İçerik değiştir

Ermenistan’ın Azerbaycan

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 26 yanıt verildi

#1 ostabah

ostabah

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 18 Mesaj

Gönderim zamanı 11.01.2006 - 17:02

İşçi Partisi Merkez Komitesi Bildirisi:
Ermenistan’ın Azerbaycan Topraklarındaki İşgaline Son !

Ermenistan, işgal ettiği Azerbaycan topraklarından derhal çekilmelidir.

İşçi Partisi Merkez Komitesi 17-18 Aralık 2005 tarihli toplantısında bu haklı talebi her fırsatta ve zeminde daha güçlü olarak savunmayı oybirliği ile karara bağlamıştır.

Ermenistan, 1900’lerin başında, Taşnaksutyun militanlarının yönetiminde, başta Çarlık Rusyası, İngiltere ve Fransa emperyalistlerinin Osmanlı Devleti’ni paylaşma siyasetinin aleti oldu. Kafkasya’da hakimiyet kurmak ve bölgeyi Müslümanlardan arındırarak “Büyük Ermenistan” kurmak vaadiyle sürüldükleri macerada, bölge halklarına büyük acılar yaşattılar.

Ermenistan’ın o dönemdeki Başbakanı Ovanes Kaçaznuni’nin ve diğer yöneticilerinin yayımlanan itiraflarından ve Rus devlet arşivinde bulunan belgelerden bir kez daha öğreniyoruz ki, Taşnaksutyun yöneticileri emperyalistlerin aleti olduklarını, katliamlar yaptıklarını, kendi halklarına da büyük acılar yaşattıklarını kabul etmişlerdir.

Emperyalist siyasetin bir gereği olan “denizden denize Ermenistan” hayali ve İngiliz emperyalizminin kurmak istediği “Kafkas Seddi”, Ekim 1917 Sovyet Devrimi ve 1914-1921 yılları arasında Talat Paşalar ve Mustafa Kemallerin önderlik ettiği ve dünyanın bütün mazlum halklarına esin kaynağı olan Kurtuluş Savaşımızla yıkılmış ve tarihe gömülmüştür.

Bizler bu tarihi gerçeklerden güç alıyoruz. Emperyalistlerin yeniden Kafkasya’da üstlenmeleri, Kafkasya haklarını birbirine karşı kullanmaları artık mümkün olmayacaktır. Gerçekleşmesi olanaksız hayaller uğruna büyük devletlere yataklık edenleri, üs olmayı seçenleri de uyarıyoruz: Emperyalistler ve onlara alet olanlar için Anadolu toprakları ve Kafkasya hiçbir zaman tekin bir yer olmamıştır.

Ermenistan’ın emperyalist saldırganlığa alet olan çizgisi, 20. yüzyılda olduğu gibi yüzyılımızda da sürdürülmek isteniyor. Kafkasya’da bugün ABD ve AB’ nin saldırganlığının aleti olan Ermenistan, yine kukla rolüne soyunmuş bulunmaktadır. Ancak, ABD’nin ve AB’nin Kafkasya’da bugün yeni bir dayanak yaratması mümkün olmayacaktır. Kardeş Kafkasya halkları ve Türkiye buna izin vermeyecektir. Türkiye ve Azerbaycan’ın dayanışması ve kardeşliği bu konuda, diğer bölge ülkeleriyle birlikte tarihi bir rol oynayacaktır.

ABD’nin geçici olarak bazı ilerlemeler kaydetmiş olması eski hayalleri canlandırmış olsa bile, Kafkasya’da emperyalist devletlerin elde ettiklerini sandıkları dayanaklar mutlaka ortadan kaldırılacaktır.

Azerbaycan’ın kadim toprağı ve ayrılmaz parçası olan Karabağ’da ve bir milyon Azeri’nin zorunlu göçüne neden olan diğer illerdeki işgal kabul edilemez. İnanıyoruz ki, bu durum Azerbaycan halkının birliği ve mücadelesi sayesinde mutlaka sona erdirilecektir.

Azerbaycan halkının birliğini güçlendirmesinden sevinç duyuyoruz. Sayın Haydar Aliyev’ in ülkeyi ve milleti birleştiren çizgisi başarılar kazanmaktadır. Son seçimler bunun somut bir göstergesi olmuştur. Batılı emperyalistlerle işbirliği yapan güçler bozguna uğramışlardır. Hangi siyasi söyleme sığınırlarsa sığınsınlar ABD ve AB emperyalistlerinin çıkarları için çalışanlar, Azerbaycan milletine yabancıdır.

İşgal altındaki Azerbaycan topraklarının kurtuluşu için mazlum milletlerin ve bütün dünyadaki Türklerin ilgisini, kardeş Azerbaycan’ın arkasında toplayacağız. Haydar Aliyev’in ifade ettiği gibi “biz, bir millet iki devletiz”.

İşçi Partisi Merkez Komitesi, kardeş Azerbaycan’ ın işgal altındaki topraklarını kurtarma mücadelesini desteklediğini bir kez daha vurgular, Türkiye ve Azerbaycan arasındaki dayanışmanın güçlendirilmesi konusunda kararlılığını ilan eder.

Türkiye ve Azerbaycan, daima yan yana ve omuz omuza…

#2 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 12.01.2006 - 00:00

İşçi partisini güçlendirme ve kalkındırma üyeleri iş başında. :)

Değişiklikler Kaydedildi...

#3 Roland

Roland

I Love My Frog :)

• Üyeler
  • 4.729 Mesaj

Gönderim zamanı 12.01.2006 - 00:34

[b]İşçi Partisi Merkez Komitesi Bildirisi:

hobaa işçi partisiyse lafım yok çok severim Doğu Perinçeği :) , of of genç partilimiz var , ülkücümüz var bi sen eksiktin hoş geldin kardeşim :P , unutmadan söyliyim istanbuldaysan bi görüşelim benim i.p. den ayrılmış bi arkadaşım var senin görmediğin şeyleri anlatsın sana. Biraz silkelen :)
Kandırdım, kandırdıım, gemi memi yoktu

#4 kÜnéfé

kÜnéfé

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.396 Mesaj
  • İlgi Alanları:inşaat müh.HARABE

Gönderim zamanı 15.01.2006 - 12:46

işçi partisi kominizimin çökmesi ile fikir deiştirmeye karar vermiş dogru yolun millyetçilik oldugunu anlamış ama bunca yıl onlarala savaş içinde oldugu için gururuna dokundurmak istemeyerek ulusculuk adı ile milliyetçilik taklidi bir akım oluştrmuşlardır.ama sonuçta neyin ne oldugunu anladılar ya yeter BİR DEVLETİ HER DÜŞÜNCE İLE YÖNETEBİLİRSİNİZ AMA GELECEGİNİ BİR DÜŞÜNCE İLE KURTARABİLİRSİNİZ O DA MİLLİYETÇİLİKTİR!!!
ve ayrıca bildiriyi kesinlikle destekliyorum :msn111:
herkes fanidir ama sözler bakidir.....

#5 ostabah

ostabah

• Üyeler
  • 18 Mesaj

Gönderim zamanı 15.01.2006 - 12:55

İşçi partisini güçlendirme ve kalkındırma üyeleri iş başında. :)

Yani yapabildiğiniz karalamak mı? Yazıklar olsun be. Bir de vatansever kesilirsiniz. Mesajın içeriğini hiç dikkate almak yok. Bir demilliyetçi kesliyorsunuz. Siz gidin de kundaktaki bebeğe anlatın yalanlarınızı.

İşçi Partisi çünkü:

Bu ülkedeki pisliklerin %90'ını basına açıklayıp sansür görmesine rağmen davasının peşini bırakmayıp, bugün 6 ok'a sahip çıkan tek partidir.

Bismilde Ağalığa karşı Köylüye sahip çıkan, Lozan2005'te İsviçreye haddini bildiren, Telaferde Türkmenlerin hakkını koruyan, Ülkede bölücülüğü karşı ön uyarıda bulunan.....

Bunları yapan işçi partisidir.

Şimdi kişileri değil olayları eleştirin.

#6 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 16.01.2006 - 00:19

Yani yapabildiğiniz karalamak mı? Yazıklar olsun be. Bir de vatansever kesilirsiniz. Mesajın içeriğini hiç dikkate almak yok. Bir demilliyetçi kesliyorsunuz. Siz gidin de kundaktaki bebeğe anlatın yalanlarınızı.

ancak bundan anlıyoruz biz işçi partili kardeşim. :o
kundaktaki bebek'ten bahsetmişsinde , ona ancak ninni söyleyebilirim. :)

konu için duyarlıysan konunun içeriğini anlatırsın , hiçbir partiye dayandırmadan olayı.

Arkadaşlar Azerbeycan şudur budur. böyle böyle oluyor , şunlar yapılmalı diye anlatmalısın. Sen kalkıp bilmemne partisinin aldığı kararı yazıyorsun buraya. bakmak istesem sitenize gider orada okurum. bir konuyu anlatırken partiyi ön planda tutmaktansa konunun kendisini iyice anlatki bende diyeyim evet haklısın canım kardeşim , hak veriyor ve ne yapılması gerekiyortsa yapalım diyeyim :)

Ama yok , illa işçi partisinin tüzüğünü , ıcığını cıcığınıda yazıcam dersen , bende böyle yazar çizerim sende habire " siz böylemisiniz , yuh kardeşim " demeye devam edersin :)

öpüyorum yanaklarından :)

#7 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 16.01.2006 - 00:29

Bu ülkedeki pisliklerin %90'ını basına açıklayıp sansür görmesine rağmen davasının peşini bırakmayıp, bugün 6 ok'a sahip çıkan tek partidir.

Hangi noktadasın bugün ?

İşçi partisi o yüzden senelerden beri mecliste belli bir kesimi temsil ediyor değil mi ? :o

Canım kardeşim , sen önce neden bu haldesiniz onu bir düşün. İnsanlar neden size oy vermiyor bunu düşün. Bana medya bizi desteklemiyor deme sakın , ulusal kanalınız var - ne kadar izleniliyor bilinmez - orada kendi derdini anlat. gerçi dediğim gibi anlatıyosun ama neye yarar. bir zamanların refah partisi de kanal 5 tvyi açtı. onlarda orada propagandasını yapıyor. birisi milliyetçiyim diye geçiniyor , diğeri ben müslümanım , müslümanların arkasındayım diyor. mhp ile yanyana durmaya devam edin siz , kaldıki ben bile şaşıyorum onlarla nasıl yanyana durabiliyorsunuz.. neyse canım kardeşim , belki birgün sizide temsil eder birileri mecliste. :) hayırlısı hayırlısı , olur birgün üzülme :)

#8 Roland

Roland

• Üyeler
  • 4.729 Mesaj

Gönderim zamanı 16.01.2006 - 02:13

Bir kişinin tekelinde yürüyen, başındaki o kişinin dansöz gibi kıvrılmasıyla kıvrılan bir partiden bahsediyorsak, kişiler tartışılır. Daha dün Ülkücülerle kanlı bıçaklı olan bu eleman, baktı vatan millet sakarya yapınca cebine daha çok para doluyor, daha çok saf temiz insanları kandırıp beyinlerini yıkayabiliyor, o da vatan millet sakarya olayına girişti. Bu arada cidden başlıktaki "İşçi Partisi Merkez Komitesi Bildirisi" yazısı olmasa kesinlikle çok daha dikkatli ve istekli okurdum, anlıyorum senin kafanda, fikirlerine destek verdiğin parti hakkında yazı koymak istiyorsun, o zmn tepkiler gelirse de hakaret etmiyeceksin kardeşim aman neyse yazmaktan sıkıldım ne desem boş beynin yıkanmış (veya yıkanacak) çünkü.

#9 kÜnéfé

kÜnéfé

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.396 Mesaj

Gönderim zamanı 17.01.2006 - 18:49

sevgili dokuzharf birkaç mhpli ayı diye sen onlardan yola çıkıp genelleme yapamazsın bu bizim gibilere hakarettir onlar ayak işçileri sen üsttekilere bak içimize girdin mi hiç hiç fikirlerimizi art niyetsiz dinledin mi bunları yapmadıysan yorum hakkına sahip deilsin yaptıgın beni son derece kırmış ve üzmüştür :)

#10 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 17.01.2006 - 19:02

orada mhp'ye karşı kötü bir kelime kullanmadımki sevgili kardeşim..burda anlatmak istediğim şu , işçi partisinin çoğu mensubu ( -ki başındaki adam gibi dönek ) ne dediğini bilmez bir haldeyken nasıl olurda mhp ile yanyana durur buna inanamıyorum. hadi işçi partililer bunu yapıyor. e kardeşim mhp gibi bi parti neden buna göz yumuyor ?

neyse konumuz mhp değil. mhp içinde hakikaten sevdiğim saydığım çok değerli insanlar var..

#11 kÜnéfé

kÜnéfé

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.396 Mesaj

Gönderim zamanı 17.01.2006 - 19:08

o zaman ben senden özür diliyorum yanlış anladıgım için zaten bende belirtim işçi partisinin dününde nsoldugun şimdi nsl oldugunu ama bi gerçek var kim ne olursa olsun birlikten güç dogar deil mi??

#12 maviergün

maviergün

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 322 Mesaj

Gönderim zamanı 18.01.2006 - 14:49

En iyisi partinin adını değiştirilmeli ve
MHP ile birlikte seçime gidilmeli
ki böylece parti kimliği yerine otursun.
Pek çok ülkedeki benzeri gibi anti komünizm için ABD
tarafından kullanılmış MHP siyasal birikimiyle işçi partisine
pek çok şey katabilir.
Siz de kullanın milliyetçiliği,
ne de olsa milliyetçilik ve din siyaset vitrininde iyi duruyor...

:msn111:
Bu Dünyada Çok Güzel Yaşanabilir Yeterki İsteyelim

#13 ostabah

ostabah

• Üyeler
  • 18 Mesaj

Gönderim zamanı 19.01.2006 - 22:42

Bir kaç gün girmedim epey yazmışsınız. http://www.ip.org.tr/sorucevap.asp adresinden alıntı bir yazıyla cevap vereyim.

SON YILLARDA ANİDEN KEMALİST OLDUNUZ, NİÇİN?

1968’den beri Kemalist Devrim’i tamamlayarak sosyalizme ilerleme programını savunuyoruz

“Son yıllarda birden Kemalist olduğumuz” birkaç açıdan yanlış.

Birincisi, eğer Kemalizmi ideoloji olarak anlıyorsanız, biz Bilimsel Sosyalistiz, Kemalist olmadık. Eğer Kemalizmi, ideoloji değil de, Türkiye devriminin bugünkü programı, başka deyişle Altı Ok olarak anlıyorsanız, biz 1960’ların sonundan beri bu programı savunuyoruz ve Kemalist Devrimin tamamlanması hedefini kabul eden İşçi Partisi’nden başka bir parti yok.

1988 yılından beri geçerli olan bugünkü programımız, önümüzdeki hedefi, Meşrutiyetlerle başlayıp Kemalist Devrimle en büyük atılımını yapan milli demokratik devrimimizi tamamlamak olarak belirlemiştir. Cumhuriyet Devrimi Kanunlarının uygulanması kampanyasını biz 1996 sonbaharında kararlaştırdık ama 1988 yılında yaptığımız programın 9. maddesine, o yasaları tek tek sayarak uygulanması gerektiğini yazdık. 1988 yılında Ordu, Doğu bölgesinde dinci propaganda yapan cihat bildirileri dağıtıyordu. Türk-İslam sentezi, 12 Eylül dönemindeki ordu hiyerarşisi tarafından kabul edilmişti.

İşçi Partisi ve Genel Başkanı, otuz yılı aşan zamandır Kemalist Devrimi araştırıyor. Perinçek’in altı ciltlik Kemalist Devrim çalışmamın dört cildi yayınlandı, iki cildi küçük emeklerle yayına hazır olmayı bekliyor. Atatürk’ün Bütün Eserleri’ni büyük ve yoğun emekle yıllardan beri yayımlayan Kaynak Yayınları da, İşçi Partisi üyelerinin kurduğu bir yayını. Sözde Atatürkçülerin arşivlere kitleyerek halktan gizlediği Atatürk’e ait belge ve yazıları, 1985’ten beri gün ışığına çıkarıyor ve yayınlıyoruz.

Doğu Perinçek, 1976 yılında Komintern’in binlerce cilt yayınını tarayarak Türk Devrimi’ne ait bilgileri topladı ve beş cilt halinde “Komintern Belgelerinde Türkiye Dizisi” olarak yayınladı.

Cumhuriyet Devrimimizin önemli kitaplarını devlet değil, fakat yıllardır Kaynak Yayınları Türkiye halkına sunuyor. Kurtuluş Savaşı’nın Destanını Bilimsel Sosyalizmin şairi Nâzım yazmıştır, teorisini de bazı yüzeysel “Atatürkçüler” değil, Bilimsel sosyalistler yapmıştır.

İşçi Partisi, Kemalist Devrim’i yalnız emperyalizmin ve gericiliğin saldırılarına karşı değil, otuz yıla yakın zamandır, aynı zamanda sözde solcuların, aslında yine sağ cepheden yönelttikleri saldırılara karşı da savundu. Doğu Perinçek’in ilk basımı 1977 yılında yayınlanan Kemalist Devrim kitabının ilk cildi onları çürütmek için yazılmıştır. Bu kitabın önsözünde, Atatürk’ün Türkiye tarihinin en büyük devrimcisi olduğu anlatılır. Kitap, “Kurtuluş Savaşımızın ve Cumhuriyet Devrimimizin önderi Mustafa Kemal Atatürk’e” ithaf edilmiştir.

Partimiz, 1970’lerden beri Türkiye bayrağını mitinglerde, yürüyüşlerde taşır. Yine Mustafa Kemal’in posterlerini 1970’lerden bu yana basıyor ve parti merkezlerimize asıyoruz. Bütün bunlar, bizim son yıllarda hidayete ermediğimizi, Kemalist Devrimi otuz yıldır en önemli devrimci miras olarak araştırdığımızı, savunduğumuzu ve işlediğimizi anlatıyor. Bakmayınız başıbozuk takımına, Türkiye sosyalist hareketinin geleneği, seksen yıldır Kemalist Devrim mirasını savunur. Devrimci gelecek, ancak devrimci gelenekten kuvvet alarak yaratılabilir. Tarihin dışında bir madde yoktur.

#14 kÜnéfé

kÜnéfé

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.396 Mesaj

Gönderim zamanı 19.01.2006 - 23:03

ulusalcımısınız sosyalistmi,kemalist mi maocumu.. belli bir düşüncemin olmaması yerine ölümü seçerim daha iyi...KAKUDU

#15 Yargicdogu

Yargicdogu

• Üyeler
  • 54 Mesaj

Gönderim zamanı 29.01.2006 - 18:06

:)

ulusalcımısınız sosyalistmi,kemalist mi maocumu.. belli bir düşüncemin olmaması yerine ölümü seçerim daha iyi...KAKUDU

Sevgili arkadaşım şimdi sana şunları söyleyim İşçi Partisi bilimsel sosyalist bir partidir materyalisttir tarihten olayları sınayarak gerçekleri ortaya getirir burda şunları görmek lazım İşçi Partisi  yukarıdaki sayılmasının asıl nedeni şudur ;
İşçi Partisi bu ideolojilerden, fikirlerden sınayarak kendi politikasını, siyasetini çizmektedir çünkü bunlar halk için gerekli olduğunu halkın bunlarla refaha kavuşabileceği ve bağımsızlığına tekrardan ulaşması için bunları uyarlamak biricik çözüm olacağına inanmaktadır.
İşçi Partisi Genel Başkanı dönek olsaydı eğer şuan yatları katları ve Amerikalarda,Pariste evleri İtalya'da yazlıkları olabilirdi çünkü bilimsel sosyalizmden dönenler şuan Türkiye'de önemli köşe yazarlarıdır, bunlar köşelerinde Türkiye'yi satmakla uğraşmaktadırlar pazarlamakla uğraşıyorlar(Cengiz Çandar, Cüneyt Ülsever, Çetin Altan, Oral Çalışlar, Hadi Uluengin ve adını sayamadığım diğerleri) ve önemli mal varlıkları bulunmaktadır.

Doğu Perinçek eğer dönek olsaydı bugün Süper Natola'rın  hedefinde olmazdı döneklikl demek bunlarla birlikte olmaktadır eğer Doğu Perinçeğe dönek diyebiliyorsanız Uğur Mumcu, Bahriye Üçok, Eşref Bitlis'ler de dönektir çünkü
bunlar vatanı savundular, bağımsızlığımızı tekrardan kazanmamız için savaştılar eğer yukarda saydıklarım dönek değilse bunların vatanları savundukları için dönektirler.

Dediğim gibi bilimsel sosyalistler tarihi sınarlar bugün Ülkü Ocakları ile Öncü Gençliğin aynı platformda olmasının tek hedefi "emperyalizme karşı vatan savunması"dir.Şimdi bizler taa 1960'lardan beri "Ya İstiklal Ya Ölüm" ile "Kahrolsun Amerikan Emperyalizm" demekteyiz bugünde aynı şeyleri söylemekteyiz demekki İşçi Partisi'nde bir sapma olmadı bunları diyemiyen Ülkücüle, MHP'liler bugün bunları demektedir yani bunlar bugün anladıkları için hala kavgamı edek, üniversitelerde taşlı sopalı kavgamı edek hayır biz Öncü Gençlik olarak bunları yapmayacağımızı söylüyoruz "Sağ Sol Yok Vatan Savunması Var"  diyoruz

#16 Yargicdogu

Yargicdogu

• Üyeler
  • 54 Mesaj

Gönderim zamanı 29.01.2006 - 18:12

Sevgili driftz aslında artık önyargılardan kurtulmanız gerek bugün birşeylere tepki veriliyorsa partiler tarafından dile getiriliyor ben şimdi kadıköy meydanında elime mukavva kağıdı alıp Azerbaycan'ın işgaline son desem kim beni ciddiye alacak söylermisin hiç kimse değilmi öyleyse bugün İşçi Partisi'nin yaptığı Mücadele doğru ve adının saklanması ise ona karşı yapılacak haksızlıktır çünkü mücadelesini verdiğini herkesin bilmesi gerek.

#17 Roland

Roland

• Üyeler
  • 4.729 Mesaj

Gönderim zamanı 29.01.2006 - 18:23

vay anasını bee Doğu Perinçek ne adammış helal olsun, hemen gidip işçi partisine kayıt yaptırıyım, sonra aydınlığın eski basımlarını da alayım da "gerçekleri" göriyim vayy bee helal olsun bee.

Abicim bak, İ.P. den ayrılan arkadaşlarım var,bence çok dalma bu işlere (dalmışım dalcaam kadar sana ne lan dersen helal olsun derim :) ) ayrıca Doğu Perinçeğin amarıgada katları villaları evlerinin olmamasının tek sebebi çok sağlam bir amarıga karşıtı olmasından dolayıdır, yoksa gider amarıgadan kralını alır :P

Not: Bi insan da nickimi doğru yazsın be kardeşim

Dip Not: La nie bana takıolar anlamadım gitti çok mu karizmayım neyim :P :P

#18 maviergün

maviergün

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 322 Mesaj

Gönderim zamanı 29.01.2006 - 22:36

Uzun zamandır yeni konu açılmıyor, bekliyorum birileri
harekete geçer herhalde. Olmazsa drizzt bir konu açar artık demi.

Bu mesaj maviergün tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 30.01.2006 - 03:50

Bu Dünyada Çok Güzel Yaşanabilir Yeterki İsteyelim

#19 Yargicdogu

Yargicdogu

• Üyeler
  • 54 Mesaj

Gönderim zamanı 30.01.2006 - 15:02

drizzt bu sefer adnı özenerek yazıyor ve yazımdaki isminin yanlış yazılmasından dolayı da özür diliyorum.
Drizzt arkadaşım dediiklerin partiden öyle veya böyle ayrılmış olmalarının asıl sebebini bilmediğim için bu konuda söyleyecek sözüm yok.
Gerçekten üzüldüğüm bir konu var dalga biçiminde yazın gerçekten beni üzmüştür ben sana burda açıklamaya çalıştım bazı şeyleri ancak bunu dalga geçerek verdiği yanıt üzdüğünü birkere daha belirteyim

#20 Roland

Roland

• Üyeler
  • 4.729 Mesaj

Gönderim zamanı 30.01.2006 - 15:06

Sevgili yargıc arkadaşım, benim yazı tarzım böyle yani genelde dalga geçerek yazarım, sana özel birşey değildi kırıldıysan özür dilerim. Benim arkadaşlarımın ayrılma sebebi ulusal Tv de dönen paranın aslında ulusal Tv ye değil de birilerinin cebine gidiyor olmasıdır. (bana öyle söyledi onun yalancısıyım)

Kırdıysam tekrardan özür dilerim.

Not: Mavicim ben niye konu açamıyacakmışım? O kadar ÖKÜZ müyüm ?

Dip Not: ilginç yani