İçerik değiştir

arkadaş arıyorum

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 49 yanıt verildi

#21 almira

almira

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 147 Mesaj
  • İlgi Alanları:spor, tenis, kayak vıdı vıdı

Gönderim zamanı 11.03.2004 - 22:15

bak 35 olsa düşünebilrdim yaştan kaybettin :)):P
Ara sıra ayaklaranı imkansızın denizinde yıkadığı için zaman zaman başı bulutlara çarpan.......

#22 ^^bad^^

^^bad^^

Burası ona huzur verir

• Onaylanacaklar
  • PipPipPip
  • 222 Mesaj
  • İlgi Alanları:mutlu olmak....

Gönderim zamanı 18.03.2004 - 11:51

almira yaş filan fark etmez güzelim sen yeterki iste :)

#23 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 20.03.2004 - 20:38

^^bad^^ denen arkadaş kanatların kırılır dikkatli konuş !
Bîgâne-i mahabbetün olmaz gam-âşinâ
Ey dâğ-ı derdin eylemeyen merhem-âşina

#24 gangsta_tr

gangsta_tr

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 7 Mesaj

Gönderim zamanı 31.03.2004 - 03:17

^^bad^^ denen arkadaş kanatların kırılır dikkatli konuş !

:D

#25 flame

flame

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.503 Mesaj

Gönderim zamanı 23.04.2004 - 11:08

abi valla geyiğinize hasta oldum
hala buralardan bi sevgili bulmaya çalışanarada uyuz oldum siz hala hayal kurmaya devam edin bulursnuz birini :P :)
sabah öle akşam elimizde biralar
sallana sallana alsancaktan aşağı
bir konakta karşıyakada
ben o yari arar dururum

#26 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 23.04.2004 - 20:24

neden öyle birşey olamazmı bak şunu unutma ufaklık imkansız diye birşey yoktur bu gibi mevzularda ve artı parantez altını cizerek belirtiyorum ki bir insan eğer hayal kuramıyorsa buna eminim o bir hiçtir her konu baabında söyledim ve bu geyik değil tartışma forum şeysi asıl geyik yapanda sensin :)

#27 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 23.04.2004 - 22:20

inan hakveriyorum da gitme kızcagızın üstüne öle ne de olsa yavuklun olcak senin eheueu

#28 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 25.04.2004 - 20:33

yok abi bu kadın milletine iltifat etmiyeceksin sonra sana geyiksin yok efendim netde şey olurmu ayıptır hayatta olmaz olur kardeşim yapanlar nasıl yapıyor şekil mevzu hesabı anlatabildimmi olayı sana yok hani anlamadıysan birdaha anlatayım :shock:

#29 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 25.04.2004 - 23:20

yok yok anladım ben seni tamam hadi gidelim :)

#30 flame

flame

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.503 Mesaj

Gönderim zamanı 26.04.2004 - 18:29

bi kere benim ufaklık oduğumuda nerden çıkardın. :what:
bence hala hayallerden ibaret geçen gün gazetede okudum kadın internette birisiyle tanışıyo ve adam manyak çıkıyo kadını öldürüyo sen böyle şeyler okusan ne yapardın hayal kurmaya devam edermiydin
ayrıca ben saçmada buluyorum çünkü daha yüzünü bile görmediğin biriyle sevgili olmaya çalışıyon bide millet görücülüğe karşı..........
peki inan ve bu konuda sevgili bulma ümidinde olan herkes siz böyle bir aşk yaşadınız mı?
tabi aşkın nerden çıkacağı belli olmaz biliyorum ama ne bileyim işte
bir konakta karşıyakada
ben o yari arar dururum

#31 eda

eda

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 41 Mesaj

Gönderim zamanı 28.04.2004 - 16:17

MRB ARKADAŞLAR BEN SPIDER'İN DÜŞÜNCESİNE KATILIYORUM.AYRICA BU ŞEKİLDE BİR ARKADAŞLIK BAŞLATMAK BANA MANTIKSIZ GELİYOR.YANİ: "HADİ ANLAŞTIK BİZ SEVGİLİYİZ ARTIK"DEMEK GİBİ BİŞEY BU.İNSAN BU ŞEKİLDE BİR İLİŞKİ KURACAKSADA ÖNCE ARKADAŞ OLMALI,ONU TANIMAYA ÇALIŞMALI(NE KADAR TANIYABİLİRSE BURDA TABİ)VE SONRA HİSLERİNİN DOÐRULTUSUNDA HAREKETE GEÇMELİ:) [ SANAL ALEM İÇİN GEÇERLİ ] :wave:
YEŞİL GÖZLÜ

#32 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 29.04.2004 - 21:12

yaşadım yaşayanlarda var evlenenlerde var çok yakın arkadaşlarım istersen ufak bir dip not olarak anlatayım yıl 1999 internet cafede otuyoruz arkadaşım icq yapıyor bende yanında oturuyorum neyse bi kızla konusuyor kız 17 yaşında arkadaşım 23 ve bu ben orda oldum sürece devame diyor resim gönderiyor bir kaç ay sonra telefon muhabeti başlıyor buda yaklaşık 1 yıl devam ediyor arkadaş fakülteyi bütürüyor şu an kız arkadaşımız ünv kazandı ktü ye gelmek için cabalıyor sevdiği insana daha yakın olabilmek için ve sanıyorum bu yaz düğünleri olucak allah bi yastıkta kocatsın kız şu an ünv okuyo ve birbirlerini seviyorlar benim anlatmak istediğim mevzu bu değil ince dokuyup sık düşünmek lazım icabında bunda bir 4 yıl önce ne aşklar yaşanıyordu internetde hele hele gedik netde şimdi bana kimse meval okumasın eger bu yolla kız arkadaş edinmek isteyen varsa olur olamazmı yani ha eger sevgili edinmekse mevzu değil o biraz emri vaki olur hadi chat girelim aşık olalım olurmu böyle sacmalık benim yazdıklarımı düz bir mantıkla okumamak lazım tabikide her insanın olduğu gibi seninde bir hayat felsefen var ve yanlış dır diyosun ama kesinlikle altını cizerek belirtiyorum olmayacak diye bir kural yokturyani burda her şey dahil mesela aşkı meşki boş verelim ben memleketdeyim tatil için chat yapıyorum o sıra pc almamıştım ya biris geldi küfr etmeye başladı tanımıyorum etmiyorum o sırada cafede oturan bir kaç kız var tabiki onlarla alakalı bişey aynı kanaldaymışız işte sen o kızlaramı asılıyosun gibi bişler dedi tabi nekadar hayır desekde inanmadı öküz adresini ver geliyorum dedi e bizde halka acık bir delikanlı olduğumuz için verdik pat beş dakika sonra yanımda nicki de sakal idi bakdım yanıma kısa boylu bi eleman geliyor baksana birader ben sakal gel paslaşalım hesabı tabi dedim tabi artislik patınaj yapıucak tek başına yapamıyor bir kaç elemandaha var yanında neyse orda kavga cıkıyor ya tabiki saçma deseler chatden konustun biri gelcek kavga edicen veya başka bişi inanmazdım ama hiç bir mevzuyu basite indrigmemek lazım aynen senin yazdın gibi inşallah bi konu cıkartabilirisn kendi payına anlattıklarımdan.. :shock:

#33 flame

flame

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.503 Mesaj

Gönderim zamanı 02.05.2004 - 22:36

bence bir insanın aşkla ne zaman karşılaşacağı belli olmazve bana göre nette aşk en masum olan aşk çünkü insanlar nette sadece görüşlere bakış açısına vb şeylere aşık oluyolar ama sadece aydınlık tarafa bakmamak lazım çünkü genelde nete kızları kötü anlamda kullanmak isteyen abazalar giriyor ve sonuç hüsran ya ölü masum bi kız yada karalık sokaklarda yeni orospular oluyo (galiba çok abarttım)
bir konakta karşıyakada
ben o yari arar dururum

#34 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 02.05.2004 - 22:42

insan kendi kullandırtmaz o kendi iradelerine kalmış bişey bu kadar korkma güven önemli bi yerde karşılıklı güven herşeyin üstünden gelir diye düşünüyorum :P

#35 flame

flame

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.503 Mesaj

Gönderim zamanı 08.05.2004 - 12:05

tabiki kullandırtmaz en azından zeki insanlar kullandırtmaz ama güven konusuna gelince orda biraz bekliyelim çünkü ne demişler bu devirde BABANA BİLE GÜVENME.. :P
bir konakta karşıyakada
ben o yari arar dururum

#36 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 08.05.2004 - 20:03

bir kere güvenmeyi denedinmi hiç ?

#37 flame

flame

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.503 Mesaj

Gönderim zamanı 09.05.2004 - 13:15

denedim ama sonuç hüsran oldu ve hiç tanıyamamışım deyip kapattım konuyu peki sen hiç güvendinmi birilerine?
bir konakta karşıyakada
ben o yari arar dururum

#38 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 09.05.2004 - 22:41

benim hayatımda birileri olmadı aslında olduda ben olmayan tarafından bakmayı denedim hüsrana uğrayan darbeler mahrus kalan taraf ben oldun yhine o yüzden herşey karşılıklı olunca daha güzel olur diye düşünüyorum eğer ciddiyse her iki bireyde peki şu an için gecerli birşeyler varmı hayatında senin?

#39 flame

flame

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.503 Mesaj

Gönderim zamanı 10.05.2004 - 13:13

doğrusunu söylemek gerekirse sorunu anlamadım daha açık sorarsan çok memnun olurum

NOT:kızarak sormadım bunuda yanlış anlama :) :)
bir konakta karşıyakada
ben o yari arar dururum

#40 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 10.05.2004 - 13:30

Arkadaş bir tane bile noktalama işareti kullanmadığı için ben de çözemedim valla. Güzelim, insan en azından bi' nokta koyar be :)
2000 - 2010

bit.gifladybug.gif