İçerik değiştir

* * * * * 1 Oylar

Gıcık oluyorum

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 2372 yanıt verildi

#2321 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 26.10.2011 - 16:29

yaşı büyük olup mini etek giyip göz zevkimizi öldüren bayanlardan gıcık alıyorum...

Her yanda güz sancısı öpüşmeler var ama nedense hepsi yarım...

#2322 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 27.10.2011 - 00:50

Ulan gözlüğümün burnumun üstüne gelen kısmındaki plastik tıpa gibi şey var ya hani artık adı her neyse o nasıl düşer arkadaş ya *lan Lan düşüyorsun bari evin içinde düş. Teee Allah'ım ya :eyvah:

#2323 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj
  • İlgi Alanları:Güzel olan herşey =)

Gönderim zamanı 27.10.2011 - 23:17

bare alex ten falan yeseydik ya en düz adamdan gol yedik cristian ne ya *boo
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#2324 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 28.10.2011 - 12:57

etrafda bu kadar çok o çocugu oldugunu düşünmemişdim nan ne kadar safmışım.

smiley-sport036.gif  

#2325 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj

Gönderim zamanı 01.11.2011 - 19:15

kpsss yi kazandım ama atanamadım torpilim yok diyen martavallara acayip kızıyorum yahu kpss yi kazanmak diye birşey yoktur kpss ile yerleştirilmek vardır

neymiş 70 almış yahu 90 alan bile atanamaz 2010 daki sınavdakiiii 90 alan sanırım ilk onbine falan zor giriyor vasfıda yoksa zaten atanmıyor

bu kişiler aslında bunu it gibi biliyor ama kolaya kaçıp torpil var atanamadım diyip çıkıyolar işin içinden neymiş 70 almış kazanmış :D
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#2326 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj
  • İlgi Alanları:binkelam.com,birkizbirana.blogspot.com,sadecegelinlik.blogspot.com,erkekgiyimkusam.blogspot.com,sadeceelbise.blogspot.com,bakimveguzelliksirlari.blogspot.com

Gönderim zamanı 04.11.2011 - 00:45

aşaadaki insanların, insan derken, sözgelişi Gönderilen Resim alayına...haklarında verilen
kararlara...bi de haklarında o kararları verenlere gıcık oluyorum. :

Ersun Erdemir: Jandarma Yüzbaşı. 15 yaşından küçük kızın ırzına geçmek suçundan 5 yıl hapis verildi, iyi hal indirimiyle 4 yıl 2 aya indirildi.

Şeyhmus Cansin: Bayındırlık Müdürlüğü’nde işçi. 15 yaşından küçük kızın ırzına geçmek suçundan 5 yıl hapis verildi, iyi hal indirimiyle 4 yıl 2 aya indirildi.

Hamit Abdulsemetoğlu: Matbaacı. 15 yaşından küçük kızın ırzına geçmek suçundan 5 yıl hapis verildi, iyi hal indirimiyle 4 yıl 2 aya indirildi.

Mehmet Seyitoğlu: Ziraat Bankası’nda memur. 15 yaşından küçük kızın ırzına geçmek suçundan 5 yıl hapis verildi, iyi hal indirimiyle 4 yıl 2 aya indirildi.

Şeyhdavut Oruç: Derik Belediyesi’nde memur. 15 yaşından küçük kızın ırzına geçmek suçundan 5 yıl hapis verildi, iyi hal indirimiyle 4 yıl 2 aya indirildi.

Ümit Ergin: İlköğretim okulu müdür başyardımcısı. 15 yaşından küçük kızın ırzına geçmek suçundan 5 yıl hapis verildi, iyi hal indirimiyle 4 yıl 2 aya indirildi. Ömür boyu kamu hizmetinden men edildi.

Sabri Ajak: Traktör bayii. 15 yaşından küçük kızın ırzına geçmek suçundan 5 yıl hapis verildi, iyi hal indirimiyle 4 yıl 2 aya indirildi.

Silahattin Kuray: Beyaz eşya bayii. 15 yaşından küçük kızın ırzına geçmek suçundan 5 yıl hapis verildi, iyi hal indirimiyle 4 yıl 2 aya indirildi.

Mehmet Gatgar: TEDAŞ teknisyeni. 15 yaşından küçük kızın ırzına geçmek suçundan 5 yıl hapis verildi, iyi hal indirimiyle 4 yıl 2 aya indirildi.

Ali Atasoy: 15 yaşından küçük kızın ırzına geçmek suçundan 5 yıl hapis verildi, iyi hal indirimiyle 4 yıl 2 aya indirildi. Ömür boyu kamu hizmetinden men edildi.

Burhan Ertaş: 15 yaşından küçük kızın ırzına geçmek suçundan 5 yıl hapis verildi, iyi hal indirimiyle 4 yıl 2 aya indirildi.

Nizam Denli: 15 yaşından küçük kızın ırzına geçmek suçundan 5 yıl hapis verildi, iyi hal indirimiyle 4 yıl 2 aya indirildi.

Sadettin Deniz: 15 yaşından küçük kızın ırzına geçmek suçundan 5 yıl hapis verildi, iyi hal indirimiyle 4 yıl 2 aya indirildi.

Recep Sakız: Kızıltepe Kaymakamlığı’nda yazı işleri müdürü. 15 yaşından küçük kızın ırzına geçmek suçundan ve bunu birden fazla işlediği gerekçesiyle 5 yıl 10 ay hapis cezası verildi, iyi hal indirimiyle 4 yıl 10 ay 10 güne indirildi.

Ahmet Günay: TEDAŞ vinç operatörü. 15 yaşından küçük kızın ırzına geçmek suçundan ve bunu birden fazla işlediği gerekçesiyle 5 yıl 10 ay hapis cezası verildi, iyi hal indirimiyle 4 yıl 10 ay 10 güne indirildi.

Kerem Aykaç: 15 yaşından küçük kızın ırzına geçmek suçundan ve bunu birden fazla işlediği gerekçesiyle 5 yıl 10 ay hapis cezası verildi, iyi hal indirimiyle 4 yıl 10 ay 10 güne indirildi.

Şemsettin Aslan: Nakliyatçı. 15 yaşından küçük kızın ırzına geçmek suçundan ve bunu birden fazla işlediği gerekçesiyle 5 yıl 10 ay hapis cezası verildi, iyi hal indirimiyle 4 yıl 10 ay 10 güne indirildi. (Fuhşiyata tahrik suçundan 7.5 yıllık zamanaşımı dolduğundan dava düşürüldü.)

Hamit Aydın: Ziraat Bankası’nda veznedar. 15 yaşından küçük kızın ırzına geçmek suçundan ve bunu birden fazla işlediği gerekçesiyle 5 yıl 10 ay hapis cezası verildi, iyi hal indirimiyle 4 yıl 10 ay 10 güne indirildi.

Harun Uras: Muhtar. 15 yaşından küçük kızın ırzına geçmek suçundan ve bunu birden fazla işlediği gerekçesiyle 5 yıl 10 ay hapis cezası verildi, iyi hal indirimiyle 4 yıl 10 ay 10 güne indirildi. (Fuhşiyata tahrik suçundan 7.5 yıllık zamanaşımı dolduğundan dava düşürüldü.)

Mahmut Telli: Derik Ziraat Odası Başkanı. 15 yaşından küçük kızın ırzına geçmek suçundan ve bunu birden fazla işlediği gerekçesiyle 5 yıl 10 ay hapis cezası verildi, iyi hal indirimiyle 4 yıl 10 ay 10 güne indirildi.

Teyyar Salman: Orman İşletme Şefliği’nde şoför. 15 yaşından küçük kızın ırzına geçmek suçundan ve bunu birden fazla işlediği gerekçesiyle 5 yıl 10 ay hapis cezası verildi, iyi hal indirimiyle 4 yıl 10 ay 10 güne indirildi.

Enver Adanç: 15 yaşından küçük kızın ırzına geçmek suçundan ve bunu birden fazla işlediği gerekçesiyle 5 yıl 10 ay hapis cezası verildi. Kamu hizmetinden ömür boyu men edildi.

Şeyhdavut Dora: 15 yaşından küçük kızın ırzına geçmek suçundan ve bunu birden fazla işlediği gerekçesiyle 5 yıl 10 ay hapis cezası verildi, iyi hal indirimiyle 4 yıl 10 ay 10 güne indirildi.

Cüma Uraş: Mardin Vakıflar İmareti’nde çalışıyor. 15 yaşından küçük kızın ırzına geçmek suçundan ve bunu birden fazla işlediği gerekçesiyle 5 yıl 10 ay hapis cezası verildi, iyi hal indirimiyle 4 yıl 10 ay 10 güne indirildi.

Rıdvan Bayraktar: 15 yaşından küçük kızın ırzına geçmek suçunu birden fazla işlediği gerekçesiyle 5 yıl 10 ay hapis verildi, ancak iyi hal ve yaşının olay tarihinde küçük olmasından dolayı cezası 3 yıl 10 ay 20 güne indirildi.

Abdulaziz Sarıoğlu: Dava açıldı, ancak eylem teşebbüs aşamasında kaldığı gerekçesiyle ve iyi hal indirimleriyle 1 yıl 4 ay 20 gün hapis verildi.

Emine Akyol: Gündelikçi. Irza geçmeye iştirak ve fuhşiyata tahrik suçlarından 9 yıl hapis.

Türkan Temel: Irza geçmeye iştirak ve fuhşiyata tahrik suçlarından 9 yıl hapis.

ne giderim peşlerinden..ne ardımda devam olsun..
ne uyarım,ne hükmeder..kalanlara selam olsun...

#2327 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 05.11.2011 - 00:54

Bir üstteki gıcık olunan kişilerin hepsine gıcık olmakla beraber nefret besliyorum :eyvah:

Ayrıca gözlük izi var ya feci gıcık oluyorum ona. Kulağımın üstünden gelip gözlerime doğru uzayan beyaz iz :eyvah: Kendimi sanki şey gibi hissediyorum. Hımm, hani tüm yaz bikiniyle güneşlenmiş, sonunda onun izi çıkmış, her yer kapkara bir tek bikini yeri bembeyaz falan olur ya. Sonra askısız bir kıyafet giyilir ve kabak gibi parlar ya o bikini izi. Iyyy iğrenç bir görüntü gerçekten. :D Kendimi nerdeyse öyle hissediyorum :eyvah:

#2328 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj
  • İlgi Alanları:binkelam.com,birkizbirana.blogspot.com,sadecegelinlik.blogspot.com,erkekgiyimkusam.blogspot.com,sadeceelbise.blogspot.com,bakimveguzelliksirlari.blogspot.com

Gönderim zamanı 05.11.2011 - 01:03

kaçtır aklıma geliyodu da unutuyodum bak; bir foruma bööle bangır bangır, 'ben
geldim...de, hoş geldim...de, müjdeler olsun geldim...de, bundan sonra beraberiz...
de, paylaşımlarda buluşucaz inşallah...da, blablabla'...da, böyle birşeyler yazıp
sonra hiç bir varlık göstermeyenlere gıcık oluyorum ben. madem öyle yapacaksın,
neden öyle yapıyorsun; anlamıyomki. mânâsız yani. Gönderilen Resim

#2329 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 05.11.2011 - 01:06

kollarını açıp koşana sırtını dönersen toslar q:

smiley-sport036.gif  

#2330 Superficielle

Superficielle

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 466 Mesaj

Gönderim zamanı 07.11.2011 - 03:11

yarim saatten beri hickiriyorum ben gicik olmayimda kim olsun Gönderilen Resim
Iyi bir insan oldugunuza sizi kim inandirdi?

#2331 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 10.11.2011 - 12:36

üstekinin cıcık olmasına gıcık oldum :P

Her yanda güz sancısı öpüşmeler var ama nedense hepsi yarım...

#2332 ecehan

ecehan

çok da fifi *böö

• Dokunulmazlar
  • 13.431 Mesaj

Gönderim zamanı 10.11.2011 - 22:38

Arjantin Caddesi, o imza ne öyle ayol :P
gıcık oluyorum ya,perşembe günü pazartesi sendromu yaşadım resmen ( bağladım ama :D )
Gönderilen Resim asaletini sevdiğim

#2333 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 10.11.2011 - 22:45

ya şu kainat güzelleri var ya, işte onlar hep dünyadan çıkıyo ya, ben uyuz oluyorum *oberah gıdı gıdı

#2334 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj

Gönderim zamanı 11.11.2011 - 09:42

doğru zamanda yanlış yerde olmaktan bırak gıcığı gına geldi belki zamanda yanlıştır gerçi =)
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#2335 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj

Gönderim zamanı 11.11.2011 - 20:36

çocuk hırkalarına kırmızı astar yapılmasına gıcığım. trende bundan giyinmiş bir çocuk
ciyak ciyak bağırdığı ve sen de şöyle bir dönüp baktığın zaman, çocuğun kolu içeriye
kaçmışsa, birisi kolunu kesmiş de hırkanın kol girişi kıpkırmızı kan olmuş gibi
şeyyapabiliyorsun. Gönderilen Resim

bir an için, belki bir andan da kısa bir süre için; hakkaten öyle düşündümdü. Gönderilen Resim

#2336 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj

Gönderim zamanı 12.11.2011 - 09:46

volkan emre arda servet vb =)
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#2337 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgisiz alakasiz..

Gönderim zamanı 12.11.2011 - 17:25

bende ya sorma..

'maç öncesi bacak göstermeye benzemiyor yenilmek sayın arda' Gönderilen Resim
“Sen; onun sorduklarına cevap vermeye bile tenezzül etmezsin, o seni susturduğunu sanar. Hayat işte.”

#2338 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 17.11.2011 - 00:07

Nfs: The Run *lan

#2339 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj

Gönderim zamanı 17.11.2011 - 01:00

borç verdiğim adamların borcu öderken kasılmalarına ve sanki bana iyilik yapıyolarmış gibi ruh halinde olmalarına gıcık oluyorum ;P
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#2340 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 19.11.2011 - 00:24

Andre Moritz *lan

Ulan gol atması gereken kaleye atmıyor gidiyor kendi kalesine atıyor :eyvah: