İçerik değiştir

- - - - -

Uğur Dündar Trafik Kazası Geçirdi..

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 1 yanıt verildi

#1 Taurus

Taurus

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 267 Mesaj
  • İlgi Alanları:♫ ♬ ♪ ♩ ♪ ♫ ♬ ♪ ♩ ♪

Gönderim zamanı 10.10.2011 - 19:11

Star TV Ana Haber Genel Yayın Yönetmeni ve anchormani Uğur Dündar yanında eşi ve çocukları olduğu halde çıktığı haftasonu gezisinde ölümle burun buruna geldi.

Dündar yaşadıklarını Radyo D'de Hakan Gündüz ile Radyo Arenası programında anlattı.

Haftasonu kendisinin kullandığı araç ile eşi ve çocuklarını haftasonu gezisine çıkarttığını söyleyen Dündar, "Çocuklar arka koltukta oturuyorlardı. Vatan Caddesi'ne girdiğimde bir kamyonun son sürat sol şeritte ilerlediğini farkettim.Kamyon sürücüsünü korna ile uyarıp yavaşlamasını istedim.

Ancak sürücü bu ikazıma korna ile yanıt verdi. Bir süre sonra kırmızıışıkta durmak zorunda kaldım. Tam yeşil ışığın yanmasını beklerken arkadan hızla bir kamyon çarptı" dedi.

Aynadan arkaya baktığında çocuklarının koltuğuna dayanmış kamyonun tamponunu gördüğünü anlatan usta anchorman Dündar, "Kazayı çok şükür maddi hasarla atlattık. Bunun nedeni de araçta bulunanların emniyet kemeri takmasıydı" şeklinde konuştu.(Mynet Haber)

Gönderilen Resim
Akılsızlar hırsızların en zararlılarıdır.Zamanınızı ve neşenizi çalarlar..(Goethe)

#2 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 10.10.2011 - 19:28

Ben şeye takıldım ya haberde :D

yanında eşi ve çocukları olduğu halde çıktığı haftasonu gezisinde ölümle burun buruna geldi.

Eşi ve çocukları olduğu halde ölümle burun buruna gelemez mi yani. Bu nasıl bi' saçmalıktır yahu :D