İçerik değiştir

- - - - -

Referans Mektubu

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 6 yanıt verildi

#1 Jerfi

Jerfi

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 24 Mesaj

Gönderim zamanı 29.08.2007 - 00:24

Arkadaşlar öncelikle selamlar

Y.lisans başvurusu için referans mektubuna ihtiyacım var , ama benim yazıp imzalatmam gerekiyor. Kiimse yazmaya uğraşmıyor çünkü.
Elinde örnek olan var mıdır acaba_?

#2 DKNH

DKNH

εїз Black Mamba 24 km/h hız yapar..

• Muhabirler
  • 9.404 Mesaj

Gönderim zamanı 29.08.2007 - 00:26

bölüm hocaların yazmıstır daha önce onlara sorsaydın bii

benden isteyen olmamıstı

öykü- deneme baslıgı bide burası
Gönderilen Resim
Yoktun ve Tanrı bu ihtimalden hiç bahsetmemişti....

#3 Jerfi

Jerfi

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 24 Mesaj

Gönderim zamanı 29.08.2007 - 00:28

Eskiden yok muydu_?

Gerçi bazı üniversitelerde istemiyorlar

#4 elma

elma

venus at her mirror

• Kurucular
  • 6.785 Mesaj

Gönderim zamanı 29.08.2007 - 10:52

Bende olucaktı bir tane, bulursam eklerim :)
"This desert flower
No sweet perfume that would torture you more than this..."

#5 elma

elma

venus at her mirror

• Kurucular
  • 6.785 Mesaj

Gönderim zamanı 29.08.2007 - 11:12

Bu yazı öğrenciye göre değişebilir ;) Bunu en önemli bölüm derslerini veren hocamdan almıştım, sende seni en çok tanıyan ve seven bir hocandan iste. Çünkü bazıları garip şeyler yazabiliyor (bu öğrenciyi hiç tanımıyorum şeklinde), ve zarfı mühürlü kapalı şekilde verdikleri için açıp okuma imkanın yok :P Ancak ben bi başvurudan vazgeçince, elimde kaldı ve açıp okudum, hala saklıyorum :)

İlgili makama

Adına referans mektubu yazdığım sayın "x"  i 2002 yılından beri tanımaktayım. GenetikI, Genetik II  ve Genetik mühendisliği ve bititrme ödevi derlerinde öğrencim olmuştur. Bu süreç içerisinde kendisinin bilimsel araştırmalara duyduğu ilgiyi ve toplumsal ilişkilerindeki hassasiyeti öğrenme fırsatı buldum. Sorunlara analitik yaklaşımı, sınırsız öğrenme isteği ve aldığı görevleri yerine getirmede gösterdiği üstün görev bilinci her türlü taktirin üzerindedir. Çevresi ile uyumlu, yardımsever, paylaşımcı ve lider özellikleri karakterini tanımlamaktadır.

Yukarıda belirttiğim genel kanı doğrultusunda, sayın "x" i her türlü bilimsel çalışma için önermekten onur duyarım.

Saygılarımla

prof. Dr. X

ADRES

Okulun antetli kağıdına yazılı ve imzalı şekildedir.
"This desert flower
No sweet perfume that would torture you more than this..."

#6 tusiana

tusiana

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.225 Mesaj

Gönderim zamanı 29.08.2007 - 12:05

ne ilginç ben bilmiodum refarans mektubuyla yüksek lisansa başlandığını :) bnde başlicam bu sene ama bizi bilim sınavına soktular valla bide onun stresine girdik gerçi bütün üniversiteler için alesten barajı geçmek gerekio diye biliorum ama demekki sorasında illaki bi sınav gerekmiyo ne güzel :P
Kendimi Bulduğumda Orda Olmalıydın!!!...
Ya Da Kendimi Bulduğumda Orda Mı Olmalıydın???
...

#7 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8.125 Mesaj

Gönderim zamanı 20.09.2007 - 07:34

İlgili makama

Adına referans mektubu yazdığım sayın "x"  i 2002 yılından beri tanımaktayım. GenetikI, Genetik II  ve Genetik mühendisliği ve bititrme ödevi derlerinde öğrencim olmuştur. Bu süreç içerisinde kendisinin bilimsel araştırmalara duyduğu ilgiyi ve toplumsal ilişkilerindeki hassasiyeti öğrenme fırsatı buldum. Sorunlara analitik yaklaşımı, sınırsız öğrenme isteği ve aldığı görevleri yerine getirmede gösterdiği üstün görev bilinci her türlü taktirin üzerindedir. Çevresi ile uyumlu, yardımsever, paylaşımcı ve lider özellikleri karakterini tanımlamaktadır.

Yukarıda belirttiğim genel kanı doğrultusunda, sayın "x" i her türlü bilimsel çalışma için önermekten onur duyarım.

Saygılarımla

prof. Dr. X

ADRES

Hasetimden çatırt dedim çatladım *uhuhu
Yokluğun bu bahar biter mi ?
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?