İçerik değiştir

- - - - -

Güzel Yazı Yarışması...

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 32 yanıt verildi

#21 Roland

Roland

I Love My Frog :)

• Üyeler
  • 4.729 Mesaj

Gönderim zamanı 12.03.2006 - 18:55

Bitti ben kasandım ;)

yaz kardeşim yaz, bu kazananı zamanı rakibi olan bi yarışma deil

buyrun siz de saçmalayın
Kandırdım, kandırdıım, gemi memi yoktu

#22 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 12.03.2006 - 18:57

Saçmalamak denmez ona duyguları ortaya dökmek denir...
Vakti olmayan bi yarışma bu kazananı olmayacağı gibi..

smiley-sport036.gif  

#23 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 12.03.2006 - 19:00

çamurlu ayaklarınızla basmayın halının üzerine.

yarışma bitmedi. sonsuza kadar devam ediyo. yazsın herkes. sen ben o biz siz onlar.

Değişiklikler Kaydedildi...

#24 yok

yok

DuyguSuz!

• Üyeler
  • 1.406 Mesaj
  • İlgi Alanları:* Yalnızlık<br>* Başka hayatları yaşamak<br>* Kendinden vazgecmek<br>* Başarısızlık<br>vs.......................

Gönderim zamanı 12.03.2006 - 19:02

Ben yarışma da bişey kazanmak yada kendim kazanmak için değilde sizinle birlikte bende bişeyler yapmak isterim oyuzden sorduştum.
Bilgiler için Teşekkürler

Okyanusların uçsuz bucaksız erilşilmezliğini mavi sanırdım. O erişilmez derinlikler Yeşilmiş! tıpkı gözlerim gibi...
O diplerde saklıymış duygular, o sonsuzlukta saklıymış umutlar, sonlarda saklı kalmış varoluşlar...

#25 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 12.03.2006 - 19:06

Bir dipnot eklemek istiyorum:

Her ne kadar kendimiz yazmasakda bazen bir yazıyı okudumuzda kendimizden bi çok şey katarız ve bi bakmışız yazan kim olursa olsun bizimle aynı duyguları paylaşmış kadar güzel şeyler yazmış Temam yazı bize ait deil başkası yazmış lakin unutulmaması gereken yazılanı benimseyince yazan dan çok yazılan önem kazanır.. En azından bence....

smiley-sport036.gif  

#26 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 12.03.2006 - 19:07

Yok biz şaka yapmayı severizde , böyle cevaplar verdik.. sen bizim kusurumuza bakma ;)
bu yarışmaya giren herkesi yarışmayı kazandı gözüyle bakıyoruz :msn120:

#27 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 12.03.2006 - 19:09

Konsept ulen !!
Gönderilen Resim

#28 Roland

Roland

• Üyeler
  • 4.729 Mesaj

Gönderim zamanı 12.03.2006 - 19:27

evet evet biz konsept bile yazabiliorz :mad1:

#29 MaryJane

MaryJane

Forum Şövalyesi

• Üyeler
  • 2.094 Mesaj
  • İlgi Alanları:F1, WRC , Eski Mısır , Gothic-Symphonic-Power Metal , Frp, Galatasaray..

Gönderim zamanı 12.03.2006 - 23:17

Bir dipnot eklemek istiyorum:

Her ne kadar kendimiz yazmasakda bazen bir yazıyı okudumuzda kendimizden bi çok şey katarız ve bi bakmışız yazan kim olursa olsun bizimle aynı duyguları paylaşmış kadar güzel şeyler yazmış Temam yazı bize ait deil başkası yazmış lakin unutulmaması gereken yazılanı benimseyince yazan dan çok yazılan önem kazanır.. En azından bence....

Bu konu -alıntı konusu-dipnot adı altında neden bu bölüme taşındı anlayamıyorum
Madem taşınmış benimde eklemem gereken bir kaç dipnot olacaktır.

Bazen bir yazı okuduğumuzda kendimizden birçok şey buluruz.
Bazen bu yazı kendimizin bilipte birtürlü başkalarına anlatamadıklarımızı anlatır.
Halkına,Ülkesine mâl olmuş,yazıları yüzlerce insana ulaşmış kişilerin yazılarını alıntıdır şeklinde yazmamızın belki pek gereği olmayacaktır,çünkü okuduğumuzda uslubundan hangi yazara ait olduğunu az çok biliriz.
Ama daha önce hiç duyulmayan-yazar vasfını kazanmamış- bir kişinin kendi notlarını aldığınızda yazanı belirtmeniz ya da alıntı yaptığınız kısımları tırnak içine almanız gerekir.
-Üstelikte yazan kişi öğrendiğinde bu durumdan hiç hoşnut olmamışsa-
Tırnak içine alınmaması,alıntıdır diye belirtilmemesi yani sadece alınıp kopyalanması nasıl ''bu benim yazım '' anlamını vermiyorsa ''bu benim yazım değil'' anlamını da vermez.
Lütfen dikkat edelim..
''Orada olmayan bir şeyi görmezden gelemezsiniz çünkü 'görmezden gelme'nin anlamı bu değildir ''

Gönderilen Resim

#30 Roland

Roland

• Üyeler
  • 4.729 Mesaj

Gönderim zamanı 13.03.2006 - 00:40

Mj :mad1:

Not: Memati olm bu konu uzuycak gibi görünüo

Dip Not: Çalıyorlar ısrarla ne diyim ya!

#31 yok

yok

DuyguSuz!

• Üyeler
  • 1.406 Mesaj
  • İlgi Alanları:* Yalnızlık<br>* Başka hayatları yaşamak<br>* Kendinden vazgecmek<br>* Başarısızlık<br>vs.......................

Gönderim zamanı 15.03.2006 - 13:38

Bende accık bişeyler zırvaladım umarım beyenirsiniz.

http://www.harabe.ne...wtopic=3424&hl=

Bu mesaj Complexivy tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 15.03.2006 - 13:56

Okyanusların uçsuz bucaksız erilşilmezliğini mavi sanırdım. O erişilmez derinlikler Yeşilmiş! tıpkı gözlerim gibi...
O diplerde saklıymış duygular, o sonsuzlukta saklıymış umutlar, sonlarda saklı kalmış varoluşlar...

#32 maviumudum

maviumudum

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 9 Mesaj
  • İlgi Alanları:kitap okumak,müzik dinlemek,şiir ve deneme yazıları yazmak,tiyatroya gitme,dans etmek...

Gönderim zamanı 04.04.2006 - 20:06

SEVGİMİ AL AVUÇLARINDA SAKLA ......

Biz,mavi yağmurlarda hiç gezmedik daha...ıslanmadık gökten delice yağan mavi yağmurda senle..ıslanmaktan korkuyorsun,sevgiden korktuğun gibi....sevgi yağmurları maviden daha çılgın yağar...

Biz,kırçiçeklerini toplamadık daha....koklamadık kokusunu,sunmadım avuçlarına....

Maviye yakışansın....sana baktıkça mavi okyanusunda kayboluyorum ....
Sana akıyorum büyük bir tutkuyla ve beklentisiz...delice ve ölümüne sevmenin ne anlama geldiğini bilenlerdenim..seviyorsam bu sensin...sadece sen olacaksın,olmalısın...

Hayallerimiz var...senle gerçekleşecek olan ne varsa ikimizin fedakarlığı önceliğinde gerçekleşecek ,sevgi dolu evimizde aydınlık güneşin hep var olacağı senli dünyayı yaşarken mutluluğu tadımlık değil doyumluk yaşayacağımız mutlu bir ev hayatını gerçekleştirme hayalimiz var...

Evimizin bir odasında birbirimizin dizlerine yatıp sevgi ve şefkati yaşatma hayalimiz var...

Gökkuşağını beraber izlerken bile renk tonlarını parlaklığınla gölgede bırakıyorsun...

Seni seviyorum ,senle yaşanacak ne varsa seviyorum..

Seni seviyorum,seni renklerle donattım..her güzel olan şey rengini senden aldı....deniz MAVİ'sini,gül KIRMIZI'sını,papatya SARI'sını,kırçiçeği BEYAZ'ını,bahar YEŞİL'ini senin renginden aldı...

Güneşe aydınlığını,yıldıza parlaklığını verdin.....güneş ısıttı,yıldız yol gösterdi....

Mevsimleri yaşamadık henüz...ne baş başa rüzgarın uğultusunu dinledik,ne cama vuran yağmurun çıkardığı senfoniyi dinledik,ne de sonbaharda hüzünle dalından kopan yaprağın gözyaşı olup yere damla gibi düşüşüne şahit olduk....

Yaz aşklarına tanık olmadık....mavi denizin kumsalında el ele ve göz göze olmadık....denizden esen meltem rüzgarlarında baş başa dinlenmedik.....ve gece yarısı el ele kumsalda YAKAMOZU izlemedik....

Sevgimize şahit olacak adımızı kazıyacağımız sonsuza kadar silinmeyecek aşk ağacımız olacak...

SANA AŞIÐIM SONSUZA KADAR HÜKÜM SÜRECEK BİR AŞKLA,

SANA AŞIÐIM SONSUZ BİR SEVGİ İLE,

SENİ SEVİYORUM ÇÜNKÜ SENLE MUTLUYUM.........

YUNUS'tan PAPATYASINA

#33 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 29.04.2006 - 20:22

Peki "kendimizi" anlatmaya ne dersiniz ?

Sevdiklerimiz , kızdıklarımız , üzüldüklerimiz , yorgunluklarımız , yediklerimiz , içtiklerimiz vs . ?