İçerik değiştir

- - - - -

aha işte bir oyun daha

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 110 yanıt verildi

#101 ...:öslem:...

...:öslem:...

(öslem)

• Üyeler
  • 3.725 Mesaj
  • İlgi Alanları:fasülyesi :)

Gönderim zamanı 13.04.2009 - 11:31

takii yer altı metro hattı o bölgeden gecene kadar...
*kıhkıh
_Gönderilen Resim
_Gönderilen Resim

#102 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 13.04.2009 - 12:23

Metro hattı yakınlardan geçerken çalışan mühendis bayanı görünce kafasında bir şeyler canlanır.Düşünmeye başlar kendisini bir süre inzivaya çeker.Bu sürecin sonunda hafizasını kaybettiğini fark eder.Kendisini kurtardığını düşündüğü mühendis bayanın peşine düşer.Yerini aramaya başlar.Bekleme sürecinde çalışmlara ilerlemiş ve mühendisin izini kaybetmiştir.Uzun sıkıntılı aramalar sonucu mühendisi bir akşam eve dönerken bulur ve ona tam bir şey söyleyecekken...
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#103 matahari

matahari

...Ney Neva Eyler...

• Muhabirler
  • 2.440 Mesaj
  • İlgi Alanları:Kitap,müzik,spor ,kelime ve zeka oyunları...Genel kültür yarışmaları...

Gönderim zamanı 13.04.2009 - 12:58

aklına güzellik yarışması gelir....yarışma ertesi gün yapılacaktır...yarışmanın jürisi olmasının kendisinin kaderi olduğunu düşünür..ertesi gün olmuştur ve yarışma jürisine ayrılmış yerde oturuyordur...yarışma başlar ve finalistlerin biri,inanılmaz güzellikteki mühendis kızdır...bu arada yeraltında haftalarca birlikte yaşadığı kabilesi onun için yer üstünde her türlü imkanı hazırlamıştır....para,arabalar,villalar,yatlar...yarışma sonrası herşey onu bekliyordur..oylar kullanılır ve yarışma sonucunu açıklama zamanı gelmiştir.............
BİZ ÜÇ KİŞİ YAŞIYORUZ..BEN,KENDİM VE ŞAHSIM..

#104 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 13.04.2009 - 16:39

... Sonuçlar açıklandığında mühendis kız şok yaşamıştı. İlk üçe girememişti. Birinci liseden arkadaşı olmuştu. hem de kavgalı olduğu arkadaşı. Birinci seçilen kişi lisedeyken sevgilisini de elinden almıştı.
mühendis kız da sinirle orayı terk etmiş bizimkini yalnız bırakmıştı.
Sonra yer altında olup da yerin üstünde ona her şeyi hazırlayan kabileyi aramaya başlamış bulamamıştır. Öylece ortada kalakalmıştır. Sonra düşünmeye başlamış logardan düştük az daha ölüyoduk ama ölmedik. ıssız acun kalmadı yani ama ödlek öcünü bu şekilde mi alıyor acaba dedi. İmdi yürek yırtılır mı onu da bilmiyordu ama her türlü terslik gelip onu buluyordu. Ölmeden mezara koydular beni diye mırıldanırken bir ses işitti... Ses tanıdık gelmişti. evet çok tanıdık bir sesti o ses.. Sese doğru baktı baktı baktı (*eki) ... o da ne.....

(biraz saçmalayım dedim.)

#105 matahari

matahari

...Ney Neva Eyler...

• Muhabirler
  • 2.440 Mesaj
  • İlgi Alanları:Kitap,müzik,spor ,kelime ve zeka oyunları...Genel kültür yarışmaları...

Gönderim zamanı 13.04.2009 - 17:23

Hapishanenin yeni gardiyanı sarışın afet ona sesleniyordu...
_Ne o hülyalara daldın..Heeyy.Kendine gel....Dedi..
Anlatamazdı ki onu gördüğünde aklına gelenleri...Hem anlatsa bile inanır mıydı karşısındaki..geçmişi bir kenara bırakarak yeni gardiyanın mühendis kızla olan benzerliğini unutmaya karar verdi...İkisi birlikte hapishaneyi gezmeye başladılar..Yeni gardiyan sarışın afet mahkumları da görmek istediğini söyledi..o zaman mutfakta çalışanlardan işe başlamaları gerekiyordu...çünkü diğer mahkumlar koğuşlarındaydılar günün bu saatinde..mutfağa girdiler ve çalışan 8 mahkuma yeni gardiyan sarışın afet seslendi..
_Hepiniz beni dinleyin...............

#106 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 14.04.2009 - 15:57

Mahkumların hepsi elindeki işleri apar topar bırakıp sesin geldiği yöne dönmüşlerdi.
Şaşkın şaşkın bakıyorlardı.
Sarışın afet gardiyan;
-Söyleyin bakalım var mı benden daha güzel bu hapishanede dedi mahkumlara.
Mahkumlardan çıt çıkmıyordu. Afallamışlardı. Ne diyeceklerini bilememişlerdi.
İçlerinde fırlama tipli olanı ve gasptan içeri girmiş olan 28 yaşındaki sırım gibi delikanlı Bünyamin Özgür cevap verebilecek cesareti buldu kendinde.
-Bizim hapishanemizde başka bayan gardiyan yok ki dedi.
Sarışın afet gardiyan tamam işinize bakın dedi ve koğuşları gezmek üzere koridorlarda yürümeye başladı.
Mankenler gibi yürüyordu. Hapishanedeki büyün gözler ondaydı.
Koğuşun kapısına vardılar ve...

#107 abidik

abidik

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 3.464 Mesaj
  • İlgi Alanları:ömer,şems,yunus

Gönderim zamanı 18.07.2009 - 17:37

koğuşun kapısı öle de pek güzel bi kapı deildi
sarışın kadın acaba bura ya bi çelik kapı yaptırsam
nasın olur diye düşündü bir an
kendide kızdı buna
banane yav ben devletmiyim diye hayıflandı
bünyoş aklında takılı kalmıştı
acaba beğenmişmiydi kndini
yakışıklıydı
ama bende güzelim diye geçirdi içinden
birden döndü ve....
gezinen bir gölgedir hayat,
gariban bir aktör bir ileri bir geri saatini doldurur.
ve sonra duyulmaz olur sesi,
bir masaldır gürültücü bir salağın anlattığı,
ki yoktur hiç bir anlamı .

#108 matahari

matahari

...Ney Neva Eyler...

• Muhabirler
  • 2.440 Mesaj

Gönderim zamanı 25.07.2009 - 02:24

Birden döndü veee...
Yataktan düşmesi ile uyanması bir oldu...Rüya gördüğünü anlayıp su içmeye gitti....

Arkadaşlar izninizle bitsin çünkü karman burman olmuş...
Yeni bir tane başlasın <_<

Ormanda şifalı ot toplayarak yürüyen genç kız arkasından nal sesleri geldiğini duydu...Korkuyla arkasına baktı ve genç bir adam gördü...Genç adam yolunu kaybetmiş bir prensmiş...Kral babası onu ,cesaretini ispat etmesi için yollara vurmuş...Çünkü kendisinin ardından oğlu kral olduğu zaman halkı ne kadar cesur bir kralları olduğu ile gururlansın istiyormuş........

#109 abidik

abidik

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 3.464 Mesaj
  • İlgi Alanları:ömer,şems,yunus

Gönderim zamanı 09.09.2009 - 21:22

iki ay olmuştu ama evden ayrılalı
çeşmeden paslı su akıyordu
evde hazır su da yoktu
tesisatı deiştirme zamanı gelmişti
vesbo pilastik boruuu
zamanı gelmişti
deitirmeliydi artık diye düşündü su içmek için
kaşına kaşına
aşşadaki bakkala gitti
..........
gezinen bir gölgedir hayat,
gariban bir aktör bir ileri bir geri saatini doldurur.
ve sonra duyulmaz olur sesi,
bir masaldır gürültücü bir salağın anlattığı,
ki yoktur hiç bir anlamı .

#110 matahari

matahari

...Ney Neva Eyler...

• Muhabirler
  • 2.440 Mesaj

Gönderim zamanı 22.11.2009 - 18:50

Bakkal kapısına bir kağıt asmıştı..Kağıtta ''cenaze sebebi ile kapalıyız'' yazıyordu..Atına atlayıp açık bakkal aramaya başladı..Köy köy, dağ tepe dolaştı..Ama bir bakkal bulamadı..Zaten ne alacağını da unutmuştu..Bulana dek dolaşmaya karar verdi, geri dönemezdi...Önüne çıkan ormana dalıverdi..Mantar toplar pişirir yerim umudu ile..Mantar yerine uzaktan güzel kızı gördü..Acaba kız kendisine güzel yemekler pişirebilir miydi? Kız güzel mi idi? Güzelse bekar mıydı? Kızı alıp ülkesine götürüp evlense mi idi? *mad

Tüm bunları şimşek hızıyla düşünürken kızın kendisini farkettiğini farketti..........................

#111 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 01.06.2010 - 01:10

Farkettiğini fark eden esas oğlan kendini gizlemeye çalışsada bunu başaramadı. kız biraz ürkmüştü. orman, karanlık, kimse yok, bir tane ne idüğü belirsiz zübük karşıd aduruyor. ne yapacağını bilemedi hanım kızımız. oda nesi :( bu kız, bu kız, bu kız. kırmızı başlıklı kızın ta kendisiydi. başlığı yoktu ama olsun yinede öyle biliniyordu. derken birden koşmaya başladı...

(Lan ne yazdım ama be, az daha zorlasam nobel alırım ha *kid )