Jump to content

- - - - -

Gelin buraya dertlerinize derman olalım

• Please log in to reply
139 replies to this topic

#1 Roland

Roland

I Love My Frog :)

• Üyeler
  • 4,729 posts

Posted 24.02.2006 - 17:33

Evet efenim baktım ki forumda çok sorunlu insan var :P gittim böle bi işe el atiim dedim, Sayın Hocam akasyaylan birlikte süper olcak süper :ups:
Kandırdım, kandırdıım, gemi memi yoktu

#2 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19,758 posts

Posted 24.02.2006 - 17:47

bu günlerde canım acayip tatlı çekiyo..
nedendir hocam?

Değişiklikler Kaydedildi...

#3 aCaCia

aCaCia

eMeKLi Ye$iLLiK

• Dokunulmazlar
  • 761 posts

Posted 24.02.2006 - 17:50

hemen sorunun derinliklerine inip bir iki soru soruyoruz , sütlü tatlılar mı , şerbetti tatlılardan mı cekıyor , günün hangi saatlerinde cekıyor , cekerken ne diiyor mesela ?
Posted Image

#4 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19,758 posts

Posted 24.02.2006 - 17:54

Şimdi mesela günün bu saatlerinde canım acayip aşure çekiyo.
ama ben genelde sütlü tatlıları sevmeme rağmen neden aşureyi canım çekiyo ?
beynimin bi köşesi " tatlııııı , tatlııııı "diye bağırıyo..
bak yine başladı bağırmayaa......

Değişiklikler Kaydedildi...

#5 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16,109 posts
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Posted 24.02.2006 - 18:01

sevgili doktorlar..

ben bazen hasta olmadığım halde hastayım diyerek işten kaçıyorum evde pinekliyorum.. ama hep hastayım diyerek kaçmak olmuyor.. ara sıra değişik taktikler uygulamak lazım bunun için ne gibi şeyler önerirsiniz....

bu arada hizmek alabilceğim ssk nın geçtiği özel hastanelerde tanıdığınız var mı sizin seanslarınız çok pahalı beaaaa para mı mıçıyoruz biz *böö))

#6 Roland

Roland

• Üyeler
  • 4,729 posts

Posted 24.02.2006 - 18:06

Sevgili hastamız dokusharf,

Efenim şimdi bakınız canınız baklava çekseydi olay çok kritikti size günde 2 tablet Solgar Vm2000 verecektik ama baklava olmadığından olayı halletmesi çok kolay.

Bakınız, (bak buraya bakim) mart ayı yaklaşıo, siz ne kadar köpek avatarı koysanız da ailenizde eskilerden kalma bir kedi geni taşınmakta bu sebeple canınızın tatlı istemesi çok çok normal, fakat ben mesir macunu öneririm daha etkilidir (fişşşşşşşşşşşşşek gibi yapıo şerefsizim) Saygıdeğer hocamın farklı bir yorumu olabilir fakat nacizane fikrim budur.

#7 Roland

Roland

• Üyeler
  • 4,729 posts

Posted 24.02.2006 - 18:10

Sevgili hastamız Komik(alttan çizgi)Man,

Efenim şimdi bakınız, sizde sanırım kronik uykulobidrakterlikus hastalığı görünmekte. Bunu yenmek ise çok kolay fakat bu konu hakkında Sevgili prof hocamla konuşursanız daha etkili olur.

Taktik demişsiniz, en iyi taktik "gelmiom homuna godumunun sana ne!" taktiği olup ünlü italyan psikolog Paolo Maganda tarafından geliştirilmiştir, bununla ilgili detaylı bilgi de profumuzdan alabilirsin.

Öptüm cicim Saygılar

#8 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15,435 posts

Posted 24.02.2006 - 18:11

Kendine haydar dümen maskesi takmış prooff luk belgesi matbada kaçak yapılmış drizzto.. Mart ayı ile ilgili çok fazla detaylara inmemenizi tercih ederim zira mesir macununa gereksinim duymadan yanınızda alabilmekteyim solugu..

smiley-sport036.gif  

#9 Roland

Roland

• Üyeler
  • 4,729 posts

Posted 24.02.2006 - 18:23

Efenim, şimdi bakınız. Macunsuz kedi, tavuksuz tavuk çorbası gibidir *böö

Aaa siz prof dr miyav deil misiniz? buyrun buyrun sizi de dohtorlar bölümüne alalım :)

Mart ayını en iyi siz açıklarsınız walla

Not: Memati dikkat et bise saldırmasın :P

#10 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15,435 posts

Posted 24.02.2006 - 18:35

tavuk corbası dediğin şeyde saten tavuk yok sadece suyumu koyarlar *böö
macunsuz kedi ise kedinin depreşme kabilietine bakar 11 ay dam görmemiş kedi macunsuz mart ayının hergünü bırak damdakileri damı bile yalar :)
daha mart gelmedi kemerlere gerek yok :P
sorun sorun her bişi biliirm ben çok dam dolaşdım (:

smiley-sport036.gif  

#11 tylol hot

tylol hot

Harabecilerin Korumasındadır!

• Üyeler
  • 650 posts
  • İlgi Alanları:keyifli olan herşey ilgi alanıma girer..

Posted 24.02.2006 - 18:54

Aaaaaaa Drizzt Bey sizde ne marifetler varmış efenim...Ar-Ge yi kimlere teslim ettiniz..Neyse ben önce sizden bi randevu alayım, randevu tarihini iletirsiniz artık dimi? Bu arada birde ücretleri öğrenebilirmiyim,belirtilmemişte..Hangi tedavi için,nekadar ücret?Gerekli açıklamaları yaparsınız deil mi efenim? Saygılar..Sevgiler...

NOT:Benim derdime derman olabilirmisinz acaba?
Oysa bir umuttu hep gönlü besleyen dayan yüreğim diyen...

#12 Roland

Roland

• Üyeler
  • 4,729 posts

Posted 24.02.2006 - 19:05

Oluruz dabi sevgili grip şurubu efem :) randevu tarihi siz ne zmn istersenis, saat ücreti de sise beleş ama geri kalanlardan saati 0,75 ytl yaaa yaaa *böö

#13 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4,623 posts
  • İlgi Alanları:ilgisiz alakasiz..

Posted 24.02.2006 - 19:05

cok sevgili yetkililer uzmanlar doktorlar
benim cok büyük bir derdim var
aciklamak istiyorum :
cakmakin gazi kalmamis, sigarami kibritle yakmak zorunda kaliyorum. kibriti yakiyorum, sigarayi agzima gotururken bu sefer yanan kibrit copü kaslarimi burnumu kirpiklerimi falan yakiyor. ne yapacagimi sasirdim. yardiminiza ihtiyacim var.
saygilar, sevgiler.

rumuz : rüzgar gülü
“Sen; onun sorduklarına cevap vermeye bile tenezzül etmezsin, o seni susturduğunu sanar. Hayat işte.”

#14 Roland

Roland

• Üyeler
  • 4,729 posts

Posted 24.02.2006 - 19:29

Sevgili üyemis gofret

Bakınız böyle durumlarda heyecan yapmamalıyız, kibrit çok tehlikeli bir alettir. Hatta her kibritin kendine göre bir ruhu vardır ve bu ruha göre hareket ederler, mesela örnek verecek olursak hiddetli kibrit kaşlarını yakarken, iyiliksever kibritler ise hiç yanmaz ve sana sigara içirmemeye çalışır *böö

Neyse efenim sizde kibritus fobimtrakayakkabıçekeceği hastalığı başlangıcı görünmekte, böyle durumlarda kibritlere çok dikkat etmeliyiz. Şimdi sen dök tüm kibritleri masanın üstüne, en mutlu görünenini ( böyle gülenini: :P ) seçip sigaranızı yakmayı öneriyoruz.

Prof hocalarım ne der bilemicem ama bence durum direk kibritus fobimtrakayakkabıçekeceği gibi göründü :)

#15 zilli

zilli

Dikkat! Patlayıcı Madde!

• Üyeler
  • 675 posts

Posted 24.02.2006 - 19:48

Hımm
Ben deniyorum deniyorum kendi eksenim etrafında 360 derce dönemiyorum,180 dedinmi başa sarıyorum.Bazen obsesif olduğumu düşünüyorum ve fekat narsistliktenmidir nedir-hayır hayatım bu senin gerçeğin yok öle bişi,zaten 360 'a kim varmış sen 180 'de takıl diorum- ve tabi manik depresif duprumları saymıyorum..

-Bi gün Sinatra olabilirmiyim doktor?
1+1=1

#16 dr_looser

dr_looser

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 93 posts
  • İlgi Alanları:spor,müzik ve sightseeing...

Posted 24.02.2006 - 20:40

Burdaki tek doktor ben diilmişim vay be millet aşmış gidiyo..Çömezlere tavsiyem şu ki insanoğlu narin bi varlıktır :P Tanı bazen tedavidir ve hasta kendi kendini tedavi edebilir.

Diplomanız yoksa bana ulaşabilirsiniz :)
Hayatı komedi sananlar son espriyi iyi düşünsün!!!

#17 Prozzi

Prozzi

The aTTaLiaN

• Üyeler
  • 1,801 posts
  • İlgi Alanları:Futbol

Posted 24.02.2006 - 20:41

sabahları kalkınca başım ağtımakta. buna bir çözüm bulunuz
Sana Bitti Diyen Kim ? Ben Sadece Git Demiştim!!!

#18 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7,870 posts

Posted 24.02.2006 - 22:27

ya hocam şöyle bir sorum olacak...yolda yürürken taşa neyim takılıyorum işin ilginç tarafı hep önüme bakıp yürüdüğüm için bu garip geliyor bana yolda taş maş gördümmü kendi kendime diyorum ki ''taş taaaaaş takılmaaaaa takılmaaaa'' demeye kalmıyo gidip takılıyorum...dönüpte dangalakça(bkz. güney afrikada konuşulan bir dil) arkama bakıyorum..bazen taşa soruyorum ''neden ha neden ben kimsini sizzz kiiiim''...tabiii cevap vermiyo sonra bi ışık görüyorum bana doğru geliyo aaaaa bak yine gördüm o ışığı alla alla...hocam kafayımı yedim delimiyim salakmıyım yoksa yediğim kuru fasulyeler dokunuyormu....nohutta yediydim...aaa yine o ışık
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#19 tylol hot

tylol hot

Harabecilerin Korumasındadır!

• Üyeler
  • 650 posts
  • İlgi Alanları:keyifli olan herşey ilgi alanıma girer..

Posted 24.02.2006 - 23:05

Oluruz dabi sevgili grip şurubu efem ;) randevu tarihi siz ne zmn istersenis, saat ücreti de sise beleş ama geri kalanlardan saati 0,75 ytl yaaa yaaa :)

çok saolun Drizzt Bey bu iyiliğinizn altında kalmak istemm..Neyse benim en büyük sorunum kimseyle küs kalamıyorum,suçlu karşımdakide olsa dayanamayıp zeytin dalı uzatan ben oluyorum..Yani bu saflığıma acil bi çare nolur Prof.Drizzt Bey..Sevgiler..Saygılar efendim..Kolay gelsin...
Oysa bir umuttu hep gönlü besleyen dayan yüreğim diyen...

#20 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6,432 posts

Posted 24.02.2006 - 23:09

şimdi saygıdeğer harabe doktorları.. benim problemim şudur:

ben guns n' roses'ı canlı olarak en ön sıradan izlemek istiyorum.. bi çare lütfen..
Posted Image

Similar Topics Collapse

Topic Forum Started By Stats Last Post Info

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users