İçerik değiştir

Konsept !?

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 20 yanıt verildi

#21 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 26.11.2007 - 17:05

alıntı haberler koyulduktan sonra cevap yazılmaması için konu kapatılsın...sonra herhangi bir bölümde herhangi bir fikir sunulduğunda...fikri sunan kişi konunun altına konunun gidişatını belirleyen bir yazım planı çıkarsın ''şu şu şekilde karşıt ya da mutabık fikirler ve yazılar yazılsın'' diyerekten...bu arada yönetici hemen dikkat kesilsin,çünkü bazı taocular olayın büyüsünü bozacak(misal ben),bu kişilerin yazıları derhal silinsin...(hatta şu anda benim bu yazım,konunun gidişatını etkileyecek türde bir yazı...silinmesi gereklidir şu anda)

işin geyik kısmıyla ilgilenenler...geyik adıyla açılmış bölüme gidip...aynı konuyu açarak bu konuyla ilgili içlerindeki bütün kurtları dökerek rahatlamalıdırlar...

bir dialogla bunu örneklendirelim dilerseniz...

çocuk- yemekte ne var anne

anne - yemekte ıspanak var çocuğum,çünkü Demir yönünden zengin olan ıspanak, diğer yapraklı sebzelere nazaran daha çok protein içeriyor...

çocuk - oooh onun da üstüne sarımsaklı yoğurdu dökücen şöööyle..

anne - evladım sarımsaklı yoğurt konseptimizde yoktu,biz ıspanaktan bahsediyoruz burda,konuyu dağıtmaz mısın?...lütfen bu konseptimiz dışı konuyu gidip yan odada konuşur musun?...lütfen

çocuk - anne ben ayrı eve çıkmak istiyorum...

günlük yaşantımı yaşar gibi yaşadığım şu mevkiiyi bu dialog gibi çekilmez yapmayalım be...hadi gaari
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan