İçerik değiştir

Erkan Mumcu

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 54 yanıt verildi

#21 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 05.07.2005 - 12:01

Siyasi fahişelik sözüne katılmıyorum!

#22 aTMaCa

aTMaCa

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 384 Mesaj

Gönderim zamanı 05.07.2005 - 15:12

neden
Gönderilen Resim

#23 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 05.07.2005 - 16:54

Erkan Mumcu kötü bir siyasetçi olabilir, sizin kaba tabiriniz ile "dönek" olabilir. Ama hatırlatırım sağcı bir partiden yine sağcı bir partiye, hatta doğduğu partiye geri döndü ve bu sefer en baştan beri istediğinden emin olduğum Genel Başkanlık makamına oturdu.
Size, sağcı bir partiden solcu bir partiye veya solcu bir partiden sağcı bir partiye geçiş yapan onlarca milletvekili sayabilirim. Peki bu nasıl bir siyaset anlayışıdır. Asıl siyasi "fahişelik" bu değil de Mumcu'nun yaptığı mıdır?

Başından beri anlamsızca atışmalarınızı izliyorum. Fakat üzgünüm ki birşey sunamadınız bizlere. Yine başımızdaki siyasetçiler gibi birbirinize lâf sokmaya çalışıyorsunuz. Gelin neyi nasıl yapabileceğimizi tartışalım. İsimleri tartışmayalım.
Bu konuyu açmamın sebebi, en sonunda birşeyler beklediğim bir insanın siyasette etkin bir rol oynayacak konuma gelmesiydi.
Konunun nerelere geldiğini sizler de görüyorsunuz..

2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#24 aTMaCa

aTMaCa

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 384 Mesaj

Gönderim zamanı 06.07.2005 - 22:14

meseleyi daha kavrayamamışsın!!!!!!

(anlamsız) tartışmamızdaki (anlamsız) ana konu (sağcı partiden sağcı partiye geçen) Erkan Mumcu'nun parti değiştirirken sergilemiş olduğu tavır.

Yani sayın admin mevzu "hedeflediği koltuk için" parti değiştirmesi değil,partiyi ne şekilde değiştirdiği.
Gönderilen Resim

#25 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 06.07.2005 - 22:17

E tamam işte, partisini değiştirdikten sonra eski partisine sövmeyen tek bir milletvekili var mı? Türkiye'deki siyaset bu değil mi?

Yani herkes yapmıyor mu bunu ülkemizde? O zaman hepsi 'siyasi' fahişe, öyle mi?

2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#26 aTMaCa

aTMaCa

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 384 Mesaj

Gönderim zamanı 06.07.2005 - 22:25

""RTE ve arkadaşlarının SP hakkında bu tarz bir eleştiri yaptığına şahit oldunmu veya ezmeye çalıştığını,bitirmeye çalıştığını gördünmü?"""

bu cevabı kardelenin sorduğu bir soruya vermişim!

ama eğer sen Erkan MUMCU'nun siyaseti ile diğer milletvekillerinin siyaseti arasında bir fark yok dersen onu bilemem.
Gönderilen Resim

#27 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 07.07.2005 - 18:44

Erdoğanın durumu farklıdır!Refah Partisi kapatılınca Erdoğan kendi partisini kurmuştur!
Sana daha önce cevap vermiştim ama şimdi aklıma Bülent Arınçın Başörtü ve Türban konusunda Erbakana karşı suçlamalarda bulunduğunu hatırladım!
Başbakan Erdoğan Ertuğrul Özköke verdiği röpörtajda "İmam hatiplere arka bahçemiz diyenlerle biz yolumuzu ayırdık" demiştir!

#28 aTMaCa

aTMaCa

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 384 Mesaj

Gönderim zamanı 07.07.2005 - 19:58

bu tarz

RTE ve arkadaşlarının SP hakkında """"bu tarz""" bir eleştiri yaptığına şahit oldunmu veya ezmeye çalıştığını,bitirmeye çalıştığını gördünmü?

bak ben sana bu şekilde yazmışım.....

"yolumuzu ayırdık" burdaki eleştiri,buradaki suçlayıcı tavırı,buradaki iftira içerikli anlamı gösterebilirmisin.

Arınç'ın suçlamaları neydi ben bilmiyorum......( eleştiri yapıldığı kanıtlanmış bir şeye karşı yapılır ve herkesin herşeyi eleştirmeye hakkı vardır..iftira ise)....aradaki farkı ayırt edebiliyorsundur....

Erdoğanın durumunun farklı olduğunu sen söyleyemessin çünki konuyu RTE ile ilişkilendiren sensin kardelen
Gönderilen Resim

#29 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 08.07.2005 - 11:04

Saadet Partisi Genel Başkanı Recai Kutan, Başbakan Erdoğan’ın, Millî Görüş lideri Erbakan ile ilgili sözlerine sert tepki gösterdi.

http://www.milligaze...pe=news&id=2972

#30 aTMaCa

aTMaCa

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 384 Mesaj

Gönderim zamanı 08.07.2005 - 19:07

Mumcu olayını bilişyorsun söylediklerinide biliyorsun,onlar ile bu olayı karşılaştırınca aynı kapıyamı çıkıyorsun?
Gönderilen Resim

#31 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 08.07.2005 - 23:54

Mumcu ne söylemişti?

#32 aTMaCa

aTMaCa

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 384 Mesaj

Gönderim zamanı 09.07.2005 - 18:54

yazdıklarımızı birer kez daha okursan Mumcu'nun neler söylediğini öğrenirsin?onlar konuşalı haftalar oldu, sen bu söylenenler üzerine bi ton laf ettin yazı yazdın şimdide çıkmış ne söylemişti diye soruyorsun?ayıtır ya?ne hakkında tartıştığımzdan haberin yokmu?
Gönderilen Resim

#33 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 09.07.2005 - 20:28

Haberim var!Yalnız aradan zaman geçti!Senden duymak istiyorum Mumcunun söylediklerini!Bakalım sen hatırlıyormusun!

#34 aTMaCa

aTMaCa

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 384 Mesaj

Gönderim zamanı 11.07.2005 - 11:35

ne hatırlaması kardelen! neyden bahsediyorsun sen! yine saçmalamaya başladın!

hatırlamıyorsan sana şöyle hatırlatayım!

sitede "tartışma&forum"'u tıklıyorsun,sonra "siyaset" bölümünü tıklıyorsun,sonra açılan pencereden "Erkan Mumcu" topic'ini tıklıyorsun,ilk sayfada yazılanları okuyorsun.

veya daha kısa bir yolu var bu yazıyı okuduktan sonra sol üste yazan sayfalardan "1" olanı tıklıyorsun o sayfada yazılanları okuyorsun.
Gönderilen Resim

#35 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 11.07.2005 - 20:58

1.sayfada Mumcunun söyledikleri yok!Üyelerin yorumları var!

#36 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 11.07.2005 - 20:59

Genç Parti (GP) Genel Başkan Yardımcısı Ufuk İlkiz, Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu'nun peşinden gidilecek bir siyasetçi olmadığını söyledi.

İlkiz, GP Sakarya İl teşkilatında düzenlediği basın toplantısında Mumcu'nun başörtüsü üzerinden siyaset yaptığını söyledi. Mumcu'nun başörtüsü konusundaki düşüncelerinin samimi olmadığını dile getiren İlkiz, "Mumcu kendisini medya önünde başbakana fikir veren adam olarak gösteriyor. Bu siyaset şeklini yadırgıyorum" dedi.

Erzurum Üniversitesi'nde meydana gelen başörtülü velilerin çocuklarının diploma törenine alınmamasını da doğru bulmayan İlkiz, bazı yetkililerin haddini aşar uygulamalar içerisine girdiğini vurguladı. Suni sıkıntılar meydana getirerek politika yapanları da eleştiren İlkiz, Mumcu'nun bu tür siyaseti benimsediğini dile getirdi.

Erkan Mumcu'nun tanıdığı bir politikacı olduğunu arkasından kimsenin gideceğini inanmadığını vurgulayan İlkiz, "Erkan Bey'in arkasından inanarak giden olduğunu sanmıyorum. Fikirleri üzerinden de siyaset yapılacak biri değil." şeklinde konuştu. Hükümeti de eleştiren İlkiz, Başbakan Recep tayyip Erdoğan'ın tehditle devlet işlerini yürüttüğünü savundu.

www.haber7.com

#37 aTMaCa

aTMaCa

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 384 Mesaj

Gönderim zamanı 11.07.2005 - 23:12

sen nasıl GP taraftarı olabiliyorsun anlıyamıyorum walla
Gönderilen Resim

#38 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 12.07.2005 - 18:50

Niye ki?

#39 aTMaCa

aTMaCa

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 384 Mesaj

Gönderim zamanı 13.07.2005 - 19:43

GP den önce hangi partiydi?
Gönderilen Resim

#40 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 14.07.2005 - 17:15

Belli belirsiz olmakla beraber doğru dürüst parti bulunmadığı için MHP'yi tutuyordum!Ondan öncede Anap'ı tuttum!Turgut Özal olduğu için tutuyordum!Geçenlerde Turgut Özalla ilgili bir bilgi öğrendim!Bunu bilseydim onu da tutmazdım!