İçerik değiştir

Erkan Mumcu

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 54 yanıt verildi

#1 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 13.04.2005 - 15:52

Erkan Mumcu'yu Anavatan Partisi'nde, Mesut Yılmaz'ın arkasında görürdüm. Hangi konuşmasında bu adama hayran olduğumu hatırlayamıyorum ama bir kez bir adamda ışık gördüysem, o ışık hep yanar. Üstelik bir düğmeyle(!) söndürülemeyen bir ışıktır bu.

Mesut Yılmaz, Erkan Mumcu'nun kendisini geçmesine, geçmesini bırakın ikinci adam olmasına dahi müsaade etmedi ve Mumcu'yu hep geri plana itti. Erkan Mumcu da bana göre iyi birşey yaparak AKP'ye geçti ve insanları kendi çevresine topladı. Sonunda ise AKP'den olaylı şekilde ayrılarak ANAP'ın yeni genel başkanı oldu.

Peki Mumcu, Anavatan Partisi'nde neler yapabilir?
Anavatan Partisi'nin yakın zamanda iktidara gelmesinin zor olacağı kanısındayım. Sebebi ise karşısında 'konuşmasını bilen' bir Başbakan'ın olması. Ama bir süre sonra, Mumcu eğer genel başkanlıkta kalırsa Başbakan olacağından eminim. Bunu, ileri görüşlülüğü, akılcılığı ve zekâsıyla yapacaktır.

Eğer halk, asıl amacına adım adım ilerleyen şu anki Başbakan veya sadece lâf ebeliği yapan ana muhalefet liderinin kendisini yönetmesine izin vermezse, ileride Erkan Mumcu ülkeye çok iyi bir gelecek sunacaktır.

2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#2 Myth

Myth

Moscom Technologies

• Dokunulmazlar
  • 544 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sinema

Gönderim zamanı 15.04.2005 - 01:07

Yavuz Bingöl'ü partiye katarak mı?

Ahan da! / polemik.. :)
iwakura lain
Boa - Duvet

fish doesn't think because fish knows everything

Arizona Dream

#3 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 16.04.2005 - 16:16

Mel G sana katılmıyorum!Erdoğan konuşmasını değil,dava açmasını biliyor!Hem dokunulmazlığı kaldırmıyorlar hem de birilerine dava açıyorlar!
Erkan Mumcu iktidara gelemez!Çünkü yeterli potansiyel ve kapasite yok!AKP içindeyken pek çok sorun karşısında suskun kaldı!Konuşmalıydı ama konuşmadı!Erkan Mumcu Anapı biraz canlandırabilir!Sadece o kadarını yapabilir!

#4 Prozzi

Prozzi

The aTTaLiaN

• Üyeler
  • 1.801 Mesaj
  • İlgi Alanları:Futbol

Gönderim zamanı 18.04.2005 - 14:38

erkan mumcu gelenekçi bir ailenden gelmektedir ıspartalıdır. Nur cematiyle yakın bağlantıları vardır ailesinden bir çok kişi bu cemaatin içindedir. kendisininde bu cemaate üye olma olasılığı oldukça yüksektir. turizm bakanlığı yaptığı süre içinde adı bir çok rüşvet dedikodusu içinde geçmiştir. AKP nin bunların birçoğunu gerektiği zaman açıklayacağı söyleniyor.
Erkan mumcunun bu kötü huylarının yanında nefret etmemi sağlayan icaatı antalya manavgatta bulunan ve manavgat halkının yeşertmek için yıllarını verdiği torunlarına miras bıraktığı sorgun ormanını yok edip yerine golf sahası yapmak için verdiği emirdir. Bu sadece sorgun ormanıyla ilgili değildir bir çok yeşili orman ve ya piknik alanını erkan mumcu nicelerine peşkeş çekmiştir. Erkan mumcu liberaldir ve yabancı sermayeye hizmet edecektir. BU sebeple Erkan Mumcu ve oluşumu öle doğmuş bir bebektir benim için.
Sana Bitti Diyen Kim ? Ben Sadece Git Demiştim!!!

#5 PrEnCe_Of_DaRkNeSs

PrEnCe_Of_DaRkNeSs

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Yeni Üyeler
  • 1 Mesaj

Gönderim zamanı 19.04.2005 - 18:16

arkadaslar nur cemaatini bu ise katmayalım erkan mumcu vs.. kisilerin bu kesimle anılmasını da yanlıs buluyorum erkan mumcu bunların hepsini zaten planlamıstıkı yapacagınıda yaptı zaten

#6 PaTRiCK

PaTRiCK

• Üyeler
  • 42 Mesaj
  • İlgi Alanları:Çok fazla ..!

Gönderim zamanı 27.04.2005 - 02:43

Erkan Mumcu'da mı ışık var,benzin döksen parlamaz ..!

#7 17_january

17_january

• Yeni Üyeler
  • 2 Mesaj

Gönderim zamanı 28.04.2005 - 20:04

Erkan mumcu'da bir liderlik karizması yok , zaten anap adını değiştiriyormuş ,yani artık öldü ,bir daha canlanabileceğini hiç zannetmiyoum

#8 aTMaCa

aTMaCa

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 384 Mesaj

Gönderim zamanı 14.06.2005 - 22:07

Erken MUMCU AKP den ayrılır ayrılmaz bilmem şuna kaç para verdin ..bilmem şununla neyin pazarlığını yaptın diyerek ..nasıl bir karaktere sahip olduğunu gösterdi...bu günü kadar yaptığı somut bir şeye rast gelmedim
Gönderilen Resim

#9 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 18.06.2005 - 19:50

İddialarının doğru olup olmadığını bilmiyoruz!
Verdiğin örnekle karakterini öğrenemeyiz!

#10 aTMaCa

aTMaCa

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 384 Mesaj

Gönderim zamanı 21.06.2005 - 21:17

İddalar doğru bile olsa bu yaptığının adı siyasi fahişeliktir......
bu işler yapılırken sen bakan değilmiydin niye tepki vermedin,bundan rahatsız olduğunu niye dile getirmedin ,seni susturanlar varsa niye o gün istifa etmedinde görevinin başında kaldın sonra amacın olan koltuğa oturduktan sonra bunları açıkladın diye kendisine sormak gerekir
Gönderilen Resim

#11 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 28.06.2005 - 15:06

Siyasi fahişelik hariç diğer söylediklerine katılıyorum!

#12 aTMaCa

aTMaCa

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 384 Mesaj

Gönderim zamanı 28.06.2005 - 16:05

siyasi fahişelik benim terimim değil siyasetçilerin kullandığı bir terim yanılmıyorsam Barzani için sık sık kullanılıyordu

küfür değil yani katılabilirsin..
Gönderilen Resim

#13 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 28.06.2005 - 23:21

Siyasi fahişeliğin kelime anlamı nedir?

#14 aTMaCa

aTMaCa

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 384 Mesaj

Gönderim zamanı 02.07.2005 - 14:38

fahişe;para veren için her şeyini verebilen
______________________________-
parayı veren için,çıkarı olduğu yer için,tüm dünyasını değiştirebilen,tüm ilişkilerini kesebilen,arkasında kalanı,yanında duranı satabilen.
Gönderilen Resim

#15 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 02.07.2005 - 17:34

Ben siyasi fahişeliği sormuştum!

#16 aTMaCa

aTMaCa

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 384 Mesaj

Gönderim zamanı 02.07.2005 - 22:56

offfffffffff off......

Mumcu;Önce Anap'ta görev alan,AKP'ye geçince eskiyi unutup eleştiri yapan,daha sonra AKP'yi bırakıp tekrar ANAP'a dönen...güvenilirliği olmayan heran geçmişini satabilen bir ....

Barzani;bir gün Türk pasaportuyla Türkiye'ye gelen.gezen öteki gün PKK'ya destek veren.....bir yandan x ülke ile anlaşma yaparken öteki tarafta başka bir ülke ile x ülkesi aleyhine anlaşma yapan bir...

ok.
Gönderilen Resim

#17 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 03.07.2005 - 12:46

Eskiyi unutmakla ne demek istiyorsun?

#18 aTMaCa

aTMaCa

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 384 Mesaj

Gönderim zamanı 03.07.2005 - 14:46

sorduğun sorunun altında yatan başka bir soru var galiba,sormak istediğinin cevabı bu mu?

RTE ve arkadaşlarının SP hakkında bu tarz bir eleştiri yaptığına şahit oldunmu veya ezmeye çalıştığını,bitirmeye çalıştığını gördünmü?
Gönderilen Resim

#19 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 04.07.2005 - 13:40

RTE ve arkadaşları SP'de uzun yıllar birlikte çalıştılar!Yapmıyorlarsa bu yüzden yapmıyorlardır!AKP'liler geçmişlerini hatırlamak istemiyorlar!

#20 aTMaCa

aTMaCa

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 384 Mesaj

Gönderim zamanı 04.07.2005 - 19:10

biz ayrı,ters bir şeymi yazdık.

Erkan Mumcu ne kadar ANAP ile çalışmıştır?

yapmıyorlarsa bundan yapmıyorlar sözünü ne kadar güzel söylemişsin evet bende bunu söylüyorum işte yapmadıkları için "siyasi fahişe" olmuyorlar.
Gönderilen Resim