İçerik değiştir

Helal Gıda Standartı

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 53 yanıt verildi

#41 aTMaCa

aTMaCa

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 384 Mesaj

Gönderim zamanı 14.11.2005 - 20:21

sol bacak helal.
Gönderilen Resim

#42 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 14.11.2005 - 20:21

Sayın pek muheterm mod arkadaşım
cümlen düşmek üzere yada masustan askıya bıraktın ama gıda ve hela aynı cümlede iyi durmamış
edit plz..

smiley-sport036.gif  

#43 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 14.11.2005 - 20:46

...ayrıca ben pek kastırmıyom açıkcası yok domuz eti varmış yok midye yenmezmiş filan o yüzden pek alakadar olamıcam ama gereksiz olmuş şimdi...

daş yağıcak başımıza daşşş
Gönderilen Resim

#44 aTMaCa

aTMaCa

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 384 Mesaj

Gönderim zamanı 14.11.2005 - 20:49

Ya abi bu müslümanlığı bi kenara koy kendi b*kunu yiyen hayvan yenilir mi yaaaaaaa
Gönderilen Resim

#45 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 14.11.2005 - 20:54

işkembe de yenmesin o zaman :banghead:
2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#46 miskin

miskin

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.494 Mesaj
  • İlgi Alanları:sanane

Gönderim zamanı 14.11.2005 - 20:58

eşek,köpek ve kedi eti de yensin ozaman
boşuna küfür ettik ozaman sucuklara katanlara :banghead:

#47 aTMaCa

aTMaCa

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 384 Mesaj

Gönderim zamanı 14.11.2005 - 21:01

işkembe de yenmesin o zaman :banghead:

Abi ben zaten yemem işkembe falan....İşim mi yok ya....
Gönderilen Resim

#48 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 15.11.2005 - 12:52

Burda kişiler hayvanlar, kuşlar diye ayırmamak lazım geniş düşünelim, sadece bokunu yiyen bir hayvan olarak algılamamalıyız.

Bu mesaj inan tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 15.11.2005 - 12:52

Bîgâne-i mahabbetün olmaz gam-âşinâ
Ey dâğ-ı derdin eylemeyen merhem-âşina

#49 aTMaCa

aTMaCa

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 384 Mesaj

Gönderim zamanı 16.11.2005 - 14:47

güzel abicim konu ile ilgili geniş düşüncelerimi zaten yazdım,kendini bokunu yiyen mevzusu işin esprisi.

sende o geniş düşüncelerini yazarsan çok sevinirim
Gönderilen Resim

#50 milas

milas

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 939 Mesaj

Gönderim zamanı 17.11.2005 - 16:07

eğer karşımdaki insan bu ülkede benim özgürlüğümle oynayacak raddeye gelecek kadar güçlendiyse; maalesef hayır örgütlenmeye hakkı yoktur. Sonracığıma eğitime öğretime her bi *şeye karışçak kendi adamları böle tuttuğu gibi başa getircek, sonra da halen hakkı olacak ha? Bi gıdaya karışmamışlardı ona da karışsınlar :P kuş gripli tavuklara iki külvallah bir elham okudun mu tamamdır işte düzelio onlar zaten :P

Lan (bizzat iktidara ve onların taraftarına denilmiştir üstünüze alınınız :P ) helal gıdayla uğraşçana git suçlularla uğraş bak bir prof. öldürüldü hem de hastanenin içinde, yeterince de örgütlendin daha ne istion bu ülkeden !!! diorm eheehueh bu konu üstünde kadar bıdı bıdı yeter :P , ben kendi adıma söliceemi söledim bi daha konuşmıcam bu konu üstüne

Düzenleme: Seviye..

lan (bana lan diyene diyorum), hükümet millet için ne gerkiyorsa onunla uğraşacaktır, akıl vermene lüzum yok. Terbieyli ol ayrıca. :msn11: :P
necip fazıl a sormuşlar; edebi nerden öğrendin, cevap vermiş edep sizden

#51 aTMaCa

aTMaCa

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 384 Mesaj

Gönderim zamanı 17.11.2005 - 16:49

Adam "lan" demiş sende ona karşılık olarak "lan" diyosun.Sonrada terbiyeli ol diye yazıyosun.Bu nasıl iştir arkdaşım.

DRİZZT;hükümet ne yapsa yanlıştır diyo,Sende hükümet ne yapsa doğrudur tarzında bi yazı yazıyosun.... ikinizinde birbirinizinden farkınız yok.
Gönderilen Resim

#52 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 17.11.2005 - 18:49

eğer karşımdaki insan bu ülkede benim özgürlüğümle oynayacak raddeye gelecek kadar güçlendiyse; maalesef hayır örgütlenmeye hakkı yoktur. Sonracığıma eğitime öğretime her bi *şeye karışçak kendi adamları böle tuttuğu gibi başa getircek, sonra da halen hakkı olacak ha? Bi gıdaya karışmamışlardı ona da karışsınlar :) kuş gripli tavuklara iki külvallah bir elham okudun mu tamamdır işte düzelio onlar zaten :)

Lan (bizzat iktidara ve onların taraftarına denilmiştir üstünüze alınınız :) ) helal gıdayla uğraşçana git suçlularla uğraş bak bir prof. öldürüldü hem de hastanenin içinde, yeterince de örgütlendin daha ne istion bu ülkeden !!! diorm eheehueh bu konu üstünde kadar bıdı bıdı yeter :) , ben kendi adıma söliceemi söledim bi daha konuşmıcam bu konu üstüne

Düzenleme: Seviye..

lan (bana lan diyene diyorum), hükümet millet için ne gerkiyorsa onunla uğraşacaktır, akıl vermene lüzum yok. Terbieyli ol ayrıca. :) :msn24:

adam sana dememiş ki "lan" diye.. :laugh:
Gönderilen Resim

#53 Roland

Roland

I Love My Frog :)

• Üyeler
  • 4.729 Mesaj

Gönderim zamanı 17.11.2005 - 23:49

aheuheuh evet milas abi ya da abla her neysen sana lan dedim allahım çok terbiyesizim durmadan editleniyor yazdıklarım SEVİYE diye :D çok kırılıyorum çok üzülüyorum böhü böhü ayırca milas kardeşim senden binlerce kez özür diliyorum B)

He atmaca kardeşim, hükümet amcanın her yaptığı kötü değil, bak mesela ampül kafa tayyip(auhauah yine seviye diye editlencek) bi kasımpaşa raconu yaptı danimarkada ciddi ciddi beğendim abi, yani diğerleri böyle sert çıkmazdı ciddi (anlamda söylüyorum dalga geçmedim).

Bana laf edeceğinize buna çok benzer bir standardın israilde olduğuna dikkat edin, (ama tabii benim bilgilerim sınırlı işte yeni şeyler de öğrenmek istemiyorum sizden)türkiye biraz da ona karşı tavır aldı gibime geldi, israile mal ithal etmek için ilk olarak haham gelir ortama bakar steril mi değil mi diye sonra bir dua okur sonra izin verilir (ahh gıda sektöründekiler kesin biliyorlardır değil mi :D ) falan filan işte
Kandırdım, kandırdıım, gemi memi yoktu

#54 milas

milas

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 939 Mesaj

Gönderim zamanı 18.11.2005 - 12:13

aheuheuh evet milas abi ya da abla her neysen sana lan dedim allahım çok terbiyesizim durmadan editleniyor yazdıklarım SEVİYE diye :) çok kırılıyorum çok üzülüyorum böhü böhü ayırca milas kardeşim senden binlerce kez özür diliyorum B)

He atmaca kardeşim, hükümet amcanın her yaptığı kötü değil, bak mesela ampül kafa tayyip(auhauah yine seviye diye editlencek) bi kasımpaşa raconu yaptı danimarkada ciddi ciddi beğendim abi, yani diğerleri böyle sert çıkmazdı ciddi (anlamda söylüyorum dalga geçmedim).

Bana laf edeceğinize buna çok benzer bir standardın israilde olduğuna dikkat edin, (ama tabii benim bilgilerim sınırlı işte yeni şeyler de öğrenmek istemiyorum sizden)türkiye biraz da ona karşı tavır aldı gibime geldi, israile mal ithal etmek için ilk olarak haham gelir ortama bakar steril mi değil mi diye sonra bir dua okur sonra izin verilir (ahh gıda sektöründekiler kesin biliyorlardır değil mi :P ) falan filan işte

HARBİDEN TERBİYESİZİN TEKİYMİŞSİN, SANA CEVAP VEREN DE KABAHAT :msn32: :msn24: :msn24: :D :D :msn87:
necip fazıl a sormuşlar; edebi nerden öğrendin, cevap vermiş edep sizden