İçerik değiştir

- - - - -

Uzan

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 42 yanıt verildi

#41 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 21.01.2005 - 16:53

Herkesin savunulmaya ihtiyacı vardır. Bunu ilk kez yapan biri çıktı ve siz hiçbiriniz buna tahammül edemiyorsunuz. Cem Uzan'ın kişiliği hakkında yaptığınız yorumlara seve seve forumlar içinde yer veririm. Ama bir insanı savunan kişiye verebileceğiniz tek yanıt smiley kullanarak kusma, dil çıkarma veya boş boş sataşma olacaksa bunlar için sizlere 'dur' derim.

Lütfen yapılan yorumlara ve savunmalara daha seviyeli bir şekilde yanıt verin. Eğer akıllıca bir antiteziniz yoksa boş boş konuşmayın. Tek bir kelimeden veya tek bir smiley ile geçiştirilen mesajlara bundan sonra yer verilmeyecektir.
Bu kural tüm forumlar için geçerlidir.

Burayı IRC'ye çevirmeye çalışmayalım..

2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#42 JoHoR

JoHoR

Approved

• Üyeler
  • 808 Mesaj
  • İlgi Alanları:İllustrasyon, Sinema, Astroloji, Felsefe Tarihi, Siyaset.

Gönderim zamanı 21.01.2005 - 17:47

Hey be! Kükre kedim benim. E haklı adam ama. Cem UZAN hakkında ne biliyoruz? Televizyonda ve yazılı basında bize anlatılanları. Başka bir bilgi kaynağımız da yok. Kendi sesleri olan bir basın ağı oluşturmuşlardı ancak o da şu anda hükümetin elinde. Bir sürü gizli kameradan, yolsuzluktan mağdur imar bankası muudilerinden bahsedildi. Bu gün gidip "İmarzede" bi vatandaşımızla konuşun, parasının uzan tarafından değil de "TMSF" tarafından gaspedildiğini söylemekte. Bir tane adam çıkıp da "Uzan" bana şantaj yapmıştı demedi. (Şantaj yapılan adam saklıyacak bir şeyleri olan adamdır) diyeceksiniz şimdi. Ama durun diyorum, bi düşünün neden bu hükümet dev bir enerji ihalesini bir gün Uzan grubuna verip ertesi gün her şeyine haciz koyduruyor? Ortalık da bizim bilmediğimiz çoook dolap dönüyor. Çoook uyanık olmamız lazım çoooook!.. :huh2:
Salih Gönüller

#43 114

114

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 700 Mesaj
  • İlgi Alanları:değişken

Gönderim zamanı 01.11.2005 - 12:31

cem uzan gibi sefililin hiç bir hali beni çekmez ona hiç bir şey beslemiyorum ayrı dünyalardanız