İçerik değiştir

- - - - -

Dumur ötesi bi olay.. :)

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 59 yanıt verildi

#41 DKNH

DKNH

εїз Black Mamba 24 km/h hız yapar..

• Muhabirler
  • 9.404 Mesaj

Gönderim zamanı 10.03.2008 - 20:15

tam o sırada tesadüfen net bağlantında mı gitti yoksa :P
Gönderilen Resim
Yoktun ve Tanrı bu ihtimalden hiç bahsetmemişti....

#42 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 15.04.2008 - 15:51

Geçenlerde bir ceket almıştım. Ama sadece bir kere giyip kaldırmıştım kenara.
Pazartesi sabahı dedim ki şu cekti giyeyim yahu aldık bir kere giydik sadece.
Giydim işe gidiyorum. Dedim bi sigara yakayım. Sigarayı yaktım nasıl olduysa sigara ceketin yakasına değdi az bişeycik yandı ceket.
küçük bi iz kaldı ceketin tam yakasında. dedim neyse bu koşarken belli olmaz *zong
Neyse geldik iş yerine bu sefer de falçotayla kazara elimi kestim. ufak bi kesik oldu ama baya bi kan aktı...
Selpak falan bulalım derken kan sürüldü ceketin tam yakasına.
hay Allah kahretsin dedim...ıslatıp sildim falan ama yine de az bi şey kan izi kaldı.
neyse gittim eve..
bu sabah kalktım dedim ula yine bu ceketi giyeceğim.
giydim evden çıktım...
tam otobüs durağına giderken kuşun biri tam benim ceketin sağ omzundan aşağı doğru pislemesin mi? haydaaa
sabah sabah girdim bi börekçiye lavaboda sildim yine ıslak peçeteyle falan..
yine onunla geldim.
bakalım bu lanetli ceket ne zaman yanacak? :icecream:

#43 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 15.04.2008 - 15:54

İçinde sen olma da :icecream:
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#44 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 15.04.2008 - 15:55

Ceketi nette açık artırmayla sat iyi para eder *zong inş. eve sağ salim dönersin :icecream:

Her yanda güz sancısı öpüşmeler var ama nedense hepsi yarım...

#45 deryadeniz

deryadeniz

çözmeye çalışma beni...

• Dokunulmazlar
  • 4.502 Mesaj

Gönderim zamanı 10.07.2008 - 13:47

az önce bir firmayı aradım.bir alımla ilgili fiyat teklifi istemek için.aldığım cevap- lütfen amcamı arar mısınız :friends: nasıl yani dedim.hönkk hatta zönkk oldum :fight2:
DeRyOş.!!

#46 kara

kara

--giz----kara--

• Üyeler
  • 11.365 Mesaj

Gönderim zamanı 10.07.2008 - 13:52

Gazeteye ilan verdik... başvuru içinde e-posta adresimizi yazdık... bu sabah bi iş başvurusu maili aldım... Azrail Cellat isimli birinden... hayatımın durumu bu olsa gerek... :friends:

#47 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8.125 Mesaj

Gönderim zamanı 12.07.2008 - 10:10

gerçi bunu küstaha aramızda kalsın dedim ama dün geceden berri gülüyorum anlatmadan edemicem :P

bi arkadaşım (sevgen *heyo ) bana Lost'un 1-2-3 ve 4. sezonun bir bölümünü verdi. benim ısrarlarıma dayanamayarak... ancak dizinin 4. sezonunun ilk bölümü hem çok uzundu hem de izlediğim günden beri devamını görmek için yanıp tutuşuyordum. sonra baktım bu böyle olmayacak, msnde küstahı sıkıştırdım ve bilimum sorularımı sormaya başladım. :P
Sawyer öldü mü..
Julietle yattı mı..
Fizikçi noldu?
adaya geri döndüler mi..?
gemiden hayatta kalanlar var mı? diye tam sordum ki.. küstahdan aldığım cevap "kızım o son bölümde sen nerden biliyosun onları"
ama ben yine de kendimi ele vermiyorum :P senin yanlışın var diyorum *böö
sonra bi baktık ki meğersem şerefsiz sevgen bana 4. sezonun son 2 bölümünü vermiş. ve ben asıl sorularımın cevabını malesef seneye alıcam. ve malesef dizinin sonunu biliyorum ::
Yokluğun bu bahar biter mi ?
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?

#48 Who am I

Who am I

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.041 Mesaj
  • İlgi Alanları:naie pas peur de moi

Gönderim zamanı 12.07.2008 - 12:34

gizli bir hayran olabilir *gun
Doğa yıllardır bize herşeyi veriyor , peki biz doğaya ne verdik ? Sigara paketine 5 tl yada 7 tl veriyoruz , peki açan olanı görüyormuyuz ? bir hayvan öldürüldüğünde günlerce protesto ediyoruz ,peki bir şehit verdiğimizde kaç gün şehitlerimizi anıyoruz ? dizi yada şarkı sözlerini ezberliyoruz peki , kaç kişi Atatürk ilke ve inkilaplarını biliyor ? Müslümanız diyorsunuz , ama islamın şartlarını yada kurallarını bilmiyorsunuz bu nasıl müslümanlık ? herkes kendini imam sanıp konuşuyor , açın kuranı okuyun ne yazıyor acaba diye,insanları eleştiriyoruz peki kaçımız kendimizi eleştirmeye cesaret buluyor

#49 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 12.07.2008 - 15:45

:mad1:
Sana diyecek bişey yok kız :mad1:

#50 Who am I

Who am I

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.041 Mesaj

Gönderim zamanı 13.07.2008 - 11:50

hehe lost süper dizi eğer digitürkün varsa boşuna arkadaşlarından cd alma dizimaxte bütün bölümler en baştan yayınlancak pazartesiden itibaren ama zaten sen sonunu görmüşsün bir zevki kalırmı kalmazmı onu sen bilirsin *öberah
Doğa yıllardır bize herşeyi veriyor , peki biz doğaya ne verdik ? Sigara paketine 5 tl yada 7 tl veriyoruz , peki açan olanı görüyormuyuz ? bir hayvan öldürüldüğünde günlerce protesto ediyoruz ,peki bir şehit verdiğimizde kaç gün şehitlerimizi anıyoruz ? dizi yada şarkı sözlerini ezberliyoruz peki , kaç kişi Atatürk ilke ve inkilaplarını biliyor ? Müslümanız diyorsunuz , ama islamın şartlarını yada kurallarını bilmiyorsunuz bu nasıl müslümanlık ? herkes kendini imam sanıp konuşuyor , açın kuranı okuyun ne yazıyor acaba diye,insanları eleştiriyoruz peki kaçımız kendimizi eleştirmeye cesaret buluyor

#51 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8.125 Mesaj

Gönderim zamanı 13.07.2008 - 19:03

basma len damarıma *böö
digitürküm olsa hiç bu güzel insanlarla uğraşır mıyım *secret
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?

#52 Who am I

Who am I

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.041 Mesaj

Gönderim zamanı 13.07.2008 - 19:41

timam basmam *secret

#53 L1Square

L1Square

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 11.433 Mesaj

Gönderim zamanı 18.07.2008 - 14:53

Salı günü başıma gerçekten dumur ötesi bi olay geldi..Taşınmak üzere olan ve kavgalı olduğumuz yan komşumuzun,bahçemize Hint Keneviri ektiğini öğrendik..Bir ay kadar falan önce annem bahçeye çiçek ekerken,annemin yanına gelmiş ''abla ben de şu çiçekleri ekeyim mi.?'' demiş..Annem de ona kızgın olduğundan ne yaparsan yap demiş..(Annemin kızgınlığının sebebi de şu,arada onu da anlatayım hemen.. Bu eskici çağırmış evine birkaç parça bişey satacakmış.. Annem de o sırada balkondaymış.. Sonra bakmış bizim Aygaz tüplerinin aynıları,sığınakta duruyorlardı.Doğalgaz kullandığımızdan,sığınağa kaldırmıştık onları..Neyse annem 'yok artık bzim tüpler değildir herhalde'' demiş.. *ühü Ama sonra içine bi kurt düşmüş..Sığınağa inip bakmış..Ve bizim tüpün yerinde yeller esiyor.. Adam arada bizim tüpleri de satmış eskiciye..) :( O yüzden annem hiç bakmamış nasıl çiçek bunlar diye.. Gerçi baksa da nerden tanıyacak zaten.. Neyse adam piyasada yok tabii taşınırken, yeğeni gelmiş eşyalarını taşımaya..Bahçede annem de ona dert yanıyormuş..''Çok terbiyesizdi yeğenin kusura bakma'' falan diye.. Konuşurlarken adam ''abla bu çiçekler kim ekti..'' demiş.. Annem de ''yeğenin'' deyince, adam hmen toplamya başlamış çiçekleri..''Abla bunlar esrar,jandarma görse içeri alır vallahi sizi.!'' falan demiş.. Görebildiğini kopartmış.. :)

Ben de şimdi tırım tırım Hint Keneviri resimleri bakıyorum googledan,nasıl bişeydir öğreneyim diye....Bulursam kopartıp, atarım(kurutup, satarım)diye... :confused:

(Şaka parantez içindekiler aman ha..Tabii bu parantez içindekiler değil,bi önceki parantezin içindekiler..)

Bir kadını ağlatırken,çok dikkat edin çünkü ALLAH,gözyaşlarını sayar..!!

Kadın,erkeğin kaburgasından yaratıldı,ayaklarından değil...
Öyle olmuş olsaydı,ezilirdi..
Erkeğin başından da yaratılmadı,üstün olmasın diye..

Ama göğsünden yaratıldı,eşit olsun diye;
....kolun biraz altından,korunsun diye...
Kalp hizasından yaratıldı SEVİLSİN diye..

* * *

Kimlik gizli, hayaller gizli ve ben de gizli...
Susuyorum..
Ve seni sevdiğimi kimselere söylemiyorum..

:) (Böyle kalsın. Kimin değiştirdiğini anlarsın senn)

#54 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 18.07.2008 - 15:16

Belki komplo kurmuştur.

#55 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10.820 Mesaj

Gönderim zamanı 18.07.2008 - 15:39

Tam dumurlukmuş böyle komşuda düşman başınamı denir ne denir
EÐER ÇEKMEZSEN GÜLÜN NAZINI NE DİKENE DOKUN NE GÜLÜ İNCİT

#56 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11.484 Mesaj

Gönderim zamanı 18.07.2008 - 21:17

Bu adamın taşındığı iyi olmuş....
Bir gün daha geçti ve biz biraz daha yaklaştık;Bizden hiç uzak olmayan ölüme...

#57 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8.125 Mesaj

Gönderim zamanı 19.07.2008 - 18:17

hey yarebbim *drunk
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?

#58 Who am I

Who am I

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.041 Mesaj

Gönderim zamanı 19.07.2008 - 19:11

heheh bazen bendede oluyor ama kendi kendine düzeliyor airties'ten kaynaklanıyor sanırsam *kurtkiz

#59 jojos

jojos

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 25 Mesaj

Gönderim zamanı 27.07.2008 - 20:11

o yanlış yön tarif edenede helal valla :smitten: *lol

#60 Canan

Canan

diyalog değil,monolog..

• Üyeler
  • 5.591 Mesaj
  • İlgi Alanları:...

Gönderim zamanı 11.09.2008 - 16:15

Acil serviste şahit olduğum bir hasta-doktor diyaloğu

Doktor bey oğlum iğne mi yapıcanız bana?
evet teyze yat kalçanı aç
iğne orucu bozar mı evladım
Onu Zekeriya Beyaz'a sorucan teyze. :)
2 metre bez
2 kürek kum
var mı ötesi?