İçerik değiştir

- - - - -

Okul Anıları

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 22 yanıt verildi

#21 Betüs

Betüs

Papatya Taçlı Kraliçe..

• Üyeler
  • 2.637 Mesaj
  • İlgi Alanları:resim, tasarim (hersekilde), dizayn, müzik, sinema, ...

Gönderim zamanı 05.05.2006 - 22:57

bende cok fenaydim
bizim okulun müdürüne türkce ögretiyorum diye küfür ögretmistim
adamcagizda benim her dedigimi tekrarliyordu
merhaba yerine ... vs

simdi melekim melek *heyo
Gelincik

#22 Lavinia

Lavinia

FıRTıNa KuŞu

• Üyeler
  • 5.669 Mesaj

Gönderim zamanı 26.07.2006 - 21:45

lise 2. sınıftaydık bi edebi metin hocamız vardı.70'lik emekliliği gelmiş geçmiş bir kadındı Emel hoca.Derslere hep "bu defa konuyu dağıtmak yok "diye girer ancak ders sonunu en saçma sapan en alkasız şeyle getirirdi.bir deil,iki deil Allam yaşlı da kadın üzülüyoz ama canımıza tak etmiş yane.neyse tesadüf eseri birgün öğretmenler odasında Emel hoca nın Atatürk ten çok etkilendiğini duydum.Ama işim bittiği içinde odadan çıkmak zorunda kaldım ve lafın gerisini duyamadım.Kendimce bi fikir yürütüp kadıncağıza Atatürk ten bahsedip derste onu anlatmasını sağlayarak düzgün bi şeyler dinlemeyi planladım bölece hem kadıncağız hem biz mutlu olacaktık.Fakat iş hiçte öle olmadı.Ben tüm iyilikseverliğimle ayağa kalkıp Atatürk deyince...üfff Allah ım hala kadının o hali gözümün önünden gitmiyo.Gözleri doldu önce sonra bir feryat bir figan masanın üzerine dayanıp ağlamaya başladı ama nasıl bir ağlamadır o yaf.Sonra fenalaşıp yığıldı kaldı sınıfın ortasına.ayakta öle ne kadar durduğumu hatırlamıyom sınıf şok olmuş durumda.korkunçtu öldü sanmıştım Müdürün odasına götürdüler ayıldığında bile hala ağlıyomuş.hiç unutmam bunu feciydi yane kadını öldürdüm sanmıştım. *böö
Gönderilen Resim

YARINA SESİMİN YANKISI KALIR...

Hoşçakalın.

#23 ardaksk

ardaksk

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 204 Mesaj
  • İlgi Alanları:rock müzik özellikle slipknot ve marilyn manson bu aralar ruhlar ve çinler cok ilgimi cekiyor sevgilimle cok ilgilenirim onu cok seviom yagmurda dolasmak harika futbol

Gönderim zamanı 28.07.2006 - 23:59

lise 3 ten atıldım çünkü 102 gün davamsızlık geldi liseyi cok öslüom en cokta bütün sınıf birden kacıp ali hocayı cıldırmamızı ve cafede takılmayı bide sınıfta sigara içmeyi
meleklerde şeytandır