İçerik değiştir

Yöneticilerle Ve Konularla Alakalı

• Kilitli Konu Bu konu kilitli
bu konuya 20 yanıt verildi

#21 matahari

matahari

...Ney Neva Eyler...

• Muhabirler
  • 2.440 Mesaj
  • İlgi Alanları:Kitap,müzik,spor ,kelime ve zeka oyunları...Genel kültür yarışmaları...

Gönderim zamanı 11.12.2009 - 03:25

"Ulan ben o kadar özendim, beş on paragraf yazı yazdım. cevabın bu kadar mı yani?!" diyebilirsin tabii.
Ama saygı duymaktan öte yapılacak bir şey yok gibi geliyor..

Sadece ilginç olan, niye şimdi bunu hortlattığındı. Yapılmıyor işte ne zamandır, niye şey yapıyosun ki? Yapmayın..

Yok demem şeker kardeşim...Ben beni biliyorum, çoğunlukla cümlelerimin sayısı çok oluyor bir şeyi anlatırken..Kısa tutunca ifade eksik kalıyor sanısı..Saygı duymaktan öte yapılacak bir şey yok gibi geliyor ise ben de buna saygı duymaktan başka bir şey göremiyorum...Bu şekilde açmış olduğum konu da görevini tamamlamış oluyor, teşekkürler..

Niye şimdi kısmına gelince de ; Neden olmasın? ::

Peki bitti mi? Tabi ki hayır :eyebrow: Daha şu aşşağıdakiler var...

o zaman konuyu kapatsanıza neden açık ?

Konuyu açan önerisini sorgulayan bakalım diyeceğini bitirmiş mi sevgili kardeşim Ysfcan *böö

Çünkü belki başka biri fikrini söylemek ister diye kapalı değil.
Sonra niye yönetici konuyu kapatıyor diye kızarsınız.

:thumbsup:

Yönetici Niye Konuyu Kapatmıyor Bak Kızdım Şimdi... *mad

*kiaa Sen de öner sorgula orda kız <_<

Bence demokratik bir ortamda herkes görüşlerini özgürce ifade edebilmelidir. Demokrasi, barış ve kardeşlik, sevgili olma, duygusal anlamda bir şeyler paylaşabilme gerçekten çok güzel şeyler. İnsanın doğasında var bu. İnsan sevilmek ve sevmek ister. Bu fani dünyada bu değerlere önem veren kaç insan kaldı ? Nereye gidiyor bu memleket ? Yaşanır mı bu memlekette ? Çıldırtmayın insanı! Asabımızı bozmayın! O yüzden konunun bir süre daha açık kalmasını rica ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Yaşanabilir bir Türkiye için...

:huh:

Kapatılmasın , kızarım *zong

*kiaa Sen de öner sorgula orda kız <_<

cılkını çıkarıyoruz

:+1

Gölge, ciyerim, profilimi bir ziyaret et de gör bakalım o dansı joker ile birlikte kim icat etmiş *fiuv
BİZ ÜÇ KİŞİ YAŞIYORUZ..BEN,KENDİM VE ŞAHSIM..