İçerik değiştir

- - - - -

Filipinli Bakıcı Arıyorum İlanları Neden Artıyor?

filipinli bakıcı filipinli bakıcı arıyorum filipinli bakıcı fiyatları ingilizce bilen bakıcı filipinli dadı

• Yanıtlamak için giriş yapın
Bu konuya yanıt verilmedi

#1 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj
  • İlgi Alanları:binkelam.com,birkizbirana.blogspot.com,sadecegelinlik.blogspot.com,erkekgiyimkusam.blogspot.com,sadeceelbise.blogspot.com,bakimveguzelliksirlari.blogspot.com

Gönderim zamanı 21.01.2016 - 12:24

Filipinli%2Bbak%25C4%25B1c%25C4%25B1.jpg

Eveet, neden harıl harıl Filipinli bakıcı arıyor insanlar acaba, neden çarşaf çarşaf Filipinli bakıcı arıyorum ilanları geziyor sağda solda, üstelik Filipinli bakıcı fiyatları hiç de düşük değilken? Konuyu araştırdım ve bunun başlıca sebeplerinden birinin İngilizce meselesi olduğu kanısına vardım, ülkenin 2 resmi dilinden biri İngilizce olduğundan Filipinler'den çalışmak amacıyla ülkemize gelen insanların büyük kısmı iyi derecede İngilizce biliyor. Bu da İngilizce bilen bakıcı arayan ailelerin çok hoşuna gidiyor tabii; erkek çocukluk çağları çocukların yabancı dil öğrenmesi için çok elverişli çağlar, birçok kaynak böyle söylüyor. Ama Filipinli dadı adaylarının kapış kapış gitmesine yol açan tek etken bu değil tabii ki.

Devamı için tıklayın

ne giderim peşlerinden..ne ardımda devam olsun..
ne uyarım,ne hükmeder..kalanlara selam olsun...