İçerik değiştir

Test

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 201 yanıt verildi

#81 DKNH

DKNH

εїз Black Mamba 24 km/h hız yapar..

• Muhabirler
  • 9.404 Mesaj

Gönderim zamanı 08.04.2008 - 10:16

red yapmıss :D
Gönderilen Resim
Yoktun ve Tanrı bu ihtimalden hiç bahsetmemişti....

#82 LiQusha

LiQusha

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 405 Mesaj
  • İlgi Alanları:yazilim muhendisligi (domain driven design, extreme programming, java EE), muzik(jazz-rock[fusion]), basketbol(oynamayi izlemeye tercih ederim, nba)

Gönderim zamanı 09.04.2008 - 00:29

Gönderilen Resim

#83 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 09.04.2008 - 00:33

bu deneme değil mi az geliştirmelisin espiriyi tutmadım. küçük emrah da denesen belki gülebilirdim *zong

Bu mesaj Ysf tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 09.04.2008 - 00:38

Her yanda güz sancısı öpüşmeler var ama nedense hepsi yarım...

#84 LiQusha

LiQusha

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 405 Mesaj
  • İlgi Alanları:yazilim muhendisligi (domain driven design, extreme programming, java EE), muzik(jazz-rock[fusion]), basketbol(oynamayi izlemeye tercih ederim, nba)

Gönderim zamanı 09.04.2008 - 13:44

Scrubs'ı severim çünkü ben de Coxian huylara sahibimdir; John C. McGinley'in de 3 ağustos klübüne üye olması şaşırtıcı değil hani. Epeydir izlemiyorum sanıyordum ama hem benim bitmeyen deja vumda hem de "My Deja vu" bölümünde Dr. Turk'un bir hastasına yeniden yapmak zorunda kaldığı uyarığı defaatle benim de yapmak zorunda kaldığımı anladım:

"This is why the headache didn't go away, it is actually pronounced 'analgesic', not 'ANALgesic'. The pills go into your mouth. "

Yani özetle, "tutup da k.çına sokmayacaksın, yutsan yeterli" diyor. Bazen doğru tedaviyi önerseniz de hasta g.tünden anlamakta ısrarcı olur durumu.

Bir de, meşhur "peygamber sabrı"nın da tükendiği durumlar vardır. Mesnevide anlatılır:

Adamın biri bir gün Hz. İsa'nın hızla dağa doğru kaçtığını görüp sebebini merak etti ve ardından seslendi:

"Ardında kimse görmüyorum, bu kaçışın da kimden?"

Hz. İsa ona cevap vermek için bile durmadı ve koşmasını sürdürdü... Beriki iyice merak etmişti; o da Hz. İsanın peşine takıldı:

"Allah rızası için söyle," dedi. "Senin gibi korunmuş bir insanı bu kadar korkutan şey ne olabilir, kimden kaçıyorsun?"

Hz. İsa:

"Bir ahmaktan kaçıyorum." cevabını verdi. Adam şaşırdı:

"Allah Allah. Sen kutlu nefesinle körleri ve sağırları iyileştiren, ölüleri dirilten İsa değil misin?"
"Çamurdan kuşlar bile senin elinde can bulup uçmuşken bir ahmaktan kaçmak da neyin nesi!"
"Bütün bu söylediklerin doğru ama iş senin bildiğin gibi değil. Okuduğum ism-i azam duası köre ve sağıra tesir eder, ölüyü diriltir. Hatta dağa üflesem dağ bile parçalanır. Ama ahmağa yüzbinlerce defa okudum yine de nefesim çare olmadı. Kuma ekilmiş tohum gibi emeğimden bir mahsul alamadım."

Bir turu tamamladık ve gene başa döndük:

Gönderilen Resim

Yani, en başında olduğu gibi, yaşlı kurt Dr. Kelso style devam ediyoruz, verdiğimiz geçici rahatsızlık için özür dileriz:

Dr. Kelso: Buzzy, buzz, buzz...
Dr. Cox: I... beg your pardon?
Dr. Kelso: Oh, uh, that's the sound of all the bees in your bonnet. And, Perry, even though I could give a rat's ass, I still think it's a pretty sound!

#85 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 09.04.2008 - 13:50

Sen ne diyon damat ya *heyo *böö
2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#86 LiQusha

LiQusha

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 405 Mesaj

Gönderim zamanı 22.04.2008 - 23:43

"Bir gün Rabia hatunun karşına bir adam çıktı ve şöyle bir nara attı:

“Ey hanım! Bütün varlığımla sana bağlıyım! Seni seviyorum!”

Rabia hatun gayet sakin ve vakur bir şekilde, “Doğrudur! Ben de seni seviyorum!” dedi.
Bu cevap adamın hoşuna gitti. Rabia hatun eliyle geriye işaret ederek, şöyle devam etti:

“Ancak benim bir kız kardeşim var. O benden daha güzel, geriden geliyor!” dedi.

Adam dönüp geriye baktığında, Rabia Hatun onun yüzüne şiddetli bir tokat vurdu ve şöyle dedi:

"Benden uzak ol! Seni yalancı, vefasız, sahte kahraman! Beni sevdiğini iddia ediyorsun, ama dönüp başkasına bakıyorsun! Beni güzel bulduğunu söylüyorsun, başka güzel peşindesin! Sen nerede, sevmek nerede, güzelin kıymetini bilmek nerede? Defol git! Konuşunca seni irfan sahibi, dürüst, vefalı, âşık biri sandım. Aşktaki ciddiyetini denedim, yalancı olduğunu anladım! Sende ne âriflerin temizliği var, ne de onlardan bir işaret ve mürüvvet! Hele âşıkların yolu, senin gittiğin yoldan hiç geçmez…“"

#87 ecehan

ecehan

çok da fifi *böö

• Dokunulmazlar
  • 13.431 Mesaj

Gönderim zamanı 23.04.2008 - 07:49

yahu ne kadar saçma . bana dese ben kız halimle yine dönüp bakarım. merak değil mi ? ( acaba başka bi ana fikir falan mı var, ya da birine laf çarpma falan. direk daldım ama adamı savunmak istedim niyeyse *zong )
Gönderilen Resim asaletini sevdiğim

#88 LiQusha

LiQusha

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 405 Mesaj

Gönderim zamanı 23.04.2008 - 10:54

Hikayenin anafikri konusunda hemfikiriz yahu:

1) Erkekler akıllı olun, karşınıza Rabia hatun bile çıksa başka ihtimalleri gözden kaçırmayın
2) Rabia Hatun da olsa kıskançtır, şöyle bir meraktan dönüp baktınız diye dırdır eder. Ne var yani, baktık da ona mı gittik alla alla (ahh nerde, senden güzeli beni isticek de ben duracak mıyım? ama sana kaldık işte)
3) Akıllı olun erkekler, akıllı !!

Benim kaçırdığım noktaları da sen yazıver, duygusal gençler görüyorum ara ara. Uyarmak lazım, telef olmasın yavrucaklar :)

#89 ecehan

ecehan

çok da fifi *böö

• Dokunulmazlar
  • 13.431 Mesaj

Gönderim zamanı 23.04.2008 - 11:52

1-) eğer bi kadına "sana yürekten bağlıyım, seni seviyorum" dersen, karşındaki kadın bundan "senden güzeli yok" anlamını çıkartır
2-) eğer bi adam bi kadının karşısına çıkınca ( burda karşısına çıkmayı ben "böh !" diye fırlamak olarak algılıyorum izninizle *drunk ) kadın onun bi çıkışından vefalı mı sahtekar mı dürüst mü olduğunu anlar
3- ) bir kadın abuk sabuk oyunlarla erkeğin "aşktaki ciddiyetini" ( ;) ) deneyebilir. ayağınızı denk alın,kadının asabını bozmayın :blush:

ayrıca seni seviyorum diyen birine "doğrudur" cevabı veren bi kadından her daim kaçmakta da fayda görüyorum ben :)

#90 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 23.04.2008 - 11:59

Bide bi kadına o kadar bağlı olmamak lazım, hadi halt ettin bağlandın bunu söylememek lazım hadi onu da yaptın söyledin o zaman Allah kurtarsın canım kardeşim :)

#91 LiQusha

LiQusha

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 405 Mesaj

Gönderim zamanı 23.04.2008 - 12:05

4' ten devam etsene, edit isterük zaten hoşafımızın yağından kesdüler ... O değil de bazı genç harabeliler rahatsız, "biz anlamadık, örnek isteriz" deyu talepler geliyor, demostrasyon istiyorlarmış.. o sebepten bi el atıver, böyle durumlarda ne yapılır gösteriver:

Bir gün Ecehan hatunun karşına bir adam çıktı ve şöyle bir nara attı: (bak dikkatini çekiyorum, nara attı diyor; elinde zagor gibin balta neyim de olabilir)

“Ey hanım! Bütün varlığımla sana bağlıyım! Seni seviyorum!”

(ahanda buyur buradan yak, samsun ama idare et)

#92 umit kartal

umit kartal

Onun için takıntı haline geldik

• Üyeler
  • 2.095 Mesaj
  • İlgi Alanları:siyah-beyaz / ölüm-yaşam

Gönderim zamanı 23.04.2008 - 12:09

ecehan herifin burnunun çatısına kafayı çakar :)
sen benim ,
her gece efkarım , gözümdeki yaşım , sigara dumanım ...

sen benim ,
damardaki kanım , alnımdaki yazım , şanlı BEŞİKTAŞIM ...

Kalbimin en orta yerinde , büyük bir yangın var alevler içinde ...
Beşiktaş sana yemin olsun , bitmeyecek sevdan , mezarımda bile ...

#93 ecehan

ecehan

çok da fifi *böö

• Dokunulmazlar
  • 13.431 Mesaj

Gönderim zamanı 23.04.2008 - 12:11

nara attı, elinde balta var. " bütün varlığımla "derken de oldu olacak bi de çıplak olsun adam, tam korku filmi yaşat bana Amor ;)

edit: Ümit adamın elinde balta varmış nasıl çakı çakıverem :)

Bu mesaj ecehan tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 23.04.2008 - 12:12

#94 LiQusha

LiQusha

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 405 Mesaj

Gönderim zamanı 23.04.2008 - 12:16

eee artık ben aradan çekileyim, bundan sonrası sizin bileceğiniz iş ... ama artık pempe pancurlu evinizde bir düzine çocuk yaparsınız, biz de sevmeye geliriz..

zaten erkekler maça kızını, kızlar maço erkeğini severlermiş doğru mu *zong

#95 umit kartal

umit kartal

Onun için takıntı haline geldik

• Üyeler
  • 2.095 Mesaj
  • İlgi Alanları:siyah-beyaz / ölüm-yaşam

Gönderim zamanı 23.04.2008 - 12:22

böyle fantastik bir tanışma mevzusu gerçekleşebiliyosa seninde eli baltalı bir adama kafa çakabilme yetisine sahip olman lazım logaritmik hesaplamalarıma göre *zong

o değil biride çıkıp demez ki ;
ecehan ,
uzun boylu , esmer renkli gözlü , atletik vücutlu , çok iyi giyimli , inci dişli ,
seksi gamzeli , hayranlık uyandıracak bakışlı , çok güzel sesli , feci karizmatik bir adam elinde çiçeklerle karşına çıkıp tatlı bir ses tonuyla sizi görür görmez çok hoşlandım , benimle tanışırmısınız dedi ...

nerde eli baltalı nara atan var onları layık görürler *heyo
sen benim ,
her gece efkarım , gözümdeki yaşım , sigara dumanım ...

sen benim ,
damardaki kanım , alnımdaki yazım , şanlı BEŞİKTAŞIM ...

Kalbimin en orta yerinde , büyük bir yangın var alevler içinde ...
Beşiktaş sana yemin olsun , bitmeyecek sevdan , mezarımda bile ...

#96 ecehan

ecehan

çok da fifi *böö

• Dokunulmazlar
  • 13.431 Mesaj

Gönderim zamanı 23.04.2008 - 12:33

alayım ben ondan 2 kilo ümit *zong

#97 LiQusha

LiQusha

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 405 Mesaj

Gönderim zamanı 23.04.2008 - 12:35

o değil de harabenin bugün en sevdiğim yanı, 23 nisan nedeniyle gelen beleş dondurmalar *zong başka zamanlar tanesini 5 ytlye satıyorlar cafe harabede, alamıyoruz *heyo

#98 ecehan

ecehan

çok da fifi *böö

• Dokunulmazlar
  • 13.431 Mesaj

Gönderim zamanı 23.04.2008 - 12:37

veresiye yazdırsaydın. biz öyle yapıyoruz *zong sonra da üstüne yatıyoruz

konsept var mı bilmiyorum ama yaşasın 23 Nisan *heyo

#99 LiQusha

LiQusha

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 405 Mesaj

Gönderim zamanı 23.04.2008 - 12:41

avatarımdaki kandırmış o zaman beni, "bana para ver dondurma alıcam" deyu 5 ytl tırtıklıyoo benden her defasında *zong

ben bu mesajları akşama kadar uçurayım, yerine fındık badem koyayım (konsept 23 nisan olduğu için çoçuk şiiri yazıyorum, dondurmam nerede *heyo )

#100 elma

elma

venus at her mirror

• Kurucular
  • 6.785 Mesaj

Gönderim zamanı 23.04.2008 - 18:18

birkaç saat boş bıraktık, ne hale gelmiş olduğunu hepberaber test ettik :baby: Rabia Hatun fazlaca sinirlenmiş bence, ben olsam "bye" filan derdim sadece :baby:
"This desert flower
No sweet perfume that would torture you more than this..."