İçerik değiştir

- - - - -

Antalya'daki müstehcen heykel tartışmaları...

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 85 yanıt verildi

#81 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 14.09.2007 - 19:34

Ben Priapos'umu sahiplendim zaten. Kalanlarıda dank ve lascoras alsın götürsün. Konuşmayalım tartışmayalımoldu olacak forumda kapansın ne gerek var ya da sen başka bi forum bul senden kurtul bizde *böö

#82 suustuneyaziyazmak

suustuneyaziyazmak

Sadık bir ziyaretçidir

• Yasaklılar
  • 1.033 Mesaj

Gönderim zamanı 14.09.2007 - 19:38

Qustah;
Bu kez olmadı orada kurtulmak istediğim sizler değilsiniz, ahlaksız heykeller.
Sanırım henüz iftar etmedin.
Aç karnına şarj etmiyor gibi. *böö

#83 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 14.09.2007 - 19:49

Siz ettiniz mi ? :P

Ben ettim . *cool

Allah kabul etsin tuttuğumuz oruçları . :)

Heykel konusuna gelince de , ben beğendim heykeli , güzel olmuş ...

#84 Canan

Canan

diyalog değil,monolog..

• Üyeler
  • 5.591 Mesaj
  • İlgi Alanları:...

Gönderim zamanı 14.09.2007 - 20:08

Sağol ötüken cümlemizinkini :)

Konsept: Neden kendi aklımıza yatan bişiyi başkası kabullenmiyo diye triplere giriyoruz bunu anlayamadım *cool
2 metre bez
2 kürek kum
var mı ötesi?

#85 L1Square

L1Square

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 11.433 Mesaj

Gönderim zamanı 15.09.2007 - 16:29

Bunu bilerek yapyorsun değilmi LOSRACROOS !! nİCkimi kaçtır her seferinde farklı şekillerde yazıyorsun...Basitleşme bence..Neyse konu bu değil..

Erkek arkadaşlarımla çok dans ettim hiç biris ide göğüslerime koymadı kafalarını..Ve hiç birinde de çırılçıplak değildik.. smile.gif

Sen sanırım bu şekilde dans ediyorsun...O zaman sana iş hayatında başarılar dilerim... smile.gif
Bu mesajda hakaret ettiğm için mesajım silinmiş..Ve ayrıyetten bu mesaj yüzünden ceza almışım..Hakaret ettiğimi düşünülen kişide bana mesajında hakaret etmiş..Ama onun mesajı silinmemiş..Adaletinizden şüphe eder oldum..Kusura bakmayın..Bunu yapmaya siz zorladınız..

Bu mesaj gLamour tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 15.09.2007 - 16:31

Bir kadını ağlatırken,çok dikkat edin çünkü ALLAH,gözyaşlarını sayar..!!

Kadın,erkeğin kaburgasından yaratıldı,ayaklarından değil...
Öyle olmuş olsaydı,ezilirdi..
Erkeğin başından da yaratılmadı,üstün olmasın diye..

Ama göğsünden yaratıldı,eşit olsun diye;
....kolun biraz altından,korunsun diye...
Kalp hizasından yaratıldı SEVİLSİN diye..

* * *

Kimlik gizli, hayaller gizli ve ben de gizli...
Susuyorum..
Ve seni sevdiğimi kimselere söylemiyorum..

:) (Böyle kalsın. Kimin değiştirdiğini anlarsın senn)

#86 lasrocas

lasrocas

SaKLıMdASıN

• Dokunulmazlar
  • 1.142 Mesaj

Gönderim zamanı 15.09.2007 - 18:08

neyse.....

Antalya Valiliği tarafından, ''heykelin konulmasına ilişkin idari işlem ve kararlar'' ile ''sanatsal durum ve değerinin incelenmesi için'' İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne talimat verildi.İncelemenin, Kültür ve Turizm Müdürlüğünce oluşturulacak komisyon tarafından yapılacağı bildirildi
HEYKELİ KALDIRMAMIZ SÖZ KONUSU DEÐİL
Heykelle ilgili açıklama yapan Kemer Belediye Başkanı Hasan Şeker şöyle konuştu;“Eleştiri her zaman geçerlidir. Ama eleştirilerin dozuna ve doğruluğuna bakmak lazım. Dünyada her fikrin aynı olması mümkün değil. Hele ki böyle bir konuda mümkün değil. Türk insanı olarak heykele bakış açımız zaten ortada. Kemer, yılda 27 ülkeden 3 milyon turisti ağırlayan bir ilçe. Heykelin açıldığı günden bugüne, heykelin önünde çok sayıda turist fotoğraf çektiriyor ve bir hareketlilik yaşanıyor. Böyle bir ilçede, bir sanatçı tarafından metalden yapılmış heykeli müstehcen bulmak çok yanlış bir görüş. İnsanlar görmek istediği gibi bakıyor. Biz sevgiyi, barışı ve aşkı simgeleyen bir şey yapmak istedik. Bunlar turizmi de simgeleyen kutsal değerler. Ben hiçbir zaman için o heykelde müstehcenlik görmedim. Kemer Belediyesi sanata ve sanatçıya destek vermeye devam edecektir. Heykeli kaldırmamız gibi bir şey söz konusu değil” dedi
O BENİM EVLADIM GİBİ
Heykeltıraş Zafer Sarı’da yaptığı açıklamada heykeli evladı gibi gördüğünü belirterek şunları söyledi; “Yanlış bir şey yaptığımı düşünmüyorum. Çağdaş bir sanat eseri oluşturdum. Heykelde hiçbir müstehcenlik yok. Kadını aşağılayan değil, yücelten bir çalışma. İnsanların zihniyetleri ortaya çıkıyor” dedi. Sarı, ayrıca toplumun heykelin kaldırılması konusunda açıklamaları hakkında yapabileceği bir şey olmadığını heykelin kendi evladı gibi olduğunu dile getirerek, “Bu heykel kaldırılırsa beni de yurt dışına sürsünler” dedi.

imzamın yeşil olan kısmına bayılıyorum...

Bu mesaj lasrocas tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 15.09.2007 - 18:58

Devletin içine düştüğü yok olma tehlikesinin
korkunç derinliğini görmekten aciz olan zavallılar,
elbette ciddi ve hakiki çareyi görmemek için gözlerini yumarlar.