Jump to content

- - - - -

Gelin buraya dertlerinize derman olalım

• Please log in to reply
139 replies to this topic

#21 kÜnéfé

kÜnéfé

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1,396 posts
  • İlgi Alanları:inşaat müh.HARABE

Posted 24.02.2006 - 23:20

ya aga çok mutsuzum kendimi yalnız hissetmek istiyorumyalnız kalınca birini istiyorumyanımda çıkamadım işin içinden hocadan geçmem için 5 puan istedim hoca beni odadan kovdu eger bu dönemde bi dersten kalırsam bitirme projesi alamayacagım dönemim uzayacak ailem agzımı halka açık tuvalet haline getirecek sizce ne yapmalıyım

Edited by KaKuDu, 24.02.2006 - 23:21.

herkes fanidir ama sözler bakidir.....

#22 Roland

Roland

I Love My Frog :)

• Üyeler
  • 4,729 posts

Posted 25.02.2006 - 01:43

Efenim sırayla gidiyim

Sevgili hastam biricik stajyerim zilli,

Şimdi bah çooocuuum, zaten aslında 360 derece dönemezsin niye sor bakim drizzt abine? (sordun sayıp cwp veriom) bak şimdi çünkü 0=360 yani aslında 359 derece dönebilirsin en fazla ve eğer dönmeye başlarsan bir daha başladığın yeri tutturamama ihtimalin yüksektir, zamanınımızın ünlü düşünürü ne demiş "dön dön nereye kadar bi dur :P." demiş :) Neyse şimdi proflar da bu işlerle ilgilenmioken ben hazır fikrimi sölim sende mevlanaus topaçgibidönenzeytinmisali hastalığı görüyorum, bunun tek sebebi olabilir o da avatarındaki çaydanlık :) aslında hayatındaki tüm kötülüklerin tüm depresifliklerin tüm ayrılıkların tüm acıların kaynaa o çaydanlığı kaldırdınmıydı bak hayatın nası düzelcek

Sevgiler

Doç Dr. Drizzt Gaydırıguppak
Kandırdım, kandırdıım, gemi memi yoktu

#23 Roland

Roland

• Üyeler
  • 4,729 posts

Posted 25.02.2006 - 01:48

Sevgili Hastamıs En koyu antalyasporlu Prozac

Şimdi sabah başın aaarmasının sebebi ne bilion mu? akşam çok içion ondan oluo :) alkolü azaltınca geçio denedim walla çok başarılı bir durum :) bu işin psikolojik yönüne dönersek (zilli sen dönme kızım dur bi sen)

Heh işte döndük di mi ? hmmm evet döndük sanırım, neyse sende biravıcık alkolizmalıhattrick hastalığı sezdim. Dikkat et çok sinsidir, her gün bi şişe şarap içtinmiydi geçer :P

#24 Roland

Roland

• Üyeler
  • 4,729 posts

Posted 25.02.2006 - 01:52

Sevgili Denio (bah hastamıs demiom sen pempelerdensin kıyak geçiom :) )

Aslında taşların hepsi gizli ajan olm, ayak fetişistleri tarafından hayatımıza sokuldu onlar, ayağımıza takılıp aslında ayağımızı yalıyorlar :) Şimdi gelelim gördüğün ışığa..

Eğer ışık duruncumtırak sarıysa kesin nohuttandır, buna gaztrik zortturgaç hastalığı deniyor, aç karnına 5 tabak kuru fasülye yedinmiydi geçer. Ama eğer ışık sarı deil de beyassa işteee o zmn korkmana gerek yok, Jack davinson arkadaşımız uzaydan reçel kavanozuyla düşmüştü onu ailesi arıo da onların uçan dairesinin ışığıdır :P

Öptüm yavrum

Doç Dr. Drizzt Bezinibağla

#25 Roland

Roland

• Üyeler
  • 4,729 posts

Posted 25.02.2006 - 01:57

Sevgili üyemis novalgin (nickini deiştirsen de öle kalcan :) )

Bak o uzattığın zeytin dalı var ya, heh o dala bikaç çivi koy, tuttummuydu eline girsin gavatın :) eliiim eliiim diye de ağlarsa bizzat bana gönder memati bi lokal anestezi yapıp dilini söksün.

Sizde Saftolikus Özürdilerimdilerimdilerim hastalığı ileri düzeye gelmiş size günde 2 portakal 5 dana papates yemenizi tavsiye eder, ek bilgi olarak küfür dağırcığınızı geliştirmenizi öneririm

Doç Dr. Drizzt Sabahnasıluyancak

#26 Roland

Roland

• Üyeler
  • 4,729 posts

Posted 25.02.2006 - 02:01

Sevgili üyemis Elrik

Gan sensin Rose da sana girsin :) :P :P :P

Neyse latife de yaptıktan sonra şey dicektim, bu gansın rozısın koordinatlarını ver memati tutup getirsin bunları çalcak halde deillerse veya mefta olmuşlarsa da benzerlerini buluruz yaparız bişiler yani :)

Sevgili üyemiz Kakudu

Sizde ileri düzeyde Bitirmeus Kaldımsıçtım hastalığı görülmekte, bunun için yapacağınız tek şey hocanıza ünlü italyan psikolog Paolo Maganda'nın "lan senin ananı var yaaaaaaaaaaa...." yöntemiyle yaklaşmanızdır, ayrıca sabah kahvaltısından önce uyanmanızı tavsiye ederiz uyurken yediğiniz yemekler boğazınıza kaçabilir :P

Sevgiler

Doç Dr. Drizzt Hadiyattıartık

#27 tylol hot

tylol hot

Harabecilerin Korumasındadır!

• Üyeler
  • 650 posts
  • İlgi Alanları:keyifli olan herşey ilgi alanıma girer..

Posted 25.02.2006 - 12:51

Konsep dışı olcak ama;herzamanki gibi muhteşemsiniz Prof.Dr.Drizzt Bey...Eminim bu yıl ki bütün tıp ödüllerni kaparsınız artık..Siz var ya tek kelimeyle muhteşemsiniz...(REKLAMLAR değil tabiki de gerçekler... :P ) İzninizle sizi canı gönülden alkışlamak istiyorum...Tebrikler... :msn111:

NOT:İyi işler yapan her insan övülerek şımartılmaya layıktır bence...(Fakat siz şımarmazsınız dimi?)
Oysa bir umuttu hep gönlü besleyen dayan yüreğim diyen...

#28 zilli

zilli

Dikkat! Patlayıcı Madde!

• Üyeler
  • 675 posts

Posted 25.02.2006 - 17:28

Şiddetle savunuyorum bu adam boş konuşmuyor!!!
Beni korkularımla yüzleştirdin hocam, 0=360!! :)

-Elimdeki imkanları kullanarak sevgililer gününde giymeyi plandığınız tşörtleri ben basacağım,gönderin istediğiniz tişörtün fotoğrafını.

Edited by zilli, 25.02.2006 - 17:29.

1+1=1

#29 WaLe

WaLe

Kimene!

• Üyeler
  • 6,730 posts

Posted 25.02.2006 - 17:45

Doktorum civanım yanlarım ağrıyo bi çare !!

"YURTTA SULH, CİHANDA SULH"
Posted Image

’Düşüncenin üstesinden gelemeyen‚ düşünenin üstesinden gelmeye çalışır.

Paul Valéry

#30 Roland

Roland

• Üyeler
  • 4,729 posts

Posted 25.02.2006 - 21:54

Sevgili hastamıs Wale,

Sizin yanlarınız ağırmasının 2 sebebi vardır efenim, birincisi yatakta çok dönmenis olabilir(zilli gızım dönme sen bırak o dönsün bak yanları ağrıomuş sonra), sonracıma bi de beyin denen işe yaramas bi organımız var bazen o sapıtabilio işte böle "lan şşşt bişi yapim da yanları ağırsın" diyo ondan ağrıyabilir :)

Sizde yenibaşlayan Yancı Selülitlitırnakmakası hastalığı görmekteyim, miladi takvime göre -29999 yılında fret çakmaktaş tarafından bulunmuşdur yapmanıs gereken şey ise bol bol bilgisayar başında oturup homurdanmaktır ;)

Doç Dr Drizzt Bikbik

#31 S u N e e

S u N e e

Biricik kardeş :)

• Üyeler
  • 985 posts

Posted 26.02.2006 - 00:33

an itibariyle istemesem de forumun en cinsi ve uyuzu olma yolunda ilerliorum
help

#32 Roland

Roland

• Üyeler
  • 4,729 posts

Posted 26.02.2006 - 17:09

Efenim simdi bakarsaniz Siz fobimtrakmesajmanyaaa hastaliginiz oldugunu belirtmistim. Bunun sebebi ise psikolijinizin bozulmasi yane, Lan beni giciklar listesine almazsiniz haa sictim cariginiza simdi modunda takilmanizdir :idea: euheuhe neyse efenim bundan kurtulmaniz icin yapmaniz gerekler.

5 Cuval patatesi bir saat icinde soyma yarismasina katilmak, bol bol memetali ve seda sayan gibi bos insanlarin bos programlarini seyretmek zaten 2 program izledikten sonra farkedeceginiz uzere memetali ve seda sayana dunyadaki herkese gicik olduugunuzdan daha fazla gicik olacaksiniz :P

Sevgiler Doc. Dr. Drizzt Lorkeeeeeee

#33 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16,109 posts
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Posted 26.02.2006 - 17:28

sevgili doktorcuğum...

benim şöyle bir sorunum var... çişimi ediyom çişimi ediyom popom kuru kalıyor...
niye kuru kalıyor bu popo ıslanması lazım değil mi ?? çiş ıslak değilmidir ?

su ıslaktır benim bildiğim çok su içince niye çok sık çişimizi ediyoruz doktorcum..

zırt pırt wc ye mi gitçez ?? altımıza yapsak popomuz kuru kalıyor ne dir bu böyle

yardımlarınızı bekliyorum sayın doktorcuğum....

#34 Roland

Roland

• Üyeler
  • 4,729 posts

Posted 26.02.2006 - 22:45

Efenim sizde canbebeus cisimcisim hastaligi gordum aman dikkat cok tehlikelidir gunde 2 adet musil ilaci icerseniz gecer

Sevgiler saygilar

Emekli doktor Drizzt Hadikapadik

#35 zilli

zilli

Dikkat! Patlayıcı Madde!

• Üyeler
  • 675 posts

Posted 09.03.2006 - 22:05

Yine yaptım!!
Benim yüzümden çokomel satışlarında patlama yaşanıo,markette ağzı açılmış sadece kırmızı paketli olanları yenmiş çokomellerin sorumlusu benim! O an ruhuma şeytan girio sanki ''mavileri bırak! mavileri bırak!'' dio..
Bilerek ve isteyerek şeytana uydum doktor, yanlız.. hadi onca çokomeli aldın,tadını çıkara çıkara yedin -ki karnın açken-,nie paketlerini masanın üzerinde itina ile jilet gibi yaparsın..Çok üzülüorum..İnsomnia kapıda?
1+1=1

#36 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19,758 posts

Posted 09.03.2006 - 22:18

Okullarda neden sex öğretilmiyor ?
Buna takmış durumdayım ve her yerde bundan bahsediyorum.
Bu türde konuştuğum an çevremdekiler bana deli gözüyle bakıyorlar.
Ben delimiyim doktor?

Değişiklikler Kaydedildi...

#37 Roland

Roland

• Üyeler
  • 4,729 posts

Posted 09.03.2006 - 22:39

Sevgili Stajyerim Zilli hanım kızım :cowboy: (zilliyle hanımkız da sağlam tezat oluşturdu)

Şimdi bak bu olayın derinliklerine inersek, kırmısı renk patikler kıslara ve mavi renkler de erkeklere giydirilir burdan çıkarıcamıs sonuç şudur ki sen şu sıralar erkeklerden usak durmak istion olay budur, buna tıpta hupaparahupaaaaaa hastalığı denilmekte yapılması gerekenler:

1. Rahmetli nargile tütünü bulup içmek.

2. Günde 6 paket çokomel yemek :)

efem 2. yolu hiç önermiorm sağlam yan etkileri olabilior, ama ilk yol iyidir yane.

Not: Size 2-3 ay içinde prof ünvanı da verces korkmayın heyecanlanmayın :mad1:

İyi rodeolar

Emekli ducktour drizzt

#38 Roland

Roland

• Üyeler
  • 4,729 posts

Posted 09.03.2006 - 22:43

Sefgili üyemiz dokusharf,

Efem okullarda uygulamalı sex öğretiminin çok büyük zararları olduğu ünlü filozof sparkplug tarafından bilimsel ve mantık çerçevesinde açıklanmıştır :cowboy: Neyse gelelim sizin hastalığınıza, sizde genelde görülen mart ayına özgü kedi allerjisi var efem buna catus doggystyle hastalığı denilmektedir :) yapılması gerekenler.

1) Hatun bulup uygulamalı sex öğretimi çalışmak

2) Günde 3 defa hapşurmak.

efem ben 2. yolu öneriorm, niye mi? e tabii ki hapşurmak zihni açar rahatlatır insanı :mad1:

Emekli Jinekolog drizzt

#39 zilli

zilli

Dikkat! Patlayıcı Madde!

• Üyeler
  • 675 posts

Posted 09.03.2006 - 22:48

'O' ndan ayrıl diosun yani?

hocam nerden aldın bu diplomayı sen ya :cowboy:

Edited by zilli, 09.03.2006 - 22:49.

1+1=1

#40 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19,758 posts

Posted 09.03.2006 - 22:54

"catus doggystyle" hastalığı hakkında bilgi alabilirmiyim doktorcum.

Birde , aç karnınamı tok karnınamı hapşurucam ?
Yada yemeklerden sonramı ?

Hapşururken ayaktamı olmam gerekiyor , oturmammı ?
Yanımda kimse olmalı mı hapşururken ?

Değişiklikler Kaydedildi...

Similar Topics Collapse

Topic Forum Started By Stats Last Post Info

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users