İçerik değiştir

Baykal'ın Evinin Önünde Açlık Grevi

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 23 yanıt verildi

#1 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 12.05.2010 - 12:53

Deniz Baykal'ın istifasını televizyonlardan gözyaşlarıyla izleyen CHP parti örgütleri, Baykal'ın geri dönmesi için açlık grevine başladı. canlı gaste'de konuşan 13 il başkanı da Baykal'ın arkasında olduklarını söyledi.

CHP'de Baykal'ın istifasıyla yaşanan depremin yankıları sürüyor. 64 il başkanı istifaya karşı çıkarken, canlı gaste'ye dün akşam konuşan 13 il başkanı da Deniz Baykal'ın geri dönmesini istediklerini söyledi.

Bugün ise CHP örgütlerinde hareketlilik var. CHP'li İstanbul Maltepe Belediye Başkanı Mustafa Zengin ve gençlik kollarının bazı üyeleri sabah saatlerinde Ankara'da Baykal'ın evinin önüne geldi.

Zengin ve Maltepe Gençlik Kolları üyeleri, Baykal'a destek için çadır kurdular ve Baykal'ın genel başkanlığa dönmesi için açlık grevine başladılar.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25093146/

#2 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 12.05.2010 - 13:34

Ben şeyi merak ediyorum.
Hani böyle bir "komplo" düzenlendi.
İlk 3 gün ses seda çıkmadı iki taraftanda.
Sonra Baykal komplo dedi ve istifa etti.
Bu işi hükümet yaptı dedi ve ispat etmedi Baykal. Daha doğrusu hükümet yaptı dedi ve hükümetin yaptığına dair birşey göster(e)medi,açıklamadı.
Şimdi tamam Chp'liler böyle olmasını istemiyor ve Baykal'ı tekrar geri istiyor.

Buraya kadar tamam.

Asıl önemli olan Chp dışındaki insanların ne düşündükleri. Baykal gelirse ne olur ? Chp oy kazanır mı yoksa kaybeder mi ?
Chp'liler chp'ye zaten oy veriyor, chp dışındakiler kararsızlar diyelim, onlar bu durumda ne yapar ?
Onurlu bir hareketti istifa etti, sonra geri geldiye ne diyecekler ?

Değişiklikler Kaydedildi...

#3 milas

milas

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 939 Mesaj

Gönderim zamanı 12.05.2010 - 13:43

isitifası da dümen, kendini temizlemeye çalışırken de yanlış yanlışla temizliyor adam, kesinlikle iş,i raST GİTMEYECEKTİR BUNDAN SONRA
necip fazıl a sormuşlar; edebi nerden öğrendin, cevap vermiş edep sizden

#4 Pepe Le Pew

Pepe Le Pew

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 130 Mesaj

Gönderim zamanı 12.05.2010 - 14:54

madem BAYKAL vardı...BEHLÜL'e ne gerek vardı...
Unutma, öldükten sonra bile, yapacağın işlerin listesi hala dolu olcak...

#5 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj
  • İlgi Alanları:binkelam.com,birkizbirana.blogspot.com,sadecegelinlik.blogspot.com,erkekgiyimkusam.blogspot.com,sadeceelbise.blogspot.com,bakimveguzelliksirlari.blogspot.com

Gönderim zamanı 12.05.2010 - 15:36

benim aklımda bi kıtlık var herhalde..var ki bana,baykal'ın iki seçeneği varmıştı;gibi geliyor..
a)istifa etmek.. b) istifa etmemek..aradaki başka onlarca seçeneği,galiba bisürü insan görüyor
da,ben niye göremiyorum ha,niye..? ;P

ne giderim peşlerinden..ne ardımda devam olsun..
ne uyarım,ne hükmeder..kalanlara selam olsun...

#6 suheda

suheda

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 410 Mesaj

Gönderim zamanı 12.05.2010 - 16:17

açlık grevi mi? vay be garibim parti başkanıyken göremediği ilgiyi gördü.Bence bu olaydan sonra bütün semtelerin kavşak ve parklarınada Baykal adını verelim , olmadı meclisin önüne büstünü dikip her sabah vekiller tarafından selamlanmasıda zorunlu hale getirelim..

Gönderilen Resim

#7 atlantisli

atlantisli

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.241 Mesaj

Gönderim zamanı 13.05.2010 - 01:45

diken geçiyo *zong esas duruşa geçin :S

#8 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj
  • İlgi Alanları:binkelam.com,birkizbirana.blogspot.com,sadecegelinlik.blogspot.com,erkekgiyimkusam.blogspot.com,sadeceelbise.blogspot.com,bakimveguzelliksirlari.blogspot.com

Gönderim zamanı 13.05.2010 - 17:56

son espirik beni hayal kırıklığına uğrattı <_<,hani yapılır da,daha kalite bişey beklerdim
galiba,ondan olabilir.. : )

#9 atlantisli

atlantisli

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.241 Mesaj

Gönderim zamanı 14.05.2010 - 00:46

Ya napalım ama şimdi yorumcular adamı resmen mağdur ilan ettiler:)) Tamam o görüntüleri kaydetmek ayıp bişi ama,ayıp ayıbı örtmezkine.Yani adam nerdeyse iyi bişi yapmış havasına girdi millet.Önceden siyasetçiler ileriye yatırım yapmak için kendilerine cezaevinden oda kiralardı,şimdi artık başka yerden başka oda kiralamaya başlıycaklar.Eski köye yeni adet olmazkine ama:)) Ben biraz gelenekçi ve geri kafalıyım kusura bakmayın,mapushaneye evet meçhulhaneye hayır.İktidara giden yol çamdan değil damdan geçmeli,namus belasına gardaş yattığımız dam bizim <_< neyse kovalıycaklar şimdi.

#10 ebarah

ebarah

Onun için takıntı haline geldik

• Dokunulmazlar
  • 2.132 Mesaj

Gönderim zamanı 14.05.2010 - 08:17

[b] Çal, çırp, soyup soğana çevir, peşkeş çek, hısım akrabanı zengin et, hapishanede yerini ayırt, kahraman olursun.

Bu mesaj ebarah tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 14.05.2010 - 11:40

580023663830.jpg

#11 atlantisli

atlantisli

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.241 Mesaj

Gönderim zamanı 14.05.2010 - 10:11

ebarah abi ağzın amma bozulmuş senin abi benzetmelerle yapsana şu işi:))

#12 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj
  • İlgi Alanları:Güzel olan herşey =)

Gönderim zamanı 14.05.2010 - 18:13

onlar dolaylı yoldan düzüyo en azından ebarah aga P:
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#13 lasrocas

lasrocas

SaKLıMdASıN

• Dokunulmazlar
  • 1.142 Mesaj

Gönderim zamanı 14.05.2010 - 19:22

Herkes ne kadar din namus bezirgani oldu!!

dinimiz de bile bir olay icin 4 sahit der yalanmi ? kim sahit kim ordaydi ?? giybet etmek,dedikoduya ortaklik etmek de ayni gunaha ortak olmak degil mi ??

sozde cok kiymetli dindar arkadaslarim...dininiz kisiden kisiye gore gunah degerlerinimi degistiriyor??

cok kiymetli dindar arkadaslarimiz...siirtte el kadar bebeler tecavuz edilerken ..sesiz kalan siirtten milletvekili secilenler neredeydi??

tabi soz konusu deniz baykal olunca el kadar bebeler ne ki degilmi ...??

4 hanimla evlenmis konya milletvekillinin yaptigi cokmu etik ??resmi aldatma olunca gundem olmuyormu ??? imam evlisiniz diyince ayip olmuyormu??

yada ugur dundarin eline gecen akp milletvekilinin rus hanimlarla yaptiklari gundeme gelmedi diye cokmu namuslu??

bugun toplum ahlakindan dem vuran basbaskana sorarim ?? bu ulkede onlarca tecavuz onlarca caRPIK iliski namus cinayetleri kadin kiz pazarlayacilari varken sirf adlari deniz baykal olmadigi icin gundeminize dahil olmuyorlarmi ??
Devletin içine düştüğü yok olma tehlikesinin
korkunç derinliğini görmekten aciz olan zavallılar,
elbette ciddi ve hakiki çareyi görmemek için gözlerini yumarlar.

#14 atlantisli

atlantisli

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.241 Mesaj

Gönderim zamanı 15.05.2010 - 03:55

bu ulkede onlarca tecavuz onlarca caRPIK iliski namus cinayetleri kadin kiz pazarlayacilari varken sirf adlari deniz baykal olmadigi icin gundeminize dahil olmuyorlarmi ??

Ne yani kaseti ele geçiren dindar olmadığı belli vatandaş görüntüleri ilgili sitelerin amatör kategorisine mi yüklemeliydi.Sıradan biriysen oraya düşersin,değilsen buraya :P Çok da karmaşık değil yani.Ayrıca hitap ettiğin kişilerin dindar insanlar olduklarını nerden biliyorsun.Şahsen ben pek dindar göremedim :P Bi milas abi dindara benziyor klavyesinden belli olduğu kadarıylan.Alışmışsınız kutupçuluğa etiketçiliğe.Oldu olacak kıçımıza barkot yapıştırıp seçimlerde kızılötesi sandıklardan geçirin :P
Gerçi kaşımaktan derisi aşınan muhafazakar ve pek dindar göbeğimizdeki tırnak izleri sizi barkot vurmaktan kurtaracaktır ama dinde erkeğe yabancı kişiye göbeğini göstermek haram olduğundan görenlerin dindar erkeklerle akraba oldukları sonucu ortaya çıkabilir:))
Yav bu chplilerle konuşurken muhabbet hep belden aşağıya kayıyor milas abi :P

4 hanimla evlenmis konya milletvekillinin yaptigi cokmu etik ??resmi aldatma olunca gundem olmuyormu ??? imam evlisiniz diyince ayip olmuyormu??

Hangi imamsa gerçekten çok ayıp etmiş;milletvekili de kimse hayatını kaybetmiş;P) Şahsen ben teknede çok nikah kıydırdım kızlarla kaptana.Gerçi kaptan imamdı ama ben soranlara gemici nikahı diyodum hep;"ayyy ne kadar ormantik bize de kıysana" diyolardı.Ben de "kıyamam sana güzelim" diyodum geçiştiriyodum :P Tanımıyolarki kaptanı,o kadar dindardıkine göbeği kaşımaktan hasır bağlamıştı,yanlış anlaşılmasın gece denize açılınca kafası ampul gibi yanar görenler deniz feneri sanarlardı.Sonra chpli balıklar hemen tekneye doğru saldırır ağa takılırlardı gariplerim.Bizim imam kaptanın çok ilginç bi avlanma taktiği vardı öyle.Baya da balık avlardık he,genelde İzmir sahillerinde olduğumuzdan :P neysecime sonra devam ederiz bizim deniz anılarına :)

#15 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 15.05.2010 - 14:28

"Baykal Grevi'nde Tehlike Çanları

CHP Genel Başkanlığından istifa eden Deniz Baykal'ın evinin bulunduğu sitenin önünde açlık grevi yapan gençlere serum bağlandı. Aydınlık orucu olarak adlandırılan eylemin 4. gününde aşırı halsizlik ve tansiyon düşüklüğü nedeniyle açlık grevi tutan iki kişiye vitamin serumu verildi. "

Değişiklikler Kaydedildi...

#16 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 15.05.2010 - 15:43

Yasakçı zihniyet iş başında!

Demokratik bir hak olan eyleme bile tahammül edemeyip alaya alıyorlar.

#17 Superficielle

Superficielle

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 466 Mesaj

Gönderim zamanı 15.05.2010 - 18:20

Kor olunce badem gozlu olurmus misali Baykalda istifa etti kiymete bindi..Baykal da yapsin aclik grevi yalniz birakmasin sevenlerini :P
Iyi bir insan oldugunuza sizi kim inandirdi?

#18 atlantisli

atlantisli

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.241 Mesaj

Gönderim zamanı 16.05.2010 - 09:58

O evde yapıyodur açlık grevi.Eşinin baya bi önüne yemek koyacağını sanmam:)) Gerçi dışardan söylüyodur yemek :P

#19 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 16.05.2010 - 22:54

sanırsın ki bütün memleketin aklında dışardan yemek söylemek varmış da,hazır birininki açık edilmişken
bütün özlemlerini kusuyorlarmış.. :)..gıcık olmakla beraber,çok da çok görmüyorum,ters yöne
doğru böyle bi eğlence çıksa belki ben de faydalanmak için elimden geleni ardıma koymazdım.. :)

yapar mıydımki..? :P

vallahi bilemiyom,olabilir,mümkün.. : ).. fazla boku çıkarıldıkça,olan şudur,insanın her şeye
rağmen,ters yöne antipatisi katlanarak artıyor..: )

#20 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj
  • İlgi Alanları:Güzel olan herşey =)

Gönderim zamanı 16.05.2010 - 23:36

ben olsam oruça niyet ederdim en kötü ihtimalle sevap kazanırdım :)
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...