İçerik değiştir

- - - - -

zilli

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 227 yanıt verildi

#1 zilli

zilli

Dikkat! Patlayıcı Madde!

• Üyeler
  • 675 Mesaj

Gönderim zamanı 20.12.2005 - 16:48

Bir masalin icinde unuttum evvel zaman icindeki uzak ulkeyi. Prenses kimdi, altin sarisi saclari uzamis olmali…Hersey eski bir sarkiya donusmus fark ettirmeden.
Kisik sesle konus kimse duymasin.
*
Biliyor musun, iste o uzak ulkede benim evim. Bir masal anlatildigindaki prenses benim. Yaklas bak ne diyecegim: Saclarimi kestim taninmamak icin.
*
Cevir butun buyuleri kendine, masalin icindeki
Bir kez olsun cikmayi istemedin ki.
1+1=1

#2 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 20.12.2005 - 16:58

*
Biliyor musun, iste o uzak ulkede benim evim. Bir masal anlatildigindaki prenses benim. Yaklas bak ne diyecegim: Saclarimi kestim taninmamak icin.
*

Perfect.. ;)

smiley-sport036.gif  

#3 zilli

zilli

Dikkat! Patlayıcı Madde!

• Üyeler
  • 675 Mesaj

Gönderim zamanı 20.12.2005 - 17:01

Bazen, butun gunumu basinda gecirdigim bilgisayarimi, yavasca kapatmak, sonra, sakince ayaga kalkmak, bilgisayarimi kucagima alip, onu bir kere opmek, sonra, zen bir sekilde pencereyi acmak, ruzgari hissetmek, yasadigima bir kere daha mutlu olmak,ardindan, bilgisayarimi, acik pencereden, disari dogru uzatmak, ve o, ellerimden kayarken, haince-hunharca-zalimce-sadist bir keyifle ciglik atarak, yere carpisini ve dagilip paramparca olusunu izlemek istiyorum. Bazen. Her zaman degil.
1+1=1

#4 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 20.12.2005 - 17:05

Bunu ben yapmak istiyorum çoğu zaman.
Aşağıya attığım bedenim olsun istiyorum.
Ama yapamıyorum..
O cesaretin yoksunluğundan olsa gerek...

Değişiklikler Kaydedildi...

#5 zilli

zilli

Dikkat! Patlayıcı Madde!

• Üyeler
  • 675 Mesaj

Gönderim zamanı 20.12.2005 - 17:28

çokmu açıldın
yaklaş

çokmu büyüdün.bekle
çokmu yanlışsın hesapla

çokmu uzaklardan geldin,hatırla

çokmu uzak için dışına..anla

çokmusevdin,SUS

çokmu yazdın kendini,sil

çokmu geldin kendine,gül

uzak uzak uzakUZAK UZAK UZAK UZAK UZAK UZAK UZAK UZAKKK UZAK UZAK
1+1=1

#6 zilli

zilli

Dikkat! Patlayıcı Madde!

• Üyeler
  • 675 Mesaj

Gönderim zamanı 20.12.2005 - 17:42

iyi saatte olsunlar
Bazen kadinlar delirir: Ben bugun delirdim.
Bazen kadinlar delirtir: ...... (umursamadi), ...(kizdi), .... (alttan aldi).
Bazen kadinlar aglar : Ben bugun sigara icerken, mail yazarken, msn'de normal normal konusurken, telefonda, fistik yerken, dus alirken, saclarimi kuruturken, sac spreyimle oynarken -gozume kactigi icin diil.veya...belki-, ders calisirken, corabimin tekini ararken, pencereden bakarken, radyo dj'inin korkunc sesini dinlerken agladim.
Bazen kadinlar abartir: Yarim paket uzumlu findikli milka, ''Sen bana niye hic mail atmiyorsun!!'', portakal suyu sevmiyorum artik''.
Bazen kadinlar acindirir: Cok yalnizim, param yok, tutun sarmaktan biktim sigara istiyorum, burası cok huzunlu bi'yer, aglamaktan gozlerim sisti cok cirkin oldum.
Bazen kadinlar kivirir: Yok gelmene gerek yok, iyiyim. Gercekten iyiyim sadece sinirlerim bozuldu biraz. Hayir bir sey saklamiyorum. Gecti simdi.

Bazi kadinlar da, kendilerinden yorulur,
boyle bir yere bunlari yazar ve sonunda guler: :)

vah vah su kadinlara.
1+1=1

#7 zilli

zilli

Dikkat! Patlayıcı Madde!

• Üyeler
  • 675 Mesaj

Gönderim zamanı 20.12.2005 - 17:46

Artik olmayanlari sadece hayatimda varolduklari zaman ve mekan dahilinde hatirlamak isterdim. Kahraman hikayenin disina ciktigi an bitiyor cunku. Hikaye de, kendisi de.
1+1=1

#8 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 20.12.2005 - 17:49

bazen kadınlar sevindirir ?
bazen kadınlar güldürür ?
bazen kadınlar eğlendirir?
bazen kadınlar mutlu eder ?

lermi ki..

smiley-sport036.gif  

#9 zilli

zilli

Dikkat! Patlayıcı Madde!

• Üyeler
  • 675 Mesaj

Gönderim zamanı 20.12.2005 - 18:07

-ler ler!!

louıs vuıttonda bi ayakkabı ne kadar bilen varmı?
1+1=1

#10 zilli

zilli

Dikkat! Patlayıcı Madde!

• Üyeler
  • 675 Mesaj

Gönderim zamanı 20.12.2005 - 18:42

Dun yazdi, bugun kis. Sus diyorum soleme oyle, bi daha parka gidemiycek miyiz. Kis geldi, 17 yaz-18 kis. Bir gunde. Oysa ben daha biseyler dusuncektim guneste. Ole hazirlamistim kendimi. Hic bitmeycekmis gibiydi. Daha Dun.
en iyisi sen soyle. Hazirliksiz yakalandik biz yine.
1+1=1

#11 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgisiz alakasiz..

Gönderim zamanı 20.12.2005 - 18:51

zillicim iyisin di mi?
seni nasil mutlu edebilirim?
kendimi bunalim bilirdim ben.. haksizlik etmisim kendicigime .)
“Sen; onun sorduklarına cevap vermeye bile tenezzül etmezsin, o seni susturduğunu sanar. Hayat işte.”

#12 zilli

zilli

Dikkat! Patlayıcı Madde!

• Üyeler
  • 675 Mesaj

Gönderim zamanı 20.12.2005 - 19:07

ya ben nie yasdığım herşeyden sona açıklma yapmak zorunda kalıom ya :)
ya goficim,yada bradcim(yanlız bu acaip havalı oldu hı:)) ruh sağlığım gayet iyi,vucud sağlığımda yerinde çok şükür,işim gücümde iyi eehavalrın soğuk olması dışında yaşadığım şehirdende bi problemim yok,bak kariyerde yapıos yavaştan...
ben iyiim canım benim onlar benim kurgusal bebeklerim,bastıramdığım acizliklerim....öle bunalımda olduğumdan diil yani seviorum kelimelerle oyun oynamaı.arkadaşlar çok eğlenceli bi hayatım var benim!!!

yinede saol :wave:
1+1=1

#13 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgisiz alakasiz..

Gönderim zamanı 20.12.2005 - 19:30

olur mu öyle sey aciklamadan sayma bunlari
tartisiyoruz iste..
sen yaziyosun biz desiyoruz .)
“Sen; onun sorduklarına cevap vermeye bile tenezzül etmezsin, o seni susturduğunu sanar. Hayat işte.”

#14 zilli

zilli

Dikkat! Patlayıcı Madde!

• Üyeler
  • 675 Mesaj

Gönderim zamanı 20.12.2005 - 19:54

eşlik ediniz,mutlu oluom :)

kalemimi ösledim
1+1=1

#15 zilli

zilli

Dikkat! Patlayıcı Madde!

• Üyeler
  • 675 Mesaj

Gönderim zamanı 21.12.2005 - 13:40

kirmizi ojelerim hic bozulmasin istiyorum. bakimli gorunmek icin. cevaplarimi degil sorularimi dusunmek istiyorum. bunalmamak icin. yazmak ve cizmek istiyorum. istedigim an silmek icin. gozlerimi yumdugumda yokolayim istiyorum. kurcalamamak icin. beri bluesda sahneye cikmak istiyorum. bir geceligine sarkici olmak icin. fotograf cekmek istiyorum. bir yerlerde unutmak icin. annemle konusmak istiyorum. neden hep hakli oldugunu sormak icin. çukulatalı kek istiyorum. bu sabah ki yetmedigi icin. lens solusyonu almak istiyorum. kor olmamak icin. ..... uykuları düzene girsin istiyorum. duygusal bir cocuk oldugu icin. saclarim uzasin istiyorum. yine kesmek icin. daha cok topuklu ayakkabi istiyorum. buyumek kocaman olmak icin. yarin alsancağa gitmek istiyorum.kordonda kafami kaldirip gulumsemek icin :

Bu mesaj zilli tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 21.12.2005 - 14:10

1+1=1

#16 zilli

zilli

Dikkat! Patlayıcı Madde!

• Üyeler
  • 675 Mesaj

Gönderim zamanı 21.12.2005 - 14:09

Arastir karistir bul degistir yapistir. Hayat gecmez boyle. Buna bir dur demeli. Yeni teoriler atmali ortaya karisik, yanarli donerleri, sunumu sicacik. Benim kafam karisik. Sistemler uyusuk, yol cikmaz bulasik. Yikamamak lazim eyy kadinlar duyun sesimi. Makineniz yoksa sevgiliniz var, di mi? O yikasin. Isyan midir nedir bu benim olayim. Farkindaysam yazdiklarimin dumur olayim. Heyyyytt yeter beeee. Diye fisildamak -yanindakinin kulagina- biraz komik olur sanirim.
1+1=1

#17 zilli

zilli

Dikkat! Patlayıcı Madde!

• Üyeler
  • 675 Mesaj

Gönderim zamanı 21.12.2005 - 17:57

.......'dan once son gece. Tek yaptigim sigara icmek ve bozuk plakları dinlemek. Sakin bir ruh hali icindeyim, sanirim biraz aciktim. -- Tam karsimda bir ayna var, baktikca saclarimi kesmek istiyorum ama makasi kaybettim. -- Pek cok seyi kaybedebiliyorum zaten, daha duzenli olmayi isterdim. -- Bu gece yine siyahim, azicik gozuken cingene pembesini saymazsak. -- Hayat insani dusunceli yapiyor, icki icmem lazim. -- The end.
1+1=1

#18 zilli

zilli

Dikkat! Patlayıcı Madde!

• Üyeler
  • 675 Mesaj

Gönderim zamanı 21.12.2005 - 18:00

Tanrim neden hep siyah giyiyorum ben? Sonsuz bir yasta miyim, cok mu siskoyum, baska renk kiyafetim yok mu benim?... Vardi aslinda. Gokkusagi gibiydim kucukken, gecen seneye kadar. Kirmizi pantalonum vardi turuncu kazagim, mavi hirkam, cizgili coraplarim, kafama sarip sarmaladigim rengarenk fularlarim..Neredeler simdi! Yokolmus hepsi. Artik sadece siyah var. Renk katsin diye biraz kahverengi, biraz bordo (asiriya kacmadan) belki koyu yesil. Boyle mi buyunuyor? Vazgeciyorum. Artik bu duruma bir son vermem lazim. Kendime soz veriyorum bundan sonra alacagim hersey renkli olacak: Ve almakla kalmayip giyecegim de. Yarindan itibaren. Bugun son kez siyah. Soz.

me in black?
1+1=1

#19 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 21.12.2005 - 18:15

Lacivert ve gri leride çıkaralım diger renklerden sadece siyah la yetinmemek lazım.. lakin her renk in en koyu halide siyahdır onuda belirtelim..

Kırmızı ayakkabılarımı özledim.......

smiley-sport036.gif  

#20 zilli

zilli

Dikkat! Patlayıcı Madde!

• Üyeler
  • 675 Mesaj

Gönderim zamanı 21.12.2005 - 18:18

Birinin yesil gozleri ve yeni yesil kazagi, digerinin siyah gozleri ve siyah ince bir hirkasi var. İkisi de cok guzel. Suanda küçükparkta içkilerini yudumluyor olmalilar. Ayrildigimizda cakirkeyiftik, onlar devam etmek istedi. İcmek, gulmek, dedikodu yapmak ve benzeri seyler icin...
İkisinin de suan icin sevgilileri yok. Bunu bazen gulerek, bazen uzulurmus gibi yaparak, bazen uzulerek, bazen takmayarak, bazen dalga gecerek, bazen sorunu aciklarmis, bazen cozumu sunarmis gibi yaparak kendileri soyluyor: '' Benim sevgilim yok !''
Suan ickilerini yudumlayan iki guzel kadin dusundugumde emin olamiyorum, kahkahalar atarken uzaktan ulasilmaz ve tehlikeli mi gozukuyorlar, yoksa egilip birbirlerine kesismelerini mi gosteriyorlar, hem demirden mi halleri hem satenden mi? Belki de futursuz bir avci olmak, ve ayni anda avlanmak istemek, hem ilgilenmez gozukmek, hem gulumsemek hem yuz vermemek, sinyal vermek ama sollamamak, eve yalniz donmekten ayni anda hem hakli bir gurur hem de kirilgan bir huzun hissetmek sadece kadinlara ozgu bir sey.
1+1=1