Jump to content

- - - - -

Türk Erkekleri..

• Please log in to reply
62 replies to this topic

#1 kedimi_kim_yedi

kedimi_kim_yedi

Assassian

• Üyeler
  • 417 posts

Posted 06.02.2006 - 20:39

Hürriyet Gazetesi 6 Şubat 2006...

Avrupa’da yaşayan Türk erkeklerini kendilerine hedef seçen Bulgaristan’daki kadınlar, "Sana aşık oldum, beni yanına al" diyerek Türk erkeklerini binlerce Euro dolandırıyor. Parayı gönderdikten sonra kadınlardan bir daha haber alamayan ve genellikle çoluk çocuk sahibi Türk erkekleri ise "Ne de olsa Türk erkeğiyiz. Çapkınlık yapalım derken paramızdan olduk. Ev bile kiralamıştık" dediler.
BULGARİSTAN vatandaşı Türk asıllı kadınlar, Avrupa’da yaşayan Türk erkeklerini buluşma veya evlenme vaadiyle kandırarak binlerce Euro dolandırıyorlar. Oturdukları yerden para kazanmak için özellikle Almanya, Avusturya ve Fransa’daki Türk erkeklerini kendilerine hedef seçen kadınlar, internetteki çeşitli chat portallarında dolaşıyorlar.

Ya Türk erkekleri cok mu salak, aşırı derece de ilqi manyağı mı yoksam libidosu tavan mı yapıyor?Dünya ırklarındaki her erkek bölemidir merak ediyomda...
(bide cok mu pişkiniz neyiz??)
Yağmurun yağması benim için romantik değildirr.ben sadece kurşunların yağmasını bilirim..ben bir deliyim benim tanrım yoktur bir çift göze bir gülerr yüZe taparımm.Ezbere bilirim yaşamayı.başlangıçların son bulduğu yere gidiyorumm....

• Ziyaretçiler

Posted 07.02.2006 - 10:56

Türk erkekleri kadınlara düşkündür. Ki özellikle yabancı uyruklu kadınlara. Bu pek salaklık olmuyor da biraz uçkuruna düşkünlük oluyor. Eh sizde memleketinizdeki kadınların kıymetini bilin, bilmesseniz böle olur işte ehe. Ne o öle rus, mus, bulgar felan. :P

#3 şirin

şirin

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4,117 posts

Posted 07.02.2006 - 11:14

+ 1 wildrose...

#4 emyuesey

emyuesey

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 409 posts

Posted 07.02.2006 - 11:21

Türk erkeklerini yabancı kızlardan kıskandığınızı mı anlamam gerekiyo buradan?

#5 şirin

şirin

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4,117 posts

Posted 07.02.2006 - 11:23

hayır...türk erkeklerinin birer sapık olduğunu anlamanız gerekiyor canım...

#6 L1Square

L1Square

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 11,433 posts

Posted 07.02.2006 - 11:26

:msn07:

İster Bulgar olsun, ister rus-ister TÜRK!!Kadın her yerde şeytandır.

Ülkemizin erkekleride her zaman yaptıkları gibi '' çeşit farklılığı '' olsun diye böyle kadınlara inanıyorlar.Amaç sadece bu çeşit farklılığı!!Böyle düşünmeye devam ettikleri müddetçede bu salaklıkları son bulmayacak.Daha çok doladırılır bu abazalar.....
Bir kadını ağlatırken,çok dikkat edin çünkü ALLAH,gözyaşlarını sayar..!!

Kadın,erkeğin kaburgasından yaratıldı,ayaklarından değil...
Öyle olmuş olsaydı,ezilirdi..
Erkeğin başından da yaratılmadı,üstün olmasın diye..

Ama göğsünden yaratıldı,eşit olsun diye;
....kolun biraz altından,korunsun diye...
Kalp hizasından yaratıldı SEVİLSİN diye..

* * *

Kimlik gizli, hayaller gizli ve ben de gizli...
Susuyorum..
Ve seni sevdiğimi kimselere söylemiyorum..

:) (Böyle kalsın. Kimin değiştirdiğini anlarsın senn)

#7 emyuesey

emyuesey

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 409 posts

Posted 07.02.2006 - 11:37

hayır...türk erkeklerinin birer sapık olduğunu anlamanız gerekiyor canım...

çok yerinde bir genelleme!!! :P

#8 şirin

şirin

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4,117 posts

Posted 07.02.2006 - 11:40

sapıksınız kardeşim ne yani yalanmı....

#9 L1Square

L1Square

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 11,433 posts

Posted 07.02.2006 - 11:41

Türk erkeklerimi???

Nasıl tüm kadınlar şeytansa..Tüm erkeklerde sapıktır!!DİN-DİL-IRK falan ayrımı yapamam.

* * *

Susuyorum..

#10 şirin

şirin

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4,117 posts

Posted 07.02.2006 - 11:43

glamor harikasın canım...doğru ve yerinde bi yorum..

#11 emyuesey

emyuesey

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 409 posts

Posted 07.02.2006 - 11:49

Türk erkeklerimi???

Nasıl tüm kadınlar şeytansa..Tüm erkeklerde sapıktır!!DİN-DİL-IRK falan ayrımı yapamam.

gereksiz genellemeler silsilesi 2. :)
:P
olurmu oyle şey; tabiki yalan bütün erkeklerin sapık ve bütün bayanların şeytan olduğu söylemi....
ben kesinlikle kabul etmiyorum böyle bir genellemeyi...

#12 L1Square

L1Square

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 11,433 posts

Posted 07.02.2006 - 11:57

Emyuesey-

İster kabul et ister kabul etme..Gerçekleri değiştiremezsin!!

Herkesin derinliklerinde bi yerde muhakkak şeytanlıkta vardır,sapıklıkta.Sendede bendede...Ama bunu kimi ortaya çıkarır,kimi çıkarmaz..

* * *

Susuyorum..

#13 emyuesey

emyuesey

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 409 posts

Posted 07.02.2006 - 12:10

Elbette buna katılırım ancak, içindeki kötülükleri dışarıya çıkaranlarla, o içindeki kötülükleri bastırbilmiş kişileri aynı kefeye koyup birlikte değerlendiilmesi fikrine katılmıyorum

#14 L1Square

L1Square

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 11,433 posts

Posted 07.02.2006 - 12:16

Bastırmış olmakla alakası yok bence.Kimimiz böyle olduğumuzun farkında bile değiliz.Farkına varanlar dışarıya çıkartıyo zaten.Ben şeytanlıklarının-sapıklıklarının farkında olupta dışarıya çıkartmayanları kutluyor,yanaklarından öpüyorum.

Saygılar..(Umarım şimdi anlaşmışızdır emyuesey)

* * *

Susuyorum..

#15 sparkplug

sparkplug

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 946 posts

Posted 07.02.2006 - 13:03

Zıtcinsel ilişki arzusu, yani karşı cinsle ilişki kurma arzusu, sapıklık olmanın tam zıddı olarak, sağlıklı bir dürtü, hatta insan neslinin devamını sağlayan yegane dürtüdür -- bu anlamda hayati önem taşır.

Yabancı kadınlarla beraber olma arzusuna gelince, bu da bilahare hayati önem taşımaktadır. Genetik olarak birbirine yakın olan canlıların çiftleşmesi, genetik hastalık ya da bozukluk riskini arttırır. Bu gerçeğin en vahim yansımasını akraba evliliklerinde görmekteyiz, ama risk akraba evlilikleri ile sınırlı değildir. Aynı klan ya da ırktan insanların çiftleşmesi, o ırka özgü genetik bozuklukların görülme riskini arttıracaktır. Örneğin Türk ırkına özgü Behçet hastalığı mevcuttur. Diğer ırkların da kendilerine özgü genetik hastalıkları bulunmaktadır. İki farklı klan ya da ırktan insanın çiftleşmesi, bir partnerdeki çekinik ve zararlı genin, diğer partnerdeki baskıcı ve faydalı gen tarafından bertaraf edilme olasılığını yükseltmesi dolayısı ile sağlıklı ve çekici çocukların doğmasına vesile olacaktır.

Türk erkeklerinin yabancı kadınlara meraklı olmasının bir başka sebebi de Türk kadınlarının vermemesidir. Yabancı kadınlar vermektedir. Erkeğin, enerjisini sonuç alamayacağı bir alternatifte ziyan etmektense, sonuç alabileceği bir alternatife adaması, elbette mantıklı ve makuldur.

Bulgar kadınlarının Türk erkeklerine yaptıkları ise tam bir şeytanlık örneğidir. Sözkonusu Bulgar kadınlarının Türk asıllı olduğu ayrıntısı ise hikayenin kilit noktasıdır. Türk kadını her yerde ve kılıkta şeytandır, uzak durulması elzemdir.

#16 kedimi_kim_yedi

kedimi_kim_yedi

Assassian

• Üyeler
  • 417 posts

Posted 07.02.2006 - 13:36

Bulgar kadınlarının Türk erkeklerine yaptıkları ise tam bir şeytanlık örneğidir. Sözkonusu Bulgar kadınlarının Türk asıllı olduğu ayrıntısı ise hikayenin kilit noktasıdır. Türk kadını her yerde ve kılıkta şeytandır, uzak durulması elzemdir.

ben bu bölümü cok sewdim işte :) Hatta +100bin milyon baloncuk :msn32:
Yağmurun yağması benim için romantik değildirr.ben sadece kurşunların yağmasını bilirim..ben bir deliyim benim tanrım yoktur bir çift göze bir gülerr yüZe taparımm.Ezbere bilirim yaşamayı.başlangıçların son bulduğu yere gidiyorumm....

#17 L1Square

L1Square

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 11,433 posts

Posted 07.02.2006 - 13:45

Türk erkeklerinin yabancı kadınlara meraklı olmasının bir başka sebebi de Türk kadınlarının vermemesidir. Yabancı kadınlar vermektedir. Erkeğin, enerjisini sonuç alamayacağı bir alternatifte ziyan etmektense, sonuç alabileceği bir alternatife adaması, elbette mantıklı ve makuldur.

Birinci paragrafta kullandığın 'verme' kelimesi için bi bayan olarak senden özür bekliyorum..Hiç hoş bi kelime değil!

İkinci pragrafta ise tamamen saçmalamışsın.Ne demek o türk kadınından uzak durulması gerekir?Sanırım sen Türk değilsin.Ya sapık olacaksanız tabii bizden uzak durun..Tüm sapıklıklarınızı bulgarlara-ruslara-almanlara gösterin.

* * *

Susuyorum..

#18 sparkplug

sparkplug

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 946 posts

Posted 07.02.2006 - 13:55

Ne hakla ve neye dayanarak özür bekliyorsun anlamadım?

Veren bir Türk kadını isen, seni vermeyen bir Türk kadını şeklinde karakterize etmeme karşı çıkabileceğin ihtimali aklıma geliyor. Sözkonusu durum bu mudur? Veren bir Türk kadını olduğun için haksızlığa uğradığını mı iddia ediyorsun?

Bunun dışında herhangi bir özür talep etme dayanağı göremiyorum.

#19 kedimi_kim_yedi

kedimi_kim_yedi

Assassian

• Üyeler
  • 417 posts

Posted 07.02.2006 - 13:58

verme - alma?? ohaa..bak ben bu satırları atlamısım. +100bin milyon baloncuğumu geri istiyorum....

#20 sparkplug

sparkplug

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 946 posts

Posted 07.02.2006 - 13:59

Ya sapık olacaksanız tabii bizden uzak durun..Tüm sapıklıklarınızı bulgarlara-ruslara-almanlara gösterin.

Zıtcinsel ilişki dürtüsü, daha önce de açıkladığım üzere, sapıklık olmanın tam aksine, sağlıklıdır, hatta insan neslinin devamı açısından hayati önem taşır. Tıp, zıtcinsel ilişki dürtüsünü bir sağlık belirtisi olarak tanımlar.

Buna karşın, tıbbın sapıklık olarak tanımladığı cinsel anormalliklerden biri ise Türk kadınının vermemesini karakterize eden aseksüalite ya da frijitliktir.

Yani sapık olan Türk erkeği değil, Türk kadınıdır. Arzederim.

Similar Topics Collapse

Topic Forum Started By Stats Last Post Info

2 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Facebook (1)