İçerik değiştir

* * * * * 1 Oylar

Gıcık oluyorum

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 2372 yanıt verildi

#2341 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 08.12.2011 - 19:31

Yağmurlu günleri çok seviyorum. Ama her yağmur yağdığında yağmur temalı şarkılar dinleyenler, paylaşanlar var ya deli oluyorum :eyvah:

Bir de

Yağmurlu günleri çok seviyorum. Ama yağmur yağdığında işlerin kesat olmasına gıcık oluyorum :eyvah:

#2342 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 27.12.2011 - 22:18

Hazır Hüfya hatırlatmışken :P

Özel zamanlarda gezen maliyecilere, zabıtalara falan gıcık oluyorum. Ota boka karışıyorlar ya ona falan. Haa bir de ceza yazmalarına. Ülen ceza yedim fiş kesmedim diye. Bir güzel öptüler :eyvah:

#2343 bubed

bubed

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 261 Mesaj

Gönderim zamanı 31.12.2011 - 12:11

yılbaşı ve sevgililer günü gibi günlerde sadece kız arkadağına şekil yapma adına onu (akşamı güzel geçirmek adına) günün en yoğun zamanında dükkana getirip dakikalarca birşeyler baktıntan sonra tamam biz sonra bunları almaya geleceğiz diyen ve bir daha gelmeyen arkadaşlar bugün hepinize izin verdim gıcık etmeyin insanı..... :P :P Gönderilen Resim

#2344 kar tanesi

kar tanesi

Her zaman aramızda :)

• Üyeler
  • 200 Mesaj
  • İlgi Alanları:Soru sormak..

Gönderim zamanı 06.01.2012 - 14:37

Danışmanım olacak tipsize uyuz oluyorum. Kendini beğenmişlik, öküzlük ve zeka üçlemesiyle pür-i pak ingilizliğini devamlı gösteriyor adam. beni düzenli olarak sinir etmesine biraz daha sabır göstermek için dua ediyorum yani. Yoksa ben de insanım, bir anlık cinnete bakar Gönderilen Resim ne de olsa damarlarımda var, atarım okkalı bir osmanlı tokadı, Gönderilen Resimingilizliği içine kaçar ipnenin

#2345 GÜL_ZAR

GÜL_ZAR

uzaklardaa...(hikari)

• Üyeler
  • 3.969 Mesaj
  • İlgi Alanları:tıp,bilim,mısır,rock... yani herşey desek daha iyi olur :)))

Gönderim zamanı 24.12.2012 - 21:51

ben çizim masamda 12 saat çizim yapıp maketle uğraşıpp hocanın 5 dk içinde olmamış deyip makatii parçalamasınaaa GICIKKK OLUYORUMMMM
Feci Depiklerler Çetesi

Kurucular:IssIz _Gül_Zar
Üyeler: Kajmeran şeysiymiş.. (IssIz öle diyo)
KAHKAHA geçüsü.. (mesaj alındı tmm=))
kaktüs dikim dikim dikenli..

Which of us do you love?

#2346 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 11.10.2014 - 11:13

'Ben Demiştim' cilere gıcık oluyorum. :eyvah: 

#2347 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 17.10.2014 - 23:34

3 kuruşluk iş yapmayıp 2000 TL maaş alanlara gıcık oluyorum. Ama bizim şikettekilere. Yoksa başka şirketler beni ilgilendirmiyor :eyva:

#2348 Muziçko

Muziçko

V.I.P. Üye

• Dokunulmazlar
  • 12.098 Mesaj
  • İlgi Alanları:İhtiyaç anında camı kırınız!

Gönderim zamanı 22.10.2014 - 22:26

lamos sen şirkete mi girdin len :)) parfüm işi ne oldu :) 

Gönderilen Resim

Bu kadar da ısıtmazdı belki de bahar güneşleri,
her kaybedişin ardından hayat yeniden başlamasaydı eğer.

Gönderilen Resim

#2349 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 23.10.2014 - 00:24

Yok be şirket dediğim fabrika işte. Bimde satılan sebze ve meyveleri yapan firmada çalışıyorum  :eyvah: Parfümden emekli oldum. Artık hobi olarak sadece parfüm kokularını tahmin etmeye çalışıyorum. :D 

#2350 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj
  • İlgi Alanları:binkelam.com,birkizbirana.blogspot.com,sadecegelinlik.blogspot.com,erkekgiyimkusam.blogspot.com,sadeceelbise.blogspot.com,bakimveguzelliksirlari.blogspot.com

Gönderim zamanı 24.10.2014 - 23:35

word belgesine gıcık oluyorum, ben dekolte bölgesi bakımı anahtarlı yazı hazırlıyorum bu bana 'yabancı bir kelime olan dekolte yerine yerli bir kelime olan açık elbise şeysini kullansanız daha iyi olur' demeye getiriyor. ben müşteriye 'açık elbise bölgesi bakımı için şöyle yiyip böyle içiniz, şöyle maske hazırlayıp böyle krem sürünüz' diye yazı mı göndericem? lan.png o müşteri bi daha benden yazı ister mi, senin benim ek gelirimde gözün mü var? lan.png

ne giderim peşlerinden..ne ardımda devam olsun..
ne uyarım,ne hükmeder..kalanlara selam olsun...

#2351 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 14.11.2014 - 12:53

Teflon tavalara gıcık oluyorum. Yıkıyorsun hala yağlıymış gibi tavır takınıyor :eyvah:

#2352 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 19.11.2014 - 23:17

Mobil oyunlardaki reklamlara gıcık oluyorum. :eyvah: Zaten ayda yılda bir oynuyorum onda da paso reklam çıkıyor :eyvah:

#2353 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 22.11.2014 - 00:56

Bir kişiye bir kere işi görülsün, iş yürüsün diye yardım ediyorsun. Ondan sonra o işi hep senden biliyorlar ya, o işi bi hallediver, o işi bi takip et diyorlar ya işte ona feci gıcık oluyorum eyvah.png

gun.gif

#2354 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 09.12.2014 - 23:28

Günlük elinden 50-60 ton domates, salatalık, biber geçsin ama eve gelirken marketten 3 tane domates biber falan al :eyvah:
Günlük 80-90 ton limonla uğraş ama eve gelince salataya sıkacak limon olmasın :gun:

#2355 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 19.12.2014 - 15:57

Yutub da iyice bokunu çıkarmış. 1 saatlik bi video da her 7 dakikada bir reklam ne lan *lan TV'de vermiyorlar o kadar reklamı :eyvah:

#2356 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 09.01.2015 - 22:57

tuvaletten çıkınca elini yıkamayan tipleri dövesim geliyo <_<

2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#2357 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 15.01.2015 - 20:35

'10 dakikaya geliyor abicim' deyip de yarım saatte gelmeyen yemek siparişlerine gıcık oluyorum :eyvah: Aslında siparişe de gıcık olmuyorum, getirenlere gıcık oluyorum. Ya da getiremeyenlere :eyvah:

#2358 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 20.01.2015 - 23:25

Son zamanlarda indirdiğim veya internetten onlayn izlediğim neredeyse tüm filmlerin bazı kısımlarının dublajlarında sıkıntı var. Aralarda 1 dakika kadar yer dublajlanmamış orjinal dilinde çıkıyor hem de bir kaç yerinde :eyvah: Yok yani filme olan konsantrasyonum bozuluyor. :gun:

#2359 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 24.01.2015 - 20:16

Harabe'ye genelde telefondan giriyorum. Son mesaja tıklayacam diye çoğu zaman üye ismine tıklıyorum :eyvah:

#2360 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 26.01.2015 - 22:10

Kendi vazifeleri olmayan şeylere burunlarını sokup hatta olaki eksik bir şey olur da yukarıya nasıl ispiyon ederim diye düşünüp kendi işlerini yapmayan ve asla bir şey kabul etmeyen üstüne alınmayan pişmiş kelle gibi gezen insanlara gıcık oluyorum :eyvah: