İçerik değiştir

Deniz Feneri Az! Okyanus Feneri Lazım Bunlara...

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 123 yanıt verildi

#21 copyleft

copyleft

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 43 Mesaj

Gönderim zamanı 09.09.2008 - 16:04

..............................

eğer kasdettiğin islam ise ki öyle anlaşılıyor, sadece nefret kustuğun bu mesajın silinmesini istiyorum yöneticilerden ...

Nedense bu soysuzların programını yayınlayan ve reklamını yapan kanallar hep hükümete yakın kanallardı.....kanı bozuk arap kanalları da denebilir.

benzer şekilde hakaret içeren bu sözlerin de

Ayrıca AtamÇepni "çiş muhabbeti" ile neden bahsettiğini açıklarsa ...

İşiniz gücünüz çiş muhabbeti ...

Dikkat edinde üzerinize sıçramasın, abdesiniz bozulur sonra..

Ortada bir dava var ve tarafların da iddiaları var, belgeleri v.s. var. Peki bu durumda amacınız, beklentiniz ne?
Eğer bana sorarsanız, yardım dernekleri, faizsiz kazanç v.s. sunan kurumlar gibi insanların kandırılmasının kolay olduğu kurumların daha sıkı denetlenmesine sebep olursa birinci fayda bu olur ve siyasi bağlantılar ortaya çıkarsa bu da siyaseten bir temizlik sağlar, tıpkı Dişli olayında olduğu gibi.

Diğer önemli beklentim de Doğan gibi medya tekelini kullanarak rant sağlayan bir insanın devre dışı kalması değil, asıl onun ticari beklentileri ekseninde muhalefet dozunu ayarlayan ve siyaseti manipüle eden yazarların foyasının ortaya çıkması. Bu ülkede akp alternatifsizliğine sebep olan önemli bir etken oldukları için.

Ben kendi beklentilerimi ve bu tartışmadaki amacı kendimce ortaya koydum... <Peki bu öfke, bu kin dolu yazılar niye var?

Bu mesaj shy tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 09.09.2008 - 22:27
Normal mesajda alıntılı kısım düzenlendiğinden bu kısımda düzenlendi

yolda bir kaza var, telaşlanma polis sadece kontrollü geçiş sağlıyo

#22 AtamÇepni

AtamÇepni

Türkiye Sevdalısı

• Üyeler
  • 5.693 Mesaj

Gönderim zamanı 09.09.2008 - 16:25

Tam chp işi doğan çişi, dikkat edin üstünüze sıçramasın.

fasulye'nin bahsettmiş olduğunu bahsettim bende.

Yine anlamadıysan biraz daha açık olarak izah edeyim ; Kırlarda dolaştıysanız kara böcükler yerlerde birşeyler yuvarlar ve onları toprağa gömmeye çalışırlar. İşte şu anda yaşananlarda onun en güzel örneği. Toprak bulamadıkları için bağrış , çağrış, iftiralar ile pisliklerini örtmeye çalışıyorlar.

AKP olmadan Dinimi,
MHP olmadan Ülkemi,
CHP olmadan ATATÜRK’Ü sevebilirim...

#23 AtamÇepni

AtamÇepni

Türkiye Sevdalısı

• Üyeler
  • 5.693 Mesaj

Gönderim zamanı 09.09.2008 - 16:33

<Peki bu öfke, bu kin dolu yazılar niye var?

Bunu aslında körü körüne bağlı oldukları , siyasilere sormak lazım.. Dün Gaziantep'te , yeni eğtim - öğretimin açılışı ile ilgili bir toplantı yapıldı. Hepimiz gördük , duyduk. Orda konuşulanları (hatta en baştaki birinin haykırışını) minicik öğrenci evlatlarımızda duydular. Orda konuşulması gereken konu bu mu olmalı?

AKP olmadan Dinimi,
MHP olmadan Ülkemi,

#24 copyleft

copyleft

• Üyeler
  • 43 Mesaj

Gönderim zamanı 09.09.2008 - 17:00

Bunu aslında körü körüne bağlı oldukları , siyasilere sormak lazım.. Dün Gaziantep'te , yeni eğtim - öğretimin açılışı ile ilgili bir toplantı yapıldı. Hepimiz gördük , duyduk. Orda konuşulanları (hatta en baştaki birinin haykırışını) minicik öğrenci evlatlarımızda duydular. Orda konuşulması gereken konu bu mu olmalı?

Şaka mı yapıyorsunuz? "minicik öğrenci evlatlarımız" ???? Neden bahsediyosunuz siz? Tamam , hadi sokak ağzıyla "Allah belasını versin tayyibin ki çocukların yanında siaset konuşmuş" diyelim. Eeee?

Gönderilen Resim

Karikatürün Türkçesini bulamadım, o yüzden açıklayayım. Hocası, öğrencinin çözümünü kontrol ediyor tahtada. tahtada görüldüğü üzere bir sürü denklem var ve fakat ortada "birden bir mucize olur" yazıyor. Hocası da parmağıyla orayı göstererek, "sanırım bu ikinci adımda biraz daha açık olmalısın" diyor.

Buradaki tartışmalarda da, iddia sahipleri kendilerince bazı doğrulara, bazı bilgilerden yola çıkarak ulaşıyorlar ama nasıl kurdukları belli değil, işte tam o sırada "birden bir mucize olur" ... işte sizin körü körüne inanma dediğiniz tam da bu, siz kendi siyasi-şahsi inancınızla bu aradaki boşluğu dolduruyorsunuz, körü körüne inanıyorsunuz.

YÖNETİCİLERE NOT: Lost_art da hakarete varan iddialarını bu şekilde ispatlamayacaksa, o iddiaların silinmesini tekrar talep ediyorum. Bir :) espirisine titizlendiğiniz gibi, bu konuya da hassasiyet gösterin lütfen...
yolda bir kaza var, telaşlanma polis sadece kontrollü geçiş sağlıyo

#25 fasulye

fasulye

• Yasaklılar
  • 90 Mesaj

Gönderim zamanı 10.09.2008 - 11:54

Yasaklandım diye arkamdan konuşmanıza gerek yoktu yahu.

On bin yılda bir islamcı kesimden bir yolsuzluk "iddiası" çıkınca ne kadar seviniyorsunuz. Oysa her gün atatürkçü geçinen çağdaş yobazların yolsuzlukları banka soygunları gazetelerden düşmüyor, bu nasıl pişkinlik ben anlayabilmiş değilim. Aydın doğan gibi yüz yılın hırsızı ve mafya bozuntusunun hilton arazisini almak için bir tehdit unsuru olarak kullandığı deniz feneri davasına atatürkçülerin nasıl da sazan gibi atladığını görüyorum. Bir de bunu bir dine maleden dangalaklar var ki yeme de yanında yat.

#26 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 10.09.2008 - 12:14

''Hem adamlarını yolluyorsun, uzlaşalım diyorsun, hem de gazetelerinden bana saldırıyorsun. Kusura bakma, artık gizli saklı olmayacak bu işler. Her şeyi millete açıklayacağım."

RECEP TAYYİP ERDOÐAN

Vatandaş, Aydın Doğan'a ''hırsız'' ve ''mafya bozuntusu'' diyor, fakat Müslüman diye savunduğu Başbakanın, bu ''hırsız'' ve ''mafya bozuntusu'' Aydın Doğan ile 6 yıl boyunca ne haltlar karıştırdığını sormuyor. Bunlar, AKP'nin her yaptığını sorgusuz sualsiz savunmaya programlanmış insanlardır. Onlar için ''doğru'' veya ''yanlış'' diye bir kavram yoktur. Amaç sadece AKP'yi savunmaktır.

Neyse, onların yerine biz soralım:

Sayın Başbakan hangi konuda uzlaşacaktınız ?

Altı yıl boyunca işlerinizi gizli saklı yürütüyordunuz da, şimdi neden bunu millete açıklama gereği duydunuz ?

Aydın Doğan ile olan ilişkinizin ticari bir boyutu var mıdır ?

#27 fasulye

fasulye

• Yasaklılar
  • 90 Mesaj

Gönderim zamanı 10.09.2008 - 12:31

Mesut yılmaz başbakan olduğu zaman (28 şubat döneminde) aydın doğanın malikanesine, ona teşekkür etmeye gitmişti. Aydın doğan başbakanı "PİJAMA" ile karşılamıştı. Ulan, benim anlamadığım, bir başbakan işte bu adama meydan okuyor, sevinmeniz gerekirken................................. Adam akıllı, yavaş yavaş eritti aydın doğanın gücünü, siz hala ağzınızda dolaştırıp duruyorsunuz aynı sakızı.

Bu mesaj shy tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 10.09.2008 - 15:33
azıcık kibar olsak kaybımız olmaz

#28 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 10.09.2008 - 12:35

ne meydan okuyacak Tayyip Erdoğan Kimseye Meydan okuyacak hali yok ilk zaman ki Tayyip erdoğan değil artık arkasını toplamadan sana bile meydan okuyamaz. O yüzden boşa savunma Aydın Doğan dersen ki o zaten ne olduğu belli.

Birde yazdığın cümlelere dikkat et.

Bu mesaj Ysf tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 10.09.2008 - 12:37

Her yanda güz sancısı öpüşmeler var ama nedense hepsi yarım...

#29 fasulye

fasulye

• Yasaklılar
  • 90 Mesaj

Gönderim zamanı 10.09.2008 - 12:36

Kendi cümleni oku bakalım birşey anlayabilecek misin.

#30 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 10.09.2008 - 12:37

Mesut yılmaz başbakan olduğu zaman (28 şubat döneminde) aydın doğanın malikanesine, ona teşekkür etmeye gitmişti. Aydın doğan başbakanı "PİJAMA" ile karşılamıştı. Ulan, benim anlamadığım, bir başbakan işte bu adama meydan okuyor, sevinmeniz gerekirken elinizi zekerinize atıp başlıyorsunuz otuzbire. Adam akıllı, yavaş yavaş eritti aydın doğanın gücünü, siz hala ağzınızda dolaştırıp duruyorsunuz aynı sakızı.

Tipik bir AKP seçmenisin işte... Doğru düzgün bir şey yazmanı beklemek hata olur.

#31 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 10.09.2008 - 12:39

Gözlerini açarak okursan anlarsın senin gibi banyo muhabbeti yapmıyoruz.

Her yanda güz sancısı öpüşmeler var ama nedense hepsi yarım...

#32 AtamÇepni

AtamÇepni

Türkiye Sevdalısı

• Üyeler
  • 5.693 Mesaj

Gönderim zamanı 10.09.2008 - 12:40

Yazılanları nerenle anlıyorsun bir bilsek! Aydın Doğanı savunan olmadığı halde, vermişer ara gazı sana sallıyorsun.

Yolsuzlukları şirketleştirdikleri halde ve bunu tüm dünya gördü, sizler o meşhur at gözlüğünüzü takmışsınız peşi sıra gidiyorsunuz.

AKP olmadan Dinimi,
MHP olmadan Ülkemi,

#33 AtamÇepni

AtamÇepni

Türkiye Sevdalısı

• Üyeler
  • 5.693 Mesaj

Gönderim zamanı 10.09.2008 - 12:45

Gönderilen Resim
Gönderilen Resim

Aklın fikrin uçkurunda. Her lafın içinde kullandığın bir cümlede bunu bizede söylemene gerek yok.

Yapmışlar işte yolsuzluk. Hemde en sonunda milletten topladıkları yardım paraları ile bunu yapmışlar.

Not: Gustah abiniz gelir birazdan, basar cezayı ödeşmiş olursunuz.

AKP olmadan Dinimi,
MHP olmadan Ülkemi,

#34 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 10.09.2008 - 12:48

Tipik bir AKP seçmenisin işte... Doğru düzgün bir şey yazmanı beklemek hata olur.

Genelleme yapma.!
Ona söyleyeceğin varsa söyle.
Kızdırmayın adamı.

Değişiklikler Kaydedildi...

#35 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 10.09.2008 - 12:50

Başüstüne efendim. O zaman değiştiriyorum;

AKP seçmeninin büyük çoğunluğu senin gibi insanlardan oluşuyor. Genelde bu seçmen kitlesinde, akıl ve mantıktan ziyade saplantılar öne çıkıyor, söylem ve eylemleri saplantılar belirliyor.

Bu mesaj Romanesque tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 10.09.2008 - 12:52

#36 fasulye

fasulye

• Yasaklılar
  • 90 Mesaj

Gönderim zamanı 10.09.2008 - 12:51

Heheh:)

Ben akp ye oy vermiş bir insan değilim, vermem de, tayyibi sevmem de. Ama ülkeyi yirmi yıldır yöneten bir medya iktidarı var ve adamın biri çıkıp bu iktidara çomak sokuyorsa sevinmeniz gerekiyor. Ben uçkur konusunda ayıp falan bilmem, ağzıma geleni söylerim ve bundan da gocunmam.

Atatürkçü düşünce derneklerinde toplanıp halka aptal deyip darbe yapmaya çalışan bolatatürkçü bolhırsızları besleyenlerinde nereden geldiğini az çok biliriz.

#37 fasulye

fasulye

• Yasaklılar
  • 90 Mesaj

Gönderim zamanı 10.09.2008 - 12:55

milletin yarısına hasta ruhlu diyenlerin ne olduğunu gördük. Meydanlarda toplanan milyonların fos çıktığı o seçim anında o kadar gülmüştüm ki :)) Hala gülüyorum.

Bir daha güleceğim, hep güleceğim sizlere.

#38 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 10.09.2008 - 12:58

Onlara ben de gülmüştüm. Ama görüyorum ki onlara gülmekle hata etmişim.

Son gülen iyi gülermiş. Türkiye'den öte deniz yok.

#39 AtamÇepni

AtamÇepni

Türkiye Sevdalısı

• Üyeler
  • 5.693 Mesaj

Gönderim zamanı 10.09.2008 - 13:00

Şu fasulye yine gaz yaptı. Mübarek günde ağzımızın orucunu bozdurma. 3 msj yazmakla kendini mercimek sanan bu zavallıya akıl fikir ver yarabbi.

Konuyu sulandırmayı çok gördükte gazlamayı yeni görür olduk. Çalmışlar işte milletin parasını, Allah'ın bildiğini kuldan niye saklayalım.

AKP olmadan Dinimi,
MHP olmadan Ülkemi,

#40 fasulye

fasulye

• Yasaklılar
  • 90 Mesaj

Gönderim zamanı 10.09.2008 - 13:01

Siz son gülünce iş işten geçmiş olacak, bütün vatanı satacak akp bir karış toprak türklere kalmayacak, o zaman gülün bakalım.