İçerik değiştir

Haftanın Üyesi : Epru :)

• Kilitli Konu Bu konu kilitli
bu konuya 173 yanıt verildi

#81 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 19.05.2009 - 12:58

alinda *lol

Eneee kız mı hediye ediyon *lol bende isterim.Hem bak o kız çok yakışmış sana... *lol
Hem ayrıca günün sözü kız elinin kiri :mad1:

aaa,shy gelmiş,hadi kaçak :bow:

Hiç lahmacuna sarelle sürüp yedin mi?

sürmedim..bandım..bana bana yidim..sonra zaten kustum *lol

#82 Saklı Bahçe

Saklı Bahçe

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 85 Mesaj
  • İlgi Alanları:"O"'na dair herşey..

Gönderim zamanı 19.05.2009 - 13:17

Güzellerin aynı zamanda nüktedan olamayacağı tezini 1.sayfadaki fotoğrafıyla bir çırpıda yok eden ve sadece şu dört sayfayı okuyarak edindiğim izlenime göre inanılmaz şeker birisin "Epru"..! *lol

Çok güzel sorulara o kendine has uslubunla çok hoş cevaplar vermişsin..tadından yenmiyor vallahi.. :mad1:

E bu kadar yazmışım şimdi soru sormadan gitmek olur mu..? olu olu diyen sesini duyar gibiyim..ama içimde bir yerlerde yükselen sadistçe duygulardan olsa gerek kendimi durduramıycam,yapamıycam.. *lol

İmdiii..;

Kelimelerin gücüne inanır mısın..?

Eksikliğini çektiğin bir şey var mı..? varsa acaba nedir nedir..?

Algıda seçicilik kavramından yola çıkarak insanlarda dikkat ettiğin ilk şey nedir..? son şeyi de söyleyebilirsin pekala..o senin insafına kalmış.. *lol

Yeter artık diyor ve daha fazla soru sormaktan kendimi men ediyorum..

Kolay gelsin Epru.. *lol

İnsan döner döner yalnızlığını severmiş..

#83 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 19.05.2009 - 13:43

Saklı bahçe sana güzel demiş ya heh onu yanlışlıkla yazmış bana demin öm attı ne olur düzenleyin dedi *lol

Yaa ben şimdi birkaç en sorusu soracaktım.Korktum.Vazgeçiyorum :bow:

En iyisi ensiz soram *lol

Okula ilk başladığında çizdiğin ilk çizgi sağa mı yatıktı, sola mı yoksa yuvarlak mı çizdin *lol

Peki bize bir günün nasıl geçiyor anlatabilir misin? Yok yok vazgeçtim kalsın...

Ben bir ayda kaç kontör harcıyon esas onu merak ettimdi.Telefonun markası ne?

Yaa senin hiç güzel kız arkadaşın yok mu yaa? Hadi güzelden geçtim kız olsun yeterdi *lol Zampara demişin ya boşa gitmesin dedimdi :mad1:

Hazır konuyu güzel kızlardan açtın güzel olmasa da olur sen onların telefondur msn dir felan göndersene... Yani gönderir misin ? *fiuv Bak en rica halimi aldım bırakmadan bence sen bilin ...
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#84 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 19.05.2009 - 14:06

kağıt uçak tamircisi

ya epru '' akilli insanla; aklini kullanan insan '' arasindaki fark nedir ?

akıllı insan aksini düşünür,ama aklını kullanan insan, aklını kandırabilecek kadar akıllı olmadığını düşünür..( sırada ki tekerleme için biraz bekliyoruz *lol )

ergenlik döneminde nasil bi cocuktun ?

deri değiştiren bi yılan gibi ortalıkda olmayan mümkün mertebe bi köşede sessiz sakin topluma bulaşmadan yaşayan bi çocuktum..o dönemde,ortaçağ da çocuklarını on sekiz yaşına gelene değin manastıra kapatan asillere hak bile vermiştim..lanettim.. beterdim..hiç bişeyi sallamayan,şamatacı gereksiz neşe küpüydüm.. bazen de tam aksiydim..annemin basit bi , " imtihanın yok mu senin" sorusuna " sen bile bildiğine göre demek ki varmış" şeklinde cevap verebilecek kadar da öküz bi çocuktum

depresyona girer misin ?

çıkarmıyım diye düşündüm sen öyle deyince birden *lol

evetse, neler yasarsin o siralar ?

güneşli salak havalardan,sıkış tıkış mekanlardan,yüzlerine hebenneka sırıtşlar yapışmış insan yavrularından fellik fellik kaçarım..evde ekseri türk filmi izleyip hüngür hüngür zırlarım...orhan-ferdi filan dinleyip patlıcan burunla dolaşırım..bana kısa ve dar gelen eşofmanlarımı giyip,çay bardağından şarap filan içerim,uzaya mutfak tüpü ile çıkabilme hayalleri kurarım o esna.. bi girdim mi sittin sene çıkamayacağımı bilirim..oturup bi de buna zırlarım..bi noktadan sonra çıkmaya da gerek görmem hatta içmeye devam ederim..aklıma,mantığıma,zihiniyetime üvey evlat muamelesi yaparım..patatesi çiğ çiğ yemişliğim bile vardır bak aklıma geldi de şimdi *lol

ve nasil kurtulursun o anlardan ?

annem saçımı çekince.. valla bak

sence insanlar en az bi kez depresyona girmeli midir bu yasamda ? neden ?

yoo hayır.. sakın..bi süre sonra depresyon size girmeye başlıyo çünkü

gecmish gecmishte kalmishtir die, ayrildigin insana geri dönmek nasil bi bahanedir ?

çok aşıktım hatırlamıyorum, gibi tarihin tekerrürüne müsaade edecek bi bahanedir..olsundur..ne vardır ki?

can yücel in hos bi siiri fardir :
'' baglanmayacaksin bi seye, öyle körü körüne ! o olmazsa yasayamam demeyeceksin ! demeyeceksin ishte ! yasarsin cünkü ! öyle beylik laflar etmeye gerek yok ki ! ''
diye diye yeni bashlayan bi olaya böyle odaklanmak gerekir mi ? neden ?

yapabilsek ne ala..kesinlikle böyle olmalı... bağlanmadan düz yaşayabilmeli ama biz daha çok otu b.ku sahiplenen bi millet olduğumuz için,sevgiliyi sahiplenip bağlanmak da allahın ilk emirleri arasında yer alıyo gibi sanki..laağğnnn düşündüm de şimdi,yaşanmaz sanki ya, yani yaşanırda o şeye yaşamak denir mi bilinmez nokta

epru,emek fermeden fakir fukaradan kazanilan paraya ticaret denilebilir mi ? neden ?

emek vermeden fakir fukaranın sırtında nasıl para kazanılabilir bunu düşündüm..eğer doğru şeyi düşünüyosam,içerisinde emeğin olmadığı hiç bişeyi tasvip etmediğimi doğru bulmadığımı belirtip bi sigara yakarım :mad1:

ve ve matematikte nicin (-2) ile (-2) nin carpimi (+4) tür ?

ilahi takdir işte *lol

--- belki sorarim bi daha ! belki ! simcilik mutlu kal !

kimbilir belki..belkii çok yakın zamanda ve belki hiç bi zaman..dost kal sende olur mu :bow:

#85 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 19.05.2009 - 14:14

antiqa

Epru sence yangında kurtarılması gereken ilk üç sanatçı hangileri?

ferhat, güzel ve ferhat güzel. bu üçü.. begümü yangından sonra biz ona vercez *lol

Yangında sona bırakılması gereken hatta bırakın yansın dediğin üç sanatçı hangileri? *lol

lerzan, mutlu ve lerzan mutlu..yansın çatır çatır, sonra küllerinden yeniden doğsun ve derisi yenilensin, sonra bi daha yansın.. sonsuza dek sürsün bu böyle.. *lol ( tiksindim kendimden :bow: )

Her alanda olabilir :mad1:

hıı hııı *lol

#86 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 19.05.2009 - 14:31

saklıbahçe

Güzellerin aynı zamanda nüktedan olamayacağı tezini 1.sayfadaki fotoğrafıyla bir çırpıda yok eden ve sadece şu dört sayfayı okuyarak edindiğim izlenime göre inanılmaz şeker birisin "Epru"..! *lol

ben çok teşekkür ederim..bi tuhaf oldum böyle birden hebe hebe hebebe

Çok güzel sorulara o kendine has uslubunla çok hoş cevaplar vermişsin..tadından yenmiyor vallahi.. *fiuv

:bow:

E bu kadar yazmışım şimdi soru sormadan gitmek olur mu..? olu olu diyen sesini duyar gibiyim..ama içimde bir yerlerde yükselen sadistçe duygulardan olsa gerek kendimi durduramıycam,yapamıycam.. *lol

yok yok rahat ol ,valla, bu gönül bu shy'a katlanıyosa ondan kellisi yalandır..vızdır :P

İmdiii..;

heh

Kelimelerin gücüne inanır mısın..?

gölgelerin gücüne bile inanırım

Eksikliğini çektiğin bir şey var mı..? varsa acaba nedir nedir..?

ev yemekleri..hatta dur,anne yemekleri diyelim..anne yemeği istiyorum ben yea.. baya bunu istiyorum..bi yanım çıldırıyo şu an bunun için

Algıda seçicilik kavramından yola çıkarak insanlarda dikkat ettiğin ilk şey nedir..? son şeyi de söyleyebilirsin pekala..o senin insafına kalmış.. *lol

bana göre süt onlara çikolata,mantığıdır..(ıı-ıh olmadı bu :P ) eööee algıda seçicilikden yola çıkarak insanlarda dikkat ettiğim sondan ilkinci şey,algıda öküzlük ya da algida seçicilik :P ( olmuyo olmuyo :P )

Yeter artık diyor ve daha fazla soru sormaktan kendimi men ediyorum..

lütfen.. bunu kendine yapmasana ki..( hızlı okusanıza son kelimeyi bir japon ismi gibi sanki )

Kolay gelsin Epru.. *lol

eiiiwallah :mad1:

#87 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 19.05.2009 - 14:46

shy

Saklı bahçe sana güzel demiş ya heh onu yanlışlıkla yazmış bana demin öm attı ne olur düzenleyin dedi *lol

spekülasyon bu *zong

Yaa ben şimdi birkaç en sorusu soracaktım.Korktum.Vazgeçiyorum :P

bu da skandal *zong

En iyisi ensiz soram *lol

bu olay zaten *lol

Okula ilk başladığında çizdiğin ilk çizgi sağa mı yatıktı, sola mı yoksa yuvarlak mı çizdin :mad1:

uuu sen baya milattan öncesini soruyosun.. bilemedim ki ben şimdi..dik bi çizgi idi sanırım diyem de duruma göre yatırırız biz onları

Peki bize bir günün nasıl geçiyor anlatabilir misin? Yok yok vazgeçtim kalsın...

sabah kalkıyore,el yüz yıkanıyore,diş fırçalanıyore,picamalar yatağın üstüne doğru atılıyore akşamdan hazırlamış olduğumuz giysiler giyiliyore..az biraz makyaj yapılıyore..yapılan makyaj sonrası aynaya bakıp,hakster beeh, yine bi b.ka benzemedim,deniliyore sonra ayakkabı seçilip giyiliyore..aşağıda önceden bekletmiş olduğumuz dayımızın arabasına yahut servisimize biniliyore..sonra işe doğru gidiliyore...yolun yarısında unutulan cüzdanı almak için eve geliniyore..tekrar arabaya biniliyore ve *salaksın sen* diye bi şey duyuluyore..sonra şirkete varılıyore,şirketten içeri girerken bi kaç şehit bırakılıyore showroomda..masaya oturuluyore ve akşama kadar çalışılıyore..ondan sonra akşam oluyo yatıyoz uyuyoz... bana bunları anlattıracağını düşünmedin inşaallah *ihi

Ben bir ayda kaç kontör harcıyon esas onu merak ettimdi.

500 ü geçiyo sanırım..ama şu son bi kaç aydır avea nın bedava sms şeysi sayesinde geçmiyo yea..gerçi yapılan aramaları da göz önünden bulundurursam,ay eyfff ne bilem kutlu seceresini mi tuttum allasen ..*lol

Telefonun markası ne?

samsung..baktım da şimdi vallahi samsung

Yaa senin hiç güzel kız arkadaşın yok mu yaa?

benim kız arkadaşım yok :P ( şaka leeöö :P )

Hadi güzelden geçtim kız olsun yeterdi :bow: Zampara demişin ya boşa gitmesin dedimdi *fiuv

pis herif *toto

Hazır konuyu güzel kızlardan açtın güzel olmasa da olur sen onların telefondur msn dir felan göndersene... Yani gönderir misin ? :P Bak en rica halimi aldım bırakmadan bence sen bilin ...

önce benim için bi şiir iki deneme üç de fıkra yazmalısın :P sonra ben bi kız arkadaşımı kandırıp başını yakıp günahına girerim.. neden olmasın ki ..cevap ver neden olmasın ki :P

#88 ecehan

ecehan

çok da fifi *böö

• Dokunulmazlar
  • 13.431 Mesaj

Gönderim zamanı 19.05.2009 - 15:33

var mısın yok musun ? ya da yemekteyiz gibi programları yarışmacı olarak katılmayı hiç düşündün mü ? yemekteyize katılsan yolarsın milleti gibi geliyo bana *lol

cosmo türü dergilerdeki sevgili uyumu, parti kızı mısın ? testlerini çözmeye bayılanlardan mısın ?

sana hitap edilirken kullanılmasını sevmediğin kelimeler neler ? ( LAN -ıyyh yazdım- hacum,khankağğ, pişt gız vs.. )
Gönderilen Resim asaletini sevdiğim

#89 ecehan

ecehan

çok da fifi *böö

• Dokunulmazlar
  • 13.431 Mesaj

Gönderim zamanı 19.05.2009 - 15:35

bir de ıssız bi adaya düşsen, arkandan en çok kim ağlar ? *lol shy ağlar bence *lol

#90 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 19.05.2009 - 15:39

ecehan

var mısın yok musun ? ya da yemekteyiz gibi programları yarışmacı olarak katılmayı hiç düşündün mü ?

var mısın yok musun' a katılayazdım nerdeyse..sonra bişey oldu ve ben vazgeçtim.sonra herkes bana salak dedi..

yemekteyize katılsan yolarsın milleti gibi geliyo bana :mad1:

*lol nasıl da tanır beni..yiyosanız yiyin yemiyosunuz sittirin filan derim olmadı yumruğumu sokarım avızlarına..ya hayal gücüm şu an uçtu aklıma çok pis şeyler geliyi *lol

cosmo türü dergilerdeki sevgili uyumu, parti kızı mısın ?

ortam kızıyım ben..*lol

testlerini çözmeye bayılanlardan mısın ?

hamilelik testi mi ? *lol ayy kuşuummm ne şey soruyosun bööle :bow:

sana hitap edilirken kullanılmasını sevmediğin kelimeler neler ? ( LAN -ıyyh yazdım- hacum,khankağğ, pişt gız vs.. )

hafız,dayı,nan,cicim,ciciş,epruş,,epru,ebru *fiuv

#91 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 19.05.2009 - 15:43

bir de ıssız bi adaya düşsen, arkandan en çok kim ağlar ? *lol shy ağlar bence *lol

ağlarsa ece ağlar,shy ağlarsa yalan ağlar.. *lol bence sen ağlarsın. hadi inkar etme, lafı bile gözlerini sulandırdı şu an..tamam tamam gitmiyom bi yere,tependeyim daha uzun yıllar... aaa tamam dedim kuşum yeter ama aaaa *lol

#92 ecehan

ecehan

çok da fifi *böö

• Dokunulmazlar
  • 13.431 Mesaj

Gönderim zamanı 19.05.2009 - 15:44

sana göre a$k

sana göre sevgi

sana göre macera

sana göre dü$

sana göre hayal

sana göre kardes

sana göre dost

sana göre aile

sana göre sevgili

sana göre e$

sana göre hayat..

sana göre insan

sana göre hayvan..

sana göre özlem

sana göre hasret

sana göre beklemek

sana göre gitmek

sana göre mutluluk

sana göre mutsuzluk

sana göre endi$e

sana göre olmuş bu elbise,tebrikler *lol
tamamen kendi ürünüm yine *lol

#93 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 19.05.2009 - 16:24

sana göre a$k / seks yapmadan önceki son hazırlık evresi

sana göre sevgi / çok sevdiği çikolatayı, üstelik karnında çok açken sırf o yerken mutlu olsun diye "ben istemiyorum al sen ye" demek,diyebilmek

sana göre macera / ağda *lol

sana göre dü$ / elektriği kesilmiş rüya

sana göre hayal / monitörün yanında ki sümüklü böcek :P

sana göre kardes / eziyet edebilen can parçası

sana göre dost / öteki ben

sana göre aile / idaresi en güç işletme,en büyük değer

sana göre sevgili / sevilmke için olan.. kavga etmek için kullanmayınız :P

sana göre e$ / birbirinin tamamlayan ikilinin herhangi bi parçası

sana göre hayat.. / sürekli büyüyen..durduramıyoruz efenim

sana göre insan / gücünün farkında olan memeli

sana göre hayvan.. / insanların ötekisi

sana göre özlem / her beş mankenden altısının ismi..demicem tabii ki, bana göre özlem=> 10-9-8-7-6-5-4-3-2-....

sana göre hasret / 99-98-97-96-95-34-22-15-10-7-6-5-4-3-2-...

sana göre beklemek / sabır

sana göre gitmek / gemileri yakmak

sana göre mutluluk / çubuğu çıkan :bow:

sana göre mutsuzluk / umutsuzluğun, u'suz hali

sana göre endi$e / "acaba o şimdi" diye giden soru cümleleri

sana göre olmuş bu elbise,tebrikler *lol

*lol manyak.. MANYAK :mad1:

tamamen kendi ürünüm yine *fiuv

kuşum da hep üretiyo hee maşallaaaaaaaaaaaa *lol

#94 Amelie

Amelie

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 325 Mesaj

Gönderim zamanı 19.05.2009 - 23:07

yafff epru, sözler bakis acimizi tetiklio olamaz mi ?

kisiye yapistirilan,yakistirilan benzetmelerde gerçeklik payi olabilir mi ? neden ?

yalan da olsa, inanmamish olsan da sözünü farkli söyledigin oldu mu ? neden ?

var olan olaylara/sözlere kisaca her seye bi anlam yüklenilir mi ? neden ?

empatiyi her zaman yapar misin ?

cici kalasin ...

#95 Poseidon

Poseidon

Tarih Muhabiri

• Dokunulmazlar
  • 2.810 Mesaj

Gönderim zamanı 19.05.2009 - 23:38

Burada kimseye bir şey yazmadım şimdiye kadar,sormadım da... Ama sana yazmadan geçemeyeceğim... yazdıklarına,verdiğin cevaplara bakıyorumda herhalde körle yatan hakkaten şeşibeş kalkıyor beee....*heyo

Bu bölümde illaki bir soru sormak gerekmiyor dimi idare edin bilmiyorum...

Bu mesaj Poseidon tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 19.05.2009 - 23:39

Galata Kulesi'nin aklı olsaydı, Kız Kulesi'ne evlenme teklif ederdi...

#96 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 19.05.2009 - 23:39

kağıt uçak tamiricisi

yafff epru, sözler bakis acimizi tetiklio olamaz mi ?

yaşadıklarımız ve yaptıklarımız etkiler diyelim.

kisiye yapistirilan,yakistirilan benzetmelerde gerçeklik payi olabilir mi ?

yah olabülü

neden ?

valla çok abuk subuk olup rahatsızlık vermedikten sonra yapılan yakıştırmaların karşındakinde bıraktığın intiba ile ilgili olduğunu düşünüyorum..senin ne bıraktığın değilde karşındakinin ne aldığı önemli olunca da, ona göre gerçek bize göre çikolata durumu olüyür..( hınnff )

yalan da olsa, inanmamish olsan da sözünü farkli söyledigin oldu mu ?

oldu.

neden ?

iyilikdolu insancıl yanım coşmuştur ve insanlar üzülmesin diye yapmışımdır böyle bi eşşeklik..bi daha yapar mıyım.. evet.. allah belamı versin ya

var olan olaylara/sözlere kisaca her seye bi anlam yüklenilir mi ?

e herılt yani *heyo

neden ?

rut gibi yaşamaktan iyidir yüklediğin anlamla yaşamak

empatiyi her zaman yapar misin ?

ben yaptığıma inanıyorum da ama tabii yine de buna cevap vermesi gereken ve hakkıyle yapıp yapmadığı görmemi sağlayacak olan 2.,3.,85. kişiler bence.. ne desek masal olacak yani

cici kalasin ...

eyvallah tatlım sende

#97 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 19.05.2009 - 23:40

Burada kimseye bir şey yazmadım şimdiye kadar,sormadım da... Ama sana yazmadan geçemeyeceğim... yazdıklarına,verdiğin cevaplara bakıyorumda herhalde körle yatan hakkaten şeşibeş kalkıyor beee....*heyo

Bu bölümde illaki bir soru sormak gerekmiyor dimi idare edin bilmiyorum...

pose ne demek istedin açık konuş bennen *heyo

* es geçmediğin için ben teşekkür ederim..cınım *heyo

#98 Poseidon

Poseidon

Tarih Muhabiri

• Dokunulmazlar
  • 2.810 Mesaj

Gönderim zamanı 19.05.2009 - 23:43

Bir gün bir yerde belki....

#99 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 19.05.2009 - 23:43

oovv fecii gizem feciii

#100 Poseidon

Poseidon

Tarih Muhabiri

• Dokunulmazlar
  • 2.810 Mesaj

Gönderim zamanı 19.05.2009 - 23:47

Dayanamıcam sorucam.... Eskişehirspor ile ilgili ne biliyosun...? Bu takım sana ne ifade ediyor...?