İçerik değiştir

- - - - -

Trafık..

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 7 yanıt verildi

#1 redkitt

redkitt

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 658 Mesaj
  • İlgi Alanları:harabe.net :)

Gönderim zamanı 22.08.2005 - 16:12

ya benim anlamadığım olay trafıktesın arabayla kırmızıda duruyon.neyse beklemedesın bır yandan etrafı falan izliyon hersey normal tıkırında gıdıyo.neyse o ara yesil yanıyo,arkadakı adam direkt olarak kornaya asılıyo (daaaaaaattttt birde havalı kornaysa tamamen için dışına çıkıyo)zaten bırden o ses adam öldürür.kardeşim bir dur işık daha yeni yandı geçecez acelen ne 9 ay nasıl durdun sen hayret yani..bazende kırmızından sonra sarı yanınca baslıyolar.
bıde daha ilginci senın arkandakı sana korna çalınca onun arkası onun arkası derken alıyo basını gıdıyo nasıl iştır anlamadım yanii
asıl sinir trafıkte oluyo.....
mutlu olmayı yarına bırakmak,karşıya geçmek için nehrin durmasını beklemeye benzer.....nehir asla durmaz..

#2 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 22.08.2005 - 16:17

bazen kırmızıdan sarıya dönmesini bile beklemiyolar.. diğer yoldaki ışık kırmızıya döndüğünde basıyolar.. sallandırcaksın bunların bir ikisini taksimde.....
Gönderilen Resim

#3 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 22.08.2005 - 17:22

şöyle ağız tadıyla bir yaya olarak bize yeşil ışık yandığında arabaların durmaması yüzünden karşıya geçemiyorum ya. nasıl sinir oluyorum.

Değişiklikler Kaydedildi...

#4 redkitt

redkitt

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 658 Mesaj

Gönderim zamanı 22.08.2005 - 19:53

yok abi bazende senin olduğun tarafa dönecek oluyorlar,ne sinyal birsey öle bakıyor birde yanından geçerken şekil yapıyorlar ya işte buna acayip derecede sinir oluyorum.orda dursa aşağı inse millete ibter olsun diye ii bir sekilde tozunu alacaksın ondan sonra rahatlayacak adam..kardeşim tamam istanbul trafiği yoğun ama insana da insan gibi davranmak lazım dimi.. :smitten:
mutlu olmayı yarına bırakmak,karşıya geçmek için nehrin durmasını beklemeye benzer.....nehir asla durmaz..

#5 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 22.08.2005 - 19:59

yayalar sanki dorumu yapıo ben dikkat ettim her buldukalrı yerden ki en fazla 10 metre ilerde alt gecit veya yaya gecidi olmasına karsın gende gidip kaldırımdan zıplayıp bi kaç arabaya çalım atıp öle geçiolar duraklar hariç heryerde otobus lere el ediolar durdurmak için tonla başka şeyler yazılabilir sorun yayaların bu kurallara uymamasından doguyor ....
( yayayım bende gelmeyin üstüme )

smiley-sport036.gif  

#6 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 22.08.2005 - 21:03

yaya geçitlerinde duruyorum ! arkamdakiler çok küfrediyo
Gönderilen Resim

#7 redkitt

redkitt

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 658 Mesaj

Gönderim zamanı 23.08.2005 - 17:59

arkadaşlar buna çare bulmak çok zor..türkıyede hiçbir kurala uyulmuyorki bunlara uyulsun..yani herkeste suç var sadece ilgisizlik vede bilgisizlikten kayanaklana olaylar bu..yani şimdi arabalara çalım atanlar bırakın oracıkta gebersin eğerki 10 metre ilersinde alt yada üst geçit varsa...

#8 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Gönderim zamanı 30.03.2007 - 04:09

kırmızıdan yeşile geçer geçmez korna çalan elemanlara bende kıl kapıyorum... ama bir gün öyle bir acelem vardı ki aynı haltı ben yedim :blush:

yeşile geçer geçmez zart zurt basıverdim kornaya ama hakkaten çok acelem vardı :) onun haricinde bir alışkanlık değildir benim açımdan..

ve bu şekilde yeşile geçer geçmez kornaya basarlarsa kıl kaparsam olabildiğince yawaş haraket ediyorum ( tabi dayak yemek de var sonunda ama olsun )