İçerik değiştir

- - - - -

İmparatorun Günlüğü ( Alıntıdır )

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 12 yanıt verildi

#1 kedimi_kim_yedi

kedimi_kim_yedi

Assassian

• Üyeler
  • 417 Mesaj

Gönderim zamanı 05.02.2006 - 12:51

Yıl 3299

* Bu gun imparatorluğumun ilk günü, imparator olur olmaz ilk işim imparatoru olduğum ana gezegenimin ismini değiştirmek oldu. "Topum inşaata Kaçtı"
Dedim de o çocukluk anım geldi aklıma. Bi gün 3. galaksiden babamın arkadaşları misafirliğe geldi. 9 yaşlarında kızı mero ve 11 yaşındaki oğulları spak ile. Mero evcilik oynayalım dedi. Spak ise uzaycılık uynayalım dedi. Sonunda top oynamaya karar verdik. Bahçede top oynarken, spak 'ın uzun bir şutu ile top sitemizin karşındaki inşaata kaçtı. Tabi topu almak ta bana düştü.
Ben topumu inşaat alanında ararken, bir abi gel topun burada deyip beni inşaatın karanlık bir köşesine doğru götürken yanağımı okşayıp "ne tatlı şeysin sen öyle" dedi. Baktım adam inşşatcı dan çok kestaneciye benziyor. Topu mopu bırakıp arkama bakmadan kaçtım. İşte o gün öğrendim "Erkekliğin %90 nın kaçmak" olduğunu.
Hey gidi günler. O gün anladım ki Deuterium çok kollanması gereken bir maden.
Bir Kaç Gün Sonra.
Yer Bilimsel Araştırma Labaratuarı.
- İmparatorum
- Efedim Janım.
- Biz yanlışlıkla bişi bulduk sanırım.
- Neyi
- Ya Deut ları yakıp ısınalım dedik...
- Ne deutlatı mı yaktınız, vay adiler onları satıp para kazanacaktık.
- Ama üşüdük
- her ne ise, ne bok buldunuz.
- Odun bitti, bizde sobaya deut doktuk, cakmağı çakmamızla soba büyük bir patlama ile diger galaksiye kadar uçtu sanırım.
- Yani ?
- Yani impuls motor yapabiliriz imparatorum
- iyi , iyi
imparatorun kafa sesi "hay adiler, tamda kn çıkmıştı, deut ları satacaktık, impuls motormuş. Ne boka yarar acaba, geri zekalı adamlar, hay kafamı... , bunları bilim adamı yaparsan işte olursun canım deutlardan. "
Bir Hafta Sonra.
- İmparatorum, imparatorum müjde.
- Noldu lan , kıçına neft yağı sürülmüş eşşekler gibi koşturuyon ?
- impuls motoru bulmuştuk ya.
- eee
- e si gemi yapyık onunla, koloni gemisi, artık başka sistemlere yerleşebiliriz.
- Helal aslanlarım. Ben zaten o motoru buldugunuzda benim bilim adamlarım çok zeki demiştim "içimden"
14 Saat sonra.
İlk sömürgemi güneş sistemimin en soğuk bolgesinden aldım. Malum deut ... Gerçi deut işçileri ulan -86 derecede çalışılırmı deli mi imparator. Yiyosa gel sen çalış gibi serzenişlerde bulunsalarda. Onlara bol bol yolladığım, kanyak sayesinde sesleri kesildi. Arada sırada moral geceleri felan . Şimdilik işler iyi .
Ertesi Sabah.
- Karıcım günaydın. Yeni bir sömürge aldım, tam 13344 km yani 178 alan. Biraz soguk ama, iyi maden çıkıyor. Bizde yazın gideriz arada değişiklik olur. Hoşuna gittimi hayatım.
- Allah cezanı versin. El alem 5,6 lardan alıyo sömürgeyi deniz manzaralı, sıcacık, pısırık adam gitmiş kimsenin begenmediği yerleri almış, allah cezanı versin. 1 gün yüzü göstermedin bana, beni ne Kruzaör kaptanları, ne plazma atar operatorleri istedi , ne op lar ne mod lar kapımda köle oldu. Ama ben ne yaptım, senin gibi bir pısırıgı koca seçtim. El alem karısına kürk alır, uzay gemisi alır. Sen ne yaptın ? Hiç . Mesela Takutaro nun karınına kocası gelakside gezzin diye hafif avcı almış. Sen de gitmiş KN midir nedir, kamyon türü bişi almışsın, allah cezanı versin, kanyon söförümüyüm ben,
ühüüüüü
allahım ne günahım vardı benim
- Tama karıcım ağlama , ben sana agır avcı alıcam söz.
- susssssssssss, pısırık, işe yaramaz imparator bozuntusu. Benim gibi bir kadın ı buldun da , seni kim alırdı, bir de her yerde beni 7 din bitirdin diyorsun. Ömrümü sana verdim, sacımı süpürge ettim. Sen imparator oldun ne yaptın? 14. sıradan sömürge aldın. o kadar metal ve kristal i heba ettin. cabukkkkkkk kaybol, gözüm görmesin ... dır dır dır da dır dır , vir vir vir da vir vir .
- ben işe gidiyom.
- Gidişin oldun da , gelişin olmasın , kafana astroid düşsün.
- byee
Yağmurun yağması benim için romantik değildirr.ben sadece kurşunların yağmasını bilirim..ben bir deliyim benim tanrım yoktur bir çift göze bir gülerr yüZe taparımm.Ezbere bilirim yaşamayı.başlangıçların son bulduğu yere gidiyorumm....

#2 kedimi_kim_yedi

kedimi_kim_yedi

Assassian

• Üyeler
  • 417 Mesaj

Gönderim zamanı 05.02.2006 - 12:57

Yıl : Aralık 3299
İmparatorluğumuna doğru gelen ilk sonda.
- tık tık tık
- Eyvah karım, kapat hemen ogame ekranını .
- Girrrr
- Imparatorum , bir casus sondası yaklasıyor bize. Ne yapacağız.
- Telaşa gerek yok, kimmiş , 1.400 lerden geliyor efendim, Takatuka diye bir imparator atmış.
- way adi, kimlerden miş bu ? belki diploması yaparız.
- imparatorum bu sefer 3 sonda birden geliyo.
- hmm delimi bu adam ? o kadar uzaktan tovbeeee
- efendim yan sistemdeki imam ı da sondalamış. Yakuza imiş bunlar. Komuta demileri bilem varmış.
- vayyyy, tiz bunları düşman listesine alın. Tersaneleri geliştirin. Agır avcı çıkarıcaz. Kendimizi savunmamız lazım.
Aynı gece Evde.
- Karıcım, bu gun sana ağır avcı siparişi verdim.
- Sahimi çok sevindim. Ne zaman gelecek ?
- Şeyyy üretime yeni girdi , 52 güne yapacaklarmış, öle dedi ustalar.
- neeeeeeeee 52 gün mü ? Allah cezanı versin , millet in tersaneleri 33 günde yapıyor. Ne biçim imparatorsun.
- ama karıcım
- ama karıcım deme, cabukkkkkkkkkkkk cevap ver bana, neden senin ustaların böyle yavaş neden neden neden, ne biçim yoneticisin sen, millet parasını alıyo yatıyo, cabukkkkkkkkkkkk cevap ver.
- anlatayım karıcım
- sussssssssssssss bana bişi anlatma , ben neden diyom cevabını ver, 52 gün nedemek, DreadKnight bile geçti seni ,onun tersaneleri 2 tane yapıyo o sürede .... allah zecanı versin.
- horrrrrrrrrrrrrrrrrr, horrrrrrrrrrrrrrrrrr
- ııııııııııııı ölücem allahım, nasıl uyudu , ayuuuuuuuuu kutup ayusu horlama bari
imparatorun kafa sesi " heheheh bu uyuma numarasını iyi buldum, yorgun um ayana, susar inşallah"
- bak bak bak bir de uyuyor, cabuk uyan , git yağma yap, cabuk kalk, dır dır dır.

Aralık 3299 Yılın Son Günleri
Sevgili günlük;
Bu gün, tersaneye kruvazör siparişi verdim. Sanırım imparatoriçe bu işe sevinecek. Hep bana Takatuka nın karısı söyle, TakaTuka karısına şunu aldı, bunu aldı deyip duruyor. Kruvazor hediye edince sevinecek. Hem AA dan çok hızlı. Umarım bu sefer ona yaranırım.
tık tık tık
- Kimoooooo
- İmparatorum ben emir subayınız.
- eee ne var ?
- Eşiniz aradı
- :furious3: deme, ne dedi.
- Eve gelirken, yılbaşı hediyesi getirmezse gelmesin dedi.
- Hmm acaba ne alsam.
- Valla imparatorum, öyle aptal bişi almasın "Donna Karan, Chanel, Chiristian Dior" istiyorum dedi bana.
- peki evladım sagol.
imparatorun kafa sesi . "hmmm ya bu karı manyak mı ? ne güzel kruvazor verecektim. böyle salak şeyler istiyo, en iyisi ben onun dediğini yapayım ki gene beni yeyip bitirmesin. dır dır dır "
- Alo
- Buyurun efendim.
- Evladım hemen askerlerin arasında adı ŞENER olan birini bulun bana getirin.
- Emredersin imparatorum.
30 DK sonra
- Senin adın ŞENER mi
- E, e, ee , Evet efendim.
- Çıkar bakalım pantolonunu.
- ha
- Pantolununu çıkar olum.
- Ama efendim.
- ÇIKAR LANNNNNNNNNNN
- Peki
- hmmm donun uzunmuş tamam.
- Şimdi soyun
- Ama efendim, ben hetorosexsual 'ım
- SOYUN LANNNNNNNNN , SANA CİNSEL TERCİHİNİ SORMADIM, ÖKÜZ.
- pe, pe , peki edendim.
- Çüşşşşşş, donu çıkarma, donla kal . Bi tek don kalsın.
- ohhhhh , tamam efendim.
- Yürü gidiyoz

15 Dk. sonra İmparatorun Sarayı
- Karıcımmmmmmmmmmmmmmmm, meleğimmmmmmmmmmmm, ben geldim.
- İyi halt ettin, mutfaktayım geliyorum. Hediyemi getirmedi isen hemen dışarı çık.
- Getirdim , getirdim, getirmezmiyim hayatım.
- Ah güzel imparatorum, canım kocacım, şimdi geliyorum.
İmparator eğilir ve askerin kulağına , yapacağın seyi biliyosun demi,sakın bir yanlış yapma kellenle ödersin. Öğrettiklerimi hatırlıyorsun demi. ?
- e , e , evet efendim. "HIRISTIYANNNNNN" diye bağıracagım.
5 DK sonra , imparatorice mutfaktan salona gelir.
- Bune , ne oluyo , bu rezillik ne , allah belanı versin beni 7 bitirdi, bu adamın burada işi ne, adam neden çıplak ?
- Ama karıcım 1 sn. bağır lan ŞENER
- HIRISTIYANNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
- Allahın cezası neden bagırıyor bu adam.
- Bagır ŞENER bağır
- Susunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn, ühüüüüü allahım beni neden bu deliye düşürdün, benim günahım ne idi , şimdi ne idüğü belirsiz bi adamla gelmiş, neden bağırıyo bu adam, imparator süprüntüsü nedennnnn.
- Ama karıcım bir saniye. Bak işte arkadaşın adı ŞENER, sen istemiştin ya . "DONLA KALAN ŞENER, HIRISTIYAN DİYOR" işte getirdim., bağırlan ŞENER.
- ühüüüüüüüüüüüüü ,çık çıkkkkkkkkkkkkkkkkkkk gözüm görmesin seni, aptallllllllllllllllllllllllll ben "Donna Karan, Chanel, Chiristian Dior" istiyorummmmmmmmm çıkkkkkkkkkkkkkkkkk kaybol , gözüm görmesin seni . sakın bir daha buraya gelme. Allahım allahım günahım neydi benim, aptallllllllll,dur dur sen gitmeeeeeeeee, sen gitme , ben gidiyorum, babamın gezegenine gidiyorum. ühüüüüüüüüüüüü, dır dır dır , vır vır vır .
Sevgili günlük.
Anlaşılan ben bir moka yaramaz imparatorun tekiyim. Allahtan halk görmüyo bunları. ŞENER i de hücreye tıktırdım. Kimse ile konuşamaz.
ohhhhh
ulan bu çekyatında yayaları çıkmış, sırtımı deldi.
horrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr , horrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Yıl : 3299 Aralığım Son Günü.
- oyyyy, aman, aman, aman , belimmmmmmmmmm uhhhhhhh belim ağrımış ya.... Hay senin çek yat diye ben , çek yat değil, çek öl. oy oy oy
- Karıcımmmmmmmmmmmmmmmmm, aşkımmmmmmmmmmmmmm, günaydınnnnnnnnnnnnnn
- Sana kahvaltıda ne hazırlayayım, huhuuuuuuuuuuuuuu, karıcımmmmmm, balımmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Ulan neden ses vermiyo bu ?
-Heeeeee,
- Ulan bu babasının gezegenine gitti ya dün bana kızıp. :P Unutmuşum uyku sersemliği.
- e madem öküz ben, ulan hazır imparatoriçe de yok , ulan neden yatakta yatmadım ben ? neden burada çek ölün üstünde çile çektim. zittirrrrrrrrr, hay kafama astroidler düşşün.
1 Saat Sonra imparatorluk Binası.
- Günaydın imparatorum
- hııııı, günaydın, olm bana bir kahve getirin.
- hehehe hayrola imparatorum, dağılmış görünüyosunuz, hızlı bir gece geçirdiniz sanırım ha ? mum ışığı, şarap kırmızı heeee ? dagıtmış yenge allama.
- tabi tabi , ittir şu kapıyı git başka işin mi yok lan , defol kahvemi getir.
İmparatorun kafa sesi. "Ulan ne angutlar var, adam bilse çek yatın üstünde, kaburgalarımın, çekyatın yayları tarafından iğfal edildiğini ne der. allahtan saflar anlamıyolar, sanıyolar ki biz gece aganigi naganigi, hey allahım ya"
İmparatorluk Çay Ocağı.
- Alo hasan emmi, imparator kahve istiyo.
- hemen yettim
- Geçe gene zavallım çekyatta yattı heralde, dağılmış. Ulan ne şirret karı şu imparatoriçe. İmparatorda bişi yokmuş gibi yapmaya çalışıyo, yermi anadolu çocuğu.
- hö ?
- ne dedim ben anadolu mu ?
- hasan emmi , anadolu nire be ?
- Evladım, anadolu TÜRK ün yurdu, Fatihin, Yavuzun, Selimin yurdu, bundannnnn yıllar yıllar önce, hatta U.O (uzaydan önce) orada bunlar yaşamış. Dünya denen gezegende at kosturmuş, hüküm sürmüşler. 40 atlı akınlarda çocuklar gibi şendik, 40 atlı o gün devgibi bir orduyu yendik. Anadolu, anadolu, anadolu.
- Neyse evladım sonra anlatırım hikayeyi , hakve soğudu.
- Annat ve emmi , itttir et imparatoru, pisirik adam soğuk içsin kahveyi.
- heeee, olur , görürsem söylerim.
...

- Alo
- Efendim imparatorum.
- Kızım bana baş kumandan ı çagırın, bir de , yan sistemdeki Dejavurucu yu bağlayın telefona.
- Emredersiniz .
..
- Alo , imparatorum selamlar.
- Wayyyyyyyy beni 7 bitirdi, meslektaşım nasılsın ?
- Ne olsun be dejavurucu, janım sıkkın.
- Ne oldu be , saldırımı yedin ? sonda mı attılar ? Yoksa gene TakaTuka mı ?
- Yok yok, anlarım akşama, karı yok bu gece , akşama 1.2 de ki LEGOR 'un orada buluşalım mı ? Uzay eriği ve Rakı içeriz.
- Hee Tamam, görüşürüz, benim 2 yagmam var bitsin geliyom.
- Tamam .
..
- İmparatorum beni istemişsiniz.
- Olum Kruvazorleri çıkardık, güzel de , başka bişi bulmak gerek, Hada buyuk, daha güçlü, daha lüxs , var mı bi gelişme labaratuarlarda.
- Efendim bilim adamları Hiper uzay tekniğini geliştirdiler, hatta o kadar geliştiki, 3 seviyedeyiz artık.
- Aferin de ne olacak o gelişince .
- Efendim söyle anlatayım, hiper uzay tekniği 3 kademe olunca , hiper uzay itici diye bişi buldu bizimkiler.
- Neeeeeeeeeeeeee, hiper uzay iticimi ? Amanın , tiz kafasını vurun, kime itiyo o, nasıl itiyo , çok mu itiyo , yıllar önce inşaaata kaçan top olayında yırttık, bu taşta töbe töbe, itici felan .
- Anlamadınız efendim, bi motor bu..
- Motor mu ... ohhhh iyi o zaman . eee ne oluyo bununla .
- Efenim , bununla kruvazorden daha büyük bi gemi yapıyoruz. Hem salon salomanje, acayip buyuk, ısıtmalı koltuklar, deri döşeme, CMLXDI motor, hem az da yazıko, çok ta hızlı.
- Tamam hemen 1 tane yapın.
İmparatorun Kafa sesi " hehehe, imparatoriçeye bunu hediye edersem , kesin affeder beni, eve de döner."
Saat 18:40
Koordinat 1.2 LEGOR 'un Yeri
- Oooo dejavurucu, bu arkadaş kim ?
- O mu , yan sistemden Ofli_Imam,
- Ofli_imam, beni 7 bitirdi ....
- Beni 7 Bitirdi , ofli_imam ...
- Memnun oldum.
- Memnun oldum.
Rakılar gelir, şalgam, peynir, uzay eriği, haydari, ciğköfte, içli köfte, fındık lahmanun, 1,5 urfa,
- yarasın ,
- yarasın, mubarek aslan sütü
- ehue
- Abi sonra karı dedi ki
- Eeee
- Böyle düğmeleri açıyorum, pıt pıt pıt
- heheeh
- bacapını kaldırdı , ıhhhhhhhhhhh, bak tuylerim diken diken .
- abi sen anlat nedir derdin ?
- Abijim, önce öpüjem, ya bizim karı , işler kötü.
- Alırsın gönlünü abim be , sıkma tatlı canını .
- Ulan Ulan ben ne şansız adamım ulan , evlilikte yüzüm hiç gülmedi.
- Geçer abi ,
- Geçiyo zaten ama acıtıyo ,
- Heeee ne diyodum, opüjem, mujuk
- Evlilik diyodun abi ,
- heeee evlikten yüzüm hiç gülmedi . çok şanssızım çokkkkkkkkkkkk, İlk karım beni terk etti, ikincisi ise terk etmiyo. Ne şanssızım ben yaaaaa.
- Evliliğini yiyim abi ,sana biji olmasın.
- şerefeeeeeeeeeeeee
- şerefeeeeeeeeeeee
- ŞENEREeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Yağmurun yağması benim için romantik değildirr.ben sadece kurşunların yağmasını bilirim..ben bir deliyim benim tanrım yoktur bir çift göze bir gülerr yüZe taparımm.Ezbere bilirim yaşamayı.başlangıçların son bulduğu yere gidiyorumm....

#3 kedimi_kim_yedi

kedimi_kim_yedi

Assassian

• Üyeler
  • 417 Mesaj

Gönderim zamanı 05.02.2006 - 13:06

Yıl 3300. Yılın İlk Günü
20. Evren Birikim Değerlendirme Bankası.
Imparatorun Kafa Sesi "Ulan ne uzun kuyrukmuş ya , imparatorum ben ama bana bile sıra dediler, adiler, hepsini vurdurucam. Uffff çokta sıkıştım, ulan helaya gitsem sıra kaybolacak, önüm de de 1 kişi kaldı, netsem ? oy oy oy çok sıkıştımmmmmmmmmmmmmm, altıma edicem , sık olum dişini az kaldı ..., hah tamam sıra bana geldi ."
Banka görevlisi Kız.
- Buyun efendim size nasıl yardım edebilirim ?
- Kızım çok acelem var , oy oy oy karnımmmmmmmm cabucak işimi halletmek lazım, yoksa bok götürecek burayı.
- Tabi efendim, bankamız siz müşterilerine sınırsız ve en hızlı şekilde hizmet vermek adına buradayız. Siz isteyin yeter, nasıl yardım edebilirim size"
- Kızım dün TakaTuka yı vurdum da, elimde çok para var şimdi .
- Evet
- ıhhhh karnımmmmmmm, şimdi bu para ile A tipi likit fon mu alayım , yoksa B tipi slip don mu alayım ?
- hö ? anlamadım efendim ...
- Kızım cabuk ol durumum çok kötüüüüüüüü, aaahhhhhhhhhhhhh karnım
- Bankamız siz sayın müşterinlerine en hızlı hizmet için burada efendim.
- Neyse kızım şimdi bu paralarla ben REPO mu yapayım ? Kaka mı yapayım ?
- ha ? ne diyorsunuz efendim siz ...
- Kızım çacuk ollllll, baş verdi geliyo .
- Immm söyle söyleyim, likit fon + Repo yapalım sepet olsun.
- ıhhhhh, aman aman yandım , oy oy oy
- Hem böylece , getirileri yuksek olur .
- Neyse kızım boş ver , ben en iyisi B tipi Slip don alayım. ohhhhhh artık çok geç
- peki efendim.
- Ya bu koku da ne ?
..
imparatorun kafa sesi " çaktırma olummmmmm, hiç bişi yokmuş gibi davran , uzaklaşşşşşşşşşş, çaktırmaaaaaaaaaaaa"

Yıl 3300
Yılın İlk Günü , Akşam saatleri.
Yer : İmparatorluk Depoları
- ulannnnnnnnnn, södürün çıgaraları, imparator geliyo :furious3:..
..
- Hoş gelniniz efendim.
- Hoş bulduk , nasıl gidiyor sayımlar arkadaşlar.
- İyi efendim, Tersaneleri bitirdik. Tüm gemileri saydık. Savunma elemanları da tamam. Hiç bir eksiğimiz yok efendim.
- Çok güzel, sayım sonuçlarını muhasebeye vermeyi unutmayın emi .
- Emredersiniz efendim.
..
- Efendim , efendim
- Ne var ?
- Efendim madenleri sayan ekip, sorun olduğunu söylüyo.
- Neymiş sorun ?
- Bende bilmiyom sayım koordinatörünü çagırdım. Kendisi anlatacak.
İmparatorun Kafa Sesi " Hay aptal adamlar, bir işi yapamadılar. Ulan daha 20 - 30 günlük imparatorluk. Ne var ki sayılacak. Ya 1 Evrende EMP olsak ne olacaktı. Yıl 365 gün say babam say . Yok yok kesin benim halkımda bir sorun var. "
- Selam Efendim.
- Selam evladım , sorun varmış nedir ?
- Efendim biz deutları sayıyoz efendim.
- eee ?
- Şimdi efendim, biz sayıyoz 34567 çıkıyo, bizden sonra kotrol ekibi sayıyo , 34880 buluyo . Olmadı bir daha baştan sayıyoz. 35001 buluyoz , her sayısımızda farklı bir soruç. Daha 1 gezegeni bile sayamadık.
- :S , Evladım seni hangi öküz sayımcı yaptı ?
- Siz efendim.
- Heee öylemi , tamam sen git şimdi imparatorlugum helasındaki fayansları say bakayım. Eksik varmı .
İmparatorun kafa Sesi . " Ulan, ne günlere kaldık. Öküz üm ben öküz evet evet , öküz. Nereden buldum bu malları allahım. Ulan imparatorice haklı mı ne ?
Neyse ya , harbi nasıl sayılacak bu deut lar ?"
- Evladımmmmmmmmmmmmmm
- Emredin efendim.
- Sana çok gizli bir görev vericem . Üstesinden geleceginden emin im .
- Gerekirse ölürüm efendim.
- Ölme salak , sadece basit bir şey, git yap gel .
- Peki .
- Şimdi TakaTuka nın ana gezegene git, onlaran mış gibi davran , renk verme. Bak bakalım deutları nasıl sayıyolar. Gel bana bildir. Tamam mı ?
- Hemen gittim efendim.
..
..
"Ben ne zeki adamım ya, amerikayı neden yeniden keşfedeyim ki ? zaten takatuka keşfetmiştir. ehuehuehueh, bu arada amerika mı dedim ben ? ora nere la ?"

Yıl 3300.
Deut Depoları .
- Sıra kimdeydi lan ? Söndürmüşümüz cıgarayı ?
- Neyse ,nerde kalmıştık ?
- Abi bir kere daha sayalım mı.
- Yok zittir et, sayıyomuş gibi davran, Nasıl olsa bir türlü tuturamadık, gelsin .pne kendi tutursun yiyosa.
- hehe tamam abi, iyi oldu bu biralara aldığımız heeee.
- Tamam oğlum sen gelen giden var mı diye bek, ben stok kontrolcu ebru hanım ile , aşağıdaki pulları sayıcam. Tamam mı ? Biri gelirse öksür.
- Heee tamam abi .
Aynı saatler Imparatorun Yatak Odası.
bibibibipppppppppppp, bibibibipppppppppppppp, bibibibippppppppppp
- uyyyy zabah olmuş be, ulan bu saati kim kurdu ya? Rüyanın içine etti .
Neyse erken kalkan yol alır, demi demi .
Ulan yatakta yatmayı ne çok özlemişim ben ya , ohh dünya varmış ne bel ağrısı ne bişi .
Yorganı çeken yok, her tıkırtıda kalk bak diyen yok
Ohh gel keyfin gel, ulan yanlız doktor neden öyle dedi ?
"Yatakta tek yatmak sırt ağrınızı geçirebilir ama kasık ağrılarınız başlayabilir ileride" . Alla neden acaba ? Birde kitap verdi, adı neydi bu bakım "Clinton ve Oral ofis"
..
- Günaydın efendim.
- Günaydın evladım, hayrola ?
- Filo komutanından bi haber var efendim .
- Öylemi ne diyor ?
- Faxı aynen okuyorum.
Savasi saldiran taraf kazandi!
Ele geçiriyor
97440 Metal, 54617 Kristal ve 42766 Deuterium
Saldiran taraf toplam 240000 ünite kaybetti.
Savunan taraf toplam 2297000 ünite kaybetti.
Su an bu alan koordinatlarinda bulunan : 494900 Metal ve 266200 Kristal.
Bir Ayin ortaya çikma sansi 7 %
- oooo iyi , iyi , kimmiş bu ?
- Bende sordum efendim, söylemem dedi ?
- .pne mi lan bu, neden söylemiyo,
- Valla efendim benden sordum ama arkadaş cümbüş sesleri geliyodu, gemiye karı atmış gene sanırım. kafası da iyiydi , bişi demedi .
- Vay adi, çok şerefsiz ama iyi savaşıyo. Neyse , gelsin konuşuruz.
- Evet efendim.
- Neyse benim gazetemi getir, helaya gidicem.

Yıl 3300
İmparatorluk Makamı.
- Ulan amma canım sıkılıyo, ne yapsam ben ya ... Strip poker de sıktı, başka bir meşkale bulmak gerek. Deut sayımı hala bitmedi, yolladığım casus ortalıkta yok. Karı babasının evinde. Ne yapıcam ben ya .
- Alo kızım, Emir subayını çagırın bana.
...
- Efendim beni emretmişsiniz.
- Evet olm git buyük bir markete, bana yeni çıkan oyunlardan bir kaç tane al, 2 paket parliament, Elmalı Falım sakız 10 tane kadar al, Husler, Playboy, Penthause bir de kral dergisi al. Aman siyah poşete koydur olur mu ?. Ha bir de DvD ciye git, Sibel Kekili filmi al bitane.
- Emredersiniz efemdim.
- Dur olum dur, parayı almadım.
..
İmparatorun Kafa Sesi . " Siparişleri verdik , ehue , akşama hızlı bir gece yaşayalım ya, demi demi ... Ama hala janım sıkılıyo ya ... Bişiler yazayım bari ."

Yıl : 3300
Yer Imparatorluk Binası : Saat : 6.30
- Yawriiiiiiii yawriiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, huma guşuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, yukseklerrrrrrrdennnn sesleeeeeenirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
- Ulan dün de sildiydim buraları , tertemiz çiççek gibim, imparator dün yogdu, heç bi yer pislenmemiş ne güzel , şurada azucuk uyuyayım barı millet gelene gadar...
...
güm güm güm ,, güm güm güm
- ulannnnnnnnnnnnnnnnnnn, ulan kimser yok mu ulannnnn, ulan biri duysun sesimi yaaaaaaaaaaaa,
güm güm gümmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
- ana , bu imparatorun sesi , heladan geliyo ...
- yettim imparatorum yettimmmmmmmmmmmmm
- Hicabi senmisin ,olm neredesiniz yaaaaaaaaaaaa, heladayımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
- yettim , yettimmmmmmmmmmmmmmmmmm, imparatorum nolduuuu
- Olum burada kapalı kaldım, helanın kapısının kulu elimde kaldı, çıkamıyom **. dünden beri bapurmaktan sesim kısıldı, yaktım hepinizi, çabuk aç burayı .
- efendim sıkışmış kapı , du ben imparatorluk tamircisini çagırayım.
- Çabuk olun ulaaaaaaaaaaaaaaaaa, yakacağım hepinizi ...
..
- Alo yinge maraba, ben hicabi , imparatorluk hizmetlisi hicabi , Ahmet ustayı telefona virsene ...
- Alo la hicabi noldu la, kargalar yimeni yimeden arıyon , ne bok var ?
- Olm hemen yıldırım gibi yet bura
- Ne var la noldi
- Olm imparator dünden beri helada kitli kalmış , çabuk yetiş .
- hay imparatorunu , zabah zabah, karıda su ısıttıydı..
- Olm bırak suyu muyu koş gel ...
- La nasıl bırakayım, tam 300 deut verdim Viagraya, sabahlamayı seviyoz biz , sırasımı lannnnnnnnnn, böyle şansı ben ....
- La benden dimesi , acil yet, imparator helada kaldı, ebeni öper, STOP.
bip bip bip ..
- Kırık yılın başı bi viagra içtik onda da imparator helada kaldı . hay ben böyle şansı ....

Yıl 3300
Yer : İmparatorluk Makamı.
İmparatorun Hela da kilitli kaldığının anlaşıldığı ve İmparatorluk Tamircisinin Çağrılmasından 36 saat 45 dk. Sonra ....
- Mujdeler olsun imparatorum. Geldiiiiiiiiiiiiiiiiii, geldi , tamirci geldi ...
- ulannnnnnnnnnnnnnnnnnn, ulan buradan bi çıkayım hepinizi yakacagım ulan , ulan öldümmmmmmmmmmmm, ayaklarım koptu ulannnnnnnn, bu kadar zor mu lan beni buradan çıkarmak ulannnnnnnn
- Efendim , biz açamadık kapayı , e tamircide ancak geldi ....
- Ahmet ustaaaaaaaaaaaaa, allah seni bildiği bigi yapsınnnnnnnnnnn, kellen gidecek , cabuk cıkar beni......... bi de hesap ver bana , seni çagırttığım adan bu yana nerede idinnnnnnnnnnnnnnnn, ne yaptınnnnnnnnnnnn, saniye saniye anlat ki seni affedeyim yoksa kellen gittiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Ahmet usta bir yandan kapıyı açmaya çalışmakta ve bir yandan anlatmaktadır.
- Efenim, 2 gün önce hicabi abi aradı zabah zabah , tam da karı su ısıtmış, dedi imparator helada kalmış, bi koşu gel .
- eeee neden gelmedin. Ölümüne mi susadın olum sen .
- Valla imparatorum, anlayıyom işte saniye saniye.
- eeee
- neyse , viagra da almışım 3 tane , hapları bi de içtiydim, pantolonu giymeye çalışıyom ama olmuyo , bi türlü giyemiyom. Takılıyo kalıyo lanet şey.
- Sonra karım dedi ki , ahmet bu böyle olmaz, buna bi çare bulmak lazım, du bi çaresine bakayım. Elinde makasla geldi , eyvah dedim , kesecek dalgayı olmazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz diye bi bağırmışım, tüm malle duymuş .
- eeee
- Sonra efendim, karı geldi pantolonun önünü keselim, dışarda kalsın , git dedi. E benden pantolonu yeni almışım kıyamadım tabi .
- Hay senin pantolonuna ... eee
- E si efendim sonra karı dedi ki, pantolonu giyemiyon, kestirmiyon da, böyle de gidemiyon, eee tek çare kalıyo .
- Anam karı , etme karı imparator keser beni dedim. Oda bana bir şiir okudu. okiyim mi ?
- oku :P.
- Peki
Ahmet
Ağlama Ahmet Ağlama,
İmparator helada kalmış aldırma.
Ahmet
Davranma uçkuruna ikide bir,
Donun şahidim olsun ki bu karanlık günlerin sonu da gelir.
Ahmet
Büyük balık küçük balığı yutar derler,
Ama mok yerler
Hem sen balık değilsin ki Ahmet
Bırak onu uskumrular düşünsün.
Mucuks yanak
Mucuks dudak
Gel biz işimize bakak
Mek parmak, mek parmak daha
Sonu selamet
Hadi başlayak Ahmet
- dedi . Ve daldık yatağa, yoksa pantolonu giyemiyoz.
- eeeee
- Valla imparatorum 36 saat sonra fadime dediki,
- Hoppppppppppp hoppppp hoppppppppp, atmaaaaaaaaaaa, sıra ile anlatttttt, sakın atlama , kafanı keserim.
- Valla atlamıyom imparatorum, sıra ile anlatıyom zati, karı şiiri okudu , yatağa girdik. 36 saat sonra fadime dediki...
- Laynnnnnnnnnnnnnnn, öldürürüm seni , atlamaaaaaaaaaaaaaa, 36 saati atlamaaaaaaaaaa, anlat dün ayrıntıları ileeeeeeee, yoksa öldün sen .
- Yaw imparatorum , bırakmıyosun ki sıra ile anlayayım.
- Anlat :P. bildigin gibi anlat.
- Ney se 36 saat sonra fadime dediki, "ACUK CIKAR ÇİŞİM GELDİ"

#4 kedimi_kim_yedi

kedimi_kim_yedi

Assassian

• Üyeler
  • 417 Mesaj

Gönderim zamanı 05.02.2006 - 13:14

Yıl 3300
İmparatorluk Binası
- Ulannnnnn, amma uyumuşum ha, saat kaç ya ... Neyse bu makam odasının arkasına bir çekyat atmakla ne iyi etmişim yaw ... Şimdi şu biriken işlere bakalım biraz.
- Alo kızım biriken dosyaları getir bana.
- Emredesiniz efem
...
- Ooooo senin adın ne kızım
- Monika , dün başladım
- Ehe , eyi eyi ....
- Daha önce deneyimin var mı ?
- Bill'in referansı ile geldim zaten ...
- Oooooo oral ofis te deneyimlisin yani ,
- Evet efem ...
İmparator dosyaları kızın elinden alır , ve kız kırıtarak giderken , arkasından uzun uzun bakar.
-Neyse , dönelim işlere, halk iş bekler ...
Hımmmm bakalım neymiş bunlar, casusluk raporu , ittir et geç , konuşlandırma dönüşü filo raporu, boş ver, su faturası, hmmm,
- Alooooo
- Buyurun imparatorum,
- Ne oldu lan deut sayımları ?
- Hala sayıyoz imparatorum.
- Hay sizin ben ...
Neyse
Hah Filo Komutanından gelen raporlar , bakalım neler var ...
Savasi kazanan olmadi ,her iki tarafin filolari da geldikleri ana gezegene geri dönüyorlar
Saldiran taraf toplam 580000 ünite kaybetti.
Savunan taraf toplam 3780000 ünite kaybetti.
Su an bu alan koordinatlarinda bulunan : 767300 Metal ve 366700 Kristal.
Bir Ayin ortaya çikma sansi 11 %
- Hmmm afferin la , güzel iş çıkarıyo bu komutan, bir de sapık olmasa ... neyse
Rapor 2
Saldiran Körk (Filo Komutanı)
Silahlar: 50% Kalkanlar: 50% Zirh: 60%
Tip "Eller" ,"Dil", "SPRM Atar"
göster. 2 1 1
silahlar: 75 225 1500
kalkanlar 15 37.5 300
Zirh 640 1600 9600
Savunan Teğmen Gila (Köprü Hostesi)
Silahlar: 70% Kalkanlar: 60% Zirh: 70%
Tip "Biyo Balistik Füze", "Yogurçu Kasesi"," Aşkı Mecnunu Derinlikleri"
göster. 2 1 1
silahlar: 8.5 45 85
kalkanlar 16 100 16
Zirh 2 0 0
Saldiri filosunun ayni anda tüm güçle yüklenmesi halinde yararlanabilecegi, yani 34560 git gel sonunda elde ettigi vurus gücü : 3
Savunma kalkanlarinin reflekte ettigi zarar puani: 1
Savasi kazanan olmadi ,her iki tarafin da aşırı yorgunluktan bitap düştükleri ve uyudukları görünüyor.
Savaş sonunda
Saldıran taraf 3 posta sonun da 16800 kalori
Savunan taraf ise 6 posta sonun da 12300 kalori harcadı
Harabe alanında , 3 kullanılmış kondom, kırışık ve kirli çarşaflar, 2 kadeh şarap bulunmakta.
Saldıran filoda 1 aden SPRM ATAR en erken 3 saat içinde kendini yenileyecek.
- Ulan adi herif , ulan adi herif , gene murettebatı dütmüş , kaç kere söyledim , murettabat arası yakın temas yasak diye ...sen hele bi gel , nasıl süründürücem seni gör.
- Bu arada taka tuka nediyo acaba ?
- Ulan karıyı özledim ya ?
- Arasam mı ?

Yıl 3300
İmparatorun Yatak Odası.
- Ulan uyku yuymuyo iyimi , alışmışız çekyatta yatmaya. of ulan of .
..
bili bili bili , bili bili bili
- Alo
- Alo ben imparator "beni 7 bitirdi", imparatorçe ile şeydecektim.
- Bi saniye veriyom.
...
- Alo
- Alo karıcım nasılsın ? Seni çok özledim, yatılmıyo sensiz bu yatakta.
- Boyu devrilesice ancak mı geldim aklına, günü nü gün ettin , temiz çamaşır mı kalmadı. ?
- Olurmu karıcım seni çok özledim, çocukları özledim. Size komuta gemisi aldım. Yollayım söförle de gelin.
- Olmaz gelmem, gene beni deli edersin sen .Burda rahatım iyi , çocuklar da baba , baba diye tuturmasalar sesini bile duymicam ama ..
- Hadi hadi gelin, hem sana 21 kademe kristal madeni aldım, dilediğin kadar kristali yüzük kolye yeyin yaptırırız sen gel . Bak özledim seni ...
- İyi iyi , evi temizlettir. Sinirim bozulmasın.
- Tamam aşkım öpüyorum dıdından.
- Yavşama hemen, geleyim ben göstericem sana ...
- Tamam sen bi gelde ...
...
" benim gönlüm bir hoşturrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, yıldız ların altındaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa"
- Ben bi banyo yapayım , traş olayım en iyisi ...

İmparatorun Helası .
- Offf offf, ulan 100 kere geldim helaya , ne iş yaaaa, işe işe bitmiyor . Ulan prostatmı oldum acaba.? Bir damla bi damla, e nedemiş atalar damlaya damlaya göl olur. De babam ben yoruldum ya böyle damla damla işemekten.
Ulan şimdi imparatorluk hekimi çagırsam , olmayacak. E böylede olmuyo, ya bişi çıkarsa... offf ulan of , ne derli başım var ya , bi tek prostat eksik kalmıştı. Nasıl muayene olucam ben yaaaaaa.
...
- Alo
- Ogame Naytingale Hastanesi Buyurun.
- Kızım ben damla damla işiyomda. Napmam lazım ? Hangi doktora görünmeliyim ?
- Efendim anladığım kadarı ile prostat olmuşsunuz . Sizi prostat konusunda uzman bir doktor görmeli. Randevu yazayım mı ?
- Evet kızım yazın, bir an önce kurtulayım şundan.
- Tabi efendim , isim ne diyelim ?
- Eeeee, şeyyyyyy
İmparatorun kafa sesi "zittirrrrrrrrrrrrrrrrrr, ulan ben nasıl gideyim oraya ? İmparator prostat oldu diye dalga geçecekler, bi bu eksikti , hay :furious3:."
- Efendim isminiz nedir ? Ne yazayım ? Yaş kaç ? Meslek nedir ? Ödemeyi nasıl yapacaksınız ?
- Şey kızım şey yaz , Taka... Tuka .... Hah taka tuka yaz kızım , adım taka tuka, inşaat işçisiyim. Ödemeyi nakit Deut olarak yapıcam kızım .
- Saat 16.30 da sizi bekliyoruz efendim.
"ohhhhh, yırttık , ulan kılık değiştirip öyle gideyim bari, kimse tanımaz böylece, ehue , aklımı seveyim, demi demi"
..
Saat 16:15
Ogame Naytingale Hastanesi Bekleme Salonu.
"Ulan şu karı neden öyle bakıyo bana, acaba tanıdmı ? yok canımmmmm bana öyle geliyo, bu bıyıklar, gözlük, perukla imparoriçe gelse tanıyamaz."
- ha, ha, hahaha, hamcaaaaaaaaaaa, bu bu bu burada oturabilir miyim ?
- Otur evladım
- Te , te ,te teşşe teşşe teşşür ederim , am am am am amca, sa sa sağol
- Bir şey deil evladım.
- Be be be ben ben de ha ha ha hastayım da , sı sı sı sı ramı bekleyim.
- Bekle evladım
- Am am am am amca se se se sen de ha ha ha has tamısın am am am am ca
- Evet çocugum
- Hmmm hmmm hmmm hmmm am am am am am caaaa an an an an anladımmmmm
"Çattık :P. ulan nereden çıktı bu , bi çektir git lan , ulan sırada gelmedi , allahım ya"
- am am am am amca , sen sen sen ne iş yapıyon,
- İnşaatcıyım olum
- Öy öy öy öy öy lemi ; oysa im im im im im im im imparator tipi var allama se se se sen de am am am amca yaaa.
- Hehe evledım hehe imparatorum.
- Has has has has has has tir , he he he hemenden gaza geldin ahha
- :P
- Am am am am ca , se se senin ne ne ne ne neyin var amca .
- Oğlum prostat ım ben .
- Na na na na sıl yani anca
- Prostat işte evladım
- Da da da da nasıl prostat öyle olunca ne ne ne ne oluyor ?
- Yavrum nasıl anlatayım prostat işte , anlatmak zor .
- An an an anlar be am am am amca.
- Bak evladım sen nasıl konusuyor isen , bende aynen öyle işiyorum.
- :S
"Çok meraklı olmamak lazım ."

İmparatorun Yatak Odası.
- Aşkımmmmmmmmmmmmmm
- Ne var ?
- Aşkım gıdından bi öpebilirmiyim.
- Olmaz zıbar yat .
- Bi kere aşkım be, bak kasıklarım ağrımaya başladı.
- Allahın cezası herif , geceden beri 5 kere öptün ya.
- Olsun hayatım sabah sabah 1 kere daha öpeyim gıdından.
- E hadi öp bakalım, ama once dişlerini fırçala, traş ol
- ehue tamam aşkımmmmmm
...
- Geldim , misler gibi oldum
- E hadi bakalım
mucuks ..
mucuks ..
şlap
şap
...
Ulan ne terbiyesiz adamlarsız, pis rontgenciler. Özel bi durum var demi ?
Hala bakıyo ya... şşşş alo sana diyom , tren mi bu lan özküz. Kapa topici hemen.
Allahım ya , mahremiyet te kalmadı ....

Yer İmparatorun Yatak odası Balkonu.
- Karıcımmmmmmmmm
- Söyle canım
- Çok güzeldiiiiiii
- Ehhhh, idare ederdi ...
- Saat kaç ,
- 13:00
- Çabuk kalk
- Ne oldu
- Hemen balkona çıkmalıyız .Bişi göstericem.
...
imparator ve imparatorice balkona çıkarlar, 3 sn sonra
Bammmm, gümmmm,catttttt
cat cat cat
pata güm, güm güm güm
güm güm çat pat
- Ah aşkımmmmmmmmmmmm, havai fişek mi , şüpersin ....
- Yok gülüm senin için birini vurdum da ... Ahanda Rapor
Su filolar birbirlerinin etrafinda bulunuyorlar 01-08 12:09:06 tarihinde karsi karsiya gelmislerdi:
Ele geçiriyor
36302 Metal, 19170 Kristal ve 8617 Deuterium
Saldiran taraf toplam 645,000 ünite kaybetti.
Savunan taraf toplam 3,846,000 ünite kaybetti.
Su an bu alan koordinatlarinda bulunan : 902,100 Metal ve 445,200 Kristal.
Bir Ayin ortaya çikma sansi 13 %
- Aşkımmmmmmmmmmmm seni seviyom ...
- bende ..

#5 kedimi_kim_yedi

kedimi_kim_yedi

Assassian

• Üyeler
  • 417 Mesaj

Gönderim zamanı 05.02.2006 - 13:18

Yer : OGame Asr-ı Evren Camii
Ofli Hoca Kürsüdedir. Ve Cemaate seslenmektedir.
- Muhterem çömaat, biliyosunuz camimizin belirli başlı giderleri var, bunlar neynen karşılanacak tabiki sizlerin verdiği deut larla . Görüyorum ki en düşügüşüz Kruvazör le gelmişsiniz camiye , dışarda park yeri kalmamış, komuta ve muhriplerle gelenleri saymıyom bile . Şimdi siz bu kadar malı harvurup harman savururken, yarın sıkılıp hesaptan başkasına devreken, hiç acımadan bırakacaksınız deutları , ulan kitapsızlar bi tek camiye gelince mi cimri oluyonuz .
- Sayın muhteremler, etmeyin , camimize kükücük bir zuhurda bulunmayı ihmal etmeyin, öbür dünyada vermediğiniz o deutlar, çıra niyetine kullanılır sonra. Uyarmadı demeyin, Legor sizi çarpan , Xar hesabınızı banladığında, yada devir işlemini onayladığında, ne diyeceksiniz o hesap günün de soruyorum size ne diyeceksiniz , bu deutun gerçek sahibi sormaz mı size , ey ogame player, oyuncu iken ne yaptın ? verdin mi deutunun vekatını, ben sana o deutu sadece filo ucur diye mi verdim.
- Kıymetli çömaat, ne verirsen elinle , o gelir seninle , beynamaz uşaklarınıza veriyorunuz deutu, diskolarda, kara deliklerle , astroidler de yiyolar deutları, kızlara hava atmak için , muhriplerle geziyolar , tikkat edin. Çok tikkat edin, vermediğiniz deutlar, yarın gözünüze girer .
- Muhteremler, biliyorsunuz kurban bayramı , aman kurbanınızı ne idüğü belirsiz beynamaz, münafıklara dönüştürtmeyin, biliyorsunuz biz bir dönüşüm timi kurduk, ben ve 2 müezzin arkadaş , size bu konuda yardım edicez . Sakın ola başkasına dönüştürtmeyin. Komulararınız, Hafif avcılarınız, Krulvazörleriniz mındar gider sonra.
- Hocam bişi sorabilirmiyim ?
- Sor evladım, biliyonuz benim durumum iyi deil, daha ilk 1500 e giremedim bile, bende kurban olarak 1 küçük nakliye vericem olur mu ?
- Olmazzzzzzzzzzzzzzzz, sümme haşaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, KN den kurban olmaz. Bilimsel araştırma labaratuvarlarına, TOP lara moplara para bulunuyonuz da , iş kurban a gelince mi para yok, olmazzzzzzzzzzzzzzzzzz, ilk 100 dekilerden borç alın gene en az Agır Avcı kurban edin, çarpılırsınız valla , karışmam .
- Hocam bende bişi sorucam. Komuta gemisi kaç ortak kaldırır ? E siz dönüştüreceginize göre , mındar gitmesin diye , size de bişi vericekmiyiz ?
- Hmmm , muhterem çömaat, biz bu işi Legor hayrına yapıyoz, ama siz oyuncular dilerseniz hoca efendiye küçüüüüçük çük bir zuhurda bilunabilirniz, kendi hür iradeniz ve kendi isteginiz le , vermeniz şarttır , yoksa Xar banlar valla , dönüşüm hakkı olarak hocaya vereceginiz zuhura gelince, çıkan çöpün "metali hocanın , krıstalı hocanın , 7 hissede 5 i hocanın , geri kalan 2 ile de işi var hocanın" sözü ile olayı bağlayalım. Vakit geldi ...
- Buyurun muhretemler ... Allahu ekber ...
bili bili bili, bili bili bili, bili bili bili, bili bili bili,
- inna sabirin,
bili bili bili,bili bili bili
- Estangzü billahhhhhhhhhhhhh, kiminse şu cep telefonu , soksun arka cebine , namaz kılıyoz burada bre kafirler ....
İmparatorun Kafa Sesi " Hay aksi şeytan, ulan ne bok var ,ne den arıyoruz, du kapayayım "
bili bili bili, bili bili bili
İmparatorun Kafa Sesi " Hala arıyolar, acil bişi sanırım"
- La havle vela guvveteeee, beni 7 bitirdi , çıktırrrrrrrr gitttttttttttttt, çık dırarı , kapa telefonun öyle gel, çık dırarııııııııııııııııııııııııııııııııııı
- Ama hocam
- Çık ulannnnnnnnnnnnn, kılıbık , çık dışarııııııııııııııııııııııııııııııı
İmparatorun Kafa Sesi " Rezil olduk, ulan yaktım sizi , Filo komutanı arıyo"
- Ne var ulan ne var ,
- hicks , imparatorumsssssssss , hıckssssssssss
- Lan adi adam bayram sabahı içtin mi lanyyyyyyyyy, yakarım lan sizi
- Hıçks , imparatorum , zafer kutlaması yapıyoz ya .... aha raporu yolluyom ...
Su filolar birbirlerinin etrafinda bulunuyorlar 01-11 11:14:11 tarihinde karsi karsiya gelmislerdi:
Savunan Xyz (XXX:XXX:XXX)
yok edildi
Ele geçiriyor
22153 Metal, 52293 Kristal ve 125135 Deuterium
Saldiran taraf toplam 1152000 ünite kaybetti.
Savunan taraf toplam 6205000 ünite kaybetti.
Su an bu alan koordinatlarinda bulunan : 1511700 Metal ve 695400 Kristal.
Bir Ayin ortaya çikma sansi 20 %
- iyi çok içmeyin , dikkatli sürün , aslanlarım benim , öptüm gıdınızdan ... çüzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.

#6 kedimi_kim_yedi

kedimi_kim_yedi

Assassian

• Üyeler
  • 417 Mesaj

Gönderim zamanı 05.02.2006 - 13:21

Yıl 3300
Yer İmparatorluk Binbası : Oral Ofis
Tık tık tık ,
- Kimoooooooooooo
- İmparatorum ben emir subayınız girebilirmiyim ...
- Bekleeeeeeeeeeeeeeee
...
" hassss tamda sırası idi , allahım yaaaa"
- Monika açuk dur , az sonra devam ederiz.. Sen arka odaya geç bekle ...
..
- Gel bakalım nedir olay ? neden beni rahatsız ediyon ?
- Efenim o kadar çok şey var ki . Halk merak için de imparator nerde diye , TakaTuka savaşı merak ediliyo, her kafadan farklı bi ses , icraatın içinden programına bekliyo ogame TV . Yani artık ortalıga çıkmanız lazım. Öldü diyenler bile var ...
- Hastirsinler, neyse çıkarız. Sabah müzil zevkimden ettiniz , neyse gelicem ...

Flashback (ejnebicesinin türkçesi : Geri Dönüş )
Yer İmparatorun Evi
- şşşş kılkuyruk,
- Efendim imparatoriçem , aşkım bi demen
- Yavşama, yavaşama, Monika kim ?
- eeee şeyyyy, nasıl desemmmmmmmm, bil yolladı, stajyer imparatorlukta, yani tanıdık ayana torpil işte
- Bana bak kılkuyruk, sakın asılayım felan deme, karışmam dünyayı başına yıkarım, gerçi ben ne korkuyorum ki , asılsan nolacak, sana kim pas verir sümsük herif , hah hah hayyyyyyyyyyyyyyyy, gülimde yerde kalmasın bari ...
- Olurmu aşkım, benim gözüm senden başkasını görmes ki,
- Gözün çıksın innnnnşaallllllaahhhhhhhhhh
- Ama aşkım
- Bana aşkım deme
- Peki aşkımmmm
- Bak gene dedi, bana aşkım demeeeeeeeee
- eeee tamam
- Bi kere gıdıdan öpebilirmiyim ?
- Çüşşşşşşşşşşşş, yavşama , hadi bakalım doğruuuuu kanepeye, hemen de yatağa girmiş, yürü öküz arabası ...
- Peki ...
İmparatorun Kafa Sesi " Ulaannnnnn bu karının da ayarı hiç belli olmuyo , şimdi ben bu 2 viagrayı boşa mı içtim, hasssssssssssssssss"
- Ulan napçam ben böyle yaaaa, hmmm du bakim , numarası ne idi , fet , fet , fet , hah buldum online - fetva hattı , hah tamam 0 900 909 ....
bip bip bibip bip ...
dıttttttttttttt, dıtttttttttttttttt
- Galaksi Online Fetva Hattına hoş gelniz, Günah işledim napıcam için 1 e, Din yorumları için 2 ye , zekat konuları için 3 e,Bu gun Legor için ne yaptım konuları için 5 e, aile konuları için 4 e........
nobetçi hoca için 0 a basınız .
dıtttttttttt
- Online fetva hattı, ben nöbetçi hoca emrullah iyiüfler, nasıl yardım edebilirim ?
- Şeyyyy, eeee, ben , ben şeyyyyyyyyy
- Çekinme evladım sor , adın ne senin ?
- Şeyyyy , adımı demesem
- De yavrum , çekinme , sen ve ben varız burda.
- Adım , şeyyyyyyyy beni :furious3:, hah , şerafettin seyrekbasar
- Söyle şimdi şerafettin evladım nedir derdin .
- Hocam , benim hatun hep başım ağrıyo diyo , e bende öyle olunca , yani onun başı ağrıyınca benim de kasıklarım ağrıyo , şimdi ben şeytsem günah olur mu ?
- Hmmm bak evladım, böyük bi hoca demiş ki , "Yağmurdan sooonaaaaaa ekilen darıdaaaaaaaaaannnn, kocasına vermeyen karıdannnnn hayır gelmezzzzzzzzzz". Başka bir imam efendi ise söyle der, "Kasık ağrısı hapla durmaz, akılda dursa donda durmaz, varsa monika gibi avrat, Legor Asla günah yazmaz" , anladın mı evladım ....
- Anladım hoca efendi , yani teşekkür ederim .
- Bişi deil imparatorum.
dıttttttttttttttttt
Nobetçi Hocanın Kafa sesi .
"Ulan bu imparator da amma salak , vurmuş ya başına, ulan adam numarasını gizlerde arar be ... inna sabirin , legor sen bug yazma "

#7 kedimi_kim_yedi

kedimi_kim_yedi

Assassian

• Üyeler
  • 417 Mesaj

Gönderim zamanı 05.02.2006 - 13:25

Flashback (ejnebicesinin türkçesi : Geri Dönüş )
Yer : İmparatorluk Makamı ....
- Ahhh, kasıklarımmmmmmmmmmm, oy anam anam , ölüyommmmm, ulan ne yapsam beeeeeeennnnnnnn,
- Günaydın efem
- Günaydın monika, ahhhhh,
- Hayırdır efemdin , iyimisiniz
- Sorma monika kasıklarımmmmmmmm
- Hmmm ağrıyormu ?
- Evet çok
- Bill in de çok ağrırdı , ben üflerdim geçerdi, isterseniz üfleyim geçsin.
- Sahimi
- Sahi tabi
- Çok sevinirim, ama burda olmaz, bi gören olur yanlış anlar. Du bekle.
...
- Alo
- Buyurum imparatorum
- Bana Filo komutanını bağlayın, sonrada imparatorçeyi.
- Emredersiniz efem .
- Efendim bu arada depolardan aradılar.
- Ne dediler,
- Efendim Deut sayımı hala bitmemiş, hala sayıyolarmış.
- İyi iyi , cabuk bağla şu filo komutanını.
...
- Emredin efendim
- Evladım, filoları hazırlayın, bir de yeni çıkan komutayı, söyle galaksiye bi çıkalım, bakalım neler var, filoları bizzat ben yoneticem.
- Emredersiniz efem .
...
- Alo hayatım meraba,
- Ne var allahın cezası , güzellik uykumdan uyandırdın.
- Şeyy, hayatım ben filo komuta nı ile galaksiye çıkıcam, gece gelemem , operasyon yapıcam, takatuka için, gene sondalıyo da.
- Ne halin varsa gör, bana bak , sakın galaksiye çıkıyom diye başka yerlere gitme , nasıl olsa duyarım. Karışmam bak .
- olurmu hayatım.
...
- Hehe tamam bu iş , monikacım hazırız. galasiye çıkarıcam seni
- ayyyyyyyyyyy çok sevindim, çok severin çıkmayı "galaksiye"
- yanlız soguk olur galaksi gece , istersen ipli g-string ini giy , üşümezsin.
- tamam , ben hallderim, gidip hazırlanayım çüzzzzzzzz
- çüzzzzzzzzzz yavrum, çüzzzzzzzz anam , çüzzzzzzzzzz
...
- Alo filo komutanı
- Efendim
- İyi dinle , şimdi komutaları hazırla, biraz kruvazor , gezegende AA ların yarısı, birkaç büyük nakliye ,küçük nakliye 12 de geri dönüşümcü kalsın. Askerlere söyle sığınaklara gitsinler, bu gece benden hepsi , nöbet felan da yok
- Ama efem , takatukla her an saldırabilir.
- Bana cevap verme , ne diyosam onu yap, imparatorluk mahsenlerinden askerlere şapara dagıtılsın, depolardan peynir ve prezervatif. Malukyan a da haber verin, askerlerin gönlünü edecek agır görev hizmetlerileri yollasınlar.
- Emredersiniz efem
- GD leri ise yan sisteme düşük hızda yollayın, geri gelince tekrar yollayın. Ama hazır olsunlar her an geri çagıracakmış gibi. Gezegene ölü süsü verin.
- Emredersiniz efem
- Ana filoyu ben yoneyicem.
...
Saatler sonra Galaksi de.
- Bak monika ne büyük demi ?
- Eve daha önce bu kadar buyugunu görmemiştim. ımmmmm
- Evet galaksinin en büyügüdür bu
- Evet insanı acayip etkiliyo, ımmmmm
- Bu gök taşı benim çocuklugumdan beri burada neyse ..., gel senle arka depolara geçelimde sana PUL kolleksiyonumu göstereyim.
- Seve Seve efemmmmm.
3 Saat sonra ....
- Offff ne rahatladım sorma monikacım.
- E ben sana söyledim, iyi üflerim diye , ne demişler müzik ruhun gıdası, müzikle tedavi bence çagın tedavi yöntemi ...
- Evet sorma yaaa, sende çok iyi çalıyon bu saksafonu ...
...
- Efendim acil bi durum var ...
- Ne var lan ?
- TakaTuka 150 sistem öteden saldırıyor
- Eyi gelsin gelsin,
- Askerlere kırmızı alarm veriyom
- Yok verme, bişi verme , yatsınlar, uyusunlar. yanlız GD leri geri çagırın. Vuruş anından 3 sn sonra çöpleri toplyın . 1 gram çöp bırakmayın.
- Emredersiniz efem .
...
- Yer merkez , ben filo habercisi , kırmızı alarm durumu yok, imparator yatsın uyusunlar dedi .
- O öyle dedi ise bizim canımıza mittet haberci . Yatıyoz , zaten daha 12 Agır Hizmet Görevlisi var, görevlerini ifa edecek.
- Tamam , mal imparatorun , gemi imparatorun, bize ne ya ... vursun takatuka çok ta takatuka yani ...
...
- Monikacım ,
- Efem cicim
- Bak senin için havai fişek gosterisi yapıcam az sona
- sahimi , ay çok şekersin balımmmmmmmmm
Imparatorun Kafa Sesi "Ulan hem havi fişek şenliği monikaya, bir de ay olursa var ya yimede yanında yat"
- Monikacım, bi ayım olur sa, seni orada yaşatayım istermisin ?
- Seve seve tatlımmmmmmmmmm
- eyi o zaman , hadi sen biraz daha bişiler çal, az daha üfle ...
Müzik Ruhun Gıdasıdır ...

#8 kedimi_kim_yedi

kedimi_kim_yedi

Assassian

• Üyeler
  • 417 Mesaj

Gönderim zamanı 05.02.2006 - 13:29

Yer : Bilimsel Araştırma Labaratuarı
- Ekrem hoca nerede ?
- Valla en son bilgisayar tekniği bölümünde gördüm tetris oynuyodu.
...
- Ekrem hocam selam ;
- Selam kamil , 1 dk bekle 28 level e geldim, az kadı hemen bakıyom sana.
- Hocam , deutlarda gözle görülür bi azalma var nedenini anlamadım size sorayım dedim.
- Yaw Age Of Empiress III çıkmış ta, o yüzden azaldı .
- Nasıl yani ?
- Yani bilgisayar tekniği 9 la oynamak zor oluyodu , bende bilgisayar tekniğini 10 yaptım.
- Ha iyi o zaman .
- Hocam asıl sorum, Nanit nedir ?
- Nanit , iyi bişi evladım , neden sordun ?
- Yaw inşaatçılar rorbot fabrikasını 10 yapmışlar
- eeee, nanit fabrikası diye bişi çıkmış şimdi karşılarına
- Haaa, güzel güzel , O zaman söyle hemen inşaata başlasınlar. Ben sonra anlatırım sana ne işe yaradığını , 29 level i zorlayım biraz, sonra görüşürüz.
...
Aynı saatler İmparatorluk Makamı
- Alo
- Efendim , deut sayımcıları arıyor.
- Bağla kızım
...
- Alo ne var lan gene ? Bi bitiremediniz şu sayımı, ne yüzle arıyorsunuz ? gene ek zaman mı isticeniz ?
- Yok imparatorum, bitirdik
- Hassss , inanmam, ciddi olamazsınız
- Valla billa Legor banlasın ki bitirdik
- Aslanlarım benim, söylesin bakalım ne kadar deutumuz var ?
- Efendim 7.238 adet deut var
- NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE, LANNNNNNNNNNNNNNNN YAKARIM SİZİ LANNNNNNNNNNNNNNNNNNNN, NEREDE LAN DEUTCUKLARIM LAAAAAAAAAAAAAAAAANNNNNNNNNN
- Efendim valla saydık böyle çıktı.
- KAPAT LAN TELEFONUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
...
- Kızım cabuk bana, filo komutanı, iş işleri bakanı, dış işleri bakanı , çöp işleri bakanı, çük işleri bakanı, Billim kurulu başkanı, kim varsa hemen toplantıya çagır.
- Tamam efem ..
...
1 Saat Sonra İmparatorun Toplantı Odası.
- Tek bir soru sorucam. "DEUTLARIM NEREDE LANNNNNNNNNN"
- Efem sakin olun çalınan , kaybolan , yağmalanan bir deutumuz yoz.
- "NEREDE LAN DEUTLARIMMMMMMMMMMMMMMMMMM"
- Efem NANİT fabrikası bastık
- NANİT mi ? Ne işe yarar lan bu NANİT, o kadar deutum neredeeeeee
- Efen Nanit olunca 2 kat hızlı basabileceksiniz. Her şeyi sizin için yapıyoz efendim.
- Neeee 2 kat hızlı mı basıcam ?
İmparatorun Kafa Sesi " Ulan monika , ulan monika , legor seni bildigi gibi yapsın ... Ulan acaba biliyolar mı ? Monikamı söyledi acaba ? Yavaş mı basıyodum ki ? Demek ki öyle , ulan monika , sen 1 geri dönüşümcüye bindirip 9.449 yollamazmıyım ? ooooooopuuuuuuuuuuuu , yaktım seni "
- Söyleyin bakalım , nereden içap etti bu hızlı basma olayı ?
- Efem biliyonuz YAKUZALAR OrGanize oldu ... Biz hala tek tabancayız, eger filoları hızlı basamazsak , bu sonumuz olur , çok filo basmalıyız ...
- Ne filo mu ? Ne filosu ...
- Evet efendim , Nanit Fabrikası Filo basmayı hızlandırıyo , yoksa ? yoksa ? SİZ NE SANDINIZ ?
- Yok bişi bende öyle sandım ...

Yer : İmparatorluk Binası
bilbilibili iiiiii , bilbilibili iiiiii
- Efendim
- Efendim, Radar sorumlusu Halime SamanlıktaBastılar arıyor ..
- Peki Bağla kızım.
...
- Efendim günaydın.
- Günaydın kızım
- Efendim Radar da bir gariplik var, Filolarımız sekiz çizerek ilerliyorlar. Bir anlam veremedim. 3 adım ileri 1 adım geri gibi . Filo komutanı ile temas kurmaya çalıştım ama cevap vermiyorlar. Ne yapayım ?
- Ulan ben böyle işi . Tamam kızım ben olaya el koyuyorum
...
- Alo filo komutanı mı ?
- Hayır efendim ben Tegmen Banu hıçssssssss, nasıl şeyderim sizeeee efemmm
- Senin ne işin var komuta masaında kızım , nerde filo komutanı, Cabuk telefona ver
- Veremem efendim hıcsssssssss, şu anda meşgul, hahahahahahah, masanın altındaaaaaaaaa ohhhhhhhh, pardon hıckkkkkkkksssssss
- Ulan adilerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr cabuk ver telefonu onaaaaaaa , yaktım siziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
- Alo efendim imparatorum hıcsssssssss,
- Lan adi adam , genemi alem desiniz lan , ben sizi bunun için mi besliyom lannnnnnnnnnnnnnnnnn.
- Efemdim agzım dolu idi pardonsssssssss, hıcsssskkkkkkkkkk zafer kutluyoz daaaa mucıussssssssskkkkkkkkssssssssss, hıck .
- Ne zaferi , ne kutlaması oldurucem sizi ...
- Bi dakka efem , hemen raporu yolluyom , yazmak yeni bitti de, ohşsssssss, hıçs ...
- yani ben kazandım , ohhhh evet tam oramdannnnnnnn, hıçssssss
Ele geçiriyor
25553 Metal, 10191 Kristal ve 43913 Deuterium ve teymen banunun omuz başısı
Saldiran taraf toplam 1617000 ünite kaybetti. Zaten işe yaramaz adamlardı, Hacı hoca hepsi , neymiş içmek günahmış, da XAR banlarmışta, Legor çarparmışta. Oh be kurtulduk.
Savunan taraf toplam 14290000 ünite kaybetti. + 11 Galan ŞARAP
Su an bu alan koordinatlarinda bulunan : 3237300 Metal ve 1175700 Kristal.
Bosta bulunan anormal miktardaki metal ve kristal maddeleri birbirlerini çekiyor ve gezegenin etrafinda bir uydu olusturuyorlar.
Ve bosta bulunan zafer sarhosu erkeklerler ve kadınlar birbirlerini çekiyolar. İmparatorlugun etrafında 9 ay sonra bir sürü bebe sesi olacak .hıçksssssssssss
- Afferin aslanlarım, helal size, peki neden 3 ileri 1 geri gidiyonuz ?
- Efem söyle deyim, Fatih i tanıyon mu ?
- Fatih ürek mi ?
- Yoq yoq efem , hani orta çagı kapamış , onun mehter takımı varmış , zaferden sonra öyle yürüyolarmış, ona özendik hıçssssssssssss
- İyi ot yediniz , cabuk gelin gezegene, nanik midir nedir o bitmiş , tersaneler çok aç.
- Tamam efem , hışssskkssssssss
- Çok içmeyin, çok şetmeyin , yolda OP mop yakalarsa ceza keser, dikkatli sür emi . hade bekliyom ...
...
Ulan bu komutanı kovucam da iyi savaşıyo , pezuk ek kovmim o yüzden
demi demi

#9 kedimi_kim_yedi

kedimi_kim_yedi

Assassian

• Üyeler
  • 417 Mesaj

Gönderim zamanı 05.02.2006 - 13:34

Yer İmpatatorluk Makamı
Bili bili biliiiiiiiiiiiiiii, Bili bili biliiiiiiiiiiiiiii, Bili bili biliiiiiiiiiiiiiii, Bili bili biliiiiiiiiiiiiiii
- Alo
- Ha ha ha ha ha halooooooo, him him him immmmparatorum..
- Efendim , gene mi sen prostat çene.
- him him him imparatorum, bu bu bu burda bir ha ha ha ha AT ÖLÜSÜ var him him him him imparatorum.
- Peki evladım orası neresi ...
- To , to , to , to ,to ,to
- TOPKAPI ?
- Ha, ha , ha ,ha hayır ...
- Da peki neresi ?
- To to to to to to to to toooo
- TOPKAPI MI ?
- Ha, ha , ha ,ha hayır ...
- Hay senin senle mi uğraşıcam ...
CATTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT ( telefon kapama efekti )
3. DK sonra
- Ha ha ha ha ha halooooooo
- Efendim
- Efendim bu bu bu burda bi bi bi bi bi AT höhöhöhö ÖLÜSÜ var
- Tamam da Evladım Orası neresiiiiiii...
- To , to , to , to ,to ,to
- TOPKAPI MI ?
- Ha, ha , ha ,ha hayır ... to to to to to ....
CATTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT ( gene telefon kapama efekti )

- Allahım ne günlere kaldık yaaaa, monika sen devam et canım ...
3. dk sonra
- ha ha ha ha HALOOOOOOOOOOOOOOOO
- Ulan hay senin ne var lan ne var ?
- Bu bu bu bu bur da bir A a a AT ÖLÜSÜ va va var .
- Evladım deli etme beni neresi orası
- to to toto to to
- TOPKAPIMI YAVRUMMMMMM ?
- ha ha HAYIRRRRRRRRRRRRRRRRR
- Senin Ebeni ...
COTONKKKKKKKKKKKKKKKKKKTT ( bi daha telefon kapama efekti )
- Keyfimi kaçırma itoğlu it ...
4 Saat Sonra ....
- Ha ha ha offfff ha ha lo
- Efendim
- Him him imparatorum , ohhhhhhhh ço ço ço çok yoruldum, bu bu bu burda bi bi bi AT ÖLÜSÜ var
- Evladım güzel evladım deli etme beni , orası neresi *gun.
- to to t ot o to
- TOPKAPIMI
- he he EVETTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
- Peki evladım ne işi var orda AT ÖLÜSÜNÜN ?
- Be be be be BENNNNNNNNNNNNNN TAŞIDIM !

Yer 20 Evren Bol Kepçe Lokantası.
- Hoş geldiniz efendim, yiyecek ne alırsınız ?
- Tavuk istiyom, ama Doğubayazıt tavuğu olsun.
- Peki efendim...
İmparatorun Kafa Sesi : " Ulan bıktım bu hatattan , karı dır dır dır , ne yapsam yaranamıyom, nasıl olsa bişi buluyo söyleyecek. Şimdi kendimi kara deliğe atsam, imparator zayıf karakterli imiş, takatuka savasını kaldıramadı intihar etti dicekler, en iyi KUŞ GRİBİ olup da ölim ben , hem ölmezsem de imparatoriçe belki hastayım diye acır. Evet evet en iyisi bu , inşallah Doğubayazıt tavuğu vardır."
- Efendim buyurun tavuğunuz.
- Du bakim
"imparator elindeki bıcağı tavugun derisine sürer ve koklar"
- Hayır , bu Doğubayazıt tavugu değil, ben Doğubayazıt tavuğu istiyorum.
- Alla peki efendim ...
Garsonun Kafa Sesi " Ulan Doğubayazıt tavugu nasıl oluyor , sanırım buyuk oluyor, en büyüğünü seçip götüreyim...."
- Efendim yanlışlık yaptım sanırım , işte buyurun tavuğunuz.
- Bi bakalım.
"imparator gene elindeki bıcağı tavugun derisine sürer ve koklar"
- Hayır evladım , ben Doğubayazıt tavugu istiyorum, buda Doğubayazıt tavuğu deil. Lütfen bana istediğim şeyi getirin.
- Tamam , peki efendim ...
Garsonun Kafa Sesi " Ulan çattık haaa, lan nasıl olyor Doğubayazıt tavugu, Bu seferde en küçüğünü seçip götüreyim bari...."
- Bu sefer tamam, işte tavuğunuz.
- Görelim bakalım
"imparator bu seferde elindeki bıcağı tavugun derisine sürer ve koklar"
- Yaw kardeşim benle dalga mı geçiyoruz , bu Doğubayazıt tavuğu değil, bana getireceksen doğru tavuğu getir , yoksa çekip gideyim.
- Pardon efendim ama nasıl oluyor o tavuk ?
- Evladım al bu bıçagı, git tavukların derisine sür getir. Ben sana hangisi olduğunu söylerim.
Garson gider tavuklardan birine bıçağı sürer ve gitirir ... Ve imparator koklar.
imparator
- ııı ıhhhhh bu da deil ...
- Peki bu ?
- Yok bu da deil ...
Garson gider tekrar gelir ... İmparator gene bıçağı koklar.
- Ya bu peki
- Hayır bu da deil
Garsonun Kafa Sesi " Hay *gun. ziptimin adamı , çattık zabah zabah, ulan ben sana yapacağımı bilirim. "
- Su gelirrrrrrrrrrrrr güldürrrrrrrrrrrr güldürrrrrrrrrrrrrrr, gel de yar beniiiiiiii şey ettttttttttt, su gelirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr güldürrrrrrrrrrrrrrrrrrr, güldürrrrrrrrrrrrrrrr, amman amman oğlannnnnnnnnnnnnnnn.
- Hatça yinge , senden bişi isticem
- Ne isticen laaaaa, hem senin ne işin var bulaşık hanede, yoq mu müşterin.
- Hatça yinge LOGOR unu seversen bişi sorma , sadece şu bıçağı al , deutuna sür.
- Manayakmısın sen , ne demek o pis sapık.
- Allahını seversen Hatça yinge sanki beni tanımıyon, Valla kıl oldum. Sen dediğimi yap, LEGOR unu seversen. İçerdeki adam deli etti zati.
- İyi peki vir, ama arkanı dön bakma.
- Peki ..
- Al aha sürdüm ...
...
- Efendim, en sonun da buldum sanırım .... Buyurun bıçagı koklayın. Buda deil se bizde Doğubayazıt yok demektir.
İmparator bıçagır alır koklar , gözleri parlamıştır ...
- Hatça , Hatça , Hatça burdamı çalışıyo Hatça ...

#10 kedimi_kim_yedi

kedimi_kim_yedi

Assassian

• Üyeler
  • 417 Mesaj

Gönderim zamanı 05.02.2006 - 13:36

Yer : İmparatorluk Makamı.
- Efendim , imzalanacak faturalar var.
- Ver bakayım, bu arada etek çok yakışmış monika, ama kısa biraz, üşümesin şeyin... bacakların.
- Teşekkürler efem *gun
- NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE , BU NEEEEEEEEEEEEEEEEEEE , LAN BENİ DELİ Mİ EDECEKSİNİZ BUNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE, HEMEN BANA SATINALMA BAKANI , İÇ İŞLERİ BAKANI , DIŞ İŞLERİ BAKANI , BOŞ BOŞ BANI , KİMİ BULURSAN CAÐIRIN. BU NE REZİLLİKTİR YAAAAAAAAAAAA.
...
- Beyler bayanlar ve diğerleri.
- Efendimmmmmmmmmmmmmmm impoşummmmmmmmmm .
- Sende kimdin be ?
- İmpoşum ben, E-5 Merter de Duran ve BAKANIM. Tüm Bakanlar Gelsin deyince bende geldim impoşummmmmmmmmmmmm.
- Ya sen kimsim ?
- Eee ehem , şeyyy, ben BOŞ BOŞ BAKANIM
- hay anasını neyse ...
İmparator Hışımla Girer Lafa
- Hışımmmmmmmmmmmmmmmm, Beyler bu rezillik nedir ? Bütçe 40 yamalı bohçayı geçti, her yerden delmişiniz maşallah . Faturalara baktım, deutum tavana vurdu. Beni deli mi edeceksiniz . Bedir lan bu açıklayın. Ulan 2400 Ton Tuz ne yapacaksınz lan ? Bu kadar tuzu, ben zaten yemekleri tuzsuz yiyom cevap verin bana.
- Efenim söyle anlatayım, meteoroloji bakanı açıklama yaptı, büyük bir kar fırtınası geliyomuş. Yolları tuzlamak için aldık.
- İyi Ot yediniz, Peki 430 Zincir ne iş ?
- Efendim onları da gemilere takıcaz yolda kaymasın.
- Ben size bi kayıcam. Lan manyakmısınız siz, geminin tekeri nerde ?
- Efedim işte gemilerin tekeri yoktu, o yüzden 1600 tane de teker aldık.
- Teker mi ? Ulan tekerler,
- Efendim impoşummmmmmmmmmmmmmm.
- Sen bi sus yumoş, İmparatorlukta yol mu var ? Nerede yürüyecek bu gemiler de teker aldınız ?
- İşte imparatorum , anlayın sıkıştırmayın yolsuz kaldık, yolsuzluk aldı başını gidiyo. Bizde yol yapmak için 65 bin tom mıcır ve 3400 ton asfalt aldık.
- LOGORUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMm, LEGORUMMMMMMMMMMMMMM deliricem LEGORUMMMMMMMMMMMMMMMMM, ulan adiler. Bizim gemiler uçmuyo mu ?
- Uçuyo
- E o zaman ne yolu ne tekeri , ne zinciri , ne tuzu .
- Siz beni aptal mı sandınız LANNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
- eee evet ,
- HÖ ?
- Yani hayır efendim.
- Bunları Istanbul a yollicaz efendim. O yüzden şettik .
- LEGOR çarpsın sizi, bir yolsuzluk almış başını gidiyo. Hepiniz istifalarınızı verin. Hemen Hepiniz Verin !!!!!
- İmpoşummmmmmmmmmmmmmmmmmm, Önce ben , önce ben, ilk sıra benim ... önce ben vericemmmmmmmmmmmmmmmm.
- Hay senin , DEFOLUNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

#11 kedimi_kim_yedi

kedimi_kim_yedi

Assassian

• Üyeler
  • 417 Mesaj

Gönderim zamanı 05.02.2006 - 13:39

Yer İmparatorluk Çay Ocağı.
- Hicabi abi , bi çay versene .
- Zittir git çay may yok *gun.
- Hayrola abi
- Janım zıkkın
- Noldu abi , nedir durum ?
- Yaw imparator istifa etmiş
- Haydaaaa , ciddimisin ?
- Evet , çay may yok bu gün , kafam bozuldu . Eyi adam dı , çok severdim.
- Heee , bende severdim ... Abi yeni imparator inşallah karı olur
- Bi zittir git.

Yer Antalyada Bir Balıkçı Kasabası, Küçük Bir Balıkçı Teknesi...
bili bili bili , bili bili bili ...
- Alo , efem ...
- Alo imparatorum, ben hicabiiiiiiiiiiiiii
- Kim ?
- Hicabi efendim hicabi, caycınız hicabi
- Ne var hicabi noldu ?
- İmparatorum....
- Bana imparatorum deme , ben istifa ettim
- Ama imparatorum, Brain *gun du imparatorlugun, ekonomi battı, takatuka getti ama, solarney midir nedir o başımıza bela yapıştı ğıcımıza 400 K kaldı fark, allanı seversen geri gel .
- Olmaz, emekli olmdum ben , uğraşamam sizle , balık tutuyom ben .
- Allanı seversen imparatorum, gözünün yagını yiyem , bu brain imparatorluk makamına bile gelmiyo , monika bile "yanayi fundukluk" diye türkü söylüyo ... etme getme gel geri ...
ditttttt, ditttttttttttttttttttt
- Tüh kapandı *gun.
ARADIGINIZ IMPARATOR KAPSAMA ALANI DIŞINDA LÜTFEN TEKRAR SONRA ARAYINIZ.

#12 kedimi_kim_yedi

kedimi_kim_yedi

Assassian

• Üyeler
  • 417 Mesaj

Gönderim zamanı 05.02.2006 - 13:41

Yer : Antalyada Bir Balıkçı Köyü
Bilil, bilil ,blili, bilibiliiliiinnililili
- Aloooo, ne var lan kargalar mokunu yemeden noldu, neresi yanıyo ?
- Alooooooo, imparatorum ben hicabiiiiiiiiiiiiiii, gözünü sevem gel etme dön geri.
- Ya hicabi , hakkatten sopalıksın, olm uyuyodum lan . Hay sana cep telefonu verenin .
- Göznün yağını yiyem, halk seni istiyo , imza kampanyası bilem düzenlediler. Yeterki sen dön diye.
- Hicabi , ben istifaaa ettimmmmmmmmmmm, Ulan imparatorluğun adını bilem değiştiniz, o tabelayı indirmek kaç gün alıyo biliyomunuz ?
- Yaw imparatorum sen yiter ki gel , XAR a söyleriz gene "Beni 7 Bitirdi" yapar imparatorlugumuzun adını .
- Ulan hicabi , boyundan büyük işlere soyunuyon. Ulan sen bunu yap. Ben de gelmezsem hipneyim.
- Aha , buraya yazıyom, gerekirse XAR ın kapısında yatarım, LEGOR a giderim, sen yiterki dön , gurban olam, senin gibisini görmedi bu evren, azıcuk kılıbığdın amma ona bile razıyam , don nolur.
- Uzatma hicabi , uykum var , bir git başımdan ....
bippppppppppppp, bipppppppppppppppp
- Aha gene kapadı *gun. En eyisi ben XAR a bi mektup yazam.

Yer Bir Garip Ülke;
Yazan HİCABİ
XAR in Kişiliğinde Legor,Tricky,Wes Craven,-PsyCho-,dengelgeist e:
Sayın bek möhterm böyüğüm.
Evvela selam ider o yüce ellerinizden öperim. Sayın Böyüğüm, sizlerden bir iricam olacah idi. Malumunuz üzre , Beni 7 Bitirdi imparatorumuz bizi terk etti. "E kolay deil hani , öyle bi garı ile bende olsam gacardım ya neyise" İnci geri gelsin deyü uğraşmaktayız. En son telefon gonuşmam da , imparatorlugun adını değiştirmek kaydı ile gelicem dediydi.
Pek mohterem böyüğüm XAR, siz den iricam , Brain olan imparatorluk adımızı "Beni 7 Bitirdi" olarak değiştirmeniz olacak. Eğer bu kıyagı bize çok görmez iseniz, 5 vakit namaz da Legor a dua edicem. Duttunuz altın olsun, istedüğünüz size versin , dabancanız sabah aşam 6 patlasın. Bizi gırmayın.
Mektup ile size , pahişah macunu , ev tarhanası ve irmik yolluyom, bi de horoz yollayacağıdım emme, didilerki guş giribi vamış , almadı postacılar. Hedayelerimizi gabul et.
Bek muhterem böyüğüm XAR. imparator getti gedeli , kimsede moral galmadı, üzüntüden teze gelinler bebelerini düşürdü. İnekler zütten kesildi, Herifler içkiye daldı, iktidarları getti, avratlar dul kalgı anlayacannnn, kimse cima etmiyo, nofus düşüyo. Biz bittik etme sen göster böyüklüğünü.
Baha kalkan istatistiklere bakıyo, imparatorluk kan kaybediyo, solarnet yapıştı gıçımıza geçmesi an meselesi. Rezili rusva olduk 7 düvele.
Bek mohterem böyüklerim. Ben çaycı hicabi, dilim varmaz arzuhalim anlatmaya, ama siz kafalı adamlarsınız anlarsınız derdimi . Hicabi gurban olsun yolunuza , gözünüzün çapagını yesin. Siz bi he deyin. Tüm evrene bedava çay datıcam ....
Mehtubuma zon verükene pek mohterem ellerinizden öperim.
CAYCI HİCABİ

#13 kedimi_kim_yedi

kedimi_kim_yedi

Assassian

• Üyeler
  • 417 Mesaj

Gönderim zamanı 05.02.2006 - 13:46

Yer Galakside Bir Balıkcı Köyü
bili, bili ,bliiiiii
bili, bili ,bliiiiii
- Efendim , Hicabi gene mi sen ?
- İmparatorum müjde, ismi değiştirdi XAR çabuk yetiş gel ...
- Şaka yapıyor olmalısın Hicabi.
- Valla beğim , XAR a mektup yazdıydım, beni gırmadı ...
- Ulan harbi senden korkulur hicabi ...
- He imparatorum, makamın hazır , insanlar seni bekliyor ... Monika bile kırmızı don giydi ... gel gayri ...
- Geliyom ulan , geliyom ....
bipppppppppppppppppppppppp

Zaman : Sabaha Karşı
Yer Galakside Savaş Meydanı.
- İmparatorum, 1. filo vuruşunu yaptı
- Hmmm Güzel Rapor nasıl ? var mı zayi ?
Savasi kazanan olmadi ,her iki tarafin filolari da geldikleri ana gezegene geri dönüyorlar
Saldiran taraf toplam 5,215,000 ünite kaybetti.
Savunan taraf toplam 22,101,000 ünite kaybetti.
Su an bu alan koordinatlarinda bulunan : 5,667,900 Metal ve 2,526,900 Kristal.
- Hmm iyi , iyi 3 melyon kar etmişiz. Peki ikinci parti filo noldu ?
Ele geçiriyor
38133 Metal, 14725 Kristal ve 61541 Deuterium
Saldiran taraf toplam 48000 ünite kaybetti.
Savunan taraf toplam 736000 ünite kaybetti.
Su an bu alan koordinatlarinda bulunan : 158400 Metal ve 76800 Kristal.
Bir Ayin ortaya çikma sansi 2 %
- İyi bu da güzel ... Demek tümden bitti düşman
- Evet efendim bitti. Yanlız şeyyyy
- Ne var lan ? neyyy
- Şey efem , nasıl desem , ımmmmm
- Cıldırtma beni , de diyeceğini
- Efem Vurduğumuz gezegende inanılmaz çok mal var , deut felan,
- Eeee ne güzel işte
- Efendim güzel deil , alamıyoz malları
- NEEEEEEE , NEDEN LANNNNNNNNNNNN
- Efen filo komutanı Büyük Nakliyeleri uzag bi galaksiye şarap almaya yollamış. Gelmediler hala
- Allah belanızı versin, zittirin gidin, akşama hepinizi .....adi adamlar ...gene sinirlerimi zıplattılar ya ...

Yer İmparatorluk Binası İle İmparatorun Evi Arasındaki Yol ...
- Uuuuu saat 11 olmuş amma geç kaldım , hemen gideyim bari makama , ilk günden böyle geç kalmak kötü oldu ... neyse ...
dıp cısssss dıp cısssss dıp dıp cıssssssssssss
- Ulan bu muzik te enfes , du benden söyleyim ... RAMMMMMMMSSSSTAYNNNNNNNN
dıp tıd dıp tıd
- RAMMMMMMTEİNNNNNNNNNNNNNNN, olun sapıksınız ama sizi seviyommmmmmmmmmmm YUPPPPPPPPPPPPPPYYYYYYYYYYYY
- Ulan biri beni böyle görse kesin delir di der , ehue , hava da ssüper ....
- Anaaa o ne lan , yolda bir karı otostop yapıyo, LEGOR um LEGOR um be güzel bi hatun, offffffffff TAŞ gibi TAŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ, du alayım şunu ....
- Buyurun hanfendi , gideceginiz yere bırakayım ...
- Ay mersi şekerrrrrrrrrrrrrrrr
- Merhaba , Ben imparator Beni 7 Bitirdi
- Hahahahahah ne şeker adın var senin öyle ...
" ulan bu karı iş mi ? siparişmi ? sabah sabah , sapsammı lan orman yoluna... Kendine gel olunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn, manyaklaşmaaaaaaaaaaaaaa, uffff memeler de TAŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ"
- Ehem , efem sizin isminiz nedir ?
- Şaziye , Benli şaziye
- Memnun oldum efem
- Bende öyle hahahahahah şeker şeyyyyyyyyyy
"Ulan bakacaklara bak , etekte mini offffffffffff, LEGOR sen bana sahip ol..."
- Efem ne iş yaparız ?
- Ne iş olsa yaparım ayol , şeker şeyyyyyyyyyyyyyyyyyyy aaahahhahahahahahah
"Lan vitese atarken bi bacak yoklaması, okşaması yapsam mı ? du yapayım "
vırırrrrrrrrrrnnnnnnnnnnnnnnnnn
- Şey pardon , kaza oldu ...
- Olsun şekerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr,
" Ulan istiyo buda, bu birdaha vitese atayım"
vir vir virrrrrrrrrrrrrrr virrrrrrrrrrrrrrrn
gacirtttttttttttttttttt, gurcccccccccc
vırıırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr gatççççççççççççççççççç
" Ulan çok mu attım bu sefer, karıda mayıştı "
- İmparatorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
- Efendim ?
- İmparatorluk yeminini amınsaaaaaaaaaaa 13. maddeeeeeeee
" Tuh lanet olsunnnnnnnnnnn, ben yanlış anladım hatunu yaaaaaaaaaa, ulan istemiyomuşşşşşşşşşşş, rezil oldum iyiimmmmmmiiiiiiiiiiiii, LEGOR sen bana sahip ol"
- İmparator, bakıyorumda çadır kurmuşuzzzzzzzzz ahhahahahahahaha sıcak olmuyomu ? ahahahahahaha , şekerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
- Ehem , şeyyy, pardon , engel olamadım , özür ...
" Ulan ne iş yaaaaaaaaaa, ben mi yanlış anlıyom yaaaaaaaaaaaaaa, du bir vites daha geçireyim ben en iyisi "
virrrrrrnnnnnnnnn
Gacırttttttttttttt, gurttttttttttttttttt, gacada gucdaca garrrrççççççççç
vırrrrrrrrrrrrnnnnnnnnnnnn gacırtttttttttttttttttttt
- İmparatorrrrrrrrr, ohhhhhhhhhhhh , imparatorrrrrrrrrrrrr imparatorluk yasası 13. maddddeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
- Özür dilerim gerçeten çok özür dilerim ...
" Hay lanet olsun, gene yanlış anladım , namuslu karı, ulan beni 7 sen tma bir piç sin, elalemin namuslu karılarına , tövbe tövbe, LEGOR 'um yaaaaaaaaa... "
- Şehre yaklastık
- Evet şeker ne yazıkkı yaklaştık , ahhha , keşke daha uzun olsa idi yol değilmi şekerrrrrrrrrrrrrrrrrrr, offfff çok sıcakkkkkkkkkkkkkkkkkk
Bu arada hatun mını etegini tutar ve silkelerrrrrrrrr ayni anda şunu derrrr...
- Yanayiiiii Findikluk Yanayiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
" Ulan ben ne öküz adam ım yaaaaaaaa, bu istiyomu şimdi istemiyo mu ? Orman yoluna girsem mi ? son sapak, yanayi diyo, 13. madde diyo , dur bi vites daha anlarız şimdi."
Garcıtff ,,, ohlşşşşşş vırrrrnnnnnnnnnnn, garççççççççççççççççç
- Immmmm , oohhhhhhhh , imparatorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Lütfen 13. maddeyi amınsa ....
" Hay lanet olsun , mal ım ben mal , ırz düşmani bir sapık ım ben , ulan kadın terbiyeli , adaplı ben ne yapıyom yaaaaaaaa, istemiyo işteeee, yazıklar olsun beni 7, hiç yakışmadı bir imparatora , yazıklar olsun ....."
- Ne yazıkkı geldik imparator ... Çok yazık ....
- Evet geldik
" Tühhhhh bana , gordun mu kadın yazık dedi, yazıklar olsun diyemedi tabi, ama olsun bana yazıklar olsun, böyle kötü kalpli oldugum için , adiyim ben "
- Daha farklı olabilirdi , biraz daha geç , hatta çok geç bile gelebilirdik ...
- eeee şeyyy, çok özür dilerim , gerçetken , sadece vites sıkışmıştı ...
- Neyse Byeeeeeeeee....
" Allah kahretisinnnn , kötü oldu yaaaaa, karızma çizildi, kadın beni sapık ilan etmese , gerçi vitese atarken , kaza ile karışık okşadım ama ... neyseeee, ulan bu 13. maddde de ne yawwww "

15 dk. sonra imparatorluk makamı ...
- Aloooo kızım bana hemen imparatorluk ana yasasını getir ..
- Tabi efem
...
- Buyurun
- Sagol kızım .....
...
- on üç , on üç , onnnn üççççççççççç, hah tamam 13. madde

13. BAŞLADIÐIN İŞİ YARIM BIRAKMA , BEOLURSA OLSUN MUTLAKA BİTİR !
- Ahhhhhhhhhhhhhhhh, malım ben MALLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
PS : demek ki neymiş ? Yaptıgın işle ilgili tüm kuralları eksizkiz bilecekmişin ....