İçerik değiştir

* - - - - 1 Oylar

Günlüğüm

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 342 yanıt verildi

#1 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10.820 Mesaj

Gönderim zamanı 14.09.2007 - 09:27

Bu gün yine güneş çakallar tepesinden yüzünü gösterdi.Ama hava soğuk çok üşüyorum zaten senenin iki ayında ısınırım Temmuz ve Ağustos soğuğu yağmuru karı hiç sevmiyorum.düşününce bile içim ürperiyor .hiç unutmuyorum küçük bir çocukken karlı bir kış gününde şehir merkezinden köydeki evimize taşınmıştık annem sobayı kurup yakana kadar ellerimizi nefesimizle ısıtmaya çalışmıştık ablamın elleri uyuşmuş saatlerce açılmamıştı. Soğukla ilgili çok anılarım var belki o yüzden çok üşüyorum.Yine yazarım hoşçakal.
EÐER ÇEKMEZSEN GÜLÜN NAZINI NE DİKENE DOKUN NE GÜLÜ İNCİT

#2 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10.820 Mesaj

Gönderim zamanı 15.09.2007 - 11:32

Bu gün hafta sonu dinlenmem lazım ama çok işim var.Bense oturmuş.pc nin başınada zaman geçiriyorum çok canım sıkılıyor nedenini kendime bile anlatamıyorum biraz iş yaparsam geçer belki kardeşim aramasını isterdim.biraz dertleşirdik.Hoşçakal ::

#3 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10.820 Mesaj

Gönderim zamanı 18.09.2007 - 10:20

Kaç gün olmuş yazmamışım,az önce sela veriliyor duydum içim yandı. Kimbilir kim gitti öbür tarafa ya geride kalanlar ne çok üzülmüşlerdir.Kaybettiklerim geldi aklıma hiç aklımdan çıkmasalarda ne çok sevdiğim insanları kaybettim ne çok özledim onları ve ne çok korkularım ne kadar inatla üzerine gidersem gideyim atamadığım korkularım en çok sevdiklerimi kaybetmekten korkarım insanın elinde olmadan başına geliyor işte, yalnız kalmaltan korkarım. Allahım göstermesim bunu bana çok hüzünlendim ağlamak istiyorum. *zong

#4 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10.820 Mesaj

Gönderim zamanı 19.09.2007 - 08:36

Bugün güzel bir gün,güneşli sıcak olacağa benziyor inşallah olur.Düşünüyorumda hayat ne karmaşık anlaşılmaz .Herşey bir oyundu başlangıçta oyunun sonu gelmiyor oyun ciddiye dönüyor.Gerçek hayata kalbimin etrafı dikenli tellerle sarılıyor.Kalbim okadar doluki ama başkalarıda kendilerine yer açmaya çalışıyor.Heroyunda kaybeden olurum biliyorum. Belki yine kaybederim.bakalım ne olacak oyunun sonu.Günlüğüm yine sana dönerim hoşçakal.

#5 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10.820 Mesaj

Gönderim zamanı 01.11.2007 - 21:26

Yazacak okadar çok şey varken yazamamışım tembellikten oysa sen dinlerdin beni paylaşmak isterdim herşeyimi ama sıkıntılarımı kimseye anlatım sıkamam kimseyi bende kalsın nasıl olsa bir süre sonra küllenir unutmuş görünürüm gerçek dosta ihtiyacım var sözde değil özde anlayan ama nerde her gelen birşeyler alıp götürüyor dünyamdan ıssız bir bozkırda rüzgarda savrulan yaprak gibi hissediyorum kendimi.tutunmak için bir ot parçası bile bulamıyorum.

#6 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11.484 Mesaj

Gönderim zamanı 01.11.2007 - 21:53

Yarana ne kadar merhem olurum bilinmez?Ama paylaşırsan dinlerim...Herşey gönlünce olsun...
Bir gün daha geçti ve biz biraz daha yaklaştık;Bizden hiç uzak olmayan ölüme...

#7 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10.820 Mesaj

Gönderim zamanı 01.11.2007 - 21:58

Dertler paylaşınca azalırmı kendime bile anlatamazken. :: Çok yoğun olduğum günlerde uğrarım anlıktır ertesi gün gülerek başlarım güne hep başkaları içindir yaşantım kendim için yaptığım çok az şeyler.

kelebeklerin ömrü kısa bizimki çokmu uzun sanki.

#8 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11.484 Mesaj

Gönderim zamanı 01.11.2007 - 22:20

Ertesi güne gülerek başlasan bile,o dertler hep birikmeye devam eder.Bir yerde patlatır duyguları, yıkım olur sonu çoğu zaman...Dertlerinle yaşaya bilene ne mutlu, onlarla yaşamayı öğrenebilene...Ben diyorum ki paylaştıkça azalır...Ama şunda haklısınız paylaşılan kişi halden anlamaz birisi ise, o zaman büyür... Seçim önemli yani...

#9 dumrul

dumrul

Onun için takıntı haline geldik

• Üyeler
  • 1.785 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgi alanım konsept

Gönderim zamanı 02.11.2007 - 01:39

içmdeki sesi bastıracak birine o kadar çok ihtiyacım var ki :)

Bu mesaj Paşa tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 02.11.2007 - 01:40

Turkish Rock Legend

#10 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11.484 Mesaj

Gönderim zamanı 02.11.2007 - 14:46

Birlikte bastıra bilirmiyiz dersin?

#11 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10.820 Mesaj

Gönderim zamanı 02.11.2007 - 20:58

Eyy mavi gözlü dev içimde uyuyan prens uyan artık uykudan okyanusların dibindeyim çek kurtar beni yine anlamsız kalabalık bir gün ve benim kafam uğul uğul arı peteği sanki ama ıssız bir bozkırda yapayalnız hem bedenen hem zihinen yorulmak sadece dua ederken şiirlerimi okurken huzur buluyorum yorgun olunca oda kar etmiyor çocukken hayaller kurmak için yatağımın içine saklanırdım orda kendimce hayal kurardım insan büyüyünce hayalde kuramıyor çoktandır artık hayal kuramıyorum ona bile zaman yok gerçekleri düşünmekten.yaşanmamış çocukluğumu tekrar yaşamak isterdim gönlümce.

#12 dumrul

dumrul

Onun için takıntı haline geldik

• Üyeler
  • 1.785 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgi alanım konsept

Gönderim zamanı 02.11.2007 - 21:02

Birlikte bastıra bilirmiyiz dersin?

olur baba
dene bakalım
cidden
Turkish Rock Legend

#13 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10.820 Mesaj

Gönderim zamanı 02.11.2007 - 21:10

....ŞİMDİ DOÐDUÐUM YERLERE GİDİYORUM
BİR KENARDA DURUP ÇOCUKLUÐUMA AKIYORUM
HER HIÇKIRIÐIMDA, GÖZLERİMDEN DAMLIYORUM
BAKAMIYORUM BULUTLARA, KAFAMI YERDEN KALDIRAMIYORUM....

#14 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11.484 Mesaj

Gönderim zamanı 02.11.2007 - 21:11

Sen böyle deyince kendimi dr gibi hissettim...

#15 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10.820 Mesaj

Gönderim zamanı 02.11.2007 - 21:22

" Seni Sevmek Öyle Zorki,
Görmesem Güne Günah
Dokunsam Bulutlar Ağlayacak ... "

" Sessizliğinin Girdabında
Sensizliğin, Bam Telimde
Âma Oldu Bu Can Ne Anlar;
Yazdan,
Kıştan,
Güzden,
Bahardan... "

#16 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11.484 Mesaj

Gönderim zamanı 02.11.2007 - 21:23

Bu hayal kurma işini küçükken bende çok yapardım ve çok büyük zevk alırdım...İnanırmısın bazı akşamlar biran evvel yatağıma yatıp hayallere dalmak için günün biran evvel bitmesini isterdin...Çok güzel bir çocukluk geçirdim ben her günü ayrı güzeldi...Artık hayaller o kadar renkli olmuyor...

#17 ÇıLGıN_TüRK

ÇıLGıN_TüRK

Burası ona huzur verir

• Onaylanacaklar
  • PipPipPip
  • 317 Mesaj

Gönderim zamanı 02.11.2007 - 21:40

belkide hayal kurmasını beceremiyoruz ne dersin kılıç kardeşim çocukların ufukları geniş oluyor. bazen bizim orda bir tepe var şehrin bütün ışıklarını görebilirsiniz o tepede dalıyorum kendimi, boş ver kendimi dünyayı unutup dalıyorum en derin okyanuslara kendime geldiğimde bir hayaldi geçti diyorum belki üxülüyor bazen gülüp geçiyorum ama biliyorum yaşamaya çalışıyorum kendimi sevmesemde çevremi sevmeyi başarıyorum bence sende dene bazen bi avuç iyi gelir
Gönderilen Resim

#18 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10.820 Mesaj

Gönderim zamanı 02.11.2007 - 21:52

Çocukluğumda bahçemizde erik ağacımız vardı onu öyle sahiplenmiştik ki ,ben ve kardeşim bahar geldiğinde bembeyaz çiçekler açar bir ay sonra meyveye dururdu ama biz yaz kış hep onun dibinde oynardık aslında ağaça dayım bakar meyvelerini o toplardı biz ondan gizli erik aşırmaktan çok hoşlanırdık halbuki verirdi bize dalını kırmayın yeyin derdi olsun ama biraz büyüsün de öyle biz bekleyemezdik. Büyümesini meyvesi bitince dallarında salıncak kurar sallanırdık dalında kitap okurdum en çok hayallermi orda kurmuştum saklanıp dallarının arasına sırdaşım arkadaşımdı o erik ağacı hala bize gölgelendiriyor erik ağaçı ama dayım yok şimdi.

#19 ÇıLGıN_TüRK

ÇıLGıN_TüRK

Burası ona huzur verir

• Onaylanacaklar
  • PipPipPip
  • 317 Mesaj

Gönderim zamanı 02.11.2007 - 21:56

keşke olsa keşke olsada bize fırça atsa demi
Gönderilen Resim

#20 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10.820 Mesaj

Gönderim zamanı 02.11.2007 - 22:22

Evet keşkeler olmasa hani bir şairin dediği gibi gidenler memnunki yerinden geri dönmüyor seferinden bu erik ağacının çok hatıraları var bende.

0 kullanıcı bu konuya bakıyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli