İçerik değiştir

Ev Sahibini Korkutma Yolları

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 6 yanıt verildi

#1 Bulutsuzluk

Bulutsuzluk

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.309 Mesaj
  • İlgi Alanları:Olmak istediği...

Gönderim zamanı 15.08.2005 - 23:21

Hani duyuru yazısını gördüm.Daldım içeri kendimi burada buldum. Başka şekilde bu durumu size nasıl duyurabilirimi düşündüm. Aklıma burası geldi. Anlayacağınız bildiğim tek konser bilgimin avea faturalarının da bildiği gibi tarkan turneye çıkıyor balıkesir,izmir vs vs samsun derken vs vs yapacakmışlı avea faturasının zarfı içindeki iki kişinin gidebileceği konser durumu . lakin benim duyurmak istediğim bu değil. Geçim derdi düşdümü başa. Kafam ağrıdı ben oynamıyorum diyemiyorsun. Hep bir çare peşindesin. Ve akıl almaz kişiliğe bürünüyor ve yolları deniyorsun. Bundan bir hafta önce kiraya zam yapmak isteyen ev sahibini seni maliyeye şikayet edeyim de görürsünlü tehdit vari bir arttırımla istediği fiyatı belirleyen kiracının amacına ulaştığını,ve sizin de böyle bir sıkıntı durumunuzda maliyeye düşük fiyat gösterdiğinden emin olduğunuz ev sahibini bu şekilde bir kaç yıl daha oyalayabileceğinizi duyurmakdı amacım.

Bildik,tanıdık bilgiler.. Sonucu gözümle görmem gerekiyordu. Gerçekten faydası oluyor.

Sizinle konuşmayacağım yine olric
Asrın yeni bir umdesi var, hak kapanındır.
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Neyzen'im...

#2 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 18.08.2005 - 18:25

Bir evsahibi olarak , bu dediklerinize en kısa zaman da bir çözüm getirip kiracıma artık iyilik yapmayacağımı bildiririm. demek böyle :) sen kalk kiracına yardım et , kiracın senin kuyunu kazsın. Kiracımı döverim desem olmaz şimdi. en iyisimi kontratı yenileyeyim.

Değişiklikler Kaydedildi...

#3 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 18.08.2005 - 18:39

Adama yalvaracagım bu sene zam yapmasın diye. 250 alıyo üstüne zam gelirse artık imanım iyice gevrer :)

#4 Bulutsuzluk

Bulutsuzluk

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.309 Mesaj

Gönderim zamanı 18.08.2005 - 18:41

Hayır,hayır.. Eklemeyi unuttuğum detayı bana hatırlattın birden dokuzum güzelidir her harfin.. Kiracı başrollerde,Ev sahibi ise rol icabı kötü adam durumunda. Yoksa bu şekilde kendi kuyumu da kazmış olurum. Kötü evsahiplerine uygulanması dileğimle ek kararname ile bu eksikliği düzeltiyorum.
Neyzen'im...

#5 rengim

rengim

Reis-i Cumhur

• Üyeler
  • 605 Mesaj

Gönderim zamanı 19.08.2005 - 00:42

Peki bulutsuzluk ya ev sahibi maliyeye düşük fiyat göstermemişse, blöf tutmazsa neler söylenebilir? :)
Kilometreler ayıramaz insanı inan
Birleştirir telefon telleri gibi
Ama milimetrelerse ayıran
Bağışlanmaz bir yazgıdır bu
Beterin beteri...

#6 Bulutsuzluk

Bulutsuzluk

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.309 Mesaj

Gönderim zamanı 19.08.2005 - 12:56

Beni hazırlıksız yakalamakta üstünüze yok derim renklerin en güzeli dost.
Neyzen'im...

#7 Bulutsuzluk

Bulutsuzluk

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.309 Mesaj

Gönderim zamanı 19.08.2005 - 12:59

Bir laf vardır bilirmisiniz '' Kötü ev sahibi kiracısını da ev sahibi yaparmış''
Ya vergi durumu kişeye bırakılsaydı. Kaçımız vergi verirdik ki. Sanmıyorum ki bir eldeki parmağın yüzdesini geçmez,tam olarak maliyeye miktarı belirleyen. Ve yahut başka ev aramaya koyulmalı derim.
Neyzen'im...