İçerik değiştir

- - - - -

Okul Anıları

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 22 yanıt verildi

#1 flame

flame

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.503 Mesaj

Gönderim zamanı 13.08.2005 - 01:41

lisedeyken geometricinin dersinde hocaya zorla ders işletmemiştik gerçi herzaman ders işlemezdi o ama olsun....
sınıfta gürültü patırdı gırla herkes kafasına göre dağıtıyo ortalığı bende iri kıyım bi arkadaşımla sohbet ediyom zilin çalmasına yakın arkadaşım hocanın uyuduğunu farketti bende "yok lan sadece kafası koymuştur masaya" falan diyom bana" bak zil çalınca kalkmayacak ama bende ona gösterecem" dedi o sırada zil çaldı hocada harbi harbi masadan kalkmadı (bize sonradan gelen bilgilere göre hoca bi ara horlamış ama yalanda olabilir) bizim arkadaş hocanın dibine kadar gitti hoca hala tık yok kulağına eğldi ve "HHOOCCAAMMMM" diye bağırdı.hocanın uyanışı hala gözümün önünden gitmiyo zıplayarak yerinden kalktı etrafa aptal aptal bakınarak "ne oldu bişey mi oldu ölen mi var" gibilerinden ne kadar saçma salak soru varsa makineli tüfek gibi sıraladı.hiçbirşey olmadığını anlayınca arkasına bile bakmadan sınıfı terketti. bir sonraki dersinde bizimle hiç konuşmadı meğerse küsmüş.eee tabi konuşmayınca derste işlememişti.ama sonra gönlünü almıştık

HEY GİDİ GÜNLER HEY :D
sabah öle akşam elimizde biralar
sallana sallana alsancaktan aşağı
bir konakta karşıyakada
ben o yari arar dururum

#2 şirin

şirin

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4.117 Mesaj

Gönderim zamanı 15.08.2005 - 19:02

ben de anı çoook hangisini anlatayım.... bilmiyom ki :wub:

lise sondayım 5 çıtır arkadaşız..sınıfın hatta okulun en yaramaz kızıyım...beni tanımayan yok okulda...erkek arkadaşlarıma kafa tuttuğum için adım çıkmış feministe..kimse yanıma yaklaşamıyor...
tarih dersindeyiz (kulakları çınlasın bi kel hocam vardı...hemşerim...benim yüzümden öğretmenliği bıraktı zavallıcık :wave: ) dersin ortasındayız..sınıfta sanki hoca yok,bi gürültü kıyamet kopuyor...bi ara erkek arkadaşlarımdan biriyle şakalaşmaya başladık..tahtanın önündeyim...arka tarafımda da çöp kovası var içi dolu...niyet bu ya çöp kovasını alıp arkadaşın kafasına geçireceğim...arkamı döndüm çöp kovasını almak için eğildim sınıfın gürültüsünden sınıf kapısının açılıp kapandığı duyulmuyor...herkes kendi halinde..neyse kovayı aldım elime arkama hiç bakmadan kaldırdığım gibi arkadaşın kafasına geçirdim..arkamı döndüm ne göreyim arkadaşın yerinde okul müdürü...kafasından aşağıya çöpler boşalmış vaziyette...gerisini siz düşünün ??? bana ne olmuştur... :idea: :idea:

#3 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 15.08.2005 - 19:06

disiplin cezası? tokat? uzaklaştırma? falaka? idam? hangisi? :wub:
2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#4 şirin

şirin

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4.117 Mesaj

Gönderim zamanı 15.08.2005 - 19:12

hiçbirini yapamadı..erkek arkadaşım sağolsun...o günlerde bizim okul müdürü belediyeden okul için yardım alıyordu..tabi benim çıktığım çocukta belediyenin alım satım müdürünün oğlu...gel de sen at okuldan...atabilirsen.. :wub:

#5 Jack_Davinson

Jack_Davinson

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.408 Mesaj

Gönderim zamanı 15.08.2005 - 19:17

Ne dünya yawww

#6 flame

flame

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.503 Mesaj

Gönderim zamanı 17.08.2005 - 02:06

valla iyiymiş ben senin kadar şanslı olmazdım beni okuldan bile atmazdı bütün gün vıdı vıdı yapardı başımda eee tabi sonuç ise ceza için yalvaran bi öğrenci bizim müdürün çenesi çooook kuvvetliydi de
bir konakta karşıyakada
ben o yari arar dururum

#7 miskin

miskin

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.494 Mesaj
  • İlgi Alanları:sanane

Gönderim zamanı 18.08.2005 - 01:50

berbet bir cümle kurmuşum düzelteceğime sildim

#8 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 18.08.2005 - 09:00

İlkokul dedinde bak ne geldi aklıma. Şimdi bizim okulda en alt katta soyunma odası vardı ahırdan farksız. Kızlar orada soyunup giyiniyormuş(orta okullar için biz ilkokulduk)
Neyse bizim sınıfın kızlarıda boole teneffüslerde oraya gidiyorlarmış. Nası disem soyunup soyunup giyiniyorlarmış. Neyse bu sınıftaki erkeklerin agzında dolanıyor. Dedim gençler bu böyle olmaz madem bir yaygaradır gidiyor gidelim bakalım neymiş ne değişmiş. Sonracııma günü saati teneffusu ayarladık. Zil çaldı kızlar uçtu arkalarından da biz uçtuk. Odanın kapısı kapalı bizde kapının dışında bekliyoruz ki iyice soyunmuş olsunlar(eheuh igrencim) Saldırı emirin vermemi muteakiben arkada ordum önde ben daldık içeri. Bir baktım aman Allah'ım ortalık ana baba gününe döndü. Çocukların olması için saha müsait :P
Sonracıma bizi öle kapı dışarı ettiler vs.. Kızlardan biri okulu bırakmıştı.
ahh ne yıllardı...

#9 Bulutsuzluk

Bulutsuzluk

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.309 Mesaj
  • İlgi Alanları:Olmak istediği...

Gönderim zamanı 21.08.2005 - 15:48

En masum olduğum zamanlarda kirlenmeyi ögrendiğim zamanlardır okul yılları. Bir şey katmak adına koşar adımlarla yürürken,meydanlarda yahut sokak aralarında bugünün anlamına bizim de katkımız olsun dediğimiz haylazlık,aptallıklarımdan başka bir anı kalmamıştır okulun nostaljisinden bana. Oysa, psikolojiyi anlamanın sokak köpeklerini takip etmekle başladığını ögrendiğim zamanlara denk gelirdi ki. Ben o alışkanlığı yine o zamanlarda terketmiştim. Şimdi yeni,yeni köpeklere alışmaya başladım. Geceleri anlamsız uğuldamalarını ancak anlıyorum. Her renk kendine göre güzeldir. Bir aldatmaca da kaybolan okul anılarımdan nefret ediyorum.
Asrın yeni bir umdesi var, hak kapanındır.
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Neyzen'im...

#10 Prozzi

Prozzi

The aTTaLiaN

• Üyeler
  • 1.801 Mesaj
  • İlgi Alanları:Futbol

Gönderim zamanı 03.09.2005 - 09:57

uni ikinci sınıftayız. depresyon bunalım almış başını gidiyor okula gitmiyorum fazla eskişehir ankara bursa gezip duruyorum sınavlara bir hafta kaldı artık istanbula döneyim dedim eskişehirden trene bindim. eve gitmeden okula uğrayayım hem sınav tarihlerini falan alırım dedim feci uykum var. e.şehirden istanbula kadar içtim zaten ;) birşyler atıştırdım kampüsün karşısında sonra okula girdim aheste aheste öğrenci işlerine çıktım sınav tarihlerini aramaya başladım o anda bizim sınıftan iki çocuk geldi bişiler bakıp gitti. ardıdnan biri daha geldi birşeye baktı tam gidecekken sordum sınav tarihleri nerde diye gösterdi. snr aben sınav tarihlerine baktım ilk hazine tarih bugünün tarihi sınav saati on :P işi komik kılan bu değil. tüm sınavda 4 kişi geçer not aldı biri bendim :P hem güncel ekonomiyle ilgiliydi hazine yönetimi sorularıydı gaztelerde ne okuduysam yazdım :)
Sana Bitti Diyen Kim ? Ben Sadece Git Demiştim!!!

#11 flame

flame

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.503 Mesaj

Gönderim zamanı 08.09.2005 - 17:04

helal olsun ne diyelim başka
bir konakta karşıyakada
ben o yari arar dururum

#12 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 10.09.2005 - 19:31

Orta 2'de sırf Türkçe dersinden aldığım dönem ödevini yapmadığım için hasta rolü yapmıştım. Babam doktora götürmüştü. Mecbur hasta olmadığım öğrenilmesin diye bağırıp çağırıyordum elimle de karnımı tutuyordum çok ağrıyor diye. Doktor beni muayene ettikten sonra birşey bulamadım dediğinde korkmuştum .. o sıra daha fazla bağırmıştım "ağrıyooo" diye. Babam üniversiteye götürelim doktor bey deyince doktorda " 1 hafta rapor yazıcam , 2 gün sonra tekrar gelin" demişti. 1 hafta dinlenmiştim. 1 haftanın sonunda raporu götürdüğümde sınıf öğretmenine tamam demişti. Türkçe hocası da hasta oldum diye azad etmişti dönem ödevinden.. böylelikle geçmiştim Türkçe'den :)

Değişiklikler Kaydedildi...

#13 zilli

zilli

Dikkat! Patlayıcı Madde!

• Üyeler
  • 675 Mesaj

Gönderim zamanı 16.11.2005 - 20:21

hala okuldayım :huh: ama öğrenci diğilim artıkın

ben şimdi hangisini anlatım size?
1+1=1

#14 walkON

walkON

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 389 Mesaj
  • İlgi Alanları:şu aralar bavul hazırlamaktan başka bi ilgi alanım yok maaalesf

Gönderim zamanı 16.11.2005 - 23:37

lise iki ben şehrin büyük salonlarından birinde okul tiyatrosunda görevdeyim müthiş bi performanstan sonra okulda süper bi karizma yapmışım pazartesi günü herkes benim çevremde dünya etrafımda dönüyo sankim (ehehe abarttım :P ) neysem çıkış zili çaldı bütün okul dışarda sen tut bahçenin tam ortasında yere yapış benle birlikte bütün karizma yerde ertesi gün yine herkes bana bakıyo ama aynen şu şekil de :
:msn11: yaaah yaaah dün düşen salak kız eheeeheh

Bu mesaj miss_lavender tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 16.11.2005 - 23:39

sevipte söyleyemediğim şarkılar var
bir dizesini asla hatırlayamadığım şiirler
keşke , keşke o ben olsaydım dediğim hikaye kadınları
düşlerim var
uyandığımda yalnızca başını hatırladığım
ve asla sonuna kadar görmeyi beceremediğim
bir adam var düşümde
tam dokunacakkenuyandırıldığım
bir adam sonumuzun ne olacağını öğrenemediğim
düşümde bir adam var benim mi bilemediğim
bir adam var diyorum düşünüp düşümden ayrı kaldığım
durupta söyleyemedin adınsa gizli kapaklı
sevda türküleri tuttursamda ben telli duvaklı
yanıma korlar mı adam seni
koparıp acıtmazlar mı beni
nafile yanar elim dudağım
seni bana yar ederler mi?

#15 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 17.11.2005 - 17:45

Miss bilmemne bak tam sana uyugn bişi buldum...

tatlıtuzlu; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 18; İl: Kocaeli
Bara ilk gidişimdi. Barmen o kadar tatlıydı ki gözümü alamıyordum. Telefonum çaldı. Müziğin sesinden duyamam diye dışarı çıkmak için hızlı hızlı yürümeye başladım. Loş ortamdan önümdeki basamağı fark edemedim ve o yakışıklı barmenin tam önüne pat diye düştüm. Yüz üstü yatıyordum, hiç hareket etmeden. Bayıldım sanmışlar. Oysa ben; "Allahım n'olur gerçek olmasın, inşallah düşmemişimdir" diye dua ediyordum!

İnsan düşünce karizma nasıl yokolur? saten karizma varsa yerden kalkarken bunu lehine cevirebilmeli aksi halde saten karizmayı hiç elde edememiş demektir......

smiley-sport036.gif  

#16 shadow

shadow

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 98 Mesaj

Gönderim zamanı 10.01.2006 - 03:27

sorma yaw hakkaten ööle oluo

bi gün ben de yolda yürürken düşmüştüm ( ama düşmemin sebebi var dı hep o yeşil gözlü kızın yüzünden oldu ) walla ben de inşallah düşmemişimdir diye gözümü kapattım kendi kendime söylüodum kız yanıma kadar geldi ve "düşmek önemli deal kalkmak önemli" dedi elimi tuttu beni kaldırdı ama "şimdi bana aşık olmak yok" dedi

#17 shadow

shadow

• Üyeler
  • 98 Mesaj

Gönderim zamanı 10.01.2006 - 03:28

acaba her gördüğüme aşık olacak gibi mi görünüyorum dışardan*??

#18 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Gönderim zamanı 10.01.2006 - 03:30

demek öyle görünüyorsun ki kız tedbirini almış :)

#19 duygusuz

duygusuz

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 8.004 Mesaj
  • İlgi Alanları:güzel ve iyi olan her şey

Gönderim zamanı 01.03.2006 - 23:36

lisede okuyordum..lise sondu sanırım..benim bir sıra arkadaşımvar..tam asalak..benim sırtımdan geçiniyor..her sınavda benimkağıdı aynen kendi kağıdına geçiyor..ben çalış çalış eşekler gibi, o gel kon benim hazine gibi bilgilerime..kağıdımın üstüne abanıyorum, çek kolunu çek kolunu çek kolunu çek kolunu...al!! çekeyim kolumu!! sen de rahat et ben de rahat edeyim!! böyle bir tipti işte allahın cezası, severim ama kendisini hala görüşürüz..ama az sonra anlatacağım şey varya, işte onu yaptığımdan haberi yok.....neyse...dedim buna bir iş yapacağım birgün..and verdim kendime. :idea: ..geldi çattı son sınavlar...coğrafyada bizimki tam bir moron..hoca 40 soruluk testi dağıttı..başladım yapmaya..o da benden aynen geçiyor....1 hafta sonunda sonuçlar okundu..ben 90 aldım o ise 30.... :P
nasıl mı oldu..ben test kağıdına hep yanlış cevapları işaretledim, ama arkadaki hocanın asıl verdiği küçük cevaplama kısmına doğru şıkları karaladım..arada bir onun gördüğü sorulara doğru cevaplar verdim ki yazık olmasın kıza diye...ama ne yaptıysak kurtaramadık garibi...30la kaldı...işin garibi hiç şüphelenmedi bu durumdan..hiç demedi ki ben senden aynen geçtim de sen nasıl 90 aldın ben de30...
neyseeeeeeeeeeeeeee....................yoruldum......çenem düştü.........

............................şşşşt sessiz ol!.................................

#20 pıtırcık

pıtırcık

• Üyeler
  • 87 Mesaj

Gönderim zamanı 05.05.2006 - 22:45

lise sondayım o zamanlar yıl sonu yaklaşıyo canımda derse girmek istemiyo girmedim gezdim bahçede ders boyunca zil çaldı sınıfa girecektim hocada dersten çıkıyomuş sen nerdeydin dedi bende açıksözlüyümya dersinizde sıkılıyorum dedim
kızacak falan diye beklerken hoca söyleseydin ben seni,n sınıftan çıkmana izin verirdim dedi ben utandım çünkü hocam çok iyi biriydi sıkılsamda onun dersini hiç ekmedim bide başka birgünokulunkömürlüğü var alt katta orayı merak ettik arkadaşla baktık karanlık biyer tam biz çıkıyoduk oraya girmekte yasaktı zaten
başkaları geldi derse girmiştik sonra bizi disiplinden çağırdılar korktuk tabi yasaktı diye sevep başkaymış o bizden sonra gelenler bunlar sigara içiyodu demişler meğerse millet orda sigara içiyomuş resmen iftiraya uğradık adlarımızı falan aldılar ama sonuçta bişeyde olmadı yinede çok korkmuştuk insanın başına ne gelirse meraktan gelirmiş zaten