İçerik değiştir

Baykal'ın Evinin Önünde Açlık Grevi

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 23 yanıt verildi

#21 atlantisli

atlantisli

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.241 Mesaj

Gönderim zamanı 17.05.2010 - 03:48

Yani seçimi kazanacak halleri yok ya barim sevap kazansınlar pac :P
Gandi nin almanyada pkk yöneticileriyle yaptığı iddia edilen hamam sefası görüntüleri kimde acaba :D Kimdeyse çıkarmasın yoksa böyle giderse chp nin başına adam akıllı biri geçecek ::

#22 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj
  • İlgi Alanları:Güzel olan herşey =)

Gönderim zamanı 17.05.2010 - 06:19

atlantisli, camia kenetlenmiş falan görende doğal bi afet falan olduda kenetlenildi sanacak ne masum bi durum ya hem özel hayat gerçi canım eleştirenlerde suç, koskoca aşkı memnu da bile neler oluyo dimi :P (toplum zaten yozlaştırılmıyomu aynı camianın yayın organları sayesinde, bu ne ki :D )

bu arada video nerdeee yaa kaldırın yayın yasağını nen ::
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#23 lasrocas

lasrocas

SaKLıMdASıN

• Dokunulmazlar
  • 1.142 Mesaj

Gönderim zamanı 17.05.2010 - 14:33

Sevgili atlantisli...

e yani kaseti ele geçiren dindar olmadığı belli vatandaş görüntüleri ilgili sitelerin amatör kategorisine mi yüklemeliydi.Sıradan biriysen oraya düşersin,değilsen buraya tongue.gif Çok da karmaşık değil yani.Ayrıca hitap ettiğin kişilerin dindar insanlar olduklarını nerden biliyorsun.Şahsen ben pek dindar göremedim tongue.gif Bi milas abi dindara benziyor klavyesinden belli olduğu kadarıylan.Alışmışsınız kutupçuluğa etiketçiliğe.Oldu olacak kıçımıza barkot yapıştırıp seçimlerde kızılötesi sandıklardan geçirin tongue.gif
Gerçi kaşımaktan derisi aşınan muhafazakar ve pek dindar göbeğimizdeki tırnak izleri sizi barkot vurmaktan kurtaracaktır ama dinde erkeğe yabancı kişiye göbeğini göstermek haram olduğundan görenlerin dindar erkeklerle akraba oldukları sonucu ortaya çıkabilir:))
Yav bu chplilerle konuşurken muhabbet hep belden aşağıya kayıyor milas abi beee.gif

sahsen amator kategorisinden neyi kasettiginiz aanlamadim...ziraa bel alti sitelerine girmedigimden siz bi aciklayi verin ..kastiniz bel alti sitelerde para icin kendi satan ikdidar diye bir banner varsa onun da linkini verin bi bakalim...

din bezirgani dedim uzerinize almaniz niye...degilseniz degilsinizdir olay bukadar basit...

kimin kimi etiketligini iyi biliriz..neydi su akp milletvekili adi batasica.. sira bizde biz etiketliyoruz diyen...siz bilirsiniz bi zahmet adini yaziveriniz..

dervisin fikri neyse zikride odur...ondandir bel altindan boyle cokca dem vurmaniz...

hangi imamsa gerçekten çok ayıp etmiş;milletvekili de kimse hayatını kaybetmişsmile.gif) Şahsen ben teknede çok nikah kıydırdım kızlarla kaptana.Gerçi kaptan imamdı ama ben soranlara gemici nikahı diyodum hep;"ayyy ne kadar ormantik bize de kıysana" diyolardı.Ben de "kıyamam sana güzelim" diyodum geçiştiriyodum tongue.gif Tanımıyolarki kaptanı,o kadar dindardıkine göbeği kaşımaktan hasır bağlamıştı,yanlış anlaşılmasın gece denize açılınca kafası ampul gibi yanar görenler deniz feneri sanarlardı.Sonra chpli balıklar hemen tekneye doğru saldırır ağa takılırlardı gariplerim.Bizim imam kaptanın çok ilginç bi avlanma taktiği vardı öyle.Baya da balık avlardık he,genelde İzmir sahillerinde olduğumuzdan tongue.gif neysecime sonra devam ederiz bizim deniz anıların

anladik...bak ne guzel ifade etmissiniz..herseyin altinda bir dalavereniz oldugunu....imami kaptan bile yaptiysaniz...fazla soze gerek yok...:D

kal saglicakla
Devletin içine düştüğü yok olma tehlikesinin
korkunç derinliğini görmekten aciz olan zavallılar,
elbette ciddi ve hakiki çareyi görmemek için gözlerini yumarlar.

#24 atlantisli

atlantisli

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.241 Mesaj

Gönderim zamanı 18.05.2010 - 02:35

dervisin fikri neyse zikride odur...ondandir bel altindan boyle cokca dem vurmaniz...

E yani genciz bekarız,bakarız ;P

kal saglicakla

Dur nereye gidiyon,iki muhabbet ediyoduk sen de *mad

atlantisli, camia kenetlenmiş falan görende doğal bi afet falan olduda kenetlenildi sanacak ne masum bi durum ya hem özel hayat gerçi canım eleştirenlerde suç, koskoca aşkı memnu da bile neler oluyo dimi ifade.gif (toplum zaten yozlaştırılmıyomu aynı camianın yayın organları sayesinde, bu ne ki Animasyon 100.gif )

yayın organı morganı karıştırma pek sonra belden aşağı vuruyonuz diyolar :D Vallahi adam dizide amcasının karısıyla ve tüm ayrıntılarıylan yani,giriş gelişme sonuç,dizi işte yani.Adam milletvekiliyle beraber olmuş suç mu.Ama aynı yayın organları baykalı düşünmeden harcadı,bu nasıl yandaşlıksa:))

bu arada video nerdeee yaa kaldırın yayın yasağını nen ihi.png

Ben arşivledim ama versemmikine bilmemki :P Baksana istersen son çıkan dvdler de var isim vermiyim şimdi :P