İçerik değiştir

007 spy software

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 3 yanıt verildi

#1 feray

feray

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Yeni Üyeler
  • 2 Mesaj

Gönderim zamanı 30.11.2005 - 04:55

arkadaşlar kardeşim pcye 007 spy softwareyi yüklemiş. duyanlar bilirki en son zamanların en ii casus programı.msn yahoo vs hepsini kimlerle ne konuşuyorsunuz cam dahil kyıt yapıyoo. hangi sayfalara girdiğinizi herşeyi kayıt ediyooo. pcde programı saklayabiliyorsunuz. ve şifreyi bilmeden hiçbişey yapamıyorsunuz. program ekle ve kaldırdan programı silmeyi düşündüm ama bulamadım. ben acemiyim ondanmı acaba yoksa program saklanabiliyor ya ordadamı gözükmüyooo. format atmadan bu sistemden kurtulmanın bi yoolu varmı acaba? teşekkür ederim.aciiiiiiiiiiiiiiiillll:(((((

#2 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 30.11.2005 - 05:19

Ona benzer bi program olan keyloggerde ctrl+alt+shift+f10 gibi bi kısayol tuşuyla ekrana geliyordu. tabi ilk olarak şifreyi girmen gerekiyordu.Forumlarda olası kısayol tuşlarını ögrenebilirsen daha sonra kardeşinin ümügünü sıkmak suretiyle şifreyi ögrenirsin ve halledersin :)Başlat-->programlarda belki kısayolu vardır(bazıları oraya koyuyo sonradan silmen gerekiyo). son olarakda c de sistem dosyaları arayabilirsin.Günlük cinsinden bişeylerde tutuluyodu heralde onada bi bak derim.
Acil dedigin için yazdım belki bi işe yarar. Sabahı beklersen işin erbablarından gerekli açıklamayı alacagından eminim :) kolay gelsin

#3 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 30.11.2005 - 11:02

007 Spy Software için biraz bilgi:

http://securityrespo...are.007spy.html

Ben size Windows Antispyware veya Spybot S&D programlarını öneririm.

Bir ek not: Bir müşterimin bilgisayarına bulaşan süper bir parazit bulmuştum. Windows Antispyware ve AdAware bunu temizleyemedi. Ama Spybot S&D acımadı :P

2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#4 feray

feray

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Yeni Üyeler
  • 2 Mesaj

Gönderim zamanı 02.12.2005 - 03:01

:msn32: hala tamamen kaldıramadım galiba ama bunada şükür.en azından alt+crtl+shift+f7ye bastınmı açılmıyoooo. arkadaşlar yardımlarınız için teşekkür ederim :wacko: :D