İçerik değiştir

- - - - -

Din Zorlamaya Gelmez

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 67 yanıt verildi

#41 sparkplug

sparkplug

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 946 Mesaj

Gönderim zamanı 06.02.2006 - 17:16

Kısaca İslam gayrimüslümlerin zorla Müslüman yapılmasını emretmektedir.

İslam'da zor vardır.

Konu kapanmıştır.

#42 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 06.02.2006 - 17:23

islamda zor yoktur...konu tam kapatılırken kıllığına açılmıştır...eheheheh
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#43 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 06.02.2006 - 17:31

ööle aç kapa aç kapa.. artema musluk mu lan bu bozucaksınız..
Gönderilen Resim

#44 Roland

Roland

I Love My Frog :)

• Üyeler
  • 4.729 Mesaj

Gönderim zamanı 06.02.2006 - 17:59

ben konunun artemaya benzediğini bikbikler nasıl bikbik yapar isimli iletimde anlatmıştım, bunu bilemeyecek kadar yüzsüz duygusuz emsalsizsen senin sorunundur

Not: Hakaret etmedim, ama özür de dilemem

Dip Not: Papatesssss
Kandırdım, kandırdıım, gemi memi yoktu

#45 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 06.02.2006 - 18:19

bikbikte de çelişki var...ben annamam...ayrıca papateste de var çelişki...sen bana bunun cevabını ver
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#46 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 06.02.2006 - 18:21

bi önceki iletimde açıkladım lan ben onları..
Gönderilen Resim

#47 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgisiz alakasiz..

Gönderim zamanı 06.02.2006 - 18:22

insanin canina "zorla" patatesli borek istetiyosunuz.
“Sen; onun sorduklarına cevap vermeye bile tenezzül etmezsin, o seni susturduğunu sanar. Hayat işte.”

#48 Roland

Roland

• Üyeler
  • 4.729 Mesaj

Gönderim zamanı 06.02.2006 - 18:25

ben sana bunun cevabımı bikbik ler aslında nasıl vakvak olur isimli iletimde yeterince cevabını verdim, ayrıca yazdıklarının bilimsel geçerliliği yoktur, uydurma hayal ürünüdür (dün rüyamda bi gızz gördüm var yaa ufff hayal ürünü dediğin öle olsun :banghead: )

Dip not: bik bik

Not: Papates ama yanına kıymalı börek ohhhh :mad1:

#49 elma

elma

venus at her mirror

• Kurucular
  • 6.785 Mesaj

Gönderim zamanı 06.02.2006 - 18:37

sayın drizzt öle uydurma ürünlerin, hayyallerin burda yeri yoktur. sizin bikbik ler aslında nasıl vakvak olur isimli iletinizde verdiğiniz pattes ve yanıda kıymalı börek tarifi , kutsal yemek tarifleri kitabında geçmemektedir.

lütfen beni daha fazla zorlayıp, sinir katsayımı arttırmayınız.bakın başlığa ne diyo "din zorlamaya gelmez" diyo..

neden konsepte uyup zorlama olmadan hazırlanmış tarhana soslu elmalı pay tarifini buraya yazmıyorsunuz, yazmıyorsunuz çünkü realite sizin yapınıza aykırııı..sizin tek gerçeğiniz hurafeler.....

seni hurafe kılıklı , kuyruğuna basınca bik bik diyen ördek yavrusu..
( bu cümle yanlış anlaşılmasın, sadece teşbihte kusur olmaz :banghead:)

ayrıca dinde zorlama yoktur..katılıyorum.
"This desert flower
No sweet perfume that would torture you more than this..."

#50 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 06.02.2006 - 18:41

hepinizi zorlanmış gördüm...çelişmiş...üveyikleşmiş...entelektüel yaklaşım çerçevesinde tartışalım...ahaha bu sözümle sizleri yendim...ben yendim....ben yendim....ben yendim...ahahaha taktiri okutucuya bırakıyorum...tekdiri okutmana bıraktım...ayvalıktaki arsayı oğlum babürşaha...yozgattaki baba yadigarı konağıda kızım sergüzeşte bıraktım...alın yavrularım deppe deppe kullanın...
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#51 Roland

Roland

• Üyeler
  • 4.729 Mesaj

Gönderim zamanı 06.02.2006 - 18:43

yazdıklarınız tamamen hakaret içerikli olup, elmalı payın üstüne tarhana sosu dökerseniz iğrenç birşey olur bu sebeple kutsal aşçı yoktur ve kutsal yemek kitabı geçersizdir!!!

Bu konuya bilimsel yaklaşırsak elmalı pay tatlı, tarhana sosu ise tuzludur bu sebeple ortaya saman tadında birşey çıkar, biz de at olmadığımızdan bu yemeği yemeyiz.

Ayrıca pattes ve kıymalı böree süper yaparım

Not: Way bee

Dip Not: Hadi işine genç :banghead:

#52 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 06.02.2006 - 18:46

çarpıttırmayınız efendim konuyu...atların dörtnala giderken bu bahsettiğiniz tahrna soslu elmalı payı yemediğini daha önceki iletilerimde belirttim...önce tartışmayı öğren
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#53 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 06.02.2006 - 18:46

Din bölümü öyle bir hale geldiki patatesler , bikbikler , kusmalarla doldu. Madem din zorlamaya gelmez , madem bunun hakkını verin. bu tür cevaplar yazacağınız yer diğer bölümlerde mevcut. çoktandır bunu yazacaktım ama elma'nın yazısını görünce zamanının geldiğini anladım. bir zamanlar bana " ya abi boşver, sinirlenmene gerek yok görmezden gel o mesajları" diyenler işi dalgaya vurur hale geldi. sırf böyle dalga geçmeler yüzünden din bölümü kapandı bir iki gün. buradaki mesajları görenler " aaa artık sinirleniyorum gördükçe buradaki mesajlardan " deyip yine buraya yazmaya devam ediyorlar. Neden ben ve diğer bazı arkadaşlara dediğiniz gibi görmezden gelmiyorsunuz ? bakın diğer bölümlerde rahatça kusabilir ve bikbikleyebilirsiniz. İnancınız var yada yok bunu sorgulamak ne bana nede diğer kişilere düşer. Ama yazdığınız mesajlara dikkat edin lütfen.

Değişiklikler Kaydedildi...

#54 Roland

Roland

• Üyeler
  • 4.729 Mesaj

Gönderim zamanı 06.02.2006 - 18:49

etmezsem ne olur? banlar mısın?

#55 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 06.02.2006 - 18:50

şşşşşşşt...kızdırmayın len dokuzu...aga sinir yaptında adamlar burda konuyu kapattı ya ondan ben öyle bir giriş yapayım dedim...benden kaynaklandı herhalde...sağlık olsun diyelim mi buraya bu seferlik...olur öyle şeyler olur olur...hadi boşverin bunları hadi hadi
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#56 elma

elma

venus at her mirror

• Kurucular
  • 6.785 Mesaj

Gönderim zamanı 06.02.2006 - 18:52

yazdıklarım arasında tek kelime hakaret olmamakla beraber, sizin kutsal değildir diye yazdığınız o kitap, bügün çaşdaş müslüman toplumlarda kabul gören, ve ağrı dağının tepesinden benim mutfağımda ki tenceereye düşen ördekler ötesi bi kitaptır.

sizi bu konuda saygıya davet ediyorum sayın drizt, aksi takdirde size bunu anlatmak için zorlama yapmayacağıdeğerli nefesimi tüketmeyeceğim çünkü dinde zorlama yoktur

ayrıca kıymalı börek ve pattes tariflerişde bu kitapda geçmektedir. siz bunları yapabileceğinizi iddia ederek kendinizle çelişmişsiniz.

bik bikli olmayan tarhana aromalı not: dinde zorlama yoktur, katılıyorum.
"This desert flower
No sweet perfume that would torture you more than this..."

#57 Roland

Roland

• Üyeler
  • 4.729 Mesaj

Gönderim zamanı 06.02.2006 - 18:52

her yerde birilerine ayar vermek hoşunuza gidiyor sanırım, rahatsız ediyorsa okuma !!! görmezden gel ! sana önceden de dedim. Ama burda bana ayar vermeye kalkma! Ben eğlenirim de istediğimi de yazarım. Ehh diyordum biyerlerde, son zamanlarda beni bir aşağılama çabasıdır başlamıştı.

Hoşgeldin.

Not: Hadi ben gittim artık sıktınız iyice

Dip Not: Adam olmak düzgün laf etmekle olsa !!!!

#58 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 06.02.2006 - 18:58

Saçmalamayın..

özeldeiltüzelnot: konu ile alakalı bir tartışma ortamını bozmak kötü bişi görmezden geliceksek konuyu görmezden gelmeliyiz ve bunu başkalarına diosak bizde yapabiliriz...

smiley-sport036.gif  

#59 Roland

Roland

• Üyeler
  • 4.729 Mesaj

Gönderim zamanı 06.02.2006 - 19:00

diyorum ya banlayın beni o zmn!!!

#60 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 06.02.2006 - 19:03

hayırdır drizzt ?

Banlanmak lafıda nereden çıktı ? Bu sitede eğer sparkplug gibi biri yazmaya devam ediyorsa banlanma gibi birşeyin olmayacağını bilmen gerekir. Bunu düşünecek kadar aklın olduğunu biliyorum.

Burada anlatılmak istenilen şey farklı. Diğer konularda ne zaman birisi çıktıda patates yada bikbik veyahut kusma lafına birşey dedi ?

DİN konusundan bahsediyoruz. Dalga geçme yeri değil burası. Bunu sende biliyorsun. sparkplug yada birkaç kişinmin burada yazı yazıyor olması neden birkaç kişiyi huzursuz ediyor ? neden burada yazılan mesajlar çok diye birileri sinir oluyor ? Bazı kişilerin yanlış düşüncelerini buraya yazması benide sinir ediyor. Zaman zaman bende yazdım yanlış mesajlar. Ama bakıyorum da bu tür mesajlarınız burada devam ediyor. Arkadaşlar kimsenin kimseye bir şey deme hakkı yoktur demeyin lütfen. Eğer burada birşeyleri paylaşıyorsak saygıyı ön planda tutalım. İster sevelim ister sevmeyelim burada birşey yazılıyorsa bunun hakkında dalga geçmeyelim.Geyik bölümü var. git orada patateslerinide soy , çöp kovasını açıp istediğin kadar kus ve git orada bik bikle. Lafım sana değil elbette. Sen kadar diğer kişilerde kendilerini biliyor. Kaç gündür bikbikler sardı burayı. yada kusmalar. Buna ne zaman son vermeyi düğşünüyordun ? Hiçbir zaman. Eğer birileri kalkıpta bu hareketinden dolayı sana laf ediyorsa kızmaman gerekir. Burada herkes birbirini tanımıyormu ? İyi giden birşeyde herkes yüze gülüyorda , bir hata yapıldığında bunu söyleyen kişiye neden kızılıyor ? İnsanız arkadaş bende yeri geldi hata yaptım. Ama suyun üstüne çıkma gibi birşeyde yapılmasın. Burası DİN bölümü bunun farkına herkes varsın. Dedim ya inancı olsun yada olmasın , bunu tartışmıyoruz , tartışılan şey SAYGI...

Değişiklikler Kaydedildi...