İçerik değiştir

Mektup Arkadaşı

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 58 yanıt verildi

#1 Prozzi

Prozzi

The aTTaLiaN

• Üyeler
  • 1.801 Mesaj
  • İlgi Alanları:Futbol

Gönderim zamanı 03.09.2005 - 10:07

ya biraz saçma gelebilir ama mektup arkadaşı bulmak için kullanılan bir site ve ya benzeri birşey bilen varmı ?
Sana Bitti Diyen Kim ? Ben Sadece Git Demiştim!!!

#2 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 04.09.2005 - 01:34

Burdan başlayalım. Çiftler oluşturup mektuplaşalım :banghead:

#3 Jack_Davinson

Jack_Davinson

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.408 Mesaj

Gönderim zamanı 04.09.2005 - 22:41

Yok be abi.Ne yapcan mektubu.E mail at.Farklı siteler var.Arama Motorlarından arattırabilirsin...:D

#4 flame

flame

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.503 Mesaj

Gönderim zamanı 05.09.2005 - 21:13

mektup mu kalmış bu devirde pehhhh hey gidi günler hey güllü dallı seviyorumlu zarflar kağıtlar vardı eskiden saf saf biriktirirdik onları şimdi e-kartlar var yaşlandık be abi
sabah öle akşam elimizde biralar
sallana sallana alsancaktan aşağı
bir konakta karşıyakada
ben o yari arar dururum

#5 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 05.09.2005 - 21:55

sene 1987. okuldan çok sevdiğim bir arkadaşım gaziantep'e taşınacaktı. adresi belli değildi. o zamanlar cep telefonu moda değil tabi. adresimi vermiştim ona mektup yaz arasıra diye. ilk mektubunu gittikten 2 ay sonra yazmıştı. bende hemen ona yazıp göndermiştim. sonrasında hep devam etti. askerdeyken bile mektuplaştık. şu an cep telefonuyla da görüşüyor , mektuplada haberleşiyoruz. okuldan sonra hep mektuplaştık. o evlendi çocukları oldu.. ve okuldan beri hiç bir araya gelip sohbet etme imkanımız olmadı.18 senedir ne yüzümüzü gördük nede kamera ile ( msn ) mesajlaştık. mektuplaşmanın tadı çok farklı. tavsiye ederim. kısmetse önümüzdeki yıl oradayım..

Değişiklikler Kaydedildi...

#6 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj

Gönderim zamanı 06.09.2005 - 00:08

Hakli. Mektubun tadı ayrıdır..Biz teknolojiye boğulmuş gençler olarak mektubada yer vermeliyiz. Hadi kim benim mektup arkadaşım? yazmaya başlıyorum :)

#7 Prozzi

Prozzi

The aTTaLiaN

• Üyeler
  • 1.801 Mesaj

Gönderim zamanı 06.09.2005 - 08:34

msndir maildir muhabbetine girmeden birinin yüzünü görmeden biriyle mektuplaşmak daha hoş olur diye düşünüyorum. saçma gelebilecğeini başta söylemiştim zaten :)

#8 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj

Gönderim zamanı 06.09.2005 - 09:36

Seninle mektuplaşmam baştan söyleyeyim. Saplar çekilin kenara hadi hadi kime diyom :)

#9 Prozzi

Prozzi

The aTTaLiaN

• Üyeler
  • 1.801 Mesaj

Gönderim zamanı 06.09.2005 - 10:17

bende seninle metuplaşmam

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 06.09.2005 - 11:23

msndir maildir muhabbetine girmeden birinin yüzünü görmeden biriyle mektuplaşmak daha hoş olur diye düşünüyorum. saçma gelebilecğeini başta söylemiştim zaten :)

Kesinlikle destekliyorum.
Bayramda seyranda özel kartlar göndermek, almak cok zevkli olurdu. Ve heyecanla karşındaki kişiden mektup beklemek...

mektupcu

her yerde teknoloji :P

Ben üye oldum hemen bana mektup göndermek isterseniz kullanıcım adım wili, tabi bi de siteyi cözebilsem daha iyi olcak :P

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 06.09.2005 - 11:36

ehe pardon arama yapamıyomuşsunuz burdan var olanları ekleyip adresinizi bilmesini istemediğiniz kişilere mektup yolluyorsunuz. Mesajı silmedim bide siz inceleyin :)

#12 Prozzi

Prozzi

The aTTaLiaN

• Üyeler
  • 1.801 Mesaj

Gönderim zamanı 06.09.2005 - 11:45

arama varmış ama zarflar paralı :)

#13 Jack_Davinson

Jack_Davinson

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.408 Mesaj

Gönderim zamanı 07.09.2005 - 17:19

Msn'de konuşsanız ne uğraşıyorsunuz mektupla....

#14 114

114

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 700 Mesaj
  • İlgi Alanları:değişken

Gönderim zamanı 27.12.2005 - 14:12

mektuplaşalım çok hoş olur ben severim organize edin bana uyuyor

#15 kara kız

kara kız

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 215 Mesaj
  • İlgi Alanları:öncelikle işim yani turizm sonra vakit bulduğumda kitap okumak bol bol müzik dinlemek hiç vazgeçmediğim hayallerim.....

Gönderim zamanı 21.02.2006 - 12:25

Hakli. Mektubun tadı ayrıdır..Biz teknolojiye boğulmuş gençler olarak mektubada yer vermeliyiz. Hadi kim benim mektup arkadaşım? yazmaya başlıyorum :P

katılıyorum mektuplaşmanın tadı bambaşka ben olurum mektup arkadaşın varsan hemen başlayalım hdi werwolf

SEVDİÐİN KADAR SEVİLİRSİN

#16 kara kız

kara kız

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 215 Mesaj
  • İlgi Alanları:öncelikle işim yani turizm sonra vakit bulduğumda kitap okumak bol bol müzik dinlemek hiç vazgeçmediğim hayallerim.....

Gönderim zamanı 21.02.2006 - 12:27

msndir maildir muhabbetine girmeden birinin yüzünü görmeden biriyle mektuplaşmak daha hoş olur diye düşünüyorum. saçma gelebilecğeini başta söylemiştim zaten :P

mektuplaşalım güzel şeydir mektuplaşmak :msn111:

SEVDİÐİN KADAR SEVİLİRSİN

#17 resolute

resolute

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Yeni Üyeler
  • 3 Mesaj

Gönderim zamanı 25.02.2006 - 02:22

valla ne diyim bilmemki.mektuplaşmak;uzun zaman görmediğiniz bir arkadaşı görebilme umudyla yaşamak;bunlar artık geride kaldı.herkes istediği arkadaşını sn denen yeni yüzyıl icadı tamammen arkadaşlığı geliştirmek amacıyla yapılmış ama aslında arkadaşları birbirinden uzaklaştıran programlar artık moda olmuşş ne yaparsınız..
dünyada herşeyin zevki başkadır. ilerde herhangi bir yerde eski anılarınıza bakmak istediğinizde bilgisayarı açıp mailinize bakmak mı daha hoştur yoksa esi sandıkları karıştırıp mektupları karıştırmak mı??
bana sorarsanız mektuplaşma bambaşka güzellikte birşey...
sizlere sorarım öyle bir gün gelrde bir süre hiç biryerde elektrik kalmadığında vede eki anılarınız aklınıza geldiinde geçmişten kalmış 3 *5 mektubu mum ışığında okumak kadar güzel bir duygu varmıdır şu dünyada???
neyse fazla uzattık herhald anlayan anlamıştır.. bu bende bir zaaf oluşturduda hem yapmak istediğiniz bir şey vardır da yapamamışsınızdır ya işte o türden bişey ...:)

#18 resolute

resolute

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Yeni Üyeler
  • 3 Mesaj

Gönderim zamanı 25.02.2006 - 02:28

aha ben br tane mektup arkadaşı buldum mu acaba???

#19 NatuS

NatuS

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 174 Mesaj

Gönderim zamanı 03.08.2006 - 02:55

ya ne güzel böle bir gelenegi devam ettirme karaı aldınız inşallah yarı yolda bırakmaz kimse kimseyii...
ben liseden sonar o kadar uğraştım kimse yanaşmıyo neymiş mail msn tamam bunlarda iyi ama nerde o mektuplaşmaa..gelecek mektubu bekleme hevesi...!
kimler mektuplaşıo bilmiorum ama benide katsanız şu işe çok sevinirim *fiuv
Ben HeM KalP HeM bEdeNim NeFesTiR rUhuM Benİm..AşK şAraBı İçErİm tEz GelSedE eCeLim..BeN Hem kALp HeM BeDeNim..AşK ŞaRAbı İçElİm KeNDimİZimDeN GeçeLiM..

#20 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj

Gönderim zamanı 03.08.2006 - 13:45

Tüh kaçırmışım kara kızı görüyor musunuz? Ben nasıl görmemişim şubattaki yazısını yahu *fiuv kara kızım oradaysan bak bekliyor bu biçare seni halen :)