İçerik değiştir

İsrail Den Bi Diplomatik Rezalet Daha..

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 29 yanıt verildi

#21 pikaçu

pikaçu

Onun için takıntı haline geldik

• Üyeler
  • 2.230 Mesaj
  • İlgi Alanları:bıdı bıdı

Gönderim zamanı 17.01.2010 - 20:21

eberah abiye katılıyorum :) onlarıda alçak koltuğa otuttururuz dime eberah abi? okadar ilerler miyiz *gun
SABIRRRR SABIRRR SABIR........

#22 ebarah

ebarah

• Dokunulmazlar
  • 2.132 Mesaj

Gönderim zamanı 17.01.2010 - 20:35

Pikaçu,bu böyle gitmez. İtiraz et,muhalefet yap,olmaz de. :) Ben alışık değilim böyle şeylere,muhalif üye yok mu ya,bunalıma gircem.Milas neredesin kurtar beni! *gun

580023663830.jpg

#23 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj
  • İlgi Alanları:Güzel olan herşey =)

Gönderim zamanı 17.01.2010 - 20:41

ebarah aga, konuyu ben açmasam yapardım :)
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#24 ebarah

ebarah

• Dokunulmazlar
  • 2.132 Mesaj

Gönderim zamanı 17.01.2010 - 21:02

Sen olmaz.Öle dil çıkartınca bütün dikkatim dağılıyor sonra ben de çıkartıyorum işte böyle. :)

580023663830.jpg

#25 pikaçu

pikaçu

• Üyeler
  • 2.230 Mesaj

Gönderim zamanı 17.01.2010 - 21:09

aslında ebarah abininde içinde bi erdoğan sevgisi var o olmasa nasıl muhaliflik yapardı *mad

yorumlarını merakla bekliyoruz eberaah ağbiiiii :) bak normalde erdoğancıyım ha sırf senin güzel yorumlarına çamur atmamak için senin tarafına geçiyom *mad

#26 ebarah

ebarah

• Dokunulmazlar
  • 2.132 Mesaj

Gönderim zamanı 17.01.2010 - 21:36

Harabe'den önce takıldığım forum siteleri oldu.Uzun solukluydu en sonuncusu. Bazı sebeplerden dolayı kapandı gitti. Forum sitesi sahipleriyle,koyu AKP'li oldukları halde ailecek tanıştık,ziyaretlerde bulunduk birbirimize. Hastalarımıza moral ziyaretlerinde de bulunduk,halen de görüşmekteyiz,dost insanlar. Neyse,o site üyelerinde eksik olan,daha doğrusu olması gereken bir şey vardı.Her şeye rağmen olaylara,hayata gülümseyebilmek, olayların hayatın sonuna bir tebessüm eklemek.

Harabe'de sıkça yapıldığı gibi söylersek,hayata,zorluklara,sıkıntılara dil çıkartabilmek.İşte Harabe'deki bu,her şeye rağmen konulan son nokta beni memnun ediyor.Sonuçta,biz ne kadar çene çalarsak çalalım,ne kadar popomuzu yırtarsak yırtalım bu sadece bir paylaşımdan öteye gidemiyor,su akıyor yatağını buluyor.

Onun için Harabe üyelerindeki bu tutum,içinde bulunduğumuz toplumun,ülkenin stresli ortamı göz önüne alındığında şahsım adına memnuniyet verici.

Sevgi zorla olmuyor ki sevgili Pikaçu.Saygı olmak zorunda ve onu da elimden geldiğince göstermeye çalışıyorum.Sevmem için sevilmem gerekiyor. *mad Erdoğan'nın beni sevme ihtimali,IMF ile anlaşmadan vazgeçme ihtimali kadardır. :) Sevsin beni seveyim onu lakin icraatları beni hiç sevmiyor,O'nu sevmemi imkansız hale getiriyor. *mad Buna rağmen muhalefetimi,Baykal'dan daha iyi yapmaya gayret ediyorum. :P

Bu mesaj ebarah tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 17.01.2010 - 21:38

580023663830.jpg

#27 pikaçu

pikaçu

• Üyeler
  • 2.230 Mesaj

Gönderim zamanı 17.01.2010 - 22:13

sen baykala 10 basarsın eberah abi sarıgülden vekillik teklifi gelirse düşünür müsün? *mad valla bende arkandan gelirim başkalem pikaçu istanbul milletvekili eberah 10 numara *mad hem abimede torpil yaparız istanbula gelir :)

sen şimdi ben torpil yapmam drersin ama ben yaparım baş kalemim bi ararım tamam :P

#28 TgK

TgK

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 305 Mesaj

Gönderim zamanı 18.01.2010 - 00:37

Artık anlaşıldı ki, ABD İsrail'e kızdığı zaman, hani birisi namazı hatalı kıldığında "Hata yapıyorsun." denmez de, "Geçenlerde gördüm, filan filan namazda şöyle şöyle yaptı." denir ya, ERDOÐAN aracılığıyla böyle yapıyor.

http://www.interneth...l.php?id=226918

Şimdi şu yukarıdaki haberi bir okuyun. Sonra da beni bir dinleyiverin.

Büyükelçi çıktığında Mehmet Ali BİRAND'a açıklama yaptı. Dedi ki: "Bizi kapıda öyle fazla bekletmediler. İçeride güleryüzle karşıladılar. Koltuğun farkında bile değildik. Açıklama İbranice yapıldı. Ne olduğu da biz dışarı çıktıktan sonra ortaya çıktı." Yani, bizim büyükelçi, içerideyken yediği lafın farkında değildi. Her şey dışarı çıkınca anlaşıldı. Yukarıdaki haberde de görüyoruz ki, "Yerel dil bilmeyen diplomatlar yandı." Peki neden yandılar? Bu henüz belli değil, vardır bir amaçları...

Ben açıkçası, o haberi ilk okuduğumda çok da önemsememiştim. "Yerel diller bilinmeli." diye düşünmüştüm. "İyi bir hamle." demiştim. Yalnız, bu olay kısa bir süre sonra patlak verdi ya, bence bu işin altında da bir ÇAPANOÐLU var. Şimdilik susalım, bekleyip göreceğiz...

#29 ebarah

ebarah

• Dokunulmazlar
  • 2.132 Mesaj

Gönderim zamanı 18.01.2010 - 20:49

İsrail ile olan sözde zıtlaşmada,ABD'nin sessizliği manidardır.

580023663830.jpg

#30 AtamÇepni

AtamÇepni

Türkiye Sevdalısı

• Üyeler
  • 5.693 Mesaj

Gönderim zamanı 19.01.2010 - 09:14

Gönderilen Resim

AKP olmadan Dinimi,
MHP olmadan Ülkemi,
CHP olmadan ATATÜRK’Ü sevebilirim...