ile sohbet etme şansına nail oldum,gıcıklık olsun diye açmış benden söylemesi

not: ya nereye virgül koyacağımı şaşırdım iyi mi?

sanırım karıştırdın. konuyu ben açtım ama seninle hiç sohbet etmedik. ve gıcıklık olsun diyerek açmadım bu konuyu, sadece üzerinde konusulması gereken bi konu oldugunu düşündüm.

#68 katharsis

katharsis

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 268 Mesaj

Gönderim zamanı 24.06.2006 - 00:25

Acı tecrübemiz var dediysek bunu niye aşk acısı gibi yorumladınız anlamadım doğrusu.Nettten adam çıkmayacağını düşünen bir insan zaten aşkını nette arıyacak kadar akılsız değildir.Ben özellikle karşıyım nette aşk meşk davalarına ve sohbet ettiğim tanıştığım insanlara amacım sadece arkadaşlaık ve şayet karşılıklı saygıyı yitirmezsek ve birbirimizle dert ortağı olabilirsek dostluk bile kurabilirim sizlerle diye belirtirim ama ötesini düşünürseniz beni kaybedersiniz mesajını veririm herzaman.
"Kyruk acısı" tabiri de çok amiyane olmuş bu arada.Ona kuyruk acısı denmez. harabe üyelerinin nezaketine ne oldu?????
Ben anlatayım size nedenbu insanlara güven olmayacağını düşündüğümün nedenini.İlk başlarda ben de güveniyordum sizler gibi.iyi dostluklar kurulabileceğini dşünüyordum ve öyle arkadaşlarımda olmuştu netten.hepsiyle en az iki yıl arkadaşlığım olmuştur.Zaten adama benzetmediğimi hiç eklemem.Bazıları kendilerini hemen belli ediyorlar konuşmalarından bazıları ise iki yüzlü oluyor kendilerini farklı bir kişilik olarak gösteriyorlar ki en tehlikelileri de onlardır zaten.Güvendiğim arkadaşım diye tüm duygularımı paylaştığım insanlar daha sonra gerçek amaçlarının ne olduğunu açıkladıkarında uygun bir dille böyle bişeyin olamayacağını söylediğimde sahte nezaketlerini ve yalakalıklarını bir tarafa bırakıverdiler.Hatta bazıları işi tehtit boyutuna getirdiler yok bilgisayarımı çökertirlermiş te yok msn mi elimden alırlarmış ta vs. bunun gibi daha ne çirkinlikler.İşte bunun için diyorum netten adam çıkmaz çıkarsa da binde bir çıkar diye. Ha hiç netten arkadaşım yok mu "adam gibi adam" derseniz var. Binde bir çıkabiliyor da dediğim gibi ama genel bakarsak netten adam çıkmazzzzzzzzzzz.
Siz adam olamazsanız göremezsiniz lafını sarfeden arkadaşı kınıyorum.Her adam olanın karşısına adam çıkmıyor maalesef.Ayrıca sizin adamlığınızı sırgulayan yok ki hemen kendinizde nette olduğunuz için üzerinize alıp ta böyle çirkin kelimeler kullanıyorsunuz. Siz kendi adamlığınızdan eminseniz başkasının lafları sizi etkilememeli.Yani gereksiz alınganlığa gerek yok harabenin nazik insanları!!!

noktası ve virgülüne kadar katılıyorum. :P

#69 kÜnéfé

kÜnéfé

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.396 Mesaj
  • İlgi Alanları:inşaat müh.HARABE

Gönderim zamanı 24.06.2006 - 01:05

yakında bir film çekecegim abaza gençliği kazıga otutrcam bu msne uyuz oluyom aslında msne sinirim,serefsiz abazalara
kız arkadaşım başka şehirde eee internetide yok evde bizde msnden habarleşiyoruz internet kafeden sonra bir kaç kendini hack zanneden salak msn adresini çalıp millete yayıyor işte ben buna uyuz oluyorum sonra ayıkla pirincin taşını bir gün ben girdim kız arkadaşım yerine şerefsizler mail atmış çok azdım falan die ya bizim gençliğimiz bu kadar abazamı ulu önder Atatürk böyle bir gençliğemi emanet etti bu vatanı
ilim irfan ögrenmek varken nedir bu kız derdi
sonunda çözümü kız arkadaşıma yasak koyarak engelledim ama bence bu çözüm deil zülum buna mecbur muyum evet internetten adam çıkmaz harbi... o nedenle harabeliyim
son olarak ilk cümlelerimi toparlayım bi ara çaki(!)die mal film varya bebk satışlarını baya düşürmüştü ben de filmimde msn sapıklarını kazıga oturtacam başta ismail yk'yı sonra bak korkudan giren oluyormu msne oh be kurtuluruz bu abazalardan
haksızmıyım?????
herkes fanidir ama sözler bakidir.....

#70 Bulutsuzluk

Bulutsuzluk

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.309 Mesaj
  • İlgi Alanları:Olmak istediği...

Gönderim zamanı 24.06.2006 - 01:07

ilim irfan ögrenmek varken nedir bu kız derdi.

Ah Neyzenim ah!.
Asrın yeni bir umdesi var, hak kapanındır.
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Neyzen'im...

#71 katharsis

katharsis

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 268 Mesaj

Gönderim zamanı 24.06.2006 - 01:08

bu fikrime katılmayan arkadaşlara sorabilecegim bir sorum olabilir aslında. sizce barda tanıstıgınız biriyle, nette tanıstıgınız kişi arasında bi farklılık olabilirmi? bence oldukça büyük farklılıklar var. mesela barda hiç bir şey sanal degil, herşeyi doğal haliyle görüp yorumluyosun. güzel olup olmadıgı yada mimiklerini o anda net bi şekilde görebiliyosun. nette ise bi yorum yapma şansın yok. yani nette, ben şöyle güzelim, dehşet yakışıklıyım, afeti devran gibiyim dediginde inanmaktan başka bi çaren varmı? hyr yok. karşında ki ne derse inanmak zorundasın. düşünsene internette tanıstıgın biriyle berabersin. ve onun nete girip bu hamleyi tekrar yapıp yapmayacagını nerden bilebilirsin! belki de seninle tanısma aşamasındayken zaten biriyle beraberdi. ve seni görünce onu bıraktı. peki ya senden iyisi gelirse! ya aslında bunlar benim kafamı kurcalayan sorular oldu nette tanıstıgım o kızla beraberken. belkide ilk denememde hüsran yaşadıgım için bu kadar net olmaz diyorum. ayrıca aynı risk barda tanısılan kişi içinde geçerli tabi. ama nette bu riskin yüksek oldugu kesin. bu tamamen bana ait bir düşüncedir. ama tekrarlıyorum saygı duyulacak kadar mutlu olanlarda olabilir. kendilerini tebrik etmeli. demek ki mucize gerçek olmuş. :P

#72 kÜnéfé

kÜnéfé

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.396 Mesaj

Gönderim zamanı 24.06.2006 - 01:12

kardeşim interenetten aşık olan safın önde gideni
kendine kız kapmaya çalışan da ben azrailiyim

#73 numan

numan

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 59 Mesaj

Gönderim zamanı 24.06.2006 - 10:27

çıkar bence yani örnek:harabe üyeleri *ne

Bu mesaj numan tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 24.06.2006 - 10:28

#74 kÜnéfé

kÜnéfé

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.396 Mesaj

Gönderim zamanı 24.06.2006 - 11:01

netten adam çıkmaz diyoruz harabeden demiyoruz harabe bir net deildir
harabe ölümsüz dostluklar kıraathanesidir burada herkes birbirini iyi tanır

#75 WaLe

WaLe

Kimene!

• Üyeler
  • 6.730 Mesaj

Gönderim zamanı 24.06.2006 - 11:29

ahahaha.. yaklaşık olarak herkezin bir kuyruk acısı var gibi görünüyor *ne

Netten adam çıkması piyangodan büyük ikramiyenin çıkması gibi bişeydir. Yani büyük ikramiye peşinde olanlar şanslarını deneyip çekilişe katılmak zorunda dır. He bunun yanında şansınıza çeyrek adam, yarım adam ve amorti adam da çıkabilir. Burda şans faktörü devreye girer çünkü :)

Çıkmaz demeyin şansınızı deneyin !! :P

"YURTTA SULH, CİHANDA SULH"
Gönderilen Resim

’Düşüncenin üstesinden gelemeyen‚ düşünenin üstesinden gelmeye çalışır.

Paul Valéry

#76 Emily

Emily

Mannak Şeker

• Üyeler
  • 8.786 Mesaj

Gönderim zamanı 24.06.2006 - 11:33

bence de Wale..konunun özü bu....kuyruk acıları.....ehehee.. *ne

#77 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 25.06.2006 - 01:28

bu fikrime katılmayan arkadaşlara sorabilecegim bir sorum olabilir aslında. sizce barda tanıstıgınız biriyle, nette tanıstıgınız kişi arasında bi farklılık olabilirmi? bence oldukça büyük farklılıklar var. mesela barda hiç bir şey sanal degil, herşeyi doğal haliyle görüp yorumluyosun. güzel olup olmadıgı yada mimiklerini o anda net bi şekilde görebiliyosun. nette ise bi yorum yapma şansın yok. yani nette, ben şöyle güzelim, dehşet yakışıklıyım, afeti devran gibiyim dediginde inanmaktan başka bi çaren varmı? hyr yok. karşında ki ne derse inanmak zorundasın. düşünsene internette tanıstıgın biriyle berabersin. ve onun nete girip bu hamleyi tekrar yapıp yapmayacagını nerden bilebilirsin! belki de seninle tanısma aşamasındayken zaten biriyle beraberdi. ve seni görünce onu bıraktı. peki ya senden iyisi gelirse! ya aslında bunlar benim kafamı kurcalayan sorular oldu nette tanıstıgım o kızla beraberken. belkide ilk denememde hüsran yaşadıgım için bu kadar net olmaz diyorum. ayrıca aynı risk barda tanısılan kişi içinde geçerli tabi. ama nette bu riskin yüksek oldugu kesin. bu tamamen bana ait bir düşüncedir. ama tekrarlıyorum saygı duyulacak kadar mutlu olanlarda olabilir. kendilerini tebrik etmeli. demek ki mucize gerçek olmuş. :P

Aksaraya dogru gitmen lazım.. Hem reddedme riskleride yok.. Yeşili göster adamının hası orda..

smiley-sport036.gif  

#78 katharsis

katharsis

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 268 Mesaj

Gönderim zamanı 25.06.2006 - 03:41

bu fikrime katılmayan arkadaşlara sorabilecegim bir sorum olabilir aslında. sizce barda tanıstıgınız biriyle, nette tanıstıgınız kişi arasında bi farklılık olabilirmi? bence oldukça büyük farklılıklar var. mesela barda hiç bir şey sanal degil, herşeyi doğal haliyle görüp yorumluyosun. güzel olup olmadıgı yada mimiklerini o anda net bi şekilde görebiliyosun. nette ise bi yorum yapma şansın yok. yani nette, ben şöyle güzelim, dehşet yakışıklıyım, afeti devran gibiyim dediginde inanmaktan başka bi çaren varmı? hyr yok. karşında ki ne derse inanmak zorundasın. düşünsene internette tanıstıgın biriyle berabersin. ve onun nete girip bu hamleyi tekrar yapıp yapmayacagını nerden bilebilirsin! belki de seninle tanısma aşamasındayken zaten biriyle beraberdi. ve seni görünce onu bıraktı. peki ya senden iyisi gelirse! ya aslında bunlar benim kafamı kurcalayan sorular oldu nette tanıstıgım o kızla beraberken. belkide ilk denememde hüsran yaşadıgım için bu kadar net olmaz diyorum. ayrıca aynı risk barda tanısılan kişi içinde geçerli tabi. ama nette bu riskin yüksek oldugu kesin. bu tamamen bana ait bir düşüncedir.  ama tekrarlıyorum saygı duyulacak kadar mutlu olanlarda olabilir. kendilerini tebrik etmeli. demek ki mucize gerçek olmuş.  ;)

Aksaraya dogru gitmen lazım.. Hem reddedme riskleride yok.. Yeşili göster adamının hası orda..

hımm biraz sinirlisin, ve zayıf karakterli birine benziyo gibisin. bak arkadaş sana laf söyleyen yok. kaşıntın tuttu ise kaşırız. eğer rahatsız olduysan okumazsın kardeş. ayrıca senin yol göstermene gerek. ben bilirim gidicegim yeri. senin bildigin yerler var galiba aksarayda. bilg.ın tuşlarına sinirli basmaya gerek var mı? yok tabi. insan olalım. kemik atılmadan havlamayalım. ok mi adın her neyse!

eveeet gelelim diğer mevzuya;
müzikle ilgilenen birisi olarak, sadece müzikle ilgili sohbet için geldiğim bu sitede
boş anımda açtığım bir konu bazı tartışmalara neden oldu gibi. ve bikaç kişi aralarında sorun yaşamış sanırsam. buna üzüldüm. en son görüldüğü gibi bu zat bana sebepiz yere saldırıya geçmiş bulunmaktadır. ancak arkadaşa ağzının payı verilmiştir :) susmayı bilse biraz akıllı deyip konusucaktık. ama yok degilmiş. su kaçmış fazladan beyne bilgisayara bakmaktan. herneyse, bikaç kişiyle özelde konusma fırsatı buldum bu sitede. gerçekten sağlam insanlar da var tabi ama arada bu arkadaş gibi labunyalar da çıkmıyor degil :P sadece müzikle ilgili sohbet etmek ve yeni fikirler paylaşmak için girdigim bu siteden üzülerek ayrılıyorum.
hepiniz sevgiyle kalın.

#79 kÜnéfé

kÜnéfé

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.396 Mesaj

Gönderim zamanı 25.06.2006 - 08:03

lycaon insanları sınıflandırdıgın için seni çok ayıplıyorum sana hiç yakışmadı afyon dakiler dediğin sen inanmasanda Türkiyenin %80nidir yaptıgın yanlış senden özür bekliyorum
HARABELİ HİÇ BİR İNSANI KÜÇÜK GÖRMEZ BU NEDENLE SINIFLANDIRMAZ

#80 Ece

Ece

Harabe'nin tescilli güzeli:)

• Üyeler
  • 1.106 Mesaj
  • İlgi Alanları:Müzik,Kitap,Sinema,Voleybol,Yüzme,Çikolata :)

Gönderim zamanı 26.06.2006 - 09:33

Buraya içimi dökmek istiyorum ben.. *lol
Netten adam çıkmaz diye bir genelleme yapmak bir defa çok ayıp..
Nette adam olmayanlarda geziniyor evet dogru.. bunu burada da gördük..egosunu tatmin etmeye gelmis bayan avcısı arkadaslar daha tanışmadan abuk sabuk konular açtı.. ama ne oldu kendini belli etti.. Yalancı insan kendini bilmeyen kişi mutlaka belli eder bunları.. Bizde aptal değiliz anlıyoruz.. *laklak
Aşka gelince aşk reel de ve sanal da şans işi.. olursa her yerde olur.. birde aşkı beklemek yanlış bence Aşk beklenmez.. Kendisi geliverir..
Dostluk ve arkadaşlık.. Burada yaşananlara herkesin özenecegi bir hal almış zaten anlatmaya gerenk yok.. Zamanla tanırsın insanları kasılmaya gerenk yok.. *böö

ѕєν∂αуα ѕєν∂α gєяєк.. ѕєν∂αуα уüяєк gєяєк