İçerik değiştir

- - - - -

Hepimiz Ermeniyiz Diyenlere !

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 151 yanıt verildi

#21 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 30.01.2007 - 17:39

Attalia Abim pkk katliamlarında hala Kürtlerin tamamını sorumlu tutan insanlar var. Glamorun ne anlatmak istediğini anlamak yeterli olacaktır sanırım.

Değişiklikler Kaydedildi...

#22 DaaAnnK

DaaAnnK

Sözde Değil Özde Haylaz

• Üyeler
  • 7.176 Mesaj

Gönderim zamanı 30.01.2007 - 17:40

Dokuzcum burada bir düşünce söylenmiyor bir suçlama yapıyor ve bir hüküm veriliyor. Düşünce olacak olsaydı böyle söylenmesi yanlış olurdu bence denirdi ve o tartışılırdı ama tutupda aşağıdaki katliamlara ortak olacaktır denmesi bir hükümdür bir suçlamadır hatta hatta daha ileri gideyim bir iftiradır. Ben katliam işlemedim.

Tıpkı ben aslen Kürdüm diyen birine benim gözümde sen bütün PKK katliamlarına ortaksın demektir ki bunun ne kadar yanlış olduğunu tartışmayalım isterseniz.
Sen benim herşeyimsin, hayatımın herşeyi sensin

Gönderilen Resim

#23 DaaAnnK

DaaAnnK

Sözde Değil Özde Haylaz

• Üyeler
  • 7.176 Mesaj

Gönderim zamanı 30.01.2007 - 17:58

Bir vatandaşımız şehit edildiğinde, neden onun için; biz hepimiz O ' yuz diye yürümüyoruza bir tepki bu sadece. Başka birşey aramayın :P

Onlar içinde yürüyoruz ve onlar içinde ağlıyoruz hatta onlardan biri olup bu vatan için görev de yapıyoruz onlarla omuz omuza. Hatta tabutlarını al bayrağa sarıp askeri törenler düzeliyoruz.

Ama kimsenin karşısına çıkıp ben Ermeniyim dediğinde " sen bütün bu cinayetlerden sorumlusun hepsine ortaksın" demiyoruz

Ayrıca bu forum sadece köeni safi saf Türk olanlar için bir forum mu ? Bu siteye Ermeni asıllı, Rum asıllı, musevi asıllı, Kürt asıllı veya hristiyan üye kabul edilmiyor mu ? Şimdi bir empati yapın bakalım nasıl hissedeceksiniz.

Gönderilen Resim

#24 Lavinia

Lavinia

FıRTıNa KuŞu

• Üyeler
  • 5.669 Mesaj

Gönderim zamanı 30.01.2007 - 18:02

Hrant Dink in ölümünden sonra tv gösterilen ve kullanılan "hepimiz Ermenyiz" adlı slogan ilk başta bana zararsız gelmişti.yani olumlu olarak değerlendirdim.lakin daha sonra Fransa da düzenlenen Türk-Ermeni ortak protestosundan sonra Ermeni başkanın açıklaması hata yaptığımı düşünmeme sebeb oldu.Oraya iki halkın birleşmesi için gidilmiş ve bunun için Türkler ve Ermeniler bu yazıyı taşımıştık.(en azından Bizler)ancak protesto sonrasındaki açıklama şok ediciydi"bugün Türkler hepimiz Ermeniyiz diye slogan atıyor yarın Ermenilerinde hpimiz Türküz diyebilmesi için Türkiye Cumhuriyeti katliamı kabul etmelidir."
evet buradan kendi şahsıma şöyle bir sonuç çıkardım maalesef biz ne kadar olumlu yaklaşırsak yaklaşalım değişen bir şey yok.Şu gerçek ki Ermenilerin ne hepsi kötü ne de hepsi iyi.her millette olduğu gibi.bu yüzden bir genelleme yapılarak" Hepimiz Ermeniyiz "sloganı atılmasını doğru bulmuyorum.belki barışçıl olan Ermenileri kasttediyoruz lakin karşı taraftan bu slogan böyle anlaşılmıyor.
bu yüzden Ermeni halkıyla olan ilişkilerimiz bu denli gerginken artık sloganı uygunsuz buluyorum tabiki şahsi kanaatimdir
Gönderilen Resim

YARINA SESİMİN YANKISI KALIR...

Hoşçakalın.

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 30.01.2007 - 18:34

Hangi biri için ne yaptık da günlerce basında yer aldı? Ayrıca onlarca insanın da onlar için yürüyüp Ben Mehmet' im, ben Hasan' ım dediğini ben hatırlamıyorum. Ordumuz sağolsun bi onlar orada. Bu cenazelerde nerde gecen haftaki onlarca insan? Onlar yok ise bu durumda bu şekilde tepki almaları da bence gayet normal.

Oğlunu vatan için şehit veren ve oğlumun canı bu vatana feda olsun diyen anne ile babamı öldürdüler şimdi kanları daha mı temiz diyen kişinin acıları farklı mı? Niye benim kanım temiz değil? Ben mi öldürdüm, ben mi katilim? Ben kabul etmiyorum bunu. Sen ediyor musun?

Biz ne kadar iyi düşünürsek düşünelim karşı taraf bizim gibi düşünmüyor ise ki düşünmediği bariz ortada, yine altı cizili söylüyorum bu ırkçılık değil biz sadece Türküz dememiz çok normal.

Irkçılıkla suçlama o cok ağır itham olur. Hoş değil söylediğin.

#26 REBEL

REBEL

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.906 Mesaj

Gönderim zamanı 30.01.2007 - 18:38

Glamor kendi düşüncesini açıklamış daaankk.
O tüm Ermenileri suçlarken Ermenilerin tamamı suçlu mu oluyor ?

o tüm Ermenileri suçlarken diyorsun, sonra da Ermenilerin tamamı suçlu mu oluyor diyorsun.. bu nasıl bir cümledir.. tüm ermenileri suçlarken tabi ki tüm ermenileri suçlamış olur :msn97:

...

#27 DaaAnnK

DaaAnnK

Sözde Değil Özde Haylaz

• Üyeler
  • 7.176 Mesaj

Gönderim zamanı 30.01.2007 - 18:48

Halen olaylara malesef taraflı bakılmakta. Ve konu gelip dolaşıp şehitlerimize veya taşınan pankartlara veya atılan sloganların tartışılmasına gelmekte.

Sanırım Özet yapmak durumundayım çünkü kimse konunun başlığına ve konunun ilk açılış cümlesine bakmadan sadece üsteki 3-4 görüşü okuyup cevap veriyor.

Yorum ve fikirlerimin özeti. :

Burada tartışılan şey malesef konunun başlık ve ilk cümlesine uygun devam etmiyor. Söylenenlerin ve yorumların çoğu dorudur yanlıştır. Ama en sonunda fikirdir ve saygı duyulur ancak. "Hepimiz Ermeniyiz diyelerin hepsi Ermeni terörünün ortağıdır " ifadesi bir düşünceden ziyade büyük bir ithamdır. Halen anlatmakta zorlandığım kısım budur.

Sloganlar doğrumuydu neden şehitlerimiz için aynı sloganlar atılmadı neden aynı büyük yürüyüş her gün şehit olan askerime yapılmadı çok güzel bir yaklaşım ve ifade biçimidir. Bunu onaylar ve arkanızda olurum aksini söyliyenlere.

Cinayet, Katliam ve benzerleri adli birer suçtur. Bir ırkı, bir zümreyi veya bir düşünce sahibini bu suçların ortağı olarak ilan etmek yapılmaması gereken ve böyle forum platformlarında ucunun neye dayanacağını düşünmeden eklenmesi yanlıştır. Forum editör,admin veya yöneticilerinin yapması gereken olaya en başta müdahele etmesi ve böyle hassas konularda direk 1nci ağızdan yapılan ithamları engellemesi gerekmektedir. Aksi takdirde olayın önüne geçilemez yazan yazdığı ile kalır ve ilerde açılacak benzer konularda müdahele etmeyi zorlaştırır.

Yeterli özet olduğunu umuyorum.

Yarın bir gün bir Ermeni Vatandaşın bu foruma gelip Türklerin Katlettiği insanlar iddasıyla bütün Ne mutlu Türk'üm diyenler bu katliamlara ortaktır demesini engelleyemezsiniz.... Anlatabildim umarım.

Gönderilen Resim

#28 WaLe

WaLe

Kimene!

• Üyeler
  • 6.730 Mesaj

Gönderim zamanı 30.01.2007 - 18:52

Hepimiz Türk'üz, Hepimiz Kürt' üz, Hepimiz Laz'ız, Hepimiz Çerkez'iz, Hepimiz Süryaniyiz, Hepimiz Ermeniyiz.. Hepimiz kardeşiz ve kardeşçe yaşamayı öğrenmeliyiz.

Bir kardeşin bir kardeşi onun kardeşi olduğunu idrak edemeyip öldürdüğüne gösterilen tepkidir bu..

Kalleşçe öldürülen bir aydının arkasından bu ülkede ayırımcılığın olmadığını vurgulamak adına söylenen bir cümlenin bu kadar yankı yaratmasında ben art niyet ararım...

Bölünmek ırk milliyetçiliğinin bir getirisidir. Ve son zamanlar bu konu üzerinde ince ince oyunlar oynandığını görüyorum.

Karşılıklı hoşgörü ve sevgiyi kaybederseniz niye bölündük veya bölüneceğiz diye bir endişeye kapılmaya gerek yoktur zaten kendi beyninizde bölünmüşsünüzdür.

"YURTTA SULH, CİHANDA SULH"
Gönderilen Resim

’Düşüncenin üstesinden gelemeyen‚ düşünenin üstesinden gelmeye çalışır.

Paul Valéry

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 30.01.2007 - 19:14

Bence bu başlıkta art niyet aramak saçmalık olur düşüncesindeyim. Ya farklı düşünüyoruz Ya da ön yargılıyız.

Ben bir kişinin düşüncesinden bahsediyorum ve bu düşünceye karşı olan bikaç insanın bu söze neden tepkili olduğunu anlatmaya çalışıyorum. Ki cok normal diyorum böyle bir tepki. Hele ki böyle bir durumda. Tüm ermeniler aynı düşüncededir demiyorum . Nasıl her Türk aynı düşünce de değilse. Irkçılık bunun neresinde hala anlamadım...

#30 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 30.01.2007 - 19:25

:msn97:
Gönderilen Resim

Kişilerin düşüncelerini iletmesi kötü deildir..
Lakin irticai yazılar yüzünden kapanan siteleri hatırlatmakda yarar var..

smiley-sport036.gif  

#31 DaaAnnK

DaaAnnK

Sözde Değil Özde Haylaz

• Üyeler
  • 7.176 Mesaj

Gönderim zamanı 30.01.2007 - 19:26

Wili bende bu sloganı tam olarak savunuyor veya savunmuyor değilim ancak bana lütfen aşağıdaki cümleyi ne kadar düşünce ifadesi olarak gördüğünü söyle ve bu tarz bir yazının bu forumda olmasının doğru olacağını da eklersen sevinirim . Aynı ifadenin revize edilmişidir.

Konu Başlığı : Ne mutlu Türk'üm diyenlere

Giriş Cümlesi : Ne mutlu Türk'üm diyenler bu aşağıda saydığım bütün katliamlara ortak olacaklardır.Bakın bakalım Türklerin katlettiği Ermeni vatandaşları.

Bir Ermeni perspektifi de böyle bir konu açabilir ve bu konuya da bu kadar müsamma edilip yorumların yazılmasına izin verilecek mi ?

Bu sorunun cevabını bilyoruz bence.

Gönderilen Resim

#32 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 30.01.2007 - 20:42

o tüm Ermenileri suçlarken diyorsun, sonra da Ermenilerin tamamı suçlu mu oluyor diyorsun.. bu nasıl bir cümledir.. tüm ermenileri suçlarken tabi ki tüm ermenileri suçlamış olur :msn97:

Ne demek istediğimi anlamamışken ne diyeyim ki sana..

Değişiklikler Kaydedildi...

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 31.01.2007 - 10:29

Düşüncelerinden dolayı kimseyi yadırgayamayız. Benimde anlatmaya çalıştığım o mesaj, konu başlığı tamamen o slogana karşı yazılmıştır diye düşünüyorum.
Bir de şu var Fransız mallarını boykot ettik değil mi? En azından etmeye çalıştık bi müddet. Ama o boykot ettiğimiz almıyacağımız dediğimiz X ürünlerin üretiminde çalışan dünya dan bi haber, sadece ekmek parası için çalışan A isimli kadını önemsemedik. Hepsine kestik faturayı değil mi?( hı bir Denio uyarmıştı bu konuda bizi) Aynı olay gibi geliyor bana. Ki o kadar çok örnek yaşadık ki buna benzer son yıllarda.
Her adam öldüreni ya da düşüncesini onaylamadığımız kişileri tabi ki milletine yoramayız. Ama sanırım elimizde olmadan yapıyoruz.

#34 L1Square

L1Square

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 11.433 Mesaj

Gönderim zamanı 31.01.2007 - 10:50

daankk saldırgan başlı başına bir hakaret sayılır.Çünkü bu sıfat hayvanlar içinde kullanılabiliyor bildiğin gibi..

Neyse konuya dönecek olursak bana önyargılı diyebilien bir insanın aslında en büyük önyargıyı bana göstermiş olduğu mesajlarında da açıkça görülmektedir..Irkçılık suçlamasından tutunda saldırganlığıma kadar.Bence dannk sen özellikle kasıtlı bir şekilde konuyu saptırmaya çalışıyorsun..Ve o çok irdelemeye çalıştığın ve aşağılamaya çalıştığın bu sebepten beni inanılmaz suçlamalarla suçladığın cümlemi ben bir TÜRK oLarak ve tamamen İNSANİ duygularımla yazdım..Ölen şehitlerimizin ne şekilde öldüklerini bile okumamışsın belliki,sadece bir cümle üzerine yoğunlaşabiliyorsun.!

Kişileri taraflı bakmakla suçluyorsun.Konu yine şehitlerimize geldi derken,asıl konu saptırmayı İslami duygularıma getirmeye çalışarak bunu kendin yapıyorsun daank.O cenazede Hepimiz Ermeniyiz diye bağıranların bir çoğu bana göre , bu cenazeyi fırsat bilen bölücülerin işidir..Olay gecesi bir TV'de Agos gazetesinin bir çalışanı şunu söylüyordu: "Solcular slogan atmak için fırsatı buldular ve kaçırmadılar". Cuma ve Cumartesi günkü protesto gösterilerinde önce "Hepimiz Ermeniyiz", ardından da hızını alamayıp "Hepimiz Kürdüz" diye bağırmaları, lanetlenmesi gereken bir cinayet vakasının bile semeresini yemeye ve kendi hastalıklı fikirlerini halka pompalamaya çalışmaktan başka bir şey değildi.

Hepimiz ermeniyiz diyebilirsiniz.Hepiniz ermenisinizdir veya değilsinizdir.Bu önemli değil.Önemli olan bu sloganı attığınızda ne demek istediğinizdir.Bu slogan hem içeriye hemde dışarıya şu mesajı veriyor.Hırant Dink bir ermeni olduğu için öldürüldü .

Bence bu Hepimiz Ermeniyiz diye slogan atanlar ,ne ERmenileri ne Türkleri düşünüyorlar.Amaçları Bir takım ideoloji ucubeleri ve Türkiyeyi bölme hastaları buldukları bu fırsatı kullanarak bizleri zor durumda bırakmaya çalışmışlardır.Ben o vatansızlara diyorum ki siz Ermenide değilsiniz ayrıca Türkte değilsiniz!!!Sizler bu vatanın bölünmesine çanak tutan o kişilersiniz.Bırakın duygu sömürüsünü çıkarın maskelerinizi.

Cinayeti kesin bir dille onaylamadığımı zaten söylemiştim.Azınlıkta bile olsa Ermeniler bu topraklarda yaşıyorlar.Ben şimdiye kadar Ermenilerden nefret ediyorum diyen bir Türk görmedim.Ama Wilinin söylediği gibi o çok değerli şahsiyet Hırant Din'in kızının açıklamaları..Bir Türkiye aşığı olan (!) Dink kızına aynı duyguları aşılayamamış olmasıda muamma. demek oluyorkiHırant Dİnk aynı duyguları kendi yetiştirdiği kızına aşılayamamışki kızı '' Kanları temizlendimi?'' diye bir açıklama yapılabiliyor..

Ayrıca çok saçma bulduğum bir şey daha yazmışsın daank,bir Ermeni gelipte veya ülkemizde azınlıkta olan insanlardan biri gelipte burda,bu forumda '' Ne Mutlu Türkim Diyenlere'' diye bir konu açarsa ve Türklerin kattlettiği Ermeniler içerikli bir mesajı olursa diye birşeyler söylemişsin.Bunun mümkün olabililirliği ne kadardır sence?TC topraklarındayız daank hepimiz TÜRKÜZ.Azınlıkta olanların bunu yapabilmesi gib birşey söz konusu olamaz.Bu açıkça bir küfürdür.Benim ülkemde,benim topraklarımda yaşayıp,bu toprakların nimetlerinden yararlanan bir hainin yapacağı bir şerefsizlik olur bence.Ki hiç bir Ermenininde bunu yapacağını sanmıyorum..

Neyse bunlar benim düşüncelerim...Ve benim düşüncelerime katılmak zorunda değilsiniz,benimde sizin gibi düşünenlere katılmayacağım gibi..Ama madem katılmıyorsunuz düşüncelerime ,olumlu bir şekilde ve suçlamalarda bulunmadan bunu yapabilin..

Son olarakta gölge sana birşey söylemek istiyorum..Forumun kurallarından çok güzel bir şekilde alıntı yaparak birşeyler ima etmeye çalışmışsın..Keşke bu göstermiş olduğun hassasiyeti ve o çok saydığın , bildiğin kuralları,sadece bir konu için değilde diğer tüm konulara da gösterebilseydin.İslama ve ALLAH'a küfür edilen başlıkların altında da hatırlatsaydın kişilere bu kuralları..

Biraz uzun oldu umarım okuyup anlamaya zaman ayırırsınız..
Bir kadını ağlatırken,çok dikkat edin çünkü ALLAH,gözyaşlarını sayar..!!

Kadın,erkeğin kaburgasından yaratıldı,ayaklarından değil...
Öyle olmuş olsaydı,ezilirdi..
Erkeğin başından da yaratılmadı,üstün olmasın diye..

Ama göğsünden yaratıldı,eşit olsun diye;
....kolun biraz altından,korunsun diye...
Kalp hizasından yaratıldı SEVİLSİN diye..

* * *

Kimlik gizli, hayaller gizli ve ben de gizli...
Susuyorum..
Ve seni sevdiğimi kimselere söylemiyorum..

:) (Böyle kalsın. Kimin değiştirdiğini anlarsın senn)

#35 DaaAnnK

DaaAnnK

Sözde Değil Özde Haylaz

• Üyeler
  • 7.176 Mesaj

Gönderim zamanı 31.01.2007 - 11:43

Kelimeleri anlamlarıyla değerlendirip hayvanlar içinde kullanılıyor o zaman hakarettir demek oldukça tutarsız geldi. Çünkü iltifat amaçlı sözler mesela ne kadar tatlı da hayvanlar için kullanılabiliyor o zaman bu da hakarert veya ay ne evcimen sakin uysal kelimeleride hayvanlar için kullanılabiliyor bunlarda hakaret o zaman. Daha fazla örnek vermeye gerek duymuyorum sizce gerekli mi ?

Halen diyorum ki Tepki göstermek en doğal haktır. Hatta hatta gösterdiğiniz bu tepkide sizinle beraberim .Yanlış sloganlar ve anlamının nereye gittiğini bilmediğimiz yaklaşımlar gösterildi ve yine her zaman olduğu gibi işi yüzümüze gözümüze bulaştırdık.Ama benim bakış açımı yakalamıyorsunuz ve atılmış oln sloganı tartışıyoruz. Neyse ben sanırım daha fazla debelenmiycem .

Gönderilen Resim

#36 AtamÇepni

AtamÇepni

Türkiye Sevdalısı

• Üyeler
  • 5.693 Mesaj

Gönderim zamanı 31.01.2007 - 11:47

Cenazede ben Türk bayrağı gördüğümü hatırlamıyorum.

Sizler gördünüz mü? Madem birlik olduğumuzdan bahsediliyor.

Hrant Dink kendi cenazesinde olsaydı ne bu sloganları attırırdı, ne o pankartları açtırırdı. Bu ülkede vatana hıyanetlik peşinde koşturanlar olduğundan daha çok Vatan sevgisi ile yanıp tutuşanların olduğunu asla kimse unutmasın...

AKP olmadan Dinimi,
MHP olmadan Ülkemi,
CHP olmadan ATATÜRK’Ü sevebilirim...

#37 L1Square

L1Square

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 11.433 Mesaj

Gönderim zamanı 31.01.2007 - 11:56

Daaank ksura bakma senin kadar geniş olamıyorum.Çok üzgünüm..

Herkesin aynı bakış açısıyla olaylara bakması anormal olmazmıydı?O zaman bende sana benim bakış açımı yakalayamıyorsun diyeyim..Ben bunu yapmıyorum.Fikirlerimi savunuyorum ,kimseyide neden böyle düşünmüyorsun diye aşağılamaya çalışmıyorum.Ama senin yaptığın tamamen bu..Neyse bir önceki mesajımda açıkça tüm görüşümü dile getirdim..Bence içinden iğneyle seçeceğine kelimeleri yazının tamamını idrak etmeye çalış..

Hırant Dink konusunda,''Türklerin zehirli kanı''lafına takılmayın,konunun tamamını okuyup anlayın diyordun ya,işte buda böyle birşey..........
Bir kadını ağlatırken,çok dikkat edin çünkü ALLAH,gözyaşlarını sayar..!!

Kadın,erkeğin kaburgasından yaratıldı,ayaklarından değil...
Öyle olmuş olsaydı,ezilirdi..
Erkeğin başından da yaratılmadı,üstün olmasın diye..

Ama göğsünden yaratıldı,eşit olsun diye;
....kolun biraz altından,korunsun diye...
Kalp hizasından yaratıldı SEVİLSİN diye..

* * *

Kimlik gizli, hayaller gizli ve ben de gizli...
Susuyorum..
Ve seni sevdiğimi kimselere söylemiyorum..

:) (Böyle kalsın. Kimin değiştirdiğini anlarsın senn)

#38 guide

guide

Follow me! If you can...

• Üyeler
  • 3.241 Mesaj
  • İlgi Alanları:Tenis , Body Building , Kick Boxing , Müzik dinlemek , Gaz'lamak .

Gönderim zamanı 31.01.2007 - 12:44

Bir alay kelime kalabalığı ...

O Cenaze töreninde atılan slogan yanlıştı ! Hepimiz Ermeniyiz , yerine hepimiz Hrantız demeleri gerekirdi , o zaman kabul edilebilirdi ...

Eşi cenaze töreni esnasında konuşmasını yaparken , ülke vs saçmalayıp durdu , madem bu kadar seviyorsun ülkeni , aç bir TÜRK bayrağı da samimiyetine de inanıyım , acını da paylaşayım ...

Ha madem ısrar var , gereğinede katlanırlar , etki tepki meselesi diyelim buna ...

Hatırlatırım ;

Burası Türkiye ve Türk'lerin vatanıdır , ilelebette böyle olacaktır .

Varlığım Türk varlığına Armağan olsun , dediğimiz günleri unutmayalım ...
<!--aimg-->Gönderilen Resim<!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg-->

#39 dilasa

dilasa

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 16 Mesaj

Gönderim zamanı 31.01.2007 - 22:48

böyle hassas bir konunun çok luzümsuz yerlere gelmesine çok üzüldüm...

aslında konu çok açık o gün orada bağıranlar zaten ermeni kökenli provakatörler...
ve bizde ermeni değiliz. hiç bir zamanda olmadık.
( konuyu açan arkadaşımız gayet açık ve güzel deliller sunarak konuyu sunmuş bilgilerden dolayı teşekkürler)

#40 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 31.01.2007 - 23:14

Son olarakta gölge sana birşey söylemek istiyorum..Forumun kurallarından çok güzel bir şekilde alıntı yaparak birşeyler ima etmeye çalışmışsın..Keşke bu göstermiş olduğun hassasiyeti ve o çok saydığın , bildiğin kuralları,sadece bir konu için değilde diğer tüm konulara da gösterebilseydin.İslama ve ALLAH'a küfür edilen başlıkların altında da hatırlatsaydın kişilere bu kuralları..

Biraz uzun oldu umarım okuyup anlamaya zaman ayırırsınız..

Yazdıgımı tekrar oku..
Senin ne yazıp ne yazmadıgnı beni ilgilendirmez sonuçda paylaşım yapıosun bakış açın kadar varsın ve ben orda açıda deilim..
Lakin sitenin kapanmasına neden olabilecek türde bir yazı yazdıgını düşündügüm için belirtmek istedim, ki muhatap belirtmedim genel olarak bakılsın diye. Yinede sana deil yönetime idi. ( gerekli gereksis ayrımı yapmıom nasıl olsa biliosunuz )

taşlarınhavadauçuştugunot: [ima güzel bişi dimi ? ]

smiley-sport036.gif