İçerik değiştir

Yöneticilerle Ve Konularla Alakalı

• Kilitli Konu Bu konu kilitli
bu konuya 20 yanıt verildi

#1 matahari

matahari

...Ney Neva Eyler...

• Muhabirler
  • 2.440 Mesaj
  • İlgi Alanları:Kitap,müzik,spor ,kelime ve zeka oyunları...Genel kültür yarışmaları...

Gönderim zamanı 09.12.2009 - 18:17

Şimdi benim bir düşüncem, bir fikrim var...Yöneticiler forumun düzeni için görevlerini layıkıyla yerine getirmeye çalııp çabalıyolar tabi ki..Amaa..

Şu tanışma konusu ilk geldiğimden, kendi tanışma konumu açtığımdan beri beni az da olsa rahatsız ediyor..Yazılar yanıtlar hoşgelme ile alakalı olduğu gibi zaman zaman geyiğe de çevriliyor bazen..Bu durumda bir yönetici gelip de konuyu kapayabiliyor ya da uyarıda bulunabiliyor..Öyle bir durum olduğu zaman şahsım adına konunun neşesi kaçıyor, yazma isteği azalıyor.
(Hatta biraz acitasyonun kimseye zararı dokunmaz; kendimi itilmiş, örselenmiş hissediyorum ki, hiç hoş değil :: )

Şöyle düşünemez miyiz?

Yöneticiler okul müdür yardımcıları gibi ise, hoşgelenler de öğrenci..Yeni öğrencileri tanışma konusunda karşılayanlar da veli desek..

Bir okula alıştırma dönemi gibi düşünürsek, tutarlar ellerinden yeni öğrencileri okula getirirler, tenefüslerde beklerler ilgilenirler, okul çıkışında da birlikte ayrılırlar..Müdür yardımcıları uyardıkları zaman değil de, yeni öğrenci okula alıştığı zaman terk etse veliler okulu tüm gün zapt etmeyi(hoşgeldine geyik karıştırmayı), daha güzel olmaz mı?

Okulun sadece giriş ve çıkışlarında birlikte olmaları gerektiğini(hoşgeldinde fazla geyik yapılmaması gerektiğini) zaman içinde alışarak gerçekleştirseler, müdür yardımcıları ''kışkışlamadan'' yapsalar diyorum..

Harabe.net üyesi zekidir, çeviktir, kolay alışır, çabuk öğrenir çünkü...
BİZ ÜÇ KİŞİ YAŞIYORUZ..BEN,KENDİM VE ŞAHSIM..

#2 Muziçko

Muziçko

V.I.P. Üye

• Dokunulmazlar
  • 12.098 Mesaj
  • İlgi Alanları:İhtiyaç anında camı kırınız!

Gönderim zamanı 10.12.2009 - 01:47

artı 1500

Gönderilen Resim

Bu kadar da ısıtmazdı belki de bahar güneşleri,
her kaybedişin ardından hayat yeniden başlamasaydı eğer.

Gönderilen Resim

#3 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 10.12.2009 - 11:34

Zamanında birisi şöyle demişti , "ben sizin babanızmıyım şunu yapın bunu yapın diye söyleyeyim" ( tam olarak bu değildi ama anlatmak istediği buydu )

Değişiklikler Kaydedildi...

#4 matahari

matahari

...Ney Neva Eyler...

• Muhabirler
  • 2.440 Mesaj
  • İlgi Alanları:Kitap,müzik,spor ,kelime ve zeka oyunları...Genel kültür yarışmaları...

Gönderim zamanı 10.12.2009 - 12:11

Yönetim uyuma taraftara sahip çık

:what: Yok yok bu slogan değildi...

Neyse slogansız devam edeyim ben...Merakla beklediğim ''yönetim ne demiş'' gelmemiş.. ;)

Burdan ulaşamamışım meğersem..Öyle ise yeri geldiği zamanda ve yeri geldiği mekanda yaparım sitemimi ve karşı çıkımımı yöneticilere....Bunu siz istediniz *zong ::

Şay' ı alakadar yöneticiliği, Edo' yu çabalamalarımsılığı*, qustah ı da askerlik sebebiyle tenzih ederekten diğerlerini esefle kınıyorum ::

Konu benim için kapanmıştır B)

:) Yaşasın ! ''tenzih etmek'' ve ''esefle kınamak'' sözlerini kullandım :) Hem de aynı cümle içinde :P

* >>> çabalamalarımsılığı iyi bişey demek :)

#5 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 10.12.2009 - 12:38

Bir kaç şey yazmak isterdim ama Yöneticilerle alakalı yazmışsın konu başlığına o yüzden sadece okumakla kalıyorum.

Her yanda güz sancısı öpüşmeler var ama nedense hepsi yarım...

#6 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 10.12.2009 - 12:54

@matahari

Kim ne yapmış, anlayamadım ben. Neye istinaden böyle bir konu açma gereği duydun?
Genel değil de belirgin bir örnek verirsen ona göre cevap verilsin..

"Merhaba" deyip de lâfı ağzına tıkılan birini göremedim çünkü ben *zong
2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#7 Rabbit

Rabbit

bir ilgi delisi

• Yöneticiler
  • 11.851 Mesaj

Gönderim zamanı 10.12.2009 - 15:12

esefle kınandığım için bir acıklama yapma gereği hissettim :)
cünkü konunun nerde başladıgı ve acılma sebebini biliyorum galiba
ama; yeni üyelerin siteye alışmaları için gereken müsamahanın gösterildigini düşünüyorum
hoşgeldin kısmını gecip artık üye ile geyik aşamasına gecince müdahalede bulunuyoruz
cünkü başka alanlarda muhabbetinizin daha kapsamlı bir hale dönüşecegi su götürmez bir gerçek
veee Melih'inde vurguladıgı gibi hiçbir üyenin merhabasını agzına tıkamadı(m)k :S

öpüyorum canlarım çigerlerim dalaklarım böbreklerim *zong
"seni o kadar yakından görünce,
keşke yalnız bunun için sevseydim seni"

#8 matahari

matahari

...Ney Neva Eyler...

• Muhabirler
  • 2.440 Mesaj

Gönderim zamanı 10.12.2009 - 23:49

@matahari

Kim ne yapmış, anlayamadım ben. Neye istinaden böyle bir konu açma gereği duydun?
Genel değil de belirgin bir örnek verirsen ona göre cevap verilsin..

"Merhaba" deyip de lâfı ağzına tıkılan birini göremedim çünkü ben :)

@Melih

''Konu benim için kapanmıştır'' demiştim ama, madem sordun yanıtlıyayım dedim... :bow:

Daha nasıl belirgin anlatayım @Melih :)

Diyorum ki; Tanışma konularındaki muhabbetlere, yönetici kişileri, kafeye kışkışlama baaabında uyarılar yazmasınlar,konuları kapamasınlar..Bunu yapan yöneticiLER var..Benim tanışma konum da meçhul bir yönetici tarafından, ''gereksiz'' bir şekilde kapatılmış ve saygıdeğer, özlenesi, yönetici qustah tarafından, benim bir ''tekrar açılsın'' başvurum olmadığı halde tekrar açılması uygun görülmüştü..Ben geyikten dolayı, uyarmalarını ya da kapamalarını istemiyorum naçizane *böö

Fikirdir, öneridir, kabul görür, görmez o ayrı..

Harıl farıl konuyu ve yeni geleni şenlendirirken kal geliveriyor, tekrar söylüyorum yazma hissi azalıyor..Kaldı ki zaten o geyik, yeni geleni siteye alıştırıp, ısındırıp, kendi kendine diğer konulara ve başlıklara yönelmesine yardımcı oluyor(bence)...O geyikler ki, böyle ulvi bir görevi başarırlarken, tü kaka muamelesi görüyor,görmesin :)

Fikirdir, öneridir, kabul görür, görmez o ayrı..

Sen nasıl ''Merhaba'' deyip de lafı ağzına tıkanan birilerini göremezsen, ben de tanışma konularını şimdi tek tek dolaşıp ''ahan da şu, şu bir de bu'' diye örneklendiremem..Gösterebildiğim tek örnek kendi konumla sınırlı kalır..Fakat biliyoruz başka örnekleri de mevcut maalesef..

E birinin parmağı kesilince senin parmağın kanamaz zaten :)

Fikirdir, öneridir, kabul görür, görmez o ayrı..*zong Tamam bir daha yazmıycam

*fans

YA-ŞA-SIN
TA-NIŞ-MA GE-YİK-LEEEE-Rİ

*fans

Şimdi; burdaki varlığımızın sağlayıcısı, site sahibi olarak, mevzuyu inisiyatifine bırakıyorum ::

Burdaki varlığımızın sağlayıcısı dedim de, bundan dolayı teşekkür edip, takdirlerimi yollamışmıydım sana hiç? *ne

Yollamadı isem yollamış olayım, ''Aferin sana'' , çünkü ben burayı çok seviyorum *puff

#9 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 10.12.2009 - 23:58

Bizim davşan yöneticimiz güzel açıklamış aslında.
Sana da ona da saygılar efendim :)

"Ulan ben o kadar özendim, beş on paragraf yazı yazdım. cevabın bu kadar mı yani?!" diyebilirsin tabii.
Ama saygı duymaktan öte yapılacak bir şey yok gibi geliyor..

Sadece ilginç olan, niye şimdi bunu hortlattığındı. Yapılmıyor işte ne zamandır, niye şey yapıyosun ki? Yapmayın..

Şaka şaka, yapın tabii :) :)
2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#10 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 11.12.2009 - 00:33

o zaman konuyu kapatsanıza neden açık ?

Her yanda güz sancısı öpüşmeler var ama nedense hepsi yarım...

#11 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 11.12.2009 - 01:44

Çünkü belki başka biri fikrini söylemek ister diye kapalı değil.
Sonra niye yönetici konuyu kapatıyor diye kızarsınız.
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#12 RedSnow

RedSnow

o σℓмαdαη αѕℓa

• Dokunulmazlar
  • 8.898 Mesaj

Gönderim zamanı 11.12.2009 - 01:47

Yönetici Niye Konuyu Kapatmıyor Bak Kızdım Şimdi... :)

#13 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 11.12.2009 - 01:52

Bence demokratik bir ortamda herkes görüşlerini özgürce ifade edebilmelidir. Demokrasi, barış ve kardeşlik, sevgili olma, duygusal anlamda bir şeyler paylaşabilme gerçekten çok güzel şeyler. İnsanın doğasında var bu. İnsan sevilmek ve sevmek ister. Bu fani dünyada bu değerlere önem veren kaç insan kaldı ? Nereye gidiyor bu memleket ? Yaşanır mı bu memlekette ? Çıldırtmayın insanı! Asabımızı bozmayın! O yüzden konunun bir süre daha açık kalmasını rica ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Yaşanabilir bir Türkiye için...

#14 Rose&Rain

Rose&Rain

Kayıp

• Dokunulmazlar
  • 5.735 Mesaj
  • İlgi Alanları:çok geniş

Gönderim zamanı 11.12.2009 - 01:56

Kapatılmasın , kızarım :)
Gönderilen Resim

Tecrübe çok zalim bir öğretmendir. İnsanı önce sınavdan geçirir, sonra dersini öğretir. - Spuitems

#15 Rabbit

Rabbit

bir ilgi delisi

• Yöneticiler
  • 11.851 Mesaj

Gönderim zamanı 11.12.2009 - 02:01

sakin olalım lütfen marco stanley herşey kontrol altında :D

+

sitede kalıcı olanın merhabada geyik yapmasına dahi gerek yok
kalıcı olacak olan gerekirse konu dahi acmaz
sinsice sızar içimize
paylaşımlarıyla cevabıyla kendini gösterir ve gönlümüzde taht kurar
bkz: Melih, shy (örnek gösterceklerimin konusu varmış size kaldık iyimi ) :)
"seni o kadar yakından görünce,
keşke yalnız bunun için sevseydim seni"

#16 atlantisli

atlantisli

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.241 Mesaj

Gönderim zamanı 11.12.2009 - 02:01

Geyik yapmak çok ayıp bişidir o kadar ceylan varken :)
Marco senin kafana geyik mi düştü demokrasiden bahsetmişin,yoksa başka bi konuda çok aşırı bir antidemokratlık yaptın da burda günah mı çıkarıyon *lol Nerdeyse hümanistlikten dem vurmuşun be.Keseceğin koyunu mu besliyorsun,kestiğin koyunun postunu mu giydin çılgın kurt :D

#17 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 11.12.2009 - 02:02

Ne ?
Kim ?
Adın ne ?
Kaç yıldır bill fiil harabe net üyesisin ?
Sen hiç donuk ay ışıgında Melih le dans ettinmi ? :)

oşgeldin :D

smiley-sport036.gif  

#18 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 11.12.2009 - 02:05

Ama geyikten geyiğe değişir alageyik mi ren geyiği mi hangisini yapacaksın ona göre çünkü beklentilerini yüksek tutarsan hayal kırıklığına uğrayabilirsin sonra ceylana talim işin yoksa uğraş. :D

Ya öff ya yazacak bir şey de bulamıyorum geyik yapcaz sözde cılkını çıkarıyoruz neyse ben Kayıp Sembol'ü okumaya gidiyorum bakalım Dan emice neler üfürmüş yine. :)

#19 Muziçko

Muziçko

V.I.P. Üye

• Dokunulmazlar
  • 12.098 Mesaj
  • İlgi Alanları:İhtiyaç anında camı kırınız!

Gönderim zamanı 11.12.2009 - 02:24

konu çığrından çıkmış ..öyle bi bakam dedim zaten prenses olduğumuz içün kimseye hoşgeldin dememe kararı aldım :)

marko yeni üyeydin dimi sen ne ara kaynaştın böyle :P hoşgel demiştim dimi sana geri alam öyleyse :P neyse dan emmime selamımı ilet ellerinden öperim *lol

büdüt: marco beğeni şapmışım ben yaşanılanbilir bir türkiye için kısıtlanmayalım efenim :P ayrıca ren geyiği iyidir sevilir ..

bi sonraki büdütlerde görüşmek dileğiyle esen kalın :D

Bu mesaj Muziçko tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 11.12.2009 - 02:40

Gönderilen Resim

Bu kadar da ısıtmazdı belki de bahar güneşleri,
her kaybedişin ardından hayat yeniden başlamasaydı eğer.

Gönderilen Resim

#20 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 11.12.2009 - 03:01

Eveet bardak dolduğuna göre rahatça kapatabiliriz.Yeni bir kapanacak konuda buluşmak üzere esenle kalın
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim