Jump to content

- - - - -

Hayat İşte!!!!

• Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 Muziçko

Muziçko

V.I.P. Üye

• Dokunulmazlar
  • 12,098 posts
  • İlgi Alanları:İhtiyaç anında camı kırınız!

Posted 28.02.2009 - 00:39

Posted Image
Hayatta her şey bizim içindir.Bu dünyada kendimize bir yer bulmaya çalışırız çoğu zaman …kocaman dünyada yalnızlık limanları ararız kafamızı dinlemek her şeyi düşünüp tartmak için ..neresi bizim için güvenli neresi bizim için çıkmaz sokak bilemeyiz bir türlü.. her kafadan ayrı bir ses ürkütür insanı önceleri sonra anlamaya çalışırız olur bitenleri ama anlamak zordur her şeyi…toplumun bize öğrettiği doğrular vardır yanlışlar vardır yapıştırılmak istenen etiketler mevcuttur.Her şeye rağmen sizden uzlaşmanız istenir.O kadar çok şey duyar ki kulaklarınız çelişkilerle dolu hayat hikayeleri bazen istemeden acı dolu hayat oyunlarına alkış tutarsınız .umut dolu sevgi dolu şarkılar söylersiniz bağıra çağıra ama nedense bir türlü bulamazsınız umudu ve sevgiyi..bir iç çekersiniz ahh der gibi…yalnızlık dostunuz olur çoğu zaman.Alıp başınızı gitmek istersiniz kaçıp kurtulmak her şeyden ama gittiğiniz yollar ya kapanır yada çıkmaz sokaklarda bulursunuz kendinizi..yüreğiniz çırpınır gitmek istediği yere varamadığı için nefes alamazsınız telaşlanırsınız çaresizlik içinde kıvranırsınız ..yinede bir ümit vardır içinizde yarınlara dair sevmeye sevilmeye dair kalkarsınız bir hışımla dik tutmaya çalışırsınız başınızı çünkü hala yaşıyorsunuz hayat devam ediyor.
Sevgiyle doludur kalbiniz asla içinizde kin nefret barındırmazsınız .karşınızdakinden aynı düşünceleri beklersiniz ve yanılırsınız.
Acıyı yudumlasanız bile sabretmeyi bilirsiniz .Yumuşak başlısınızdır ama içinizdeki asi ruhu asla gizleyemezsiniz uysal olamazsınız.gözlerinizdeki hüznü saklayamazsınız ama yinede tebessümle bakmak istersiniz.İnsanları anlamaya çalışırsınız onlar sizi anlamasa bile..yaşadığınız olayları bir bir beyninize kaydedersiniz ama kırmamak için unutmuş rolü yaparsınız.hayat omuzlarınıza çok büyük yük yükler bazen ama yinede kafa tutmaya çalışırsınız ezilmek istemezsiniz hatta hafife alır hayatla dalga geçersiniz..
Bazen üzen olursunuz bazen üzülen ..yinede sevgiyle yaklaşmak istersiniz insanlara…
Bazen de benim gibi yapıp duygularınızı dökmek istersiniz satırlara..

Umudunuz hiç kaybolmasın yüreğinizden sevgi bedeninizden sağlık hiç eksik olmasın.

Posted Image

Bu kadar da ısıtmazdı belki de bahar güneşleri,
her kaybedişin ardından hayat yeniden başlamasaydı eğer.

Posted Image

#2 tandem

tandem

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1,157 posts

Posted 05.05.2009 - 11:23

Bazen üzen olursunuz bazen üzülen ..yinede sevgiyle yaklaşmak istersiniz insanlara…
Bazen de benim gibi yapıp duygularınızı dökmek istersiniz satırlara..

ve satırlara dökülmedikçe rahatlamaz içiniz, o an size en iyi gelecek olan budur çünkü...
güzel satırlar..
BAZEN SUSMAK ÇOK ŞEY ANLATIR....

#3 alsancakE24

alsancakE24

Onun için takıntı haline geldik

• Üyeler
  • 2,849 posts

Posted 06.05.2009 - 18:38

Araya reklam almışsınız dost MuZi... *fiuv
Okuyamadım.
Yine uğrayacağım.

#4 Sultanım

Sultanım

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1,113 posts

Posted 17.05.2009 - 20:26

Hayatın neler getirecei bilinmiyor yaşayarak öğreniyor insan hayat hep vericidir ama alabiliyormuyuz öğrendiğimizin ne kadarını uygulayabiliyoruz, ders alabiliyormuyuz.

Birşeyleri göremezsek yanlışlar tekrarlar kendini.

Güzel paylaşımdı teşekkürler Kanka.

Edited by Sultanım, 17.05.2009 - 20:27.

SULAK TOPRAKLARDA ÜMİTLER YEŞERİR

KANIN DÖKÜLDÜÐÜ TOPRAKLARDA İNSANLIK ÖLÜR

YAŞANMAZ BİR DÜNYA İÇİN TÜM VAHŞİLİÐİNİ GÖSTEREN İSRAİL'İ KINIYOR VE LANETLİYORUM

KAHROLSUN İSRAİL!!

#5 alsancakE24

alsancakE24

• Üyeler
  • 2,849 posts

Posted 28.06.2009 - 06:32

Hala reklam var ya huuuuu !!! :bale:

#6 matahari

matahari

...Ney Neva Eyler...

• Muhabirler
  • 2,440 posts
  • İlgi Alanları:Kitap,müzik,spor ,kelime ve zeka oyunları...Genel kültür yarışmaları...

Posted 28.06.2009 - 11:14

Çok güzel bir paylaşımdı muzombikim,teşekkürler..

(karargah olarak aynı satırlara dikkat çekişimiz enteresan :bale: )
BİZ ÜÇ KİŞİ YAŞIYORUZ..BEN,KENDİM VE ŞAHSIM..

#7 alsancakE24

alsancakE24

• Üyeler
  • 2,849 posts

Posted 02.07.2009 - 23:31

"Alıp başınızı gitmek istersiniz kaçıp kurtulmak her şeyden ama gittiğiniz yollar ya kapanır yada çıkmaz sokaklarda bulursunuz kendinizi..yüreğiniz çırpınır gitmek istediği yere varamadığı için nefes alamazsınız telaşlanırsınız çaresizlik içinde kıvranırsınız ..yinede bir ümit vardır içinizde yarınlara dair sevmeye sevilmeye dair kalkarsınız bir hışımla dik tutmaya çalışırsınız başınızı çünkü hala yaşıyorsunuz hayat devam ediyor..."

Yerinde bir saptama...
Teşekkürler dost.

Not: Nihayet reklam engelini aşabildim :D

Edited by alsancakE24, 02.07.2009 - 23:32.

Similar Topics Collapse

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users