İçerik değiştir

Akp Ve Dokunulmazlik Dosyaları!

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 76 yanıt verildi

#1 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 08.02.2005 - 12:04

TBMM'deki 115 milletvekili hakkında 194 dokunulmazlık dosyası bulunuyor!

#2 aTMaCa

aTMaCa

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 384 Mesaj

Gönderim zamanı 14.06.2005 - 22:31

Dokunulmazlık kalkarsa milletvekilliğide kalkar :wub:
Gönderilen Resim

#3 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 18.06.2005 - 19:36

Komik olma lütfen!Korkunun ecele faydası yoktur!

#4 aTMaCa

aTMaCa

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 384 Mesaj

Gönderim zamanı 21.06.2005 - 21:41

Dokunulmazlıklar kalksın UZAN yarın partiyi kapatır....

ben komiğimde sen dokunulmazlıklar kalktıktan sonra gör, seçtiğin insanlara nerenle güleceğine şaşıracaksın
Gönderilen Resim

#5 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 28.06.2005 - 15:01

Lütfen güldürme beni!Cem Uzan zaten dokunulmazlığın kalkmasını istiyor!
Asıl şaşıracak alan sensin!

#6 dragon65

dragon65

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Yeni Üyeler
  • 4 Mesaj

Gönderim zamanı 28.06.2005 - 15:21

dokunulmazlık zırhına bürünen onlarca kirli işlere bulaşmış siyasetçi var dokunulmazlık kalksın mecliste az sayıda vekil kalır bizim meclisede temiz eller operasyonu lazım bence.

#7 aTMaCa

aTMaCa

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 384 Mesaj

Gönderim zamanı 28.06.2005 - 16:00

Cem Uzan dokunulmazlığın kalmasını istiyor
Cem Uzan IMF e gelir gelmez tekme basıcam diyor
Cem Uzan çiftçiye şukadar,emekliye bukadar,memura şu kadar maaş vereceğim diyor.
Cem Uzan açın önümü ,durdurmayın Türkiye yi diyor

hepsine kalpten inanıyoruz,,,,,,Cem Uzan yıllardır bu işlerin içindedir bir kez olsun yalan söylememiştir,,,,,,,,

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Gönderilen Resim

#8 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 28.06.2005 - 23:23

Tebrikler!Gerçeği gördün!

#9 aTMaCa

aTMaCa

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 384 Mesaj

Gönderim zamanı 29.06.2005 - 01:59

sen gözümü açtın benim...Allah razı olsun senden
Gönderilen Resim

#10 cinfoz

cinfoz

• Üyeler
  • 17 Mesaj

Gönderim zamanı 30.07.2005 - 09:07

abı ne cem uzanından bahsedıyosunuz ya adam resmen dolandırıcı ıste ap acık ortada dokunulmazlık yuzunden partı kurup aday oldu zaten mılletvekıllıgıne.bunlar ısın pembe yalan tarafları.yok acın turkıyenın onunu,yok ole yok bole bırakın abı ya bu ısler okadar basıt degıl arkadaslar

#11 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 30.07.2005 - 12:54

dokunulmazlık kalkmadıkça dürüsüt politikacılar göremeyeceğiz kanısındayım.. dürüst olursa politikacı olur mu orası ayrı konu..
Gönderilen Resim

#12 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 30.07.2005 - 13:39

Olmasıda bela olmaması da bela kısacası..

#13 okan_yuksel

okan_yuksel

• Üyeler
  • 85 Mesaj

Gönderim zamanı 04.08.2005 - 16:52

bundan haftalar önce "milletvekil-cik-leri" dediğimde bir kaç kişi bana tepki gösterdiler. sizce de bu "milletvekil-cik-leri" kanusunda haklı değil miyim? bu "milletvekil-cik-leri" parça başına iş yapan işçiler gibi devlete yön veriyorlar. bu konuda yalçın küçük'ün iki paragrafını sizlerle paylaşacağım:

"şimdi yasalar hem tekkelerin bürolarında hazırlanıyor ve hem de bürüksel'deki bürolardan gönderiliyor. bunlara, artık "paket" diyoruz ve paket paket ithal edilmektedir. artık bırakınız halkı, meclis'lerde koltuklarında oturanlar ve bir büyük kendini bilmezlikle, kendilerini "miiletvekili" sananlar da ne çıkardıklarını bilmiyorlar. bir günde on yedi yasa çıkartmakla övünüyorlar, parça başına ücretlerini alan ameleler bile artık daha çok halkı temsil etmiştir. bitmiştir."

"allawi, saakaşvili, oğul aliyev ve irecep irdogan arasında bir fark yoktur ve hepsi washington tarafından yerleştirildiler. aslında ilk ikisi ile son ikisi arasında ilk ikisinin lehine bir fark var; bir işgal veya bir darbeye bile gerek duymadı. hepsine enstale diyebiliyoruz, bir tür montaj anlamındadır. taktılar."

sanıyorum yalçın küçük burada doğru bir şeyler söylüyor, tabii anlayana...

anlayacağınız bu "milletvekil-cik-leri" el kaldırıp indirmekten başka bir işe yaramıyorlar, içlerinde katiller, sapıklar, dolandırıcılar... var. bu "milletvekil-cik-lerinin" yaptıkları ceza kanunu ne kadar da komik değil mi? türk ceza kanunu'nu katiller, hırsızlar ve dolandırıcıların da büyük bir bölümününü oluşturduğu "milletvekil-cik-leri" oyladılar. vay halimize...

dolayısıyla bu dokunulmazlık zırhı da bu "milletvekil-cik-leri"ni koruyor.

saygılar, okan yüksel
Dünyanın,bir öküzün boynuzları üzerinde durduğu bir yalandır ama buna inanan öküzlerin olduğu doğrudur!!!

#14 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 04.08.2005 - 20:07

Sen bu konuyu dolaylı yoldan değilde neden açık bir şekilde yazmayı denemiyorsun kimden korkuyorsun burası özgür bir forum yazabilirisin.
Bîgâne-i mahabbetün olmaz gam-âşinâ
Ey dâğ-ı derdin eylemeyen merhem-âşina

#15 okan_yuksel

okan_yuksel

• Üyeler
  • 85 Mesaj

Gönderim zamanı 04.08.2005 - 21:37

Sen bu konuyu dolaylı yoldan değilde neden açık bir şekilde yazmayı denemiyorsun kimden korkuyorsun burası özgür bir forum yazabilirisin.

eğer muhattabınız ben isem dediklerinizi tam oalrak alğılayamadım. burada kimseden korkmama gerek yok, yazdıklarımda dolaylı bir anlatım olduğunu da düşünmüyorum. sanıyorum herşey açıkça belirtilmiş. saygılar...

okan yüksel
Dünyanın,bir öküzün boynuzları üzerinde durduğu bir yalandır ama buna inanan öküzlerin olduğu doğrudur!!!

#16 aTMaCa

aTMaCa

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 384 Mesaj

Gönderim zamanı 05.08.2005 - 19:47

bu konuda "yalçın küçük"'ün iki paragrafını sizlerle paylaşacağım:

"şimdi yasalar hem tekkelerin bürolarında hazırlanıyor ve hem de bürüksel'deki bürolardan gönderiliyor. bunlara, artık "paket" diyoruz ve paket paket ithal edilmektedir. artık bırakınız halkı, meclis'lerde koltuklarında oturanlar ve bir büyük kendini bilmezlikle, kendilerini "miiletvekili" sananlar da ne çıkardıklarını bilmiyorlar. bir günde on yedi yasa çıkartmakla övünüyorlar, parça başına ücretlerini alan ameleler bile artık daha çok halkı temsil etmiştir. bitmiştir."

"allawi, saakaşvili, oğul aliyev ve irecep irdogan arasında bir fark yoktur ve hepsi washington tarafından yerleştirildiler. aslında ilk ikisi ile son ikisi arasında ilk ikisinin lehine bir fark var; bir işgal veya bir darbeye bile gerek duymadı. hepsine enstale diyebiliyoruz, bir tür montaj anlamındadır. taktılar."

sanıyorum yalçın küçük burada doğru bir şeyler söylüyor, tabii anlayana...

Bak YALÇIN KÜÇÜK abin milletvekil-cik ler demedende derdini anlatabilmis.sende abin gibi yap.
Gönderilen Resim

#17 okan_yuksel

okan_yuksel

• Üyeler
  • 85 Mesaj

Gönderim zamanı 05.08.2005 - 20:23

bana göre mecliste milletvekilleri ve millet vekil-cik-leri var. milletvekilleri zaten görevlerini yapıyorlar, onlara ne lafım olabilir ki, teşekkür'den başka. benim derdim milletvekil-cik-leriyle. bu milletvekil-cik-leri yüzünden siyasetçilere bu gün kötü gözle bakılıyor. umarım anlatabilmişimdir, gerçi anlayan anlar...

okan yüksel

#18 aTMaCa

aTMaCa

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 384 Mesaj

Gönderim zamanı 10.08.2005 - 21:04

gene başa döndük. :fez:
Gönderilen Resim

#19 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 10.08.2005 - 22:15

abı ne cem uzanından bahsedıyosunuz ya adam resmen dolandırıcı ıste ap acık ortada dokunulmazlık yuzunden partı kurup aday oldu zaten mılletvekıllıgıne.bunlar ısın pembe yalan tarafları.yok acın turkıyenın onunu,yok ole yok bole bırakın abı ya bu ısler okadar basıt degıl arkadaslar

İddiaların asılsızdır!Aksini iddia ediyorsan ispatla!
Cem Uzan isteseydi tek başına bağımsız aday olup meclise girerdi!

#20 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 10.08.2005 - 22:51

İddiaların asılsızdır!Aksini iddia ediyorsan ispatla!
Cem Uzan isteseydi tek başına bağımsız aday olup meclise girerdi!

Sevgili Kardelen.....

Cem uzan gibi bir adam gelmeli bu Türkiyeye... Haklısın.. Sonra da ÜLKE'yi SATMALI.. İstediğin bu sanırım :fez: ALLAH'ım sen akıl fikir ihsan eyle bu KUL'una...
garipsin arkadaşım hemde çok garip (:

Sevgili inan arkadaşımız " bu forum özgür bir forum dediği için böyle konuştum.. İnan arkadaşımıza teşekkür ediyorum. Sayesinde buranın Özgür bir Forum olduğunu öğrenmiş oldum...Teşekkürler Arkadaşım...

Değişiklikler Kaydedildi...