İçerik değiştir

- - - - -

Atatürk Osmanlı Düşmanı Mı ??

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 3 yanıt verildi

#1 genckemalist16

genckemalist16

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Yeni Üyeler
  • 1 Mesaj

Gönderim zamanı 23.02.2007 - 12:23

Selam arkadaşlar sizinle çok üzücü bir konuyu tartışmak ve sizden yardım etmenizi istiyorum.Eger bu konu hakkında bana yardım ederseniz beni ziyadesiyle memnun etmiş olacaksınz.

Forumlarda gezinip bilgi toplamayı severim ama konusunu okudugum bir forum beni yardım istemeye zorladı buraya yazdıgımı birkac yere daha yazdım ama takan olmadı buda beni epey üzdü işallah sizde duyarsız kalmazsınız.Konuya gelince:

Formun Atatürk hakkındaki yazıları:

Atatürkü övmek yasaktır herhangi bir şekilde Atatürkü övülmeyecektir varsa belge ortaya konulur tartışılır aksi olmayacaktır demiş.
Boyle bir şey olurmu ya akla mantıga aykırı birkere ve ne hikmetse kımsede bu kurala sesini cıkartıp karşı bile gelmiyor.Bunla yetinmiyorlar bu arda
Kemal Atatürkü osmanlı düşmanı ilan etmişler yani anlayacagınız resmen Atatürkle dalga geciliyor bunlara sessiz kaldıkca daha fazlasını yapacaklarına eminim ve sizden kendini bilmezlere haddlerini vermek için yardım istiyorum
umarım yardım edesiniz

http://www.yobazforu...p?showtopic=449

#2 id

id

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.185 Mesaj

Gönderim zamanı 23.02.2007 - 12:36

Sana Sadece ve Sadece Has... diyebilirim sanırım..
ceza alıcağımı bildiğim halde.
utter nonsense

#3 S u N e e

S u N e e

Biricik kardeş :)

• Üyeler
  • 985 Mesaj

Gönderim zamanı 23.02.2007 - 21:17

Bende aynı şeyi diyebilirim yani has.....
Yapmamız gereken bu tür düşmanlıklara pirim vermemek. Bırakın o site öyle kalsın reklamın iyisi kötüsü olmaz. Amaç reklam yaparak üye sayısı arttırmak.

#4 harap_bitap

harap_bitap

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 31 Mesaj

Gönderim zamanı 24.02.2007 - 04:13

Ben foruma girip bakmadım bile,girmem de zaten..Ama forumun ismine de takıldım biraz..Kim forumuna yobaz forum adını takar..yobazlar yobaz olduklarını kabul ederler mi..? İlginç,ne halleri varsa görsünler..Bunu buraya taşıyan arkadaşın da samimiyetinden şüpheliyim,reklam kokusu aldım çok fena..