İçerik değiştir

- - - - -

Sonrası...

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 20 yanıt verildi

#1 eda

eda

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 41 Mesaj

Gönderim zamanı 07.10.2003 - 11:28

Önemli olan birini sevmek değil,sevgine değer verebilecek bir insanı sevmektir... keşke dememek için. :P
YEŞİL GÖZLÜ

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 07.10.2003 - 11:33

Karşılık beklemeden de sevmek güzeldir.uzaktan uzağa sevilen kişi belki bilir belki bilmez kimin umrunda nasıl olsa değer bilinmiyecek :P

#3 eda

eda

• Üyeler
  • 41 Mesaj

Gönderim zamanı 07.10.2003 - 11:42

belki haklısın ama insanın bazen yanında varlığını hissetmek istediği insanlar da olur.bende uzaktan sevdim bir zamanlar ama çok kötü... acaba oda beni sev....
önemli olan ise birşeyler hissettiğin insanı her yönüyle tanımak sonra bunu hakettiğine inanırsan açılmak...çünkü içlerinde sevilmeye değer çok insan var...
en azından kendim için...
birde bubu dene...
YEŞİL GÖZLÜ

#4 acemi shifu

acemi shifu

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 325 Mesaj
  • İlgi Alanları:Özünü yitirmemiş HERSEY

Gönderim zamanı 08.10.2003 - 15:01

Bence platonık aşklar insanı hüzün'e keder'e yanlızlıga itiyor.Onun için karşıdaki kişinin sevildigini bilmemesi çok kötu birsey. :wave:
NOT: Mümkünse Hiç Büyümeyin Hep Çocuk Kalın ....

#5 eda

eda

• Üyeler
  • 41 Mesaj

Gönderim zamanı 13.10.2003 - 16:35

bence de severse karşılık bulur,sevmezse unutulur...

YEŞİL GÖZLÜ

#6 acemi shifu

acemi shifu

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 325 Mesaj
  • İlgi Alanları:Özünü yitirmemiş HERSEY

Gönderim zamanı 14.10.2003 - 10:51

evet dogru ama bu kısmı keşke bu kadar kolay olsa :P
NOT: Mümkünse Hiç Büyümeyin Hep Çocuk Kalın ....

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 14.10.2003 - 10:53

ahh gençlik :P

#8 Ziyaretçi_Focus_*

Ziyaretçi_Focus_*
  • Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 25.11.2003 - 01:20

wili ihtiyarlamış gibi konuştun :) :D

#9 MaryJane

MaryJane

Forum Şövalyesi

• Üyeler
  • 2.094 Mesaj
  • İlgi Alanları:F1, WRC , Eski Mısır , Gothic-Symphonic-Power Metal , Frp, Galatasaray..

Gönderim zamanı 30.11.2003 - 01:51

kalbim hep platonik aşklardan yanadır.bunun açılamamakla yada korkmakla alakası yoktur .böylece ilgimin daha uzun süre yaşamasını sağlarım onunla ilgili düşünceler kurar mutlu olurum.onun haberi olmadan ona aşık olmanın saf mutluluğunu yaşarım.bir çeşit kendimi denerim: onu ne kadar tutulduğumu, aşk boyutundan sevgiye gidip gidemeyeceğini öğrenir ya da onu bu süre içinde tanıyıp ona aşık olmakla hatamı yoksa doğrumu yaptığımı anlarım.Eğer aşık olduğumu ona hemen sölemişsem ve eğer ilişki bitmişse ki bu kaçınılmazdır (kandırmamak lazım herkesin öledir) onu tanıyamamış hayatıma bir eksi daha eklemiş zamanımı boşa harcamış günlük ilişkilerden farksız bir hale gelmiş,canım acımış üzülmüş (keşkeler işte burda başlar)olurum..Olmak İstemem!.... ama seviyorsam sölemem lazımdır.bu işin platoniği şakası olmaz karşınızda! sizin için!hayatınızın insanı var demektir bir an evvel aynı şeylerin karşı taraf içinde geçerli olup olmadığını öğrenilmelidir lakin ben hiç sevmedim ama bu iki duyguyu iyi ayırtedebilmeli derim .sevgiler saygılar..
''Orada olmayan bir şeyi görmezden gelemezsiniz çünkü 'görmezden gelme'nin anlamı bu değildir ''

Gönderilen Resim

#10 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgisiz alakasiz..

Gönderim zamanı 05.12.2003 - 16:58

platonik ask bambaskadir, onu kalbime sigdiramam, gozumde buyutum,
bicilmez degerler veririm, onu en yukseklere tasirim, bunu yaparken mutlu olurum
severim ama o bilmez.. bilse cok sey degisir..
belki bi anda gozunden dusuverir.. ya da sevgini haketmedigini anladiginda kirilirsin,
en guzeli o bilmesin ve ask sonuna kadar sursun.
karsimizdakine asik oldugumuzu soyledigimizde bi cok duygu yitirilmis olur
en korkunc olani da askina karsilik bulamamaktir.. o anda 'sorun degil ben sevsem yeter' diyemez ki insan, illa sevilmeyi bekler.

off toparlayamadim..
ama sundan eminim ki herkesin bir platonik aski vardir..
ve askim platonik oldugu surece 'o' hep benimdir. :flag:
“Sen; onun sorduklarına cevap vermeye bile tenezzül etmezsin, o seni susturduğunu sanar. Hayat işte.”

#11 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 21.12.2003 - 18:25

sevmek çok zor,sevmemek çok zor,sevilmemek çok zor,sevdim amma sevildim mi bilemiyorum...
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#12 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 18.06.2006 - 14:54

Bugünlerde çok dinliyorum Orhan Gencebay'ın bu şarkısını...

Değişiklikler Kaydedildi...

#13 aragorn

aragorn

• Üyeler
  • 64 Mesaj

Gönderim zamanı 03.07.2006 - 12:38

sevginin kaşılıksız olması insana çok acı verrir. onun için hiç söylemeyin sevdiğinize sevdiğinizi içinizde büyütün sevginizin fidanını... o zaman ayrılık diye bir başka acı yaşamak zorunda kalmazsınız.... ve sevdiğiniz insan hep aklınızın ve kalbinizin bir köşesinde mükemmel ve eşi benzeri olmayan biri olarak kalır....

#14 fharfhara

fharfhara

• Üyeler
  • 38 Mesaj

Gönderim zamanı 03.07.2006 - 13:37

sevmek insana bagladir bence kendini kandirirsin ilk basta sonra da bu kanmalar gercege dönüsür neticede seversin iste

#15 set me free

set me free

• Yeni Üyeler
  • 4 Mesaj

Gönderim zamanı 07.08.2006 - 15:35

ssevmek ateş olurmuş derler inanma yalan önemli olan sevebilmek bence karşılık beklemek yanlış paylaşılınca azalıo sevgi çünkü gerçekten sevebililen insan çok az biri çok severken diğerinin hevesi kaçoyo

#16 naturel

naturel

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 126 Mesaj
  • İlgi Alanları:bilimsel konular,aşk,romantizm,şiir,güncel,kadın hakları,şarkılar,sinema,net,tv,arkadaşlar

Gönderim zamanı 13.08.2006 - 16:48

seversin sevdiğini göstermek hoş bi şey sağlıklı insanlar sever,ayrılık hoş bir şey değil bir insan ı sevdinmi ,yada sevgilin oldumu bence arkadasın gibidir ayrılık olmamalı sevdiğini görebilmeli insan ,bazıları aşk ta cimri oluyor,yada erkeklerde görüyorum çok çapkınlar sanki sevgilerini herkese dağıtmak istiyolar ,biz kadınlar sevglimize daha bi bağlıyız

#17 naturel

naturel

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 126 Mesaj
  • İlgi Alanları:bilimsel konular,aşk,romantizm,şiir,güncel,kadın hakları,şarkılar,sinema,net,tv,arkadaşlar

Gönderim zamanı 14.08.2006 - 22:12

bence insan sevgisi önemli insanları zaaflarıyla sevebilmek önemli,karşı cinsi sevmek aslında daha zor,çünkü göz hep kusur buluyor ama yürekten seversen ve ayrılığı sevmezsen aşk yürür,başkasını bulsanda öbür sevgiliden vazgecme her insan degerlidir,arkadaslarınla vakit gecirmek hoş

#18 KaKTüS

KaKTüS

Fethiye'li...

• Dokunulmazlar
  • 6.837 Mesaj
  • İlgi Alanları:okumak&yazmak

Gönderim zamanı 04.11.2006 - 05:54

zaten sevebilmek...karşılıksızca....umursuzca.....bir erdem değil midir....farktır...vicdandır....hayat belirtisidir....
geldin.buldun...Gönderilen Resim...sevdim.güldüm...

#19 albashara

albashara

perilere haber salın..

• Üyeler
  • 2.214 Mesaj
  • İlgi Alanları:DANS , dAnS , DaNs

Gönderim zamanı 17.11.2006 - 01:58

Sevgi paylaştıkça büyür... Cimri olunmamalı sevgi sözcüklerini söylerken...Sürekli söylenmemelide ama yeri ve zamanı gelince mutlaka söylenmeli...Karşıdaki bilmeli sevildiğini...Sırf ayrılıktan korkup iyi olabilecek şeyleri bilinmezliğe mahkum etmek en başta kişinin kendisine haksızlıktır...Aşk cesaret ister :)
Gözünü kırpma , düşerim ben :girlcry:

#20 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 17.11.2006 - 16:04

Sürekli söylenmesi neden yalnış olsun anlamadıgım nokta bu..
Herkez de aynı şey sürekli söleresen anlamı kalmaz çekici olmaz degeri düşer gibi bişi mümkünmdür ?

Herzaman ki gibi muhalifim bu duruma sürekli sölenmeli sölemeden geçen bir günüm olmasın hiç..

smiley-sport036.gif